Pretrazivanje foruma

poruka: 10
|
čitano: 1.588
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pretrazivanje foruma

eh taj mali search prozorcic.. nikada ama bas nikada nenade ono sto trazim..

 

evo malo prije trazio temu "slike vaseg hardvera" i izbaci mi par stotina rezultata bez onog sto sam trazio..

 

jesam ja to lud ili sta?

 

molim upute za koristenje toga jer bas nikada ne nadem sta trebam nego nesto sasvim trece..

Battlefield 2 Master Sergeant
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2009 20:49 (Escudo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretrazivanje foruma
Escudo kaže...

eh taj mali search prozorcic.. nikada ama bas nikada nenade ono sto trazim..

 

evo malo prije trazio temu "slike vaseg hardvera" i izbaci mi par stotina rezultata bez onog sto sam trazio..

 

jesam ja to lud ili sta?

 

molim upute za koristenje toga jer bas nikada ne nadem sta trebam nego nesto sasvim trece..

 mislim da je već prije i bilo priče o ovome i vi su se složili da trenutna tražilica nema baš puno efekta.
uglavnom, zadnja informacija je da ekipa radi na novom search engine-u i kad bude gotov...bit će implementiran.

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! Are you a web developer? Are you, punk??
15 godina
neaktivan
offline
Pretrazivanje foruma

Ni ja nemam baš nešto previše sreće s Bugovom tražilicom. s njom ne uspijem pronaći niti ono za što znam da sam ja napisao.

 

  Puno bolje rezultate dobijem s Googlovom tražilicom.

 

Odem na http://www.google.hr/advanced_search?hl=hr i napišem www.bug.hr za

Domenu - vraćaj rezultate iz web lokacije ili domene

i pronađem bez problema ono što mi treba.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pretrazivanje foruma

Upišem Hall of shame i tema se pojavi na 30 stranici.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pretrazivanje foruma
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretrazivanje foruma
PC Street Hacker kaže...

Upišem Hall of shame i tema se pojavi na 30 stranici.

 ma da jer ne pretražuje ime teme nego postove u temama... bit će to skoro popravljeno
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2009 9:42 (leo_819).
15 godina
neaktivan
offline
Pretrazivanje foruma

I mene nervira tražilica upišem točno naziv teme, a izbaci mi neki stoti rezultat. Da li će se to poboljšati, a ne da moramo koristiti google?

Area-51 m15x
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pretrazivanje foruma
Razer_Copperhead kaže...

I mene nervira tražilica upišem točno naziv teme, a izbaci mi neki stoti rezultat. Da li će se to poboljšati, a ne da moramo koristiti google?

 Već je coder_ napisao sve, samo treba malo početi čitati, ipak je to 2. post u temi, prvi odgovor...

coder_ kaže...
 mislim da je već prije i bilo priče o ovome i vi su se složili da trenutna tražilica nema baš puno efekta.
uglavnom, zadnja informacija je da ekipa radi na novom search engine-u i kad bude gotov...bit će implementiran.
 
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pretrazivanje foruma
Proz0r kaže...
Razer_Copperhead kaže...

I mene nervira tražilica upišem točno naziv teme, a izbaci mi neki stoti rezultat. Da li će se to poboljšati, a ne da moramo koristiti google?

 Već je coder_ napisao sve, samo treba malo početi čitati, ipak je to 2. post u temi, prvi odgovor...

coder_ kaže...
 mislim da je već prije i bilo priče o ovome i vi su se složili da trenutna tražilica nema baš puno efekta.
uglavnom, zadnja informacija je da ekipa radi na novom search engine-u i kad bude gotov...bit će implementiran.
 
 Sorry.Nevinašce
Area-51 m15x
15 godina
offline
RE: Pretrazivanje foruma
klimama kaže...

Odem na http://www.google.hr/advanced_search?hl=hr i napišem www.bug.hr za

Domenu - vraćaj rezultate iz web lokacije ili domene

 ili jednostavo u tražilici iza pojma koji tražimo upišemo site:www.bug.hr/forum

npr. Hall of shame site:www.bug.hr/forum
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice