Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 586.494
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Nintendo Switch

Izgleda da bi jako uskoro mogli vidjeti novi Switch

 

https://twitter.com/Nibellion/status/1397845088533893120

 

LP
Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
offline
Nintendo Switch

Hah a ispod Hideo Kojima lupi tweet 'I'm at work". 

 

Uzmite mi novce! 🤑

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Znači li to jedan death stranding na switchu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Eric Prydz kaže...

Hah a ispod Hideo Kojima lupi tweet 'I'm at work". 

 

Uzmite mi novce! 🤑

 Kako misliš "ispod"? To je napisao nevezano za Nintendo. Radi na svojoj igri, nije povezano sa Nintendom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...
Eric Prydz kaže...

Hah a ispod Hideo Kojima lupi tweet 'I'm at work". 

 

Uzmite mi novce! 🤑

 Kako misliš "ispod"? To je napisao nevezano za Nintendo. Radi na svojoj igri, nije povezano sa Nintendom.

 

Istina, nisam uočio da nije dio odgovora, Tweeter mi je malo nepregledan..

 

The Verge je danas izbacio nekakav info da bi mogao izaći do blagdana u prosincu. 🙏🤞

15 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Prodajem Valkyrie Chronicles 4 za Switch pa ako je tko zaintersiran neka se javi na PP.

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

Ekspanzija za Mario Rabbids me veseli ali dolazi tek u 2022 😤

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
Point-X kaže...

Prodajem Valkyrie Chronicles 4 za Switch pa ako je tko zaintersiran neka se javi na PP.

 

 

 pošto

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...
Point-X kaže...

Prodajem Valkyrie Chronicles 4 za Switch pa ako je tko zaintersiran neka se javi na PP.

 

 

 pošto

 Pozdrav, 200 kn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 8:39 (Point-X).
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Puni nastavak, nije ekspanzija

4 godine
offline
Nintendo Switch

Danas u 17h Nintendo E3, nadam se napokon predstavljaju Switch Pro... 🤞

 
2 0 hvala 0
Re: Nintendo Switch

Iako su 15 puta službeno rekli da je samo prezentacija softvera, ništa hardvera.

 

Krajnje je vrijeme da predstave BoTW 2 i Bayonettu 3. Prošle su dvije godine od zadnjih BoTW vijesti, četiri glede Bayonette.

The planet broke before the Guard did!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 13:07 (imsonotgonnatellyoumyname).
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Mislim da je u 18:00?
09:00 po lokalnom vremenu
4 godine
offline
Nintendo Switch

Tresla se brda, rodio se miš...

Ništa od Switcha Pro, ništa od Zelde 2 ove godine... 💀

 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Konferencija je bila najavljena da je isključivo za softver i da neće biti najave hardvera.

 

Novi Metroid, nove informacije oko Zelde, WarioWare, Mario & Rabbids i manje najave. Meni solidan Direct.

 

 

4 godine
offline
Re: Nintendo Switch
vsabljic kaže...

Konferencija je bila najavljena da je isključivo za softver i da neće biti najave hardvera.

 

Novi Metroid, nove informacije oko Zelde, WarioWare, Mario & Rabbids i manje najave. Meni solidan Direct.

 

 

 

Možda ne službeno, ali mnoge renomirane stranice su najavljivale pa je logično da se stvorio određeni hype. Istina, te stranice se danas tek blago posipaju pepelom...

 

Šteta, volio bi da kada bi izašao oko Božića, već sam stavio novce 'sa strane'... sigh

 

16 godina
moderator
offline
Nintendo Switch

Bok svima, 

Sutra mi stiže Switch, pa me zanima kakva je situacija s Nintendovom trgovinom. Na koju se spajamo mi iz HR? Jel to lokalizirano u pogledu cijena ili se spajamo na primjerice njemačku trgovinu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch

ja sam si stavio americku regiju da kupujem jeftinije igre nego u eu radi omjera dollar/euro

bonove kupujem na americkom amazonu

 

sada ti je recimo na akciji botw za 42 dollara sta je  oko 270kn, inace je rijetko na popustu

4 godine
offline
Nintendo Switch

Sljedećih 10 dana su popusti u e-shopu, malo si pogledaj jer ima nekoliko AAA naslova koji rijetko budu na popustu.

 
2 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Nema locka po regiji, možeš se spajati na EU ili bilo koju drugu regiju. Neki uzimaju Japansku jer ima naslova koji su ekskluzivni za Japan, ali takvi naslovi većinom nisu na EN, pa je upitno koliko se isplati.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
moderator
offline
Re: Nintendo Switch
Gemmy kaže...

ja sam si stavio americku regiju da kupujem jeftinije igre nego u eu radi omjera dollar/euro

bonove kupujem na americkom amazonu

 

sada ti je recimo na akciji botw za 42 dollara sta je  oko 270kn, inace je rijetko na popustu

 Super!


15 godina
odjavljen
offline
Nintendo Switch

Da li je nekom novi update zeznio desni Joy-Con ili su mi pak nećaci nešto sredili?

 

Ne rade mi ledice ni gumbi na railu od joy-cona (ne mogu ga upariti u single načinu ni preko ona R/L gumba na railu ni preko pair gumba), tako da je moguće da je flat kabel, ali sam problem primijetio nakon updatea konzole.

 

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Denis kaže...

Bok svima, 

Sutra mi stiže Switch, pa me zanima kakva je situacija s Nintendovom trgovinom. Na koju se spajamo mi iz HR? Jel to lokalizirano u pogledu cijena ili se spajamo na primjerice njemačku trgovinu?

To si uzeo za sebe ili svoju djecu?Moj NS je ispao savrsen za moju kcer od 4 godine.

Ako ces ti igrat obavezno igraj Zeldu Breath of the Wild,Mario Odyssey,Mario Kart 8,Mario Rabbids te nadolazeci Skyward Sword ako ga nisi nikad igrao.

Za klince su savrseni Toad Tracker,Yoshi...

12 godina
offline
Nintendo Switch

Malo sam razočaran s novim OLED modelom, no dobro razumijem, ostaje sve kompatibilno s običnim i lite modelom, da su ubacili 4K ili nešto novo stariji modeli bi patili.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Malo sam razočaran s novim OLED modelom, no dobro razumijem, ostaje sve kompatibilno s običnim i lite modelom, da su ubacili 4K ili nešto novo stariji modeli bi patili.

 

Sad je bar jasno da Pro ne postoji,ovo je Nintendo klasika upgrejdanja...bolji ekran,40mhz brzi proc,lite...to je ono sto oni rade.

12 godina
offline
Nintendo Switch

Ma samo neka štancaju igre, nije u grafici sve.

A ako bude mogućnost , kupuje se i ova verzija Switcha

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

2021 je mrtva za NS,iduce godine BOTW2 i Mario Rabbids i volio bih MP4 ali znam da nema sanse.

Multiplate ne igram na NS za to imam Ps5,XsX i Pc

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Nintendo Switch

Šteta, ne vidim smisao da netko tko već posjeduje Switch ide na upgrade...od svega navedenoga, veći kickstand je ono što mi najviše treba. 😀

 

Ekran..meh, na izravnom suncu ionako ne igram (rado bi ga imao, ali nije vrijedno), s wifi vezama kakve danas imamo LAN utor mi nema posebnog smisla, ioanko nitko ne igra kompetitive pucačine na NS, kontroleri ostali isti kao i baterija...ajde dizajn sam zaboravio, izgleda lijepo.

 
4 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice