NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.780.030
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jel ima kakvih informacija o NZXT G12 AIO gpu adapterima za Ampere? Ovi trenutni ne pasu bez modifikacije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Riot kaže...
godine su ti donijele mudrost nadam se.

Tebi koliko vidim tek trebaju donijeti. Odrasti.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
6 0 hvala 5
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Riot kaže...
Valentin17 kaže...
Riot kaže...
godine su ti donijele mudrost nadam se.

Tebi koliko vidim tek trebaju donijeti. Odrasti.

 Čemu nervoza? AMD preuzeo vodstvo i odmah ste osjetljivi. Dolazi Raketa Lake, bit će sve po starom opet, kao u vrijeme chata ljubitelja hardvera .

 Vodstvo u čemu?  Ryzen 5000 seriji? 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ekipa ne ocajavajte, sve ide po planu.

 

Sve je pod kontrolom, dobit cete AMPERA.

 

LOL : france24.news/en/500000-graphics-cards-found-in-an-abandoned-container

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
metallic kaže...

Ekipa ne ocajavajte, sve ide po planu.

 

Sve je pod kontrolom, dobit cete AMPERA.

 

LOL : france24.news/en/500000-graphics-cards-found-in-an-abandoned-container

Zagubila se pošiljka za majnere, a?

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Meni je to malo sumnjivo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
metallic kaže...

Ekipa ne ocajavajte, sve ide po planu.

 

Sve je pod kontrolom, dobit cete AMPERA.

 

LOL : france24.news/en/500000-graphics-cards-found-in-an-abandoned-container

Zagubila se pošiljka za majnere, a?

 

R4zOR229 kaže...

Meni je to malo sumnjivo.

Ultra-sumnjivo, al dobra vijest napokon za vas koji cekate.

 

Zato sam odma prenio, i napisao da sve ide po planu.

 

lps

Survivor - eye of the tiger
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ubo Gigabajtovu 3070 Gaming OC.

Izvadio iz kompa 1070 koju cu probat utopit za 1500 kn, ak se nitko nece javljat spustim kolko treba.

 

Lupam MW, Warzone i Cold War koji sam se nekakvom kombom mid detalja vrtio u 60-70fpsa na 1440p sad u nekih 140-150 na ultri. Probao DLSS quallity i ide preko 180.

Isprobavao RT i zaista ga ne primjetim tako da isključio. Monitorim je 75Hz i sa tim limitom se grafa grije na neka 53-54°C, a na full opterečenju nekih 65, na ljeti bi to moglo bit 70 tak da vrh kaj se hlađenja tiče. 

 

Na drugom slabijem kompu koji je spojen na TV putem Moonlighta (koristi GF experience za streaming) probao Mafia remake i ne vide se nikakvi artefakti kompresije, a delay je zanemariv. Opterećenje client kompa je jedva primjetno i izvrsna solucija za nekog tko ima jači komp u jednoj sobi, a HTPC uz telku na drugoj na kojoj bi htio igrat.

 

Mislio čekat Ti verzije, supere, više memorije i ble, na kraju reko oču bolje performanse sad i odmah i eto, potres malo sjebo cijelo iskustvo al definitivno pomaže da se čovjek smiri hehe

 
5 0 hvala 0
4 godine
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ovaj Geforce experince jel bi se to trebalo instalirat ukoliko imam 30.. grafu? Negdje sam citao da i nije bas najbolji no zaboravilo se odavno. Iskustva? Jel potrebno uopste?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ma ne, ja ga stavio samo za streamanje sa jednog kompa na drugi. Ako ne trebas to ili capture jedino drugo cemu sluzi je "optimizacija" igara sto je samo mjenjanje postavki po nekakvim njegovim parametrima, no to je ionako bolje rucno nastelat u igri.
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
16 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 23:46 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Game stream opcija u gf exp-u je brutalna stvarčica. Nisam pojma imao da to tako dobro radi. Jučer testiram death stranding s kompa na ps vitu preko moonlight homebrew-a i to stvarno odlično radi (pod uvijetom da je kućna mreža dovoljno brza). Reza se da tak fino podesiti da je slika bolja nego na nativnim vita igrama a kašnjenja u kontrolama nisam primjetio. Vjerojatno bi kasnilo kad bi uspoređivao prikaz na kompu i konzoli istovremeno, ali samo na konzoli ne zaostaje vidno. Sad imam ideju da si nabavim sonyjev game control mount za ds4 i nakeljim gore neki tab za trenutke kad mi se ne sjedi pred kompom. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
alscaul kaže...

spamate taj kurac pre-release 3080... pa več je 3 puta trebala biti vani 3080ti ili ti 3080 s 20gb...

ajde ne kenjajte s rumorima i vidjet ćemo kad se nešta potvrdi fakat

 Gigabyte confirms GeForce RTX 3080 Ti 20GB and RTX 3060 12GB through EEC - VideoCardz.com

 

još malo kenjaže 

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...
alscaul kaže...

spamate taj kurac pre-release 3080... pa več je 3 puta trebala biti vani 3080ti ili ti 3080 s 20gb...

ajde ne kenjajte s rumorima i vidjet ćemo kad se nešta potvrdi fakat

 Gigabyte confirms GeForce RTX 3080 Ti 20GB and RTX 3060 12GB through EEC - VideoCardz.com

 

još malo kenjaže 

 

 Pa kolko će te koštat? Ode oba bubrega pa dijaliza

 

edit: a ni ovih nema u prodaji, a joj koji šlamperaj

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 7:41 (rokonja).
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
rokonja kaže...
forumaš kaže...
alscaul kaže...

spamate taj kurac pre-release 3080... pa več je 3 puta trebala biti vani 3080ti ili ti 3080 s 20gb...

ajde ne kenjajte s rumorima i vidjet ćemo kad se nešta potvrdi fakat

 Gigabyte confirms GeForce RTX 3080 Ti 20GB and RTX 3060 12GB through EEC - VideoCardz.com

 

još malo kenjaže 

 

 Pa kolko će te koštat? Ode oba bubrega pa dijaliza

 

edit: a ni ovih nema u prodaji, a joj koji šlamperaj

 Ima RX 5700XT za 4000+ kn :D

 

edit; išao provjeriti na nabavu, 4300+ kn, e to je prilika :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 7:52 (forumaš).
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo da malo ušutkamo drage kolege koji već mjesecima spamaju kako 10gb nije dovoljno za gaming na 4k....

https://www.dsogaming.com/articles/are-10gb-of-gddr6x-of-vram-enough-for-4k-ultra-gaming/

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
alscaul kaže...

Evo da malo ušutkamo drage kolege koji već mjesecima spamaju kako 10gb nije dovoljno za gaming na 4k....

https://www.dsogaming.com/articles/are-10gb-of-gddr6x-of-vram-enough-for-4k-ultra-gaming/

 Ko da ce ti povjerovat, pa imas onog Mitcha koji tvrdi da ce sve iduce igre zauzimat po 12-18 GB, on je u industriji pa zna.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
3 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

nicky.sl

 

I kako se kloka phantomka, koje taktove odrzava i temperaturu (na kojem rpm)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pharaoh kaže...

nicky.sl

 

I kako se kloka phantomka, koje taktove odrzava i temperaturu (na kojem rpm)?

 Nisam se još bavio klokanjem a što se tiče temperatura zna dogurat do 65 stupnjeva a ventovi na 30-35%, koliko je to rpm pojma mnemam.

U prostoriji je oko 18-20 stupnjeva tako da mi se čini da će bit poprilično vruća kad zatopli.

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
nicky.sl kaže...
Pharaoh kaže...

nicky.sl

 

I kako se kloka phantomka, koje taktove odrzava i temperaturu (na kojem rpm)?

 Nisam se još bavio klokanjem a što se tiče temperatura zna dogurat do 65 stupnjeva a ventovi na 30-35%, koliko je to rpm pojma mnemam.

U prostoriji je oko 18-20 stupnjeva tako da mi se čini da će bit poprilično vruća kad zatopli.

 Ajd probaj skinut prednji panel na kućištu pa vidjet razliku, ne djeluje mi da to kućište ima bog zna kakav propuh.

6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx
GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
nicky.sl kaže...
Pharaoh kaže...

nicky.sl

 

I kako se kloka phantomka, koje taktove odrzava i temperaturu (na kojem rpm)?

 Nisam se još bavio klokanjem a što se tiče temperatura zna dogurat do 65 stupnjeva a ventovi na 30-35%, koliko je to rpm pojma mnemam.

U prostoriji je oko 18-20 stupnjeva tako da mi se čini da će bit poprilično vruća kad zatopli.

 Imamo istu dakle.

 

Daj undervolt napravi. Meni je na 875 stabilno.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

 

strašno, manje više 2k kunića preveć :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
A to je evga top model, jedino je kingpin iznad. Ne treba niti glefat takve modele pored dosta dobrih gainward s tri venta ili onih asus tuf koji su kao klasa niže od strix, a zapravo su vrhunski i po komponentama i po hlađenju
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
blackdevil kaže...

 

strašno, manje više 2k kunića preveć :D

 Znam :/

Al nemas di nabavit pa cak ni svabija...

12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ekipa di se mogu kupi FE 3070ke!?Ubiti di se uopce Founders Edition u nas moze kupit?

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
volegradele kaže...

Ekipa di se mogu kupi FE 3070ke!?Ubiti di se uopce Founders Edition u nas moze kupit?

Jedan prodavač sa Njuškala koji je u mojoj blizini je prodavao nedavno nove i zapakirane, ali je rasprodao.

 

https://www.njuskalo.hr/korisnik/mvukovic77

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2021 16:34 (Valentin17).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice