PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.106
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
7 godina
offline
PlayStation 4

Tek sam kupio playstation, ali jel mi može netko pojasniti kako se igrice mogu preprodavati? Kad se jednom instalira igrica s cd-a, zar nije ona vezana uz account?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
daniel2809 kaže...

Tek sam kupio playstation, ali jel mi može netko pojasniti kako se igrice mogu preprodavati? Kad se jednom instalira igrica s cd-a, zar nije ona vezana uz account?

 Igre sa diska nisu vezane za accuint, samo one digitalne. Kad završiš s igrom, izbrišeš ju sa konzole i prodaš disk ako ti više ne treba ta igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
gargo kaže...

Pozdrav,

 

da li pri kupnji/spajanju eksternog diska na PS4 treba na nešto posebno paziti? Bitno koja je verzija PS4? Koji format/formatiranje diska?

 

Hvala

 

EDIT - koliko vidim disk se mora spajati preko USB 3.0 . Prva verzija PS4 nema USB 3.0 ili se varam? Nije za mene, znam da je PS4 prva verzija, ali ga nemam kod sebe da provjerim da li ima USB 3.0 .

Prvi PS4 ima USB 3.0

Ja imam prvu verziju konzole i uredno spojen 2,5" 1TB disk u USB3.0 eksternoj ladici.

 

Preporuka je 2,5" jer ne treba dodatno napajanje kao 3,5". Ali teoretski bi radio 3,5", ako mu dovedes napajanje izvana. Ali to nisam probao, pa ne mogu garantirati.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Preporuka je 2,5" jer ne treba dodatno napajanje kao 3,5". Ali teoretski bi radio 3,5", ako mu dovedes napajanje izvana. Ali to nisam probao, pa ne mogu garantirati.

 Ja sam tako iskoristio stari 500gb 3.5" HDD. Koristim priključak koji se inaće nalazi  u 2.5" ladicama ( koristim ga za još nekoliko hdd-ova ) i 12 v  direktno spojeno na HDD. Ali to mi služi samo za spremit igre koje ne koristim često.

shit happens too often
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
daniel2809 kaže...

Tek sam kupio playstation, ali jel mi može netko pojasniti kako se igrice mogu preprodavati? Kad se jednom instalira igrica s cd-a, zar nije ona vezana uz account?

 Igre sa diska nisu vezane za accuint, samo one digitalne. Kad završiš s igrom, izbrišeš ju sa konzole i prodaš disk ako ti više ne treba ta igra.

Zahvaljujem! :) A ako kupim rabljenu igru npr. hoće ona radit bezuvjetno ili tek kad bivši vlasnik izbriše igricu s konzole?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
daniel2809 kaže...
antimadridista kaže...
daniel2809 kaže...

Tek sam kupio playstation, ali jel mi može netko pojasniti kako se igrice mogu preprodavati? Kad se jednom instalira igrica s cd-a, zar nije ona vezana uz account?

 Igre sa diska nisu vezane za accuint, samo one digitalne. Kad završiš s igrom, izbrišeš ju sa konzole i prodaš disk ako ti više ne treba ta igra.

Zahvaljujem! :) A ako kupim rabljenu igru npr. hoće ona radit bezuvjetno ili tek kad bivši vlasnik izbriše igricu s konzole?

 Radit će ti bez obzira. On ako tebi proda igru ne može ju pokrenuti bez diska u konzoli.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
PlayStation 4

Imam resident evil 2 remake 2019 novo ak kog zanima

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
daniel2809 kaže...
antimadridista kaže...
daniel2809 kaže...

Tek sam kupio playstation, ali jel mi može netko pojasniti kako se igrice mogu preprodavati? Kad se jednom instalira igrica s cd-a, zar nije ona vezana uz account?

 Igre sa diska nisu vezane za accuint, samo one digitalne. Kad završiš s igrom, izbrišeš ju sa konzole i prodaš disk ako ti više ne treba ta igra.

Zahvaljujem! :) A ako kupim rabljenu igru npr. hoće ona radit bezuvjetno ili tek kad bivši vlasnik izbriše igricu s konzole?

 Radit će ti bez obzira. On ako tebi proda igru ne može ju pokrenuti bez diska u konzoli.

 E to sam sad upravo i ja skužio kod sebe doma da igrica ne radi bez cd-a. Kako dodad nisam imao Playstation 4, živio sam u uvjerenju da se kao na kompjutoru igra jednom instalira i radi bez cd-a. Zato sam mislio da se veže na account. Sad ima sve smisla iako sam malo razočaran da trebam mijenjati cd-e svaki put kad mjenjam igru  Hvala!

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Provjerite si mail s promocijama, ja dobio mail s kodom za božićnu temu i ispod toga kod za 10% dodatnog popusta na košaricu (meni nema koda nego mi piše None Available)
PSN Grimsey2955
 
2 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Blackcastle kaže...

Prošao igru....prodajem novi COD digitalnu igru, cijena 150 kn ponude na PM.......Jamčim brisanje igre (accounta) i garantiram da je sve ok s igrom.....bar s moje strane...

 A ja ti jamčim da ti u takve gluposti nitko ne vjeruje. ;)

 

Ja sam mislio da su rekli da u codu nece biti mikro transakcija. 

Neka me ispravi netko ako grijesim, al se sjecam neke halabuke oko toga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 7:42 (bloodborne).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meni isto piše None Available.

Tako da, neka si ga zabiju.

Know your limits.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
I frendu je isto tako, možda je neka greška
PSN Grimsey2955
15 godina
offline
PlayStation 4

Meni je došao s kodom, ali neću vam screenshotati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
daniel2809 kaže...
antimadridista kaže...
daniel2809 kaže...
antimadridista kaže...
daniel2809 kaže...

Tek sam kupio playstation, ali jel mi može netko pojasniti kako se igrice mogu preprodavati? Kad se jednom instalira igrica s cd-a, zar nije ona vezana uz account?

 Igre sa diska nisu vezane za accuint, samo one digitalne. Kad završiš s igrom, izbrišeš ju sa konzole i prodaš disk ako ti više ne treba ta igra.

Zahvaljujem! :) A ako kupim rabljenu igru npr. hoće ona radit bezuvjetno ili tek kad bivši vlasnik izbriše igricu s konzole?

 Radit će ti bez obzira. On ako tebi proda igru ne može ju pokrenuti bez diska u konzoli.

 E to sam sad upravo i ja skužio kod sebe doma da igrica ne radi bez cd-a. Kako dodad nisam imao Playstation 4, živio sam u uvjerenju da se kao na kompjutoru igra jednom instalira i radi bez cd-a. Zato sam mislio da se veže na account. Sad ima sve smisla iako sam malo razočaran da trebam mijenjati cd-e svaki put kad mjenjam igru  Hvala!

Pa to ti je samo s igrama na BluRayu.

Ako igru kupis digitalnu s Storea (kao Steam) ne moras ubacivati "CD"  

Ali je tlaka, ako zelis prodati tu igru dalje, jer moras raditi posebni account na kojem ces kupiti tu igru.

Preprodaja rabljenih je laksa, ako se radi o fizickom mediju.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam dobio kod u emailu 10%, taman za Paw patrol, a onda iza novi godine obično dođe kod i na USA storu 

 

Pokušao sam sinoć Days Gone ali sma odmah odustao, moram sačekati par dana da se smire dojmovi završetka RdR2 pa ću onda opet upaliti. Nije priča na razini neke knjige ali dobra je. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 12:38 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam dobio kod ,ali piše mi 30% na košaricu kod je na slici ne u tekstu tamo piše None Available znači omogućite slike u mailu.

E sad jel to za temu ili košaricu nisam probao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 12:32 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

I meni je došao kod ali za ekskluzivnu božičnu temu xD

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

I meni je došao kod ali za ekskluzivnu božičnu temu xD

 

 

 Ali probja još dolje ispod skrolati, trebao bi biti i kod za popust od 10%, na prvu se ne vidi. 

12 godina
offline
PlayStation 4

dajte skrinšot

u mom mailu nema koda, nit u tekstu nit na slici

editirao cijeli html i ništa

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Evo ovako kod mene izgleda

PSN Grimsey2955
15 godina
offline
PlayStation 4

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Kod mene nema maila sa kodom, nema brige.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

kod mene nema koda za 10%, samo ovaj za šugavu temu

Know your limits.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Kad ste dobili mail, ja nisam dobio nikakav mail 😭

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Blackcastle kaže...

Prošao igru....prodajem novi COD digitalnu igru, cijena 150 kn ponude na PM.......Jamčim brisanje igre (accounta) i garantiram da je sve ok s igrom.....bar s moje strane...

 A ja ti jamčim da ti u takve gluposti nitko ne vjeruje. ;)

 

Ja sam mislio da su rekli da u codu nece biti mikro transakcija. 

Neka me ispravi netko ako grijesim, al se sjecam neke halabuke oko toga.

Pa tko još vjeruje tim smradovima iz activisiona?

Isto su rekli i za prošli cod pa su stavili ta mikrogovna mjesec, dva nakon što su izašle recenzije.

Isto su stavili i u Crash team racing. Nikad dosta para.

Smradovi na n-tu.

11 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam kupio na storu 1100 cp za mw i skinulo mi je uredno 76 kn  a nisam dobio pointe u igri :/ ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Da li je netko za BF na HR storeu kupio detroit become human? Uzela sam digital deluxe edition, ali sam izgleda dobila heavy rain... Na download listi mi je heavy rain od 34gb, kad ga otvorim naslov i slika je od detroita, a opis heavy rain i velicina 80gb. Malo nize na listi mi je detroit, ali "obicni" (bez ovog digital deluxe edition) od 42gb, a kad ga otvorim opet isto kao gore. Na koji god da kliknem da se skida, na ps-u pise da skidam heavy rain

Zanemarite, sad vidim da se u dde dobije i heavy rain 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 18:04 (Korisnik1251).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Stigao mi mail s kuponom od velikih 10%

Ako opet nekoga mogu usreciti njime neka se javi.

Edit: ode kod

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 21:30 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Također dijelim kod od 10% da bzvz ne propadne jer svakako vise necu kupovat ove godine.
Vrijedi do 20.12.  

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice