Huawei Nexus 6P

poruka: 1.135
|
čitano: 181.069
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Crucifixion kaže...
Rodić kaže...
Ljudi pitanje, mobitel mi je ostao na onoz zadnjoj beti androida 7.1.2 posto su ugasili tu betu, kako mogu iskljuciti betu i prijeci na normalan 7.1.2? Na stranici mi ima samo za enrolat na Android O

 

brzinski sam bacio google, pogledaj na ovome linku, ovo je za vracanje na marshmallow, ali vjerojatno mozes na standarni N isto

 

http://www.ibtimes.co.uk/how-roll-back-android-n-developer-preview-latest-marshmallow-firmware-1549199

 Unennrollat nemogu jer su ubacili vec Android O, a mobitel mi jos na Android 7.1.2 build (NPG471) i na march security patchu

8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Pa skini ota 7.1.2 i flashaj kroz abd. Sve ce ti ostati kako jest. Ja tako stavio betu 2 i betu 3.

12 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Da li tko živ? :) 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Naravno :)

 

Jel zna netko kad bi trebao doc Android O na n6p?

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Pa dosao je doduse kao beta 😂
Doci ce kad izadje u q3 ove godine.... Tako je najavljeno...
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

vidim da se popunjava njuskalo... ali prelazite na nesto drugo? :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Android O ce vj doci kada i Pixel 2
14 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Pozdrav,
Kako vi prebacujete datoteke (konkretno slike) s Nexusa na PC?
Spojim sve putem odgovarajuceg kabla, ali onda koji god nacin transefra odaberem ne vidim sve slike koje su na uredaju?
Dapace, vidim ih samo u jednoj mapi (njih 90%) i to sve razbacano, a na mobitelu mi je lijepo svee u mapama sortirano!
Stvarno uzasan transfer file su napravili! Ima netko neko bezbolno rijesenje?
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Ne znam, ja stvarno nemam problema. DCIM za kameru, downloads i ostalo. Sve je tu na svome mjestu. 

 

edit: https://www.google.hr/amp/www.androidauthority.com/android-apps-to-transfer-files-from-android-to-pc-600659/amp/

 

pokusaj tu pronaci nesto

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 20:44 (Crucifixion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P
x360gamer kaže...
Pozdrav,
Kako vi prebacujete datoteke (konkretno slike) s Nexusa na PC?
Spojim sve putem odgovarajuceg kabla, ali onda koji god nacin transefra odaberem ne vidim sve slike koje su na uredaju?
Dapace, vidim ih samo u jednoj mapi (njih 90%) i to sve razbacano, a na mobitelu mi je lijepo svee u mapama sortirano!
Stvarno uzasan transfer file su napravili! Ima netko neko bezbolno rijesenje?

 Nesto tebi drugo ne valja. Transfer radi uredno. Ja dugo koristim i myphone explorer pa pokusaj i sa njim. Inace sve ide preko google photos pa se i ne zamaram rim nacinom prebacivanja

13 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Netkome dosao Android Oreo preko OTA?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

manual flash lagano, 2 minute posla. sve proslo bez problema :)

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Crucifixion kaže...

manual flash lagano, 2 minute posla. sve proslo bez problema :)

 Imaš li problema sa Google Autofill uslugom? Meni na nijednoj aplikaciji ne izbacuje podatke za login iako je Autofill omogućen u postavkama. 

 

Radilo je dok sam imao Oreo DP4 beta verziju i nije mi se dalo čekati da dođe OTA update, pa sam ručno flashao i ne radi.

 

Probao sam isto ručno flashati Nougat pa preko OTA povući Oreo update ali i dalje ne radi.

11 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

nemam, sve mi uredno radi. mada me nije uopce pitalo da li zelim postaviti, bilo je automatski ukljuceno

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Crucifixion kaže...

nemam, sve mi uredno radi. mada me nije uopce pitalo da li zelim postaviti, bilo je automatski ukljuceno

 A kad si radio manual flash, sa ove stranice si skinuo image file?

 

Pokušavam skužit zašto ne radi kod mene, a na internetu ništa ne nalazim.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Da odatle skini...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Nexus 6P

ne, nije jos bilo na njihov official stranici, ili bar ja nisam pronasao, pa sam na android authority naisao na post s DL linkom.

 

ovako se zove fajl: angler-opr6.170623.013-factory-a63b2f21 a evo ti i link, pa pokusaj ako imas volje

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Bilo je na stranici sa beta verzijama...
8 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Crucifixion kaže...

ne, nije jos bilo na njihov official stranici, ili bar ja nisam pronasao, pa sam na android authority naisao na post s DL linkom.

 

ovako se zove fajl: angler-opr6.170623.013-factory-a63b2f21 a evo ti i link, pa pokusaj ako imas volje

 Hvala, skinut ću taj image file pa probati, iako je naziv identičan kao i na službenoj stranici s koje sam ja skinuo fajl prvi put.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Jesi radio nadogradnju ili isao ispočetka? Ako si radio nadogradnju moguce da zato ne radi
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

ja sam radio fresh start, moze bit da mu je i do toga onda...

 

kad smo vec ovdje aktivni, da li se rijesio ikako onaj problem s mikrofonom? ima li kakav software fix? 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Torent kaže...
Jesi radio nadogradnju ili isao ispočetka? Ako si radio nadogradnju moguce da zato ne radi

 Prvo sam imao Nougat 7.1.2 pa sam se prijavio u onaj beta program koji mi je povukao Developer Preview 4 na kojem je Autofill radio.

 

Pa sam onda sa službene stranice skinuo punu verziju (angler-opr6.170623.013-factory-a63b2f21.zip) i napravio ručnu instalaciju nakon koje nije radio.

 

Probao sam reinstalaciju napraviti - ništa. Probao sam se vratiti na Nougat pa povući OTA update - isto ništa.

 

EDIT: Evo probao sam instalirati image i s ovog linka što je kolega napisao, i dalje autofill ne radi u aplikacijama, odnosno ništa ne izbacuje kod unosa ni dugog pritiska na polje i odabira opcije autofill.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2017 0:44 (Blackstorm).
14 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Zašto se mučite preko image filea, samo se enrollajte  za betu i dobit ćete oreo, naravno final ota, a ne dev preview. 5min posla 

p.s. nakon obavljenog posla unenroll i to je to

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2017 7:46 (merio).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Ja sam bio u beta programu za nougat i nije mi dalo da udjem u beta program za oreo. Jednostavno klik na tipku i nista tako da sma rucno radio update na betu 3 i 4 i sad na oreo i sve radi uredno.....

100% je do podesavanja ako ti ne radi i kad ispocetka sve podesis.....

8 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Probat ću skinut s neta image file od "Developer Preview 4 Beta" pa ga ručno flashati i vidjet dal radi (jer je na toj verziji autofill zadnji put radio) pa onda lako povučem OTA na punu Oreo verziju.

Ne znam šta drugo mogu još probati, ne vjerujem da radim nešto krivo kod instalacije i postavljanja.
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Ne kod postavljanja vec podesavanja kasnije. Skini last pass pa vidi radi li on.....

13 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Evo stavio 8.0, za sada mi se svidja, puno je laksi za oci zbog boja u postavkama, ne fali mi ali bi volio da i nama omoguce notification dot kao na Pixelu, vidim da radi sa Pixel launcherom ako ga instaliram...
Nego dali mi se to cini ili nema nigdje Ram managera nigdje da vidim koliko mi koja aplikacija koristi memorije?!?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Potpuno beskorisna informacija ali evo ;)

Developer options i prva stavka ;)

15 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Danas poslao telefon na zamjenu MBO + baterije + ekrana.

 

Iako mi je istekla garancija u 12. mj, Google samo traži da platim poštarinu. (Boston)

 

 

Dosta fora eto.

 

 

MBO+baterija = gasi se na 50%, baterija traje možda 50 min SOT

Ekran = burn-inan nav-bar

 

 

Priče o Samsungovim burn-inovima su opet točne...eto nakon S7E (čak dvaput), 6P je također dobio burn-in na mjestima koja se najmanje mijenjaju (ja čak imam Extended Desktop odnosno palim navbar na swipe gore jer sam se baš bojao za to i status bar).

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Citao sam na XDA da je covjeku crknuo mob i preko googlea isto, kuci mu pixel XL od 126gb dosao, good luck :D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice