PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.810
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Ali GTA V je rađen i za prošlu generaciju konzola. Nije baš usporedivo. Ako gledaš recimo 5 godina stari Uncharted 4 i sad RDR2 nije baš drastična razlika.

Daleko od toga da igre neće biti impresivnije, ali nekako si mislim da će taj wow faktor biti puno slabiji nego s prelaska na ovu generaciju. Živi bili...

 

Ne znam kako vi, al ja dok igram igru niti ne stignem gledati grafiku većinom. Pogotovo u RDR2, gdje sam više gledao u pod da se ne zabijem u kamen i ubijem sebe i konja nego u okolinu.

Bitne su face likova i likovi jer oni daju neku upečatljivost igri, a RDR2 je više pažnje posvetio pejzažima nego likovima koji su jedni od najgadnijih u zadnje vrijeme. Sreća pa ima bespotrebnog jahanja da bar gledaš lijepe pejzaže.

Te ružne likove ću zauvijek zapamtiti, a pejzaže sam već zaboravio. A na PS4 Pro tko je igrao na 4k ekranu se nije baš ni sa grafikom usrećio jer je sve mutno.

 

Ono što mi se u zadnje vrijeme čini skroz bitnije od općenite grafike su kvalitetni i dobro napravljeni HDR efekti.

Npr. u God of Waru, Horizon Zero Dawnu i par drugih igara više mi daju na kvaliteti grafičkog prikaza nego najbolji pejzaži u RDR2.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
PlayStation 4

Dobro ste mi govorili za nba, evo gs na 38 kn.

PSN - ediholic
 
5 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Baš vidio da je nba 38 kn. Nadam se da bude i na US storeu sniženje ko i prošle godine jer na našem mi ne prolazi kartica...

Nego, Tennis World Tour, jel to kaj valja?
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 20:20 (kbenzema).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

E moj Microsofte, a mogao si ovo pokazati umjesto one sramote, prvi dojmovi puno znače.

 

Sve znam, ovo je demo, bla bla, ali je i prilično dobar pokazatelj kude ide next gen. I da, nema šanse da ovo ijedna konzola potjera u 60 fps-a, ne bih se previše nadao nekoj revoluciji u framerateu na novim konzolama.

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
Ali GTA V je rađen i za prošlu generaciju konzola. Nije baš usporedivo. Ako gledaš recimo 5 godina stari Uncharted 4 i sad RDR2 nije baš drastična razlika.

Daleko od toga da igre neće biti impresivnije, ali nekako si mislim da će taj wow faktor biti puno slabiji nego s prelaska na ovu generaciju. Živi bili...

 

Ne znam kako vi, al ja dok igram igru niti ne stignem gledati grafiku većinom. Pogotovo u RDR2, gdje sam više gledao u pod da se ne zabijem u kamen i ubijem sebe i konja nego u okolinu.

Bitne su face likova i likovi jer oni daju neku upečatljivost igri, a RDR2 je više pažnje posvetio pejzažima nego likovima koji su jedni od najgadnijih u zadnje vrijeme. Sreća pa ima bespotrebnog jahanja da bar gledaš lijepe pejzaže.

Te ružne likove ću zauvijek zapamtiti, a pejzaže sam već zaboravio. A na PS4 Pro tko je igrao na 4k ekranu se nije baš ni sa grafikom usrećio jer je sve mutno.

 

Ono što mi se u zadnje vrijeme čini skroz bitnije od općenite grafike su kvalitetni i dobro napravljeni HDR efekti.

Npr. u God of Waru, Horizon Zero Dawnu i par drugih igara više mi daju na kvaliteti grafičkog prikaza nego najbolji pejzaži u RDR2.

 

ja stanem nekad pogledati malo grafiku, pejzaže i to. a ovo za HDR se slažem stoposto, to stvarno da na kvaliteti, baš bude uživancija

 

Ali kad pričamo o imerziji i cjelokupnom iskustvu igre, meni je postala jedna od najbitnijih stavaka kretanje likova. Pogotovo lika kojim upravljamo. Znam da to nema neke veze s grafikom, ali ima općenito s prikazom same igre. Ja da bi igrao sad neku igru, ja moram vidjet određen stupanj kvalitete u kretanju lika. Naprimjer, sad je izlazio onaj Mount and blade 2 Bannerlords, ljudi su bili dosta nabrijani, i sve je to super, ali ja ne mogu vidjet tu igru kad vidim da se likovi tako glupo i bijedno kreću. Kad lik trči laktove zabacuje preko lopatica, ma prikaz kao 2003. na PS1. Ne mogu to gledat i nikako se ne mogu uživit.

 

Znam da nema neke veze s grafikom, ali i grafika i kretnje lika spadaju u nekakvu imerziju, koliko se možeš uvjeriti da si u tom svijetu. Meni je naprimjer AC Origins bio jebena revolucija kad sam vidio kako nam se lik kreće i općenito ponaša i još taj cijeli svijet i piramide i Nil, izmjena vremena, ma fantazija živa. 

 

10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

 E to je super vijest :) Iako ne kuzim cemu trojka, ali dobro. Jedinicu igrati ponovno ce biti vrh, a i bogami i drugi dio.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Baš vidio da je nba 38 kn. Nadam se da bude i na US storeu sniženje ko i prošle godine jer na našem mi ne prolazi kartica...

Nego, Tennis World Tour, jel to kaj valja?

 Ja san bija nahajpan na taj tennis, i onda kad su izbacili gameplay video razocara san se. Pa Top Spin na prosloj generaciji konzola je izgleda neusporedivo bolje. Ne znan jesu doradivali kasnije igru, ali kretanje igraca i udarci su skroz neprirodni. Pogledaj na youtube pa vidi svida li ti se.

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 21:03 (Tututuru).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

ja stanem nekad pogledati malo grafiku, pejzaže i to. a ovo za HDR se slažem stoposto, to stvarno da na kvaliteti, baš bude uživancija

 

Ali kad pričamo o imerziji i cjelokupnom iskustvu igre, meni je postala jedna od najbitnijih stavaka kretanje likova. Pogotovo lika kojim upravljamo. Znam da to nema neke veze s grafikom, ali ima općenito s prikazom same igre. Ja da bi igrao sad neku igru, ja moram vidjet određen stupanj kvalitete u kretanju lika. Naprimjer, sad je izlazio onaj Mount and blade 2 Bannerlords, ljudi su bili dosta nabrijani, i sve je to super, ali ja ne mogu vidjet tu igru kad vidim da se likovi tako glupo i bijedno kreću. Kad lik trči laktove zabacuje preko lopatica, ma prikaz kao 2003. na PS1. Ne mogu to gledat i nikako se ne mogu uživit.

 

Znam da nema neke veze s grafikom, ali i grafika i kretnje lika spadaju u nekakvu imerziju, koliko se možeš uvjeriti da si u tom svijetu. Meni je naprimjer AC Origins bio jebena revolucija kad sam vidio kako nam se lik kreće i općenito ponaša i još taj cijeli svijet i piramide i Nil, izmjena vremena, ma fantazija živa. 

 

 

Pa da, Ubisoftov parkour je poprilično dobar. Baš zna iznenaditi raznolikošću poteza i fluidnošću kretanja. Nema naglih promjena koji se protive fizici. Ima i kod njih bugova pogotovo na planinama kad zna zapizditi pa skakuće po 10cm, ali većinom je poprilično dobro.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

ja stanem nekad pogledati malo grafiku, pejzaže i to. a ovo za HDR se slažem stoposto, to stvarno da na kvaliteti, baš bude uživancija

 

Ali kad pričamo o imerziji i cjelokupnom iskustvu igre, meni je postala jedna od najbitnijih stavaka kretanje likova. Pogotovo lika kojim upravljamo. Znam da to nema neke veze s grafikom, ali ima općenito s prikazom same igre. Ja da bi igrao sad neku igru, ja moram vidjet određen stupanj kvalitete u kretanju lika. Naprimjer, sad je izlazio onaj Mount and blade 2 Bannerlords, ljudi su bili dosta nabrijani, i sve je to super, ali ja ne mogu vidjet tu igru kad vidim da se likovi tako glupo i bijedno kreću. Kad lik trči laktove zabacuje preko lopatica, ma prikaz kao 2003. na PS1. Ne mogu to gledat i nikako se ne mogu uživit.

 

Znam da nema neke veze s grafikom, ali i grafika i kretnje lika spadaju u nekakvu imerziju, koliko se možeš uvjeriti da si u tom svijetu. Meni je naprimjer AC Origins bio jebena revolucija kad sam vidio kako nam se lik kreće i općenito ponaša i još taj cijeli svijet i piramide i Nil, izmjena vremena, ma fantazija živa. 

 

Pa da, Ubisoftov parkour je poprilično dobar. Baš zna iznenaditi raznolikošću poteza i fluidnošću kretanja. Nema naglih promjena koji se protive fizici. Ima i kod njih bugova pogotovo na planinama kad zna zapizditi pa skakuće po 10cm, ali većinom je poprilično dobro.

 

Dok je parkour vrlo dobar i upeglan, jahanje je u Assassin's Creedu kriminalno loše. Dakle, tako loše simulirano jahanje mi je neshvatljivo, loša animacija konja, fizika koja nema veze sa stvarnošću, nestvarne kolizije s podlogom. Zato sam u stotinjak sati Odysseya valjda pet minuta proveo na konju, ostalo sve trčim. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
6 godina
offline
PlayStation 4

Meni baš suprotno, grafika i fizika su mi super za divit se 5 minuta. Igrivost i atmosfera je ono što ostaje. Rađe igram Tomb Raider 2 nego pola novih igra

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
VladimirLem kaže...
big_guy kaže...

Ima tko kakav prijedlog za slusalice da su koliko toliko okej za 200 kn?

 Bit ce sad u Linksa akcija na Cloudice 2, očekujem cijenu do 300kn. Sad kako one rade s PS4 neznam

Sretno. Ne vjerujem da ce ispod 500kn.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
Ali GTA V je rađen i za prošlu generaciju konzola. Nije baš usporedivo. Ako gledaš recimo 5 godina stari Uncharted 4 i sad RDR2 nije baš drastična razlika.

Daleko od toga da igre neće biti impresivnije, ali nekako si mislim da će taj wow faktor biti puno slabiji nego s prelaska na ovu generaciju. Živi bili...

 

Ne znam kako vi, al ja dok igram igru niti ne stignem gledati grafiku većinom. Pogotovo u RDR2, gdje sam više gledao u pod da se ne zabijem u kamen i ubijem sebe i konja nego u okolinu.

Bitne su face likova i likovi jer oni daju neku upečatljivost igri, a RDR2 je više pažnje posvetio pejzažima nego likovima koji su jedni od najgadnijih u zadnje vrijeme. Sreća pa ima bespotrebnog jahanja da bar gledaš lijepe pejzaže.

Te ružne likove ću zauvijek zapamtiti, a pejzaže sam već zaboravio. A na PS4 Pro tko je igrao na 4k ekranu se nije baš ni sa grafikom usrećio jer je sve mutno.

 

Ono što mi se u zadnje vrijeme čini skroz bitnije od općenite grafike su kvalitetni i dobro napravljeni HDR efekti.

Npr. u God of Waru, Horizon Zero Dawnu i par drugih igara više mi daju na kvaliteti grafičkog prikaza nego najbolji pejzaži u RDR2.

 

ja stanem nekad pogledati malo grafiku, pejzaže i to. a ovo za HDR se slažem stoposto, to stvarno da na kvaliteti, baš bude uživancija

 

Ali kad pričamo o imerziji i cjelokupnom iskustvu igre, meni je postala jedna od najbitnijih stavaka kretanje likova. Pogotovo lika kojim upravljamo. Znam da to nema neke veze s grafikom, ali ima općenito s prikazom same igre. Ja da bi igrao sad neku igru, ja moram vidjet određen stupanj kvalitete u kretanju lika. Naprimjer, sad je izlazio onaj Mount and blade 2 Bannerlords, ljudi su bili dosta nabrijani, i sve je to super, ali ja ne mogu vidjet tu igru kad vidim da se likovi tako glupo i bijedno kreću. Kad lik trči laktove zabacuje preko lopatica, ma prikaz kao 2003. na PS1. Ne mogu to gledat i nikako se ne mogu uživit.

 

Znam da nema neke veze s grafikom, ali i grafika i kretnje lika spadaju u nekakvu imerziju, koliko se možeš uvjeriti da si u tom svijetu. Meni je naprimjer AC Origins bio jebena revolucija kad sam vidio kako nam se lik kreće i općenito ponaša i još taj cijeli svijet i piramide i Nil, izmjena vremena, ma fantazija živa. 

 

 Ah,AC Origins.Neizmjerno sam uzivao u toj igri.Sjecam se kad sam prvi put ugledao piramide u tamnoj noći.Pa onda kada sam prvi put dosao pred njih i popeo se.Meni nezaboravna igra i vrlo vjv najbolja koju sam igrao.Čudni,Odyssey sam igrao 15 min i obrisao...

Edit:Nba 2k20 i mass effect 38 kn....isplati li se to uzeti?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 0:23 (big_guy).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

NBA 2K20 nikad nije bio tako jeftin, osim kad je Sony dao 2K16 (ili 17?) u sklopu PS+. Svakako uzeti.

Mass Effect Andromeda ne bih mogao odigrati ni da mi svaki dan igranja netko plati 38 kuna (a kupio sam ga po punoj cijeni od 549kn i pokušao igrati u nekoliko navrata).

 

EDIT: Odyssey si obrisao nakon 15 minuta? WTF? Najbolji AC do sada.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 0:39 (DeniZg).
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

NBA 2K20 nikad nije bio tako jeftin, osim kad je Sony dao 2K16 (ili 17?) u sklopu PS+. Svakako uzeti.

Mass Effect Andromeda ne bih mogao odigrati ni da mi svaki dan igranja netko plati 38 kuna (a kupio sam ga po punoj cijeni od 549kn i pokušao igrati u nekoliko navrata).

 

EDIT: Odyssey si obrisao nakon 15 minuta? WTF? Najbolji AC do sada.

 Zasto?Zar je toliko los Mass Effect?Kakva je priča,istrazivanje svijeta,combat,likovi?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam trilogiju prešao 2 puta.
A u ovu Andromedu sam baš ušao otvorenog uma, kontra svih hejtera koji su tada jahali protiv igre. Ali nije išlo.
Ne znam jesu li mi dosadniji likovi i misije ili loše sučelje i meniji.
Radije bih gledao kako trava raste nego to igrao (probao sam i neki dan, ali ma kakvi).
Edit: zamisli igru gdje kineski mmorpg developer radi misije, Bethesda radi likove, a Rockstar borbu i menije.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 1:43 (DeniZg).
9 godina
offline
PlayStation 4

Ja rokam TLOU remaster, sad sam na winter chapteru, guštam maksimalno igra je vrh vrhova. God of War na čekanju kao i Bloodborne. TLOU 2 budem uzeo od nekog sa njuške za 200kn kad se razočara pa odustane u pol igre 

Moj PC  
8 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
DeniZg kaže...

NBA 2K20 nikad nije bio tako jeftin, osim kad je Sony dao 2K16 (ili 17?) u sklopu PS+. Svakako uzeti.

Mass Effect Andromeda ne bih mogao odigrati ni da mi svaki dan igranja netko plati 38 kuna (a kupio sam ga po punoj cijeni od 549kn i pokušao igrati u nekoliko navrata).

 

EDIT: Odyssey si obrisao nakon 15 minuta? WTF? Najbolji AC do sada.

 Zasto?Zar je toliko los Mass Effect?Kakva je priča,istrazivanje svijeta,combat,likovi?

 Andromeda nije toliko loša, ali da je prosječna je. Hype bio toliki da je igra najebala u startu. Jesi igrao Dragon Age 3? Pa igre su dosta slične, jednostavno previše MMO mehanika, pogotovo u questovima u SP RPG igri.

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 7:21 (VladimirLem).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ima tko kakav prijedlog za slusalice da su koliko toliko okej za 200 kn?

big_guy

https://www.nabava.net/gaming-slusalice/sharkoon-skiller-sgh1-gaming-slusalice-cijena-35-mm-crna-zlatna-98db-mw-61205251

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 8:23 (hummer0).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam andromedu kupio za nekih 50tak kn igrao sat-dva ugasio 

i vise nikad upalio. Previse pricanja sa bitnim i nebitnim npc-ievima.

 

A nba sam taman pocetkom tjedna gledao u tisak mediu za 150kn

jos si mislim okej cijena iako kroz 2 mj dolazi 2k21 vjerojatno.

I sad ovo za 38kn piiih jedna kutija marlbora manje za malo bavljenja 

sportom. 😁😂

 

Za kompjuterase gta V je od danas do 21.05. od 17h free na epic game storeu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 8:39 (bloodborne).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Ja sam trilogiju prešao 2 puta.
A u ovu Andromedu sam baš ušao otvorenog uma, kontra svih hejtera koji su tada jahali protiv igre. Ali nije išlo.
Ne znam jesu li mi dosadniji likovi i misije ili loše sučelje i meniji.
Radije bih gledao kako trava raste nego to igrao (probao sam i neki dan, ali ma kakvi).
Edit: zamisli igru gdje kineski mmorpg developer radi misije, Bethesda radi likove, a Rockstar borbu i menije.

 

ma kod mene ista stvar. prešao sam svaki mass effect nekoliko puta, al andromeda jednostavno nije išla. igra me nikako nije mogla zainteresirati. Glavni lik mi je bio katastrofa, izgleda kao da upravo ulazi u pubertet, ne bi mu dao Shepardove čizme da ih čisti.

 

borbu su napravili dobro, ali ako te sve drugo koči opet ništa od toga. Pričalo se poslije kako je Bioware bio u problemima tokom cijelog developmenta, a isto se pričalo i za Anthem, ali realnost je ta da onaj stari Bioware već godinama ne postoji.

 

Dobra vijest je da su glavni tipovi starog Biowarea prešli u studio Archetype Entertainment, taj studio je u vlasništvu Wizards of the Coast (oni su izdavači raznih fantasy i sf igara, njihovi su D&D, Magic the Gathering itd), i navodno da se radi na nekom novom AAA IPu, navodno da je SF u pitanju i da će biti "story driven"

 

 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel se tko sjeca vremena sa snesa,ps1 ps2 kad se jednostavno igralo igre i nije pricalo o grafici,frameovima,polozaju lakta, kicmi, hodanju po kozijim putevima..... Ah, good old times.
Moj PC  
8 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
Jel se tko sjeca vremena sa snesa,ps1 ps2 kad se jednostavno igralo igre i nije pricalo o grafici,frameovima,polozaju lakta, kicmi, hodanju po kozijim putevima..... Ah, good old times.

 

je je, to je bilo vrijeme. Znam da sam ja gore naveo to kretanje, ali je stvarno bilo dobro kad si upalio igru i jedino si razmišljao o zabavi. Znači nismo vidjeli gameplay prije nego što smo počeli igrati, tko je imao sreće je uspio vidit koju sliku u časopisima. Danas pogledamo 2 sata gameplaya prije nego što odlučimo kupiti igru. Izgubi se čar.

 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
Jel se tko sjeca vremena sa snesa,ps1 ps2 kad se jednostavno igralo igre i nije pricalo o grafici,frameovima,polozaju lakta, kicmi, hodanju po kozijim putevima..... Ah, good old times.

Zato sta u to vrijeme si pricao samo s frendovima, a ne cijelim svijetom. Rijetki su imali PC i internet 

Izuzetak je PS2 era, ali SNES i PS1 spadaju u tvrdnju iznad.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Spacecraft kaže...
Jel se tko sjeca vremena sa snesa,ps1 ps2 kad se jednostavno igralo igre i nije pricalo o grafici,frameovima,polozaju lakta, kicmi, hodanju po kozijim putevima..... Ah, good old times.

 

je je, to je bilo vrijeme. Znam da sam ja gore naveo to kretanje, ali je stvarno bilo dobro kad si upalio igru i jedino si razmišljao o zabavi. Znači nismo vidjeli gameplay prije nego što smo počeli igrati, tko je imao sreće je uspio vidit koju sliku u časopisima. Danas pogledamo 2 sata gameplaya prije nego što odlučimo kupiti igru. Izgubi se čar.

 

 

Onda su igre bile puno jednostavnije, bilo ih je više i razvoj je trajao puno kraće pa je bio i efikasniji. Također imali smo više vremena posvetiti se igri, život nije bio toliko užurban, nije bilo portala za pročitati i fejsa za popratiti. I ono najbitnije, gotovo svi su piratizirali na svim platformama.

Danas kad nakon 5 godina razvoja vidiš neke velike propuste u igri od velikog studija i za koju bi trebao iskeširati 500kn onda malo razmisliš o kupovini. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

Ne znam da ih je bilo vise. Mislim da sad ima igara vise nego ikad. I platformi za igranje ima vise nego ikad.

Ili se varam?

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
DeniZg kaže...

NBA 2K20 nikad nije bio tako jeftin, osim kad je Sony dao 2K16 (ili 17?) u sklopu PS+. Svakako uzeti.

Mass Effect Andromeda ne bih mogao odigrati ni da mi svaki dan igranja netko plati 38 kuna (a kupio sam ga po punoj cijeni od 549kn i pokušao igrati u nekoliko navrata).

 

EDIT: Odyssey si obrisao nakon 15 minuta? WTF? Najbolji AC do sada.

 Zasto?Zar je toliko los Mass Effect?Kakva je priča,istrazivanje svijeta,combat,likovi?

 ja sam je prošao,za tu cijenu probaj i ako ti se svidi odigraj do kraja šta..meni je bila zabavna..

6 godina
offline
PlayStation 4

Odlučim više ne biti master race(crkla grafa)a i sam PC je prilično star,tako da je jedina opcija bila ili novi PC ili konzola...kupim za BF(2018) ps4pro i napokon mir ne moram slušati ventilatore od PC-a.

 

Prije par dana sam pokrenuo DOOM(2016) na ps4pro i nakon jednog sata ugasih...jednostavno buka ventilatora je bila ubitačna...tako da do daljnjeg odustah od doom-a:(.

 

Ako ps5 bude također usran što se tiče hlađenja izgleda da onda ili xbox ili novi PC

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
U sobi imam komp i ps4 i na oba uređaja imam instaliran fortnite zbog dva klinca. Problem je u tome kad jedan igra drugi ne može u igrati u isto vrijeme, odnosno izbaci ga nakon cca minutu. Napravio sam dva accounta na dva različita maila no i dalje je jednog bacalo van igre. Nakon toga sam ps4 spojio na mobilne podatke preko hotspota a komp ostavio na bakrenoj žici od iskona. No i dalje baca van jednoga. Ima li tko ideju zašto ne mogu oba klinca igrati u isto vrijeme?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nažalost ona prva verzija PS4pro je jako loša što se buke tiče. Ova nova je nešto bolja, ali i dalje nije razina kvalitete jednog Xbox one X koji ima savršeno odrađeno hlađenje.

Nadamo se da je Sony nešto naučio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice