Reklame... zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 2.222
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Reklame...

DELETED

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 18:46 (lzgr).
 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Reklame...
lzgr kaže...

Sada me stvarno zanima (briga me dal ću za ovo dobit karton ili nekakvo drugo sranje) WHAT THE FUCK (poznatiji kao WTF)  ste učinili sa svojim funkcionalnim forumom?!?!? Odsad stalno odnekud izviru yebene reklame!! Na reklame imeđu postova sam zažmirio ali sada još i kada stavljam sliku preusmjeri me na vašu yebenu nagradnu igru!! Forum je totalno uništen,a za šlag na tortu možete banati cijeli forum! Stvarno ste prekršili svaku mjeru u reklamama! VičeVičeVičeVičeVičeVičeVičeViče

Ajde se skuliraj, prije nego dobiješ ban Cool

 

Nemam pojma o čemu i zbog čega šiziš, valjda si nespretno (ili neurotično? Belji se) negdje krivo kliknuo, pa te odvelo na drugu stranicu..

 

Još uvijek nemamo tako napredan sustav koji bi kod unosa slika (LOL) preusmjeravao ljude na neke druge stranice!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame...
Stavljao sam nekoliko slika maloprije i nije bilo reklama...
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame...
Miro kaže...
lzgr kaže...

Sada me stvarno zanima (briga me dal ću za ovo dobit karton ili nekakvo drugo sranje) WHAT THE FUCK (poznatiji kao WTF)  ste učinili sa svojim funkcionalnim forumom?!?!? Odsad stalno odnekud izviru yebene reklame!! Na reklame imeđu postova sam zažmirio ali sada još i kada stavljam sliku preusmjeri me na vašu yebenu nagradnu igru!! Forum je totalno uništen,a za šlag na tortu možete banati cijeli forum! Stvarno ste prekršili svaku mjeru u reklamama! VičeVičeVičeVičeVičeVičeVičeViče

Ajde se skuliraj, prije nego dobiješ ban Cool

 

Nemam pojma o čemu i zbog čega šiziš, valjda si nespretno (ili neurotično? Belji se) negdje krivo kliknuo, pa te odvelo na drugu stranicu..

 

Još uvijek nemamo tako napredan sustav koji bi kod unosa slika (LOL) preusmjeravao ljude na neke druge stranice!

 

Šef kaže...
Stavljao sam nekoliko slika maloprije i nije bilo reklama...

Onda me očito neš Firfeox zajebava (imam onu novu betu ili šta već...).. Ispričavam se na takvom ispadu. Sramim se (neću više)Nevinašce

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
14 godina
protjeran
offline
Reklame...
@izgr

Koji si ti kralj hahahahaha

nemoj se ljutit
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame...
Toni93 kaže...
@izgr

Koji si ti kralj hahahahaha

nemoj se ljutit

username mi je l(malo L)zgr Smijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
16 godina
moderator
offline
RE: Reklame...
lzgr kaže...

Onda me očito neš Firfeox zajebava (imam onu novu betu ili šta već...).. Ispričavam se na takvom ispadu. Sramim se (neću više)Nevinašce

Ma shvatio sam odmah da je neka zbunjola u pitanju, zato i nisi dobio nikakvu opomenu. Sve je OK...

 

NHF

13 godina
protjeran
offline
RE: Reklame...
Miro kaže...
lzgr kaže...

Onda me očito neš Firfeox zajebava (imam onu novu betu ili šta već...).. Ispričavam se na takvom ispadu. Sramim se (neću više)Nevinašce

Ma shvatio sam odmah da je neka zbunjola u pitanju, zato i nisi dobio nikakvu opomenu. Sve je OK...

 

NHF

Koji k NHF znači? Šutim

13 godina
offline
Reklame...

No Hard Feelings

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Moj PC  
6 0 hvala 7
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice