Nvidia gtx 1050 ti

poruka: 12
|
čitano: 6.507
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Nvidia gtx 1050 ti

Bok imam tu grafičku karticu i zafrkava me non-stop u zadnje vrijeme s tim da mi se PC restartava samo dok netflix gledam Itd ... imam ryzen 3 1200 cpu i asrock matičnu ... sad zanima me koja je ok Grafička da zamijeni ovu nvidia da nije preskupa ? ( većinom se igra lol i wow, i gleda netflix)

hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nvidia gtx 1050 ti

Ne vrijedi nista jace stavljat na taj ryzen 3 a da li si 100% siguran da se restarta radi grafe ?

12 godina
neaktivan
offline
Nvidia gtx 1050 ti

Radio sam sve žive testove za RAM za procesor za grafičku i nigdje nije bilo greške . Dok sam na win7 bio redovito mi je pisalo nvidia driver stopoed working and has recovered succesfully . Updatealo sam na win10 nedavno i to se vise ne pokazuje svi driveri updateani ali ovo sto se dogadja me podsjeća na to pa ne znam vise sto raditi.. da znam do cega je lako bi to zamijenio

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nvidia gtx 1050 ti

Koje napajanje imas ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nvidia gtx 1050 ti

Seasonic 520w, napajanje mi je jako staro da možda nije do toga

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 23:02 (Sethzor).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nvidia gtx 1050 ti
Sethzor kaže...

Seasonic 520w, napajanje mi je jako staro da možda nije do toga

 100% mora bit dovoljno. Jel tvoja 1050ti ima konektore (tj. pin koje spajas iz napajanja u grafu) ? Ako nema, onda crpi struju direkt iz pcie slota jer trosi ko upaljac zajedno sa tim procesorom.

11 godina
offline
Nvidia gtx 1050 ti

Pozdrav

evo da ne otvaram temu za isti GPU GTX 1050 Ti 4GB komp pod Moj PC u biti je laptop HP-ov OMEN 17 an-109-nm

Malo sam gledao na internetu i piše da je moguć OC sa i bez dizanja napona na GPU.

Ja sam isto i napravio. OC-ana na core +175 MHz i memorija GPU + 750 MHz. Odvrtio sam i benchmark od Crysis Remastered na default settings Very high i mogu reći da se ne grije previše graf niti ne ruši benchmark, a ni igra poslije.

Unigine superposition isto tako, zadovoljan sa višim scoreom i nije se srušio.

Sad pitanje? Je li moguće da to utječe ikako na vijek trajanja ako to upalim jednom na dan po sat dva vremena i da li je moguće oštetiti hardver?

Napon nisam mjenjao.

lp

play hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia gtx 1050 ti

Ne utjece na vijek trajanja ako napon nisi mijenjao.

14 godina
offline
Nvidia gtx 1050 ti

Pozdrav! 

 

 

 

Krepala mi je moja vjerna, stara 1050gtx ti. Sto bi bila dobra zamjena da svega malo poboljsa performanse. Nemam para uopce pa gledam sto vise da ustedim. Da ima dostava posto zivim u p.... Znaci sto jeftinije nesto u tom rangu, malo bolje od NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Bila je Asusova. CPU bi trebao bit ok Intel Core i7 @ 3.70GHz Coffee Lake 14nm Technology. Hvala svima. <3

“Some people hear their own inner voices with great clearness. And they live by what they hear. Such people become crazy... or they become legend.” -Jim Harrison
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nvidia gtx 1050 ti
ByteRat kaže...

Pozdrav! 

 

 

 

Krepala mi je moja vjerna, stara 1050gtx ti. Sto bi bila dobra zamjena da svega malo poboljsa performanse. Nemam para uopce pa gledam sto vise da ustedim. Da ima dostava posto zivim u p.... Znaci sto jeftinije nesto u tom rangu, malo bolje od NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Bila je Asusova. CPU bi trebao bit ok Intel Core i7 @ 3.70GHz Coffee Lake 14nm Technology. Hvala svima. <3

 Mozda da rađe pogledaš gdje možes popraviti tu 1050-tku. Cijene su takve da ako gledaš uštedit, popravi staru grafu ili kupi konzolu. Ja u sekundarnom PC-u imam gtx 970 koju sam poslao na popravak.

MadeInCroatia
14 godina
offline
Re: Nvidia gtx 1050 ti
Baš me zanima gdje si poslao grafičku na popravak?
Sve što znam o životu naučio me Đelo Hadžiselimović
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice