PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.700
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Junior335 kaže...
Kupio na Indijskom storeu ufc4 za 270kn.
Sad gledam AC valhalla je na nekoj akciji 240kn. Odlicno 👍

 

UFC 4 na US storeu je $30.

A Valhalla $40. Dođe na isto.

Da, pao je jako dolar, pa je razlika dosta mala. Makar sumnjam da će pasti na razinu 5.5 iz blažene 2014 te

7 godina
offline
PlayStation 4

imam jedno pitanje. neki dan sam uzeo ride 3 na 85% popusta za 56kn ali sam se zeznuo jer je ride 3 golden edition bio 85kn a puno vise motora i pisti ima. pobrisao sam ride 3 i probao skinut ride 3 golden edition ali mi nije dozvolilo jer je pisalo da vec imam ride 3. napravio sam drugi account i skinuo golden edition bez problema. posto nikad nisam 2 accounta nisam znao da sve igrice koje imam, imam na oba dva accounta. mene zanima dali mogu igrati ride 3 golden edition sa svog originalnog accounta ili moram prebacit na drugi posto mi je skinuto na drugom

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zec04 kaže...

imam jedno pitanje. neki dan sam uzeo ride 3 na 85% popusta za 56kn ali sam se zeznuo jer je ride 3 golden edition bio 85kn a puno vise motora i pisti ima. pobrisao sam ride 3 i probao skinut ride 3 golden edition ali mi nije dozvolilo jer je pisalo da vec imam ride 3. napravio sam drugi account i skinuo golden edition bez problema. posto nikad nisam 2 accounta nisam znao da sve igrice koje imam, imam na oba dva accounta. mene zanima dali mogu igrati ride 3 golden edition sa svog originalnog accounta ili moram prebacit na drugi posto mi je skinuto na drugom

 
Ako kupis i instaliras nesto sa accountom kojem je tvoja konzola podešena kao primarna, svi accounti na toj konzoli mogu igrati tu igru. Tako da, nemaš brige, samo igraj na originalnom accountu tu igru koju si kupio s drugim. Tako svi vise manje radimo sa accountima iz drugih regija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: PlayStation 4

odlicno, hvala. s time da moram namjestit da mi je moj account zapravo primaran. pitam jer kako sam imao ride 3 na mom account, kad sam skinuo golden edition, i kad sam probao sa svog accounta igrat, stao sam na isto mjestu di sam bio sa ride 3

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zec04 kaže...

odlicno, hvala. s time da moram namjestit da mi je moj account zapravo primaran. pitam jer kako sam imao ride 3 na mom account, kad sam skinuo golden edition, i kad sam probao sa svog accounta igrat, stao sam na isto mjestu di sam bio sa ride 3

 

Ne, nego moraš namjestiti da je konzola primarna. A to vjerojatno već jesi po defaultu jer ako si se ulogirao sa novim accountom na jednu jedinu konzolu ne može biti ništa drugo nego primarna.

Ne postoji primarni account.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2021 10:34 (Bitanga).
9 godina
offline
PlayStation 4

Novi Sale na storeu, mislim da se radi o Big In Japan, sale počinje u 11h no možete već kupiti igre

 

NBA 2K21 211KN (Deal Tjedna/Traje do 18.2.)

DBZ KAKAROT 200KN

CODE VEIN 150KN

ACE COMBAT T 75KN

Dark Souls Remaster 90kn

Dark Souls 2 75kn

Dark Souls 3 Deluxe 125kn

Kingdom Hearts 3 150kn

Ni No Kuni 2 75kn

 

Sale traje do 25.2.

Moj PC  
7 0 hvala 6
15 godina
offline
PlayStation 4

We were Here, besplatna trenutno na storeu.

 

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
4 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Little Nightmares 2
Tko god je igrao prvi dio zna sto ocekivati od nastavka.
Igra je predivna, vizualni stil je jedinstven, odiše atmosferom, od mracne sume do gradskih ulica i krovova na kraju. Svaki level prica svoju priču kroz vizuale, muzicku podlogu i napetost koja te drzi na rubu kroz citavu igru.
Svaki boss je karikatura samog sebe, igra ih detaljno opisuje bez ijedne riječi, njihov izgled i djela govore sami za sebe. Uzivao sam u svakom bossu, pogotovo bossu iz chaptera 4 koji je jedna od najboljih audiovizualnih scena koje sam vidio u zadnje vrijeme. Totalno epic scena koja podsjeća na kraj prvog dijela.
Igra traje oko 4-5 sati, svaki sat je posebno iskustvo, cisti gameplay, bez cutscena i dijaloga.

Plus: Vizualni stil, atmosfera, muzika, priča, bossevi
Minus: neprecizne kontrole zbog kuta kamere (ponekad), dosta trial-error zagonetki

Od mene 9/10
Preporuka svima koji su igrali prvi dio
Moj PC  
6 0 hvala 5
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Koliko je pametno uzimati sad polovan PS4, s obzirom na pad vrijednosti itd?
Uhvatio sam malo vremena, *ebeno me RDR2 privlači da ga odigram, na laptopu mi se ne vrti dobro, PC nemam, PS4 Pro mi je jedina opcija, a ne znam procjenit hocu li ga moć prodat za koji mjesec po trenutnim cijenama.... (student sam pa su pinezi uvik u tijesno)...
Imam nekih 2000 kn sa strane koje bih izdvojio za to al da zagusti prodao bih ga odma nazad, ne interesira me za nista osim RDR2, a nekako kontam jos nekoliko mjeseci, ljudi nece kupovat PS4 vise...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nemoj gledati hoces li ga kasnije prodati ili ne, gledaj hoces li ili ne uzeti PS5 u skorijoj budućnosti.
Ako ne planiras uzeti PS5 uzmi si Ps4 pro za 1500kn, neces ju sigurno dati nikom za ispod 1000kn kasnije. Imat ces dosta novih igara u slijedece 3 godine
3 godine
offline
Re: PlayStation 4
Aquila_hr kaže...

Koliko je pametno uzimati sad polovan PS4, s obzirom na pad vrijednosti itd?
Uhvatio sam malo vremena, *ebeno me RDR2 privlači da ga odigram, na laptopu mi se ne vrti dobro, PC nemam, PS4 Pro mi je jedina opcija, a ne znam procjenit hocu li ga moć prodat za koji mjesec po trenutnim cijenama.... (student sam pa su pinezi uvik u tijesno)...
Imam nekih 2000 kn sa strane koje bih izdvojio za to al da zagusti prodao bih ga odma nazad, ne interesira me za nista osim RDR2, a nekako kontam jos nekoliko mjeseci, ljudi nece kupovat PS4 vise...?

A čuj, uzmi si, moja preporuka. Pogotovo ako možeš jeftino nać pro konzolu, ja sam platio nedavno ps4 slim 1400kn (znam da, puno jako, ali najmanje su bile 1200 i zvao sam hrpu oglasa koji su baš eto prodali liku prije mene). U biti ne možeš računat da ćeš ju prodat za isti novac kao što ju kupiš jer vrijeme uzima svoje, ali ako ti se igra i nije ti žao dat, vjeruj mi isplati se RDR2 je zakon :)

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Little Nightmares 2
Tko god je igrao prvi dio zna sto ocekivati od nastavka.
Igra je predivna, vizualni stil je jedinstven, odiše atmosferom, od mracne sume do gradskih ulica i krovova na kraju. Svaki level prica svoju priču kroz vizuale, muzicku podlogu i napetost koja te drzi na rubu kroz citavu igru.
Svaki boss je karikatura samog sebe, igra ih detaljno opisuje bez ijedne riječi, njihov izgled i djela govore sami za sebe. Uzivao sam u svakom bossu, pogotovo bossu iz chaptera 4 koji je jedna od najboljih audiovizualnih scena koje sam vidio u zadnje vrijeme. Totalno epic scena koja podsjeća na kraj prvog dijela.
Igra traje oko 4-5 sati, svaki sat je posebno iskustvo, cisti gameplay, bez cutscena i dijaloga.

Plus: Vizualni stil, atmosfera, muzika, priča, bossevi
Minus: neprecizne kontrole zbog kuta kamere (ponekad), dosta trial-error zagonetki

Od mene 9/10
Preporuka svima koji su igrali prvi dio

Da li ima co op?

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sutra izlazi Speed Limit, indie akcijska igra koju je radio tim iz Zagreba - Gamechuck.
Igra je mjesavina vise stilova oldschool arkada.
jako je brza i napeta, puna akcije koju prati nabrijana muzika u pozadini.
Imate dostupan demo na ps store pa probajte, ako vam se svidi kupite i podrzite nase developere.
Trailer
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozz svima. Novi na forumu i na ps4. Pomagajte!!! Zavrsio umalo sve trke u Granturismo sport u kampanja modu, ali nemogu pokrenuti ni jednu utrku online. Sve sam predhone zahtjeve ispuni, ali nece krenuti. Pojavim se samo na gridu, ali nakon starta svi i dalje stoje a ja dobijem penality. Hvala
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cobra_CROAT kaže...
Pozz svima. Novi na forumu i na ps4. Pomagajte!!! Zavrsio umalo sve trke u Granturismo sport u kampanja modu, ali nemogu pokrenuti ni jednu utrku online. Sve sam predhone zahtjeve ispuni, ali nece krenuti. Pojavim se samo na gridu, ali nakon starta svi i dalje stoje a ja dobijem penality. Hvala

 ne znam kak funkcionira ta igra, ali da li imas aktivnu PS+ pretplatu ?

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
I tako zbog mjeseci obaveza nisam ni upalio ps i jucer si ocu odigrat neki mp kad ono iznenadenje; istekla pretplata. Jel ima kaj na akciji di il se uzalud nadat popustu u ovo neblagdansko vrijeme?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako imaš US Account, ps plus ti je 54% off, za hrvatski account cekaj spring sale ali ne ocekuj vise od 33% off
6 godina
offline
 
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Steta sto se lose prodaje, vrhunska igra koja je bila popljuvana iz krivih razloga.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Steta sto se lose prodaje, vrhunska igra koja je bila popljuvana iz krivih razloga.

 Koliko je točno da se loše prodaje? Zadnji put kad su objavili brojke, igra se prodavala jako dobro. A pošto nema multiplayer komponentu, cijena brzo pada i to je sasvim normalno. Ja sam God of War godinu dana nakon izlaska platio 25 eura. A igra se prodavala jako dobro.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, prodavala se jako dobro prvi mjesec i to je to, kasnije jako slabo.
Ghost of Tsushima je izasao mjesec dana poslije i prodan je u više primjeraka.
Dosta je bilo i refundova. No obje su jako dobro prodane, samo je kod LoU2 interes jako opao nakon sto su bili potvrdeni neki leakovi.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Da, prodavala se jako dobro prvi mjesec i to je to, kasnije jako slabo.
Ghost of Tsushima je izasao mjesec dana poslije i prodan je u više primjeraka.
Dosta je bilo i refundova. No obje su jako dobro prodane, samo je kod LoU2 interes jako opao nakon sto su bili potvrdeni neki leakovi.

 The final sales reports for 2020 are in, and The Last of Us: Part II is now officially the best-selling PlayStation 4 exclusive of the year across the US. It took third place in the overall sales chart for PlayStation 5 and PS4 software, beaten only by Call of Duty: Black Ops Cold War and Call of Duty: Modern Warfare. Sucker Punch's Ghost of Tsushima was right behind it in fourth while Final Fantasy VII Remake also puts in an appearance in sixth place. PS5 and PS4 game Marvel's Spider-Man: Miles Morales web-swings into seventh place and MLB The Show 20 rounds out the Sony-published titles in ninth.

 

Genijalna igra inače,samo zbog nje vrijedi kupiti PS4/5.

3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Oko TLOU2 kruži toliko fake newsa da zaboli glava. Od toga da se slabo prodaje, do toga da je homo propaganda, da je broj refundova ogroman....I onda se ljudi upecaju na te gluposti.

A istina je da je igra dobila rekordan broj nagrada i da se prodaje ko luda jer je jednostavno remek-djelo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 7:47 (user2206).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Gogy je to malo bubnuo pa ostao ziv 😂

http://trakt.tv/user/MjezZza
6 godina
offline
PlayStation 4

Svježe prešao TLOU2 i ostao oduševljen. Doista igra koja izaziva emocije. Svaka preporuka s moje strane. Pogotovo što je sada prejeftina. 

 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

ja sam sad došao do bolnice rekao mi je frend da je to najbolji dio u igrici. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

tak se lose prodaje da nije dostupna vise u SD...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

tak se lose prodaje da nije dostupna vise u SD...

 Kako misliš? Dostupno je još uvijek po skoro svakom centru.

Pozdrav

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice