Novi statusi (zvjezdice) izdvojena tema zaključana tema

poruka: 210
|
čitano: 84.484
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
zv'jer2 kaže...

A mogli ste ipak ostavit "bube", ali samo promijenit način na koji se dobivaju.  Npr. 1 zvjezdica biljna uš, 2 krpelj itd. kako je već išlo, naravno i na "praznoj" odnosno polovičnoj zvjezdici da se dobije drugi naziv da to bude malo gušće... Osmijeh

 Dobra ideja, nadam se da ce Domagoj i Miro razmislit o toj opciji, tako bi ipak bilo malo zanimljivije, ali i sad je dobro i nemam nista protiv, dapace, samo pohvale.
Veni, vidi, burek!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Domagoj kaže...
(s)izgoreo kaže...

puna zvjezdica više ili manje onome ko otkrije kako sustav funkcionira (u detalje)? Cool

Ne moraš se niti truditi, foruma je presložena da bi ju itko ručno išao računati, a kamoli pogodio.
 Jel ovisi i o raspoloženju moderatora, kad daje kartone Šutim
a bio sam biljna uš :(
16 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Ovo je vrlo dobro, po mom mišljenju bolje od onih buba i parazita ( i bubamara s minigunomSmijeh)

Imaju li kartoni velikog utjecaja na zvjezdice?

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock & metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Možda bi bilo originalnije da ste stavili BUBAMARU umjesto zvijezdica?! NeodlučanOsmijeh

Area-51 m15x
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Trebaš dobiti puno onih "slažem se" i "hvala" te koristiti puno opciju "edit", te pisat pametne postove i puno postova s kojima i dobiješ "hvala" i "slažem se", a vjerovatno i količina teksta u postu utječe na zvjezdice?

Puno postova, a malo teksta u svakome mislim da se tu dobije malo zvijezdica. Naravno ovo samo pretpostavljam da se gleda/ocjenjuje?

 


EDIT: zaboravio sam napomenut double,triple, quad postoveSmijeh i žute kartone te crvene itd.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 22:20 (Hyperion).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Možda da svako ima bubamaru ispod avatara a da zvjezdice budu zamijenjene tačkicama na njoj.

 

@Hyperion, "slažem se" ne bi trebalo imati veze sa zvjezdicama jer nikakve veze nema moje ponašanje/zalaganje

na forumu i to da li se npr. ti slažeš sa mojim mišljenjem u nekom postu...

Jaunty user :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 22:20 (nedIm).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
fromcelltohell kaže...
Sused kaže...

Al ideja je odlična i s vremenom će zasigurno uspjeti izfiltirati kvalitetnije korisnike od spamera i neznalica... 
  Što ne valja sa neznalicama? Pa,ovdje puno ljudi dođe tražit riješenje baš zbog toga što mogu očekivati konkretnu pomoć od znalaca.
Znači,da nije neznalica,koja svrha bi bila znalcima na ovom forumu ako se prisjetimo da i rankovi ovdje uključuju pomaganje drugima kao
jedan od faktora rankiranja.I,nije sramota biti neznalica,nitko se nije rodio naučen.Ja,osobno sam sve što znam(ne znam puno,ali nisam neznalica)
naučio sam jer me je zanimalo.Htio sam i pitat često za pomoć,ali moji frendovi koji"znaju" su me otkantavali,nisu imali volje,vremena i živaca pomoći.
I ne sramim se pitati za pomoć,ako nešto ne razumijem ili ne znam,a niti ću odbit pomoći nekom tko je,kako velimo neznalica.
  To je istina, nemam ja ništa protiv neznalica... Ali ako ti netko daje savjet i ima 0 zvjezdica, a drugi ih npr. ima 4 i pol, kome ćeš više vjerovati?
Nisam rekao da će otjerati spammere i neznalice (spammere nadam se da hoće), nego samo da će izfiltrirati kvalitetnije i iskusnije korisnike... 
15 godina
protjeran
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)

za mene cete morat napravit da idju od desna prema livo

nu, glamac, djava ga odnija
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Fowix kaže...
zv'jer2 kaže...

A mogli ste ipak ostavit "bube", ali samo promijenit način na koji se dobivaju.  Npr. 1 zvjezdica biljna uš, 2 krpelj itd. kako je već išlo, naravno i na "praznoj" odnosno polovičnoj zvjezdici da se dobije drugi naziv da to bude malo gušće... Osmijeh

 Dobra ideja, nadam se da ce Domagoj i Miro razmislit o toj opciji, tako bi ipak bilo malo zanimljivije, ali i sad je dobro i nemam nista protiv, dapace, samo pohvale.
  Te bube su ipak jedan od zaštitnih znakova foruma pa bi bilo u redu da se tako slože čisto iz estetskih razloga...

Što se tiče umanjenja važnosti broja postova s tim se u potpunosti slažem, nadam se da sada neće biti "weekend" forumaša koji spammaju i spammaju samo zbog tog nevažnog broja.  KVALITETA >> KVANTITETA
"Ljudi seru govna, pčela sere med!"
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

e ovo sa zvjezdicama mi se full sviđa. sad spammeri i trollovi nemaju APSOLUTNO nikakve koristi od nabijanja postova i ovo im je završni udarac!

bravo redakcija!

šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Pohvale i s moje strane.

Vrlo dobro ste ovo rijesili.

 

Samo tako nastavite. ;)

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Meni se ne sviđa bez kukaca, pa jeli ovo BUG il nije.

Ali opet ove zvijezdice imaju puno bolju ulogu i računaju na više stvari tako da nije samo nabijanje postova u pitanju, tako će se smanjiti spam.

Odličan posao ljudi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

lijepo, lijepo

 

no vidim da kod nekih autora nema nikakve zvjezdice. jel to zato što su toliko loši ili su premalo dana (tjedana, mjeseci) registrirani pa im se zasad još ništa ne računa

Tkojesmojetipkovniceukraorazmaknicu(Space),nekamijehitnovrati.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Novi statusi (zvjezdice)

ja jedva da i imam zvjezdicu

glavni negativac sam foruma

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword! my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
jurluk kaže...

no vidim da kod nekih autora nema nikakve zvjezdice. jel to zato što su toliko loši ili su premalo dana (tjedana, mjeseci) registrirani pa im se zasad još ništa ne računa

 Da, početnici su, imaju malo poruka, nemaju pohvala ili su opominjani zbog kršenja pravila - sve ima utjecaja na status...
15 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Ovo je odlicno, svaka cast trebalo je sve to uklopiti.

 

nemam konja, koza i ovaca samo brdo klokana !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)

Sviđa mi se ideja da se zvijezdice zamijene brojem kukaca. Ipak je ovo BUG online forum. U svakom slučaju je konstruktivna promjena na bolje za prave dobronamjerne forumaše, a vrlo desktrutivna je za one druge (koji nam ionako samo zagorčavaju lijepe i korisne trenutke provedene ne forumu). Mislim da je vrijedilo truda i da će se vrlo brzo vidjeti rezultati. Svaka čast uredništvu i svima koji su pomogli. 

15 godina
online
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Sused kaže...
 ... Ali ako ti netko daje savjet i ima 0 zvjezdica, a drugi ih npr. ima 4 i pol, kome ćeš više vjerovati?...

 Gle,niti taj broj zvjezdica u ovom momentu ne mora ništa značit glede toga kome ću više vjerovat,
odnosno čiji savjet ili odgovor na moje pitanje je kvalitetniji i točniji.
Jer,koliko vidim u ranking ulazi i broj mjeseci provedenih na forumu,
a ima forumaša koji i nisu baš preaktivni,a samim time nisu niti puno pomagali drugima,
ali su zato što su registrirani na forum 10 ili više mjeseci automatski  imaju veći rank
od nekog tko se može registrirat danas i u sljedećih par mjeseci
pomoći više od drugih 10 koje sam naveo kao primjer.
Ovo je samo pretpostavka,nemam namjeru se raspravljati niti koga uvrijediti.

HvalaCool

I još nešto,koliko sam primjetio ovaj sustav rankiranja ipak ima određenih manjkavosti:

Naprimjer: Neki forumaši koji su tu mjesecima nemaju niti pol zvjezdice(ili "praznu",kak vam bolje odgovara),
dok neki drugi koji su tu od danas i imaju jedan napisan post imaju već pola(ili "praznu") zvjezdicu.
Hint: Pogledaj screenshoot!!!!
Kako je ovo moguće???? Kako je ovo moguće????
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
15 godina
protjeran
offline
Novi statusi (zvjezdice)

haha

je nekih 10 mjeseci i isto imam

ma svejedno

fućka mi se za rank

bitno da maltretiram ljude

Belji se

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword! my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Odlična promjena. Stvarno sam oduševljen i vjerujem da je ovo možda najbolje rješenje koje ste mogli smisliti.

 

Definitivno odlična promjena.

 

:)

 

Svaka čast onome tko je smislio ali i onome tko je proveo u djelo.

 
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)

meni nikako nije jasno cemu tocno sluze te zvuzde

nu, glamac, djava ga odnija
15 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Nice, nice, mislim da je ovo puno bolje nego on, sad sam skuzio cemu sluze i one druge cake(stvari) koje ste nedavno stavili!

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 23:00 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)

I još nešto,koliko sam primjetio ovaj sustav rankiranja ipak ima određenih manjkavosti:

Naprimjer: Neki forumaši koji su tu mjesecima nemaju niti pol zvjezdice(ili "praznu",kak vam bolje odgovara),
dok neki drugi koji su tu od danas i imaju jedan napisan post imaju već pola(ili "praznu") zvjezdicu.
Hint: Pogledaj screenshoot!!!!
 sa ovime se potpuno slazem.....      ovakve stvari uopce nisu u redu....
mb:ga-ma790x-ds4; cpu:amd athlon64x2 6000+ 3.3GHz; 8gb ram dual chanell 800mhz vga:nvidia gtx260 896ddr3; power:Chieftec power supply 650W, windows vista ultimate x64
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Sad ce se barem spameri smirit jer nema brojanja postova nego svakom zvjezdica po zasluzi.Domagoj thumbs up.Cool

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
7 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Mislim da bubamare nebi bile bolje od zvjezdica jer se ne uklapaju u ovaj minimalistički izgled. Jedino kad bi bile jedne boje, što bi onda bilo zbunjujuće.

 

Karma is a funny thing.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 23:08 (CikaSpaso).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
dadododo kaže...

I još nešto,koliko sam primjetio ovaj sustav rankiranja ipak ima određenih manjkavosti:

Naprimjer: Neki forumaši koji su tu mjesecima nemaju niti pol zvjezdice(ili "praznu",kak vam bolje odgovara),
dok neki drugi koji su tu od danas i imaju jedan napisan post imaju već pola(ili "praznu") zvjezdicu.
Hint: Pogledaj screenshoot!!!!
 sa ovime se potpuno slazem.....      ovakve stvari uopce nisu u redu....
Ništa strašno, to će se promijeniti s vremenom, na bolje ili lošije, ovisi samo o autoru.
15 godina
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
dadododo kaže...

I još nešto,koliko sam primjetio ovaj sustav rankiranja ipak ima određenih manjkavosti:

Naprimjer: Neki forumaši koji su tu mjesecima nemaju niti pol zvjezdice(ili "praznu",kak vam bolje odgovara),
dok neki drugi koji su tu od danas i imaju jedan napisan post imaju već pola(ili "praznu") zvjezdicu.
Hint: Pogledaj screenshoot!!!!
 sa ovime se potpuno slazem.....      ovakve stvari uopce nisu u redu....
 evo još jedan primjer. registriran je tek možda par sati. prvim svojim postom traži pomoć kako da krekira igru (mislim da je ono tipfeler) a već ima pola zvjezdice.

ima puno mušica ova formula Neodlučan
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Hm, da ipak izgleda da trebaju neke modifikacije formuli. Ili je to samo pak privremeno tako(?)

A i nekako je nelogično da baš nijedan forumaš osim moderatora nema svih 5 zvijezdica!

Vjerujem ja da ipak ima onih koji su ih zaslužili!Namigiva

Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
meni je to malo glupo al to je moje mišljenje !
skuzio sam tu formulu kolko mi se cini bar jedan dio al necu o tome zadrzat cu za sebe :D
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
online
Novi statusi (zvjezdice)

Forma i trud oko ovog svega je svakako za pohvalu,

no da sustav ima  i svojih nedostataka stoji.

Vidljivo iz ova 2 primjera koja smo postavili jurluk i ja.

Znači,treba još malo poraditi na tome,

da bi zaživjelo kako je i zamišljeno.

Nećemo kuditi,na nama je da

i pomognemo moderatorima da se to otkloni.

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice