Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 591.442
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Još jedna bitna stvar - većina servisa radi wipe, a često se vraćaju i refurbished konzole, što je jako loše ako ne plaćaš pretplatu...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Istražit ću postoji li mogućnost edukacije/licence od strane nintenda da se omogući službeni servis u hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...
dax-lax kaže...
Ne vidim razliku između joycona i ds4/xbox kontrolera. Svi od reda se kvare, a bude ili konektor punjenja, ili driftanje gljive, ili baterija. Sve slažem za sebe i druge

 

Fulao si poantu. Nije isto slati kontroler na servis ili cijelu konzolu.

Slanje konzole na servis je zajebancija, plus nemaš ju to vrijeme dok je na servisu.

 

Joy-coni se puno više kvare od ostalih kontrolera.

 

No eto, čovjeku smo iznijeli sve informacije, pa neka sam odluči što mu je bitnije.

Zna i da može očekivati kvarove, zna da nema ovlaštenog servisa u HR, a zna da mu i ti možeš popraviti ako želi izgubiti garanciju.

 

 Kao i da može za cjenu JEDNE  konzole nintendo switch kupiti DVIJE  konzole nintendo switch lite . i ostane mu 30 kn . pa nek mu se nakon 2 godine pokvari joy-con (kojeg niti nema ) ima drugu konzolu novu nekorištenu u ladici spremljenu. Hvala

15 godina
online
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...

 Kao i da može za cjenu JEDNE  konzole nintendo switch kupiti DVIJE  konzole nintendo switch lite . i ostane mu 30 kn . pa nek mu se nakon 2 godine pokvari joy-con (kojeg niti nema ) ima drugu konzolu novu nekorištenu u ladici spremljenu. Hvala

 

Zašto bi kupio dvije inferiornije konzole ako može jednu bolju, koju će kasnije lakše i prodati.

Hvala tebi!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...
ursusc355 kaže...

 Kao i da može za cjenu JEDNE  konzole nintendo switch kupiti DVIJE  konzole nintendo switch lite . i ostane mu 30 kn . pa nek mu se nakon 2 godine pokvari joy-con (kojeg niti nema ) ima drugu konzolu novu nekorištenu u ladici spremljenu. Hvala

 

Zašto bi kupio dvije inferiornije konzole ako može jednu bolju, koju će kasnije lakše i prodati.

Hvala tebi!

Pa ti si rekao da se kvare joyconi. Nisam ja to rekao valjda. Zašto bi onda kupio ako se kvare i još dao duplo novca? Ako se već kvare bolje dat upola manje novca. 

15 godina
online
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...
Bitanga kaže...
ursusc355 kaže...

 Kao i da može za cjenu JEDNE  konzole nintendo switch kupiti DVIJE  konzole nintendo switch lite . i ostane mu 30 kn . pa nek mu se nakon 2 godine pokvari joy-con (kojeg niti nema ) ima drugu konzolu novu nekorištenu u ladici spremljenu. Hvala

 

Zašto bi kupio dvije inferiornije konzole ako može jednu bolju, koju će kasnije lakše i prodati.

Hvala tebi!

Pa ti si rekao da se kvare joyconi. Nisam ja to rekao valjda. Zašto bi onda kupio ako se kvare i još dao duplo novca? Ako se već kvare bolje dat upola manje novca. 

 

Jel se ti praviš glup ili kaj? Ako se pokvari joy-con na full Switchu kupiš drugi. Na Liteu ne možeš nego moraš cijelu konzolu slati na popravak.

A i lakše ćeš prodati konzolu koja se može dockati i kojoj se mijenjaju istrošeni joyconi od one koja je takva kakva je.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...
ursusc355 kaže...
Bitanga kaže...
ursusc355 kaže...

 Kao i da može za cjenu JEDNE  konzole nintendo switch kupiti DVIJE  konzole nintendo switch lite . i ostane mu 30 kn . pa nek mu se nakon 2 godine pokvari joy-con (kojeg niti nema ) ima drugu konzolu novu nekorištenu u ladici spremljenu. Hvala

 

Zašto bi kupio dvije inferiornije konzole ako može jednu bolju, koju će kasnije lakše i prodati.

Hvala tebi!

Pa ti si rekao da se kvare joyconi. Nisam ja to rekao valjda. Zašto bi onda kupio ako se kvare i još dao duplo novca? Ako se već kvare bolje dat upola manje novca. 

 

Jel se ti praviš glup ili kaj? Ako se pokvari joy-con na full Switchu kupiš drugi. Na Liteu ne možeš nego moraš cijelu konzolu slati na popravak.

A i lakše ćeš prodati konzolu koja se može dockati i kojoj se mijenjaju istrošeni joyconi od one koja je takva kakva je.

 Ti se očito ni nemoraš praviti glup. Pokvari se joycon i moraš kupit drugi za 600 kn ? Napominjem još jednom jer očito ni ne vidiš dobro, za iste novce 2 konzole Nintendo switch lite kupiš. Pokvari se joycon ( kojeg niti nema lite verzija) , uzmeš drugu konzolu iz ladice i igraš. Ti moraš kupit za 600 kn druge joycone. Dakle tvoj trošak je već otišao na 2700+600 = 3300 kn. Onom ko je kupio 2 konzole Nintendo switch lite je i dalje jedini trošak 1380x2 koje je dao za DVIJE konzole. Hvala.

14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...

 Ti se očito ni nemoraš praviti glup. Pokvari se joycon i moraš kupit drugi za 600 kn ? Napominjem još jednom jer očito ni ne vidiš dobro, za iste novce 2 konzole Nintendo switch lite kupiš. Pokvari se joycon ( kojeg niti nema lite verzija) , uzmeš drugu konzolu iz ladice i igraš. Ti moraš kupit za 600 kn druge joycone. Dakle tvoj trošak je već otišao na 2700+600 = 3300 kn. Onom ko je kupio 2 konzole Nintendo switch lite je i dalje jedini trošak 1380x2 koje je dao za DVIJE konzole. Hvala.

 Lite verzija ima joycone, samo su ugrađeni u konzolu. Ali je ista tehnologija i nisu nimalo različiti od detachable joycona osim što imaju drugačiji dpad. To je već sve istraženo i dokazano. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...

 

Ti se očito ni nemoraš praviti glup. Pokvari se joycon i moraš kupit drugi za 600 kn ? Napominjem još jednom jer očito ni ne vidiš dobro, za iste novce 2 konzole Nintendo switch lite kupiš. Pokvari se joycon ( kojeg niti nema lite verzija) , uzmeš drugu konzolu iz ladice i igraš. Ti moraš kupit za 600 kn druge joycone. Dakle tvoj trošak je već otišao na 2700+600 = 3300 kn. Onom ko je kupio 2 konzole Nintendo switch lite je i dalje jedini trošak 1380x2 koje je dao za DVIJE konzole. Hvala.

 Joycon = kontroler = ono s čime igraš, znači nisi u pravu da lite verzija nema joycon. Ima ga, ali on nije odvojiv.

Ono s čim ljudi imaju problema je gljiva, odnosno analogna palica a njezin dizajn je isti na "običnom" switchu i lite verziji. Znači šansa da ti se pokida na jednoj i na drugoj konzoli je otprilike ista. Ako će netko kupiti dodatnu konzolu koja će mu služiti za "rezervu" (dijelove) onda se u startu gubi ta razlika u cijeni, i ne vidim razlog zašto bi netko kupio slabiju konzolu samo da bi mu jedna stajala u ladici.

11 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
steve90 kaže...
ursusc355 kaže...

 

Ti se očito ni nemoraš praviti glup. Pokvari se joycon i moraš kupit drugi za 600 kn ? Napominjem još jednom jer očito ni ne vidiš dobro, za iste novce 2 konzole Nintendo switch lite kupiš. Pokvari se joycon ( kojeg niti nema lite verzija) , uzmeš drugu konzolu iz ladice i igraš. Ti moraš kupit za 600 kn druge joycone. Dakle tvoj trošak je već otišao na 2700+600 = 3300 kn. Onom ko je kupio 2 konzole Nintendo switch lite je i dalje jedini trošak 1380x2 koje je dao za DVIJE konzole. Hvala.

 Joycon = kontroler = ono s čime igraš, znači nisi u pravu da lite verzija nema joycon. Ima ga, ali on nije odvojiv.

Ono s čim ljudi imaju problema je gljiva, odnosno analogna palica a njezin dizajn je isti na "običnom" switchu i lite verziji. Znači šansa da ti se pokida na jednoj i na drugoj konzoli je otprilike ista. Ako će netko kupiti dodatnu konzolu koja će mu služiti za "rezervu" (dijelove) onda se u startu gubi ta razlika u cijeni, i ne vidim razlog zašto bi netko kupio slabiju konzolu samo da bi mu jedna stajala u ladici.

 Nintendo switch lite je konzola iz jednog komada. ako vi mislite da ima joycone , koji su naziv za controler onda je ova rasprava završena upravo. A razlog da kupi "slabiju" verziju je zbog onog lika bitanga koji tvrdi da je joyconi na običnoj verziji kvare često . i da onda mora kupit dodatne joycone za 600 kuna i pokvarene slati u englesku na popravak. sa lite verzijom je onda barem duplo sigurniji .

15 godina
online
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...

 Ti se očito ni nemoraš praviti glup. Pokvari se joycon i moraš kupit drugi za 600 kn ? Napominjem još jednom jer očito ni ne vidiš dobro, za iste novce 2 konzole Nintendo switch lite kupiš. Pokvari se joycon ( kojeg niti nema lite verzija) , uzmeš drugu konzolu iz ladice i igraš. Ti moraš kupit za 600 kn druge joycone. Dakle tvoj trošak je već otišao na 2700+600 = 3300 kn. Onom ko je kupio 2 konzole Nintendo switch lite je i dalje jedini trošak 1380x2 koje je dao za DVIJE konzole. Hvala.

 

1. Dečki su ti odgovorili za joycone, stvarno nisam mislio da je potrebno :-)

2. Ali ajmo tvojom logikom, za 3-4 godine ćeš imati potencijalno 2 litea sa svim pokvarenim joyconima i nećeš to nikome moći prodati bez servisa koji opet košta i gnjavaža je.

3. Dva joycona su 600kn, a ne jedan. I onda ih imaš friške, čiste, i garanciju opet. Lakše odneseš 1 joycon u dućan reklamirati, nego cijelu konzolu.

 

Nekad ti novci kupuju mir, manje stresa, komociju. Nije to samo bačen novac kako ti misliš.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 13:18 (Bitanga).
16 godina
offline
Nintendo Switch

ako je netko mozda zaintersiran za zamjenju switch za moj switch lite nek se javi. naravno uz moju nadoplatu.

kako mi je vrisnuo drugi ps4 od brata, poceo mi okupirat moj ps4 i televiziju, pa bi uzeo normalni switch da se mogu prebacit na  monitor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pozdrav. Nikako da se javim s updateom, jednostavno mi vrijeme curi zadnjih tjedana  kao prvo hvala na komentarima i samo da dodam, nemam djecu i nisam u strahu od kvara konzole u pravilu dobro čuvam eletkroniku i do sad u ovih skoro 30 godina korištenja razne elekronike nisam imao takvih problema. No umjesto da kupim onu novu za 1385 kn uspio sam na Njuškalu u susjedstvu naći gotovo za iste novce par mjesecu stari Switch Lite s par igri na računu pa reko da uzmem. Prije nego me popljujete, znam da većinu tih igri mogu odigrati na PS4 ili PC-u, ali trebalo mi je nešto s čime se po potrebi mogu zavaliti u krevet ili kad idem kod svojih za par dana i ne vuče mi se plejka svaki put. Šaljem i par slika i veselim se društvu s konzolom.

 

Onako usput ako netko ima Super Mario Odyssey ili Zeldu BOTW i želi se riješiti slobodno se javi 

 

E da, odakle iz vana naručujete fizičke Switch igre? (osim base.com za kojeg znam)

DS4 dobio društvo :) DS4 dobio društvo :)
Igra se Ori dok ne nabavim igre zbog koje sam i kupio Switch Igra se Ori dok ne nabavim igre zbog koje sam i kupio Switch
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
GeraltTheWhite kaže...

Pozdrav. Nikako da se javim s updateom, jednostavno mi vrijeme curi zadnjih tjedana  kao prvo hvala na komentarima i samo da dodam, nemam djecu i nisam u strahu od kvara konzole u pravilu dobro čuvam eletkroniku i do sad u ovih skoro 30 godina korištenja razne elekronike nisam imao takvih problema. No umjesto da kupim onu novu za 1385 kn uspio sam na Njuškalu u susjedstvu naći gotovo za iste novce par mjesecu stari Switch Lite s par igri na računu pa reko da uzmem. Prije nego me popljujete, znam da većinu tih igri mogu odigrati na PS4 ili PC-u, ali trebalo mi je nešto s čime se po potrebi mogu zavaliti u krevet ili kad idem kod svojih za par dana i ne vuče mi se plejka svaki put. Šaljem i par slika i veselim se društvu s konzolom.

 

Onako usput ako netko ima Super Mario Odyssey ili Zeldu BOTW i želi se riješiti slobodno se javi 

 

E da, odakle iz vana naručujete fizičke Switch igre? (osim base.com za kojeg znam)

 

https://www.thegamecollection.net/

Pouzdani i povoljni.

 

Preporučam ti i Dead Cells, odlična igra za igrati na switchu.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Nintendo Switch

Koji je ekvivalent proizvoda kod nas 'electronics contact cleaner' ? WD-40 ili ima kakvih još ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Vjerovatno čisti alkohol na štapić i probaj s time rijesit
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Imaš po dućanima kontakt sprej. Bauhaus prodaje nigrinov 400ml 60kn

https://www.bauhaus.hr/kontakt-sprej-400-ml.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nintendo Switch

Upravo uzeo na eShopu NBA 2k20 za 3 eura. Nemojte propustiti dok traje akcija, za tu cijenu se stvarno isplati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Zasada odigrao Mario rabbids, steamworld heist, Mario deluxe.Preporučite neke igre. Ne preskupe. Gledao neka regalia ima za 3 eura. Jel igro to neko možda. Volim igre na poteze, strategije i rpg. Hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo Switch

Vidio sam najavu za Kings bounty 2. Jedva čekam. A recimo super je igra Guacamelee 1 i 2. Trine 1,2,3,4 ti je sad bio na akciji a naravno od rpg  Legenda od Zelda i Xenoblade al oni su skupi. Super Mario Odissey je fenomenalan također.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Kings bounty 2 izgleda genijalno da. Stavio u wish listu odmah. Trine sam sve prešao na kompu a odisey igra sin. Nije to baš za mene. Prelagana je. Igro bi nešta a neznam šta. U krevetu sam 7 dana išijas, 7 dana na injekcije idem pa mi dosadno. A switch mogu u krevetu u ruci igrat. Imam i PS4 ali mi neugodno se namjestiti. Kakva je valkira 4 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch

meni valkyria 4 bila izvrstna. pred neki dan ju zavrsio. sada dalje idem na tree houses

 

taman mi pasalo igrat u handhelf modu

 

mislim da sve turn based igre su super na handheldu, osim ako ne stave presitnu mapu i slova bez mogucnosti povecanja

11 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Da totalno se slažem. Takve igre su stvorene za igranje u handheld modu na switchu. Usput ako netko nije igrao steamworld heist neka proba. Igra je 10/10. Genijalna. Uživao ko nikad. Uzeo ju nedavno bila za 5 eura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Tražio valkyru 4. Nemogu naći ništ normalno. Na njuškalu nema, na oglasnicima na fejsu nema. A digitalnu baš i nebi . Ima neko ideju neku ili možda neko ima da bi prodao to ili fire emblem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Skidam Xenoblade Chronicle: Definitive Edition, nisam joj nikad dao šanse na Wii, mogao bi sad malo posvetiti vremena

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

....idem jučer ažurirati firmware na 10.0....i umjesto toga flasham 1.0.0... brickan Switch 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Znači opet ništa od Xenobladea
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
@ursusc355

Ja sam uzeo digitalnu v4 za 20 dolara na akciji.

Ako želiš fire emblem prodam ti za 250.
Trenutno igram digimone pa nakon toga pokemone kada ih nabavim.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 12:28 (Gemmy).
3 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

preporučuje ko kakav case s dosta mjesta za punjač i nekoliko igrica?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Srce me zabolio čitajući ovo. Na veselu stranu mislim da ću ja svoga staviti na prodaju na Njuškalo pa baci oko ako te zanima nova konzola ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice