T-Mobile "Internet dan"

poruka: 37
|
čitano: 53.887
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
T-Mobile "Internet dan"

Poz ljudi,

 

imam pitanje vezano za ovaj clanak - http://www.novilist.hr/Znanost-i-tehnologija/Tehnologija/NOVA-PRAVILA-ROAMINGA-Sto-se-tocno-mijenja-u-naplati-poziva-sms-poruka-i-podatkovnog-prometa

 

Ukoliko aktiviram "internet dan" da li ga mogu koristiti bilo gdje unutar EU?

 

"Vaša komunikacija (telefonski pozivi, SMS, podatkovni promet) koju obavljate iz druge EU/EEA zemlje biti će pokrivena Vašim domaćim paketom: minute, SMS-ovi i GB koje trošite u inozemstvu bit će naplaćeni ili oduzeti od volumena Vašeg domaćeg tarifnog plana kao da ste doma (u zemlji u kojoj živite, radite ili studirate). Koristite li svoj mobilni telefon dok periodično putujete unutar EU/EEA ili ga koristite u zemlji u kojoj živite biti će sasvim isto. Koristit ćete roaming usluge kao da ste doma (Roam like at home)."

 

Znaci pitanje je mogu li "internet dan" koristiti i u roamingu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Mobile "Internet dan"
Darster kaže...

Poz ljudi,

 

imam pitanje vezano za ovaj clanak - http://www.novilist.hr/Znanost-i-tehnologija/Tehnologija/NOVA-PRAVILA-ROAMINGA-Sto-se-tocno-mijenja-u-naplati-poziva-sms-poruka-i-podatkovnog-prometa

 

Ukoliko aktiviram "internet dan" da li ga mogu koristiti bilo gdje unutar EU?

 

"Vaša komunikacija (telefonski pozivi, SMS, podatkovni promet) koju obavljate iz druge EU/EEA zemlje biti će pokrivena Vašim domaćim paketom: minute, SMS-ovi i GB koje trošite u inozemstvu bit će naplaćeni ili oduzeti od volumena Vašeg domaćeg tarifnog plana kao da ste doma (u zemlji u kojoj živite, radite ili studirate). Koristite li svoj mobilni telefon dok periodično putujete unutar EU/EEA ili ga koristite u zemlji u kojoj živite biti će sasvim isto. Koristit ćete roaming usluge kao da ste doma (Roam like at home)."

 

Znaci pitanje je mogu li "internet dan" koristiti i u roamingu?

 

U pravilu bi u roamingu mogao iskoristiti oko 600mb, jer pravila nalažu da u roamingu ne smiješ operateru napraviti troškove veće od dvostrukog iznosa računa. Znači opcija je 10kn, duplo je 20kn, a jedan gigabajt u roamingu je oko 34 kune za operatera.

 

Nazovi 0800 9000, oni ti valjda budu bolje objasnili.

 

Tino_TA kaže...

Zna li netko koja je max. brzina na opciji Internet Dan. Pitam, zbog toga jer je prije nekoliko mjeseci postojala je mogućnost odabir dodatne opcije 4G. A sada vidim da su je ukinuli.

 Max brzina na Internet Dan je sada 75mbps na 4G mreži.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 14:24 (Vkm996).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Mobile "Internet dan"

Simpa internet da brzine limitirane 75DL i 25UL promet neograničen flat

Pretplata internet dan brzine max dostupne promet ograničen na 20GB

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Mobile "Internet dan"

Kakva je danas situacija s tom opcijom, kakve su brzine, postoje li ograničenja?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile "Internet dan"

Sve isto kao što je i bilo. Brzina do 75.., bez ograničenja.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile "Internet dan"
Tino_TA kaže...

Sve isto kao što je i bilo. Brzina do 75.., bez ograničenja.

 Super stvar ako ostane tako, za 10 kn 24h imas 75 mbit i poskidas si ono najbitnije što ti treba. 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 20:05 (Shockwave).
15 godina
offline
T-Mobile "Internet dan"

aktivirao jučer opciju da spriječim potrošnju svojih 20GB iz tarife. Potrošnja išla. Ostao bez tih 20 GB i sad uz još uvijek aktivnu opciju "internet dan" imam brzinu od 0,02 MBps. Koga ovi lupeži zajebavaju!? Svi su odreda lopovska bagra!

 

"In space no one can hear you scream, unless it's a battlecry of a ..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice