PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.773.010
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Zaboravio na RT totalno. To ce se isto poceti forsirati, onda definitivno mozemo zaboraviti iznad 30 fps-a. Problem je sto nam se ne nude opcije, samo neke igre na PS4 Pro. To mora postati standarad za PS5 i onda bih bilo okay.
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ma ak ce bit 1080p i 60 fpsa na ps5 mozemo bit zadovoljni, ocekivat 4k i 60 fpsa ce bit samo za rijetke igre. Al velim pitanje je dali ce i 1080p bit na 60 fpsa u vecini igara...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Praetorian1 kaže...

Ma ak ce bit 1080p i 60 fpsa na ps5 mozemo bit zadovoljni, ocekivat 4k i 60 fpsa ce bit samo za rijetke igre. Al velim pitanje je dali ce i 1080p bit na 60 fpsa u vecini igara...

 Ako ne bude 1080p 60fps u kao minimum u svim igrama sto ce onda konkretno nova generacija konzola donijeti? Mrvicu bolju grafiku koja ce se jedva primjetiti?

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
offline
PlayStation 4

Ma joj taj Ass Creed je cross gen igra. treba vidjet kak ce bit sa pravim next gen igrama

 

Pogledajte samo kak resident evil super izgleda i vrti se u 60fps-a iznad 1080p rezolucije na pro konzoli

 

Uz to PS5 bi trebo bit odlican za open world igre no ne vjerujem da ce to assasin iskoristit

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
DeniZg kaže...

Meni je AC Odyssey radio na 50-ak FPS, High, 85% 4K.

Uz Freesync i Image Sharpening, to je ko bog.

 

Ali da bih platio 500-600€ konzolu + 550 kuna igru i igrao u 30 FPS u 2021.g., ne bih. 

Stvar je u 4K zar ne?

Po ovom gore nisi ni ti igrao u 4K nego neka niza reza?

Nadam se da ce PS5 imati opciju, da se smanji reza na FullHD, ali da tada bude veci FPS. Jer niti nemam 4K ekran u kuci 

DeniZg kaže...

Da, igrao sam AC Odyssey na nekih 3300x1900. 

4K (ili bliska rezolucija) je super. Slika je daleko oštrija nego 1080p i baš se osjeti. 

 

Jasno mi je tvoje razmisljanje, jer imas (ne)dovoljno jak PC za neke stvari koje ja mogu samo sanjati.

Osobno bih dao 500-600€ za PS5, ako ne bude nekog zaj*eba do tada ili financijskog ili same funkcionalnosti/featurea za koje ne znamo kako rade ili sto ce biti podrzano na PS5.

 

Niti imam u kuci TV-a/monitora veceg of FullHD niti refresha veceg of 75Hz.

PS5 me moze potaknuti na nabavu 4K TV-a ili recimo boljeg monitora (144Hz).

 

Inace sam zadovoljan, ako bude i ovako kao sto predvida kolega Praetorian1 .

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2020 15:18 (Chaky).
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja kao vlasnik PS4 (a ovdje velike većina vas jesu isto PS4 vlasnici) gledam kako ću PS5 uzeti domah. Znam da mi neže biti potreban (jer RDR2 upalim 3 puta u mj dana) ali ono "ipak je to PS5" i još k tome GTA 6

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Dok taj gta 6 dode vec ce ps5 bit na zalasku. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...
Praetorian1 kaže...

Ma ak ce bit 1080p i 60 fpsa na ps5 mozemo bit zadovoljni, ocekivat 4k i 60 fpsa ce bit samo za rijetke igre. Al velim pitanje je dali ce i 1080p bit na 60 fpsa u vecini igara...

 Ako ne bude 1080p 60fps u kao minimum u svim igrama sto ce onda konkretno nova generacija konzola donijeti? Mrvicu bolju grafiku koja ce se jedva primjetiti?

 Znatno bolju grafiku a ne mrvicu, i vidjet ces to kroz par godina, pogotovo na eksluzivama. I prosle generacije se u pocetku PS4 govorilo kako je grafika skoro ista, mrvicu bolja i slicno pa pogledaj i uporedi sada igre. Imam priliku otici povremeno kod druga koji ima PS3, i iako za tako staru konzolu izgleda solidno ipak je razlika jako osjetna kako graficki tako i u samim igrama i mogucnostima koje nude ta nacinu na koji se igraju.

Vece i vise zive svjetove.

Veca raznolikost u okolini i NPC-evima.

Brzi load time.

Nove funkcije koje ce dodatno olaksavati skidanje, pokretanje i samo igranje.

Bolje performanse.

Bolji kontroler sa novim znacajkama i vjerovatno kvalitetniji od prethodnika.

 

Eto samo neke od stvari koje ce se osjetiti, nije generacioni skok samo veci fps. Pored toga ce sigurno biti mnostvo igara koje ce biti 4K 60FPS, neke vjerovatno FHD 60FPS a opet druge ce biti lockovane na 30FPS i to ovisi samo o developerima igara.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2020 16:09 (arnes_king).
9 godina
offline
PlayStation 4

Snimio sam pol sata gameplaya nove free to play igre, mogu reći da igra djeluje zanimljivo, igra se svodi na to da očistite područje, nahranite zivotinje i od njih pokupite novac i onda otkljucate nova podrucja. Svida mi se, jedna od boljih F2P indie igara.

Igra izlazi sutra, teška je samo 1.6GB. Klinci će ju sigurno igrati. 

 

Moj PC  
8 0 hvala 6
9 godina
offline
PlayStation 4

Sony danas objavio "opening animation" za njihove developer studije

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Sony danas objavio "opening animation" za njihove developer studije

 

 Ovaj zvuk pri kraju me bas asocira na psone vremena i boot sound 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Cansee kaže...

Sony danas objavio "opening animation" za njihove developer studije

 

 Ovaj zvuk pri kraju me bas asocira na psone vremena i boot sound 

 

mislim da je to baš taj zvuk

 

edit: a lažem, sad sam poslušao opet, sličan je, ali nije baš isti

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2020 18:46 (Cansee).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Podsjeca, ali nije isti.

PS1 boot zvuk mi je urezan do kraja zivota u sivu koru :D

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Pa nemožeš vjerovati.

 

Bitanga jel istina ovo na kraju članka?

 

 

Treba imati na umu da jedna GeForce RTX 2080Ti grafička kartica ne može pokrenuti AC: Odyssey u stabilnih 60FPS-a na 4K rezoluciji

 

Istina, ne može. Jedva gura i na 1440p.  Na 1440p kod mene je išlo oko 90 fps-a s tim da ima razdoblja padova do 50-60. Skoro sam je refundao zbog toga. Mislim, to je donekle krivica i enginea koji očito nije najbolje optimiziran.

 

Općenito mislim da je 4K gaming u ovom trenutku besmislen, još uvijek je hardver za to preskup na PC-ju, a konzole ionako u najvećoj većini slučajeva ne prikazuju sliku u pravoj 4K rezoluciji.

 

A što se tiče next gen konzola, nekako čisto sumnjam da će i s njima 60 fps-a postati "the new normal". Opet govorimo o hardveru koji će morati gurati igre sljedećih 6-7-8 godina, nema teoretske šanse da kroz cijelo to razdoblje 60 fps bude pravilo, prije će biti iznimka. Još ako fokus bude i na raytracingu, ma zaboravite.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
U četvrtak 14.5. novi State of Play vezan uz nove informacije o Ghost of Tsushima. Vrijeme : 22h kod nas.
Moj PC  
5 0 hvala 4
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ovome se veselim, mada ovo bi bilo bolje igrati na 60 fps-a. 😁

Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ovome se veselim, mada ovo bi bilo bolje igrati na 60 fps-a. 😁

 e ovo je igra za konzole all the way...good times :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Iako nisam fan Tony Hawk igara, ovo danas je bio kvalitetno odrađen online reveal. Taj Geoff Keighley je tata mata za većinu tih gaming novinara, vidi se da tip to voli i itekako zna koja pitanja postaviti.
Sutra u 17h po našem vremenu je opet online prikazivanje neke igre. Ne znamo koja igra je u pitanju, ali je Geoff rekao da je to sutra jedno od najbitnijih prikazivanja od čitavog Summer Game Festa. Pa eto tko bude imao vremena nije loše škicnuti. Jako bi volio da nam sutra pokažu Elden Ring, ali svašta može biti
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja se osobno veselim ghost of thushima.Nadam se da  bi mogla.biti igra u stilu tomb raidera,samo veća bolja,raznovrsnija i naravno open world.Bude li combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro preskačem definitivno.Nekakav sličan combat tipa iz ac originsa samo da je raznovrsniji bi me zadovoljio.I naravno da nema rpg elemenata kao npr ac odyssey već skill tree kao gore spomenuti  tomb raider sa zanimljivim side questovima bez leveliranja.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ja se osobno veselim ghost of thushima.Nadam se da  bi mogla.biti igra u stilu tomb raidera,samo veća bolja,raznovrsnija i naravno open world.Bude li combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro preskačem definitivno.Nekakav sličan combat tipa iz ac originsa samo da je raznovrsniji bi me zadovoljio.I naravno da nema rpg elemenata kao npr ac odyssey već skill tree kao gore spomenuti  tomb raider sa zanimljivim side questovima bez leveliranja.

 

"Pizdarija kao što su dark souls i sekiro"?????

 

to što je tebi to preteško ne znači da ne valja. A ne da ne valja, nego si naveo objektivno neke od najboljih igara ikad. Također dosta ljudi po ovom forumu se i dalje treba naučiti da ako vam se nešto ne sviđa ili vam ne ide, ne znači da ne valja

 

Masa igara danas pokušava kopirati dark souls, bloodborne i sekira, a to nije bezveze, sama činjenica da su te igra uspostavile takozvani soulsborne žanr govori pun kurac

 

 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ja se osobno veselim ghost of thushima.Nadam se da  bi mogla.biti igra u stilu tomb raidera,samo veća bolja,raznovrsnija i naravno open world.Bude li combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro preskačem definitivno.Nekakav sličan combat tipa iz ac originsa samo da je raznovrsniji bi me zadovoljio.I naravno da nema rpg elemenata kao npr ac odyssey već skill tree kao gore spomenuti  tomb raider sa zanimljivim side questovima bez leveliranja.

 

 

Ne to tu pisati, pojest će te živog. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
big_guy kaže...

Ja se osobno veselim ghost of thushima.Nadam se da  bi mogla.biti igra u stilu tomb raidera,samo veća bolja,raznovrsnija i naravno open world.Bude li combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro preskačem definitivno.Nekakav sličan combat tipa iz ac originsa samo da je raznovrsniji bi me zadovoljio.I naravno da nema rpg elemenata kao npr ac odyssey već skill tree kao gore spomenuti  tomb raider sa zanimljivim side questovima bez leveliranja.

 

"Pizdarija kao što su dark souls i sekiro"?????

 

to što je tebi to preteško ne znači da ne valja. A ne da ne valja, nego si naveo objektivno neke od najboljih igara ikad. Također dosta ljudi po ovom forumu se i dalje treba naučiti da ako vam se nešto ne sviđa ili vam ne ide, ne znači da ne valja

 

Masa igara danas pokušava kopirati dark souls, bloodborne i sekira, a to nije bezveze, sama činjenica da su te igra uspostavile takozvani soulsborne žanr govori pun kurac

 

 

Eh, onda bar quotaj kak se spada, a ne pola izjave  

"... combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro ..."

 

Covjek misli na combat i ocito mu ne odgovara. Sto je njegovo pravo 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
big_guy kaže...

Ja se osobno veselim ghost of thushima.Nadam se da  bi mogla.biti igra u stilu tomb raidera,samo veća bolja,raznovrsnija i naravno open world.Bude li combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro preskačem definitivno.Nekakav sličan combat tipa iz ac originsa samo da je raznovrsniji bi me zadovoljio.I naravno da nema rpg elemenata kao npr ac odyssey već skill tree kao gore spomenuti  tomb raider sa zanimljivim side questovima bez leveliranja.

 

 

Ne to tu pisati, pojest će te živog. 

 Ma nece, nije to za svakoga. Neki jednostavno nemaju skill :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
big_guy kaže...

Ja se osobno veselim ghost of thushima.Nadam se da  bi mogla.biti igra u stilu tomb raidera,samo veća bolja,raznovrsnija i naravno open world.Bude li combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro preskačem definitivno.Nekakav sličan combat tipa iz ac originsa samo da je raznovrsniji bi me zadovoljio.I naravno da nema rpg elemenata kao npr ac odyssey već skill tree kao gore spomenuti  tomb raider sa zanimljivim side questovima bez leveliranja.

 

 

Ne to tu pisati, pojest će te živog. 

 

I to bi tako trebalo biti. Gadi mi se to podcjenjivanje. Tomb raider mene baš i ne zanima, ali mi ne bi palo na pamet pričati kako je ta igra pizdarija. 

 

To je isto ono kad gledamo reprezentaciju u birtiji i onda najdeblja i najveća trutina sere "vidi ovog Vrsaljka, trčat ne zna, klošar". 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meni ne djeluje da je podcjenjivao.

Samo je izjavio da mu je kombat pizdarija. I vjerojatno tlaka.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Meni ne djeluje da je podcjenjivao.

Samo je izjavio da mu je kombat pizdarija. I vjerojatno tlaka.

 Tak sam i ja shvatio.

Ja se nadam da ce bit borba direktna kao i soulsima, no nekak ne vjerujem.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Cansee kaže...
big_guy kaže...

Ja se osobno veselim ghost of thushima.Nadam se da  bi mogla.biti igra u stilu tomb raidera,samo veća bolja,raznovrsnija i naravno open world.Bude li combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro preskačem definitivno.Nekakav sličan combat tipa iz ac originsa samo da je raznovrsniji bi me zadovoljio.I naravno da nema rpg elemenata kao npr ac odyssey već skill tree kao gore spomenuti  tomb raider sa zanimljivim side questovima bez leveliranja.

 

"Pizdarija kao što su dark souls i sekiro"?????

 

to što je tebi to preteško ne znači da ne valja. A ne da ne valja, nego si naveo objektivno neke od najboljih igara ikad. Također dosta ljudi po ovom forumu se i dalje treba naučiti da ako vam se nešto ne sviđa ili vam ne ide, ne znači da ne valja

 

Masa igara danas pokušava kopirati dark souls, bloodborne i sekira, a to nije bezveze, sama činjenica da su te igra uspostavile takozvani soulsborne žanr govori pun kurac

 

 

Eh, onda bar quotaj kak se spada, a ne pola izjave  

"... combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro ..."

 

Covjek misli na combat i ocito mu ne odgovara. Sto je njegovo pravo 

 

Ili bi ti mogao citirati kako spada - "Bude li combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro" - iz tog može biti da misli samo na combat, a može i misliti na combat iz pizdarija kao što su... dakle kaže da su igre pizdarije. 

 

ali nebitno, jer je baš combat ono glavno u tim igrama

 

I slažem se da čovjek ima apsolutno pravo na svoje mišljenje. Samo se mišljenje iskazuje tako da se kaže, gle meni se to ne sviđa, nije to za mene itd itd. Doći i reći da su te igre pizdarija je druga stvar. A ako već to mora tako, onda nek nam fino obrazloži zašto je to tako

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pizdarija je starohrvatski izraz za "to nije moj tip igre".

Bit će sutra 20 minuta gameplaya Ghosta pa ćemo vidjeti dal je pizdarija ili ne.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Vandit kaže...
big_guy kaže...

Ja se osobno veselim ghost of thushima.Nadam se da  bi mogla.biti igra u stilu tomb raidera,samo veća bolja,raznovrsnija i naravno open world.Bude li combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro preskačem definitivno.Nekakav sličan combat tipa iz ac originsa samo da je raznovrsniji bi me zadovoljio.I naravno da nema rpg elemenata kao npr ac odyssey već skill tree kao gore spomenuti  tomb raider sa zanimljivim side questovima bez leveliranja.

 

 

Ne to tu pisati, pojest će te živog. 

 

I to bi tako trebalo biti. Gadi mi se to podcjenjivanje. Tomb raider mene baš i ne zanima, ali mi ne bi palo na pamet pričati kako je ta igra pizdarija. 

 

To je isto ono kad gledamo reprezentaciju u birtiji i onda najdeblja i najveća trutina sere "vidi ovog Vrsaljka, trčat ne zna, klošar". 

 
Joj daj, Tomb Raider i je pizdarija. I to nije nikakvo podcjenjivanje. ;)

Ako ti očekuješ da drugi uvažavaju tvoj stav, onda i ti uvažavaj njihov stav. Najbolje da nitko više ni o igrama ne smije ništa reći da nikog ne uvrijedi. Meni su isto soulbourne igre čisto sranje, i ne mislim se nikome ispričavati oko toga. Čak mislim da ima i neka patologija kod onih koji uživaju u njima :P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
Vandit kaže...
big_guy kaže...

Ja se osobno veselim ghost of thushima.Nadam se da  bi mogla.biti igra u stilu tomb raidera,samo veća bolja,raznovrsnija i naravno open world.Bude li combat u stilu pizdarija kao sto su dark souls i sekiro preskačem definitivno.Nekakav sličan combat tipa iz ac originsa samo da je raznovrsniji bi me zadovoljio.I naravno da nema rpg elemenata kao npr ac odyssey već skill tree kao gore spomenuti  tomb raider sa zanimljivim side questovima bez leveliranja.

 

 

Ne to tu pisati, pojest će te živog. 

 

I to bi tako trebalo biti. Gadi mi se to podcjenjivanje. Tomb raider mene baš i ne zanima, ali mi ne bi palo na pamet pričati kako je ta igra pizdarija. 

 

To je isto ono kad gledamo reprezentaciju u birtiji i onda najdeblja i najveća trutina sere "vidi ovog Vrsaljka, trčat ne zna, klošar". 

 
Joj daj, Tomb Raider i je pizdarija. I to nije nikakvo podcjenjivanje. ;)

Ako ti očekuješ da drugi uvažavaju tvoj stav, onda i ti uvažavaj njihov stav. Najbolje da nitko više ni o igrama ne smije ništa reći da nikog ne uvrijedi. Meni su isto soulbourne igre čisto sranje, i ne mislim se nikome ispričavati oko toga. Čak mislim da ima i neka patologija kod onih koji uživaju u njima :P

 Kad malo daš šansu igri i skuzis kak radi ( a ne ko u drugim igrama gdje stisnes R1 pa se tvoj lik sam došece do neprijatelja i lupi ga, tipa Batman, samo lupas po kontroleru, a on ide sam od neprijatelja do neprijatelja) nisu uopce teske

Stare igre tipa contra i slicne su mi bile daleko teze i puno manje praštaju. Soulsi su mala beba

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 9:48 (Santana).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice