NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.784.129
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Kako cijene idu uskoro će 3080 biti skuplja od 3090.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Spitfire_zg kaže...

Pitam se postoji li industrija koja manje poštuje i cijeni svoje potrošače i klijentelu od ovih informatičkih!? Ne da do sada nakon više mjeseci ili tjedana nisu našli za shodno da se opravdavaju, već nemaju potrebu uopće išta reći!?

Pa firme koje obrću desetke milijarda dolara nemaju čak niti glasnogovornike!

Valjda zaključili da su gamerima zakržljale kičme od previše sjedenja...i izgleda da su u pravu

 AMD je zapravo rekao o čemu se radi, 80% proizvodnih kapaciteta koje su obezbedili u TSMC-u im je alocirano na konzole, a preostalih 20% je podeljeno na Ryzen 5000 i RX 6000 - link. Šta je kod Nvidije u pitanju, ne znam.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ivan(4) kaže...
Spitfire_zg kaže...

Pitam se postoji li industrija koja manje poštuje i cijeni svoje potrošače i klijentelu od ovih informatičkih!? Ne da do sada nakon više mjeseci ili tjedana nisu našli za shodno da se opravdavaju, već nemaju potrebu uopće išta reći!?

Pa firme koje obrću desetke milijarda dolara nemaju čak niti glasnogovornike!

Valjda zaključili da su gamerima zakržljale kičme od previše sjedenja...i izgleda da su u pravu

 AMD je zapravo rekao o čemu se radi, 80% proizvodnih kapaciteta koje su obezbedili u TSMC-u im je alocirano na konzole, a preostalih 20% je podeljeno na Ryzen 5000 i RX 6000 - link. Šta je kod Nvidije u pitanju, ne znam.

 Samsung proizvodni proces i puno veća potražnja od očekivane.

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

 6000 kn za mid-high grafu, bome nadmašilo je moja očekivanja .

12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Dobro to je Brba iz UZIja. Ne bi me čudilo da stavi 7 keka.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Dečki evo samo da javim da sam danas dobio RTX 3080!

Kao što možda znate kolega Frankel je velikodušno odustao od svog primjerka da bi meni pružio šansu da dobijem jedan primjerak.

Što reći,čovjek je došao na forum prije 12-ak dana i već je napravio nešto što nikad ne bi očekivao ni od najboljeg prijatelja.

Frankel,ako se ikako mogu odužiti samo reci jer ti ovo neću nikad zaboraviti.

Nadam se da će ti tvoja stići što prije i da ćeš biti prezadovoljan.

Još sam u šoku što sam uopće uspio dobiti jedan komad kolika je potražnja,puno,puno,puno hvala od srca!

Moj PC  
23 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jurassic Park kaže...

Dečki evo samo da javim da sam danas dobio RTX 3080!

Kao što možda znate kolega Frankel je velikodušno odustao od svog primjerka da bi meni pružio šansu da dobijem jedan primjerak.

Što reći,čovjek je došao na forum prije 12-ak dana i već je napravio nešto što nikad ne bi očekivao ni od najboljeg prijatelja.

Frankel,ako se ikako mogu odužiti samo reci jer ti ovo neću nikad zaboraviti.

Nadam se da će ti tvoja stići što prije i da ćeš biti prezadovoljan.

Još sam u šoku što sam uopće uspio dobiti jedan komad kolika je potražnja,puno,puno,puno hvala od srca!

 

baš mi je drago, sad će se pičit cyberpunk fino 

3 godine
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Mislim da ce 10.12 biti egzodus s ove teme zestoki

Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
amagi kaže...

Mislim da ce 10.12 biti egzodus s ove teme zestoki

 I razvodi....

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jurassic Park kaže...

Dečki evo samo da javim da sam danas dobio RTX 3080!

Kao što možda znate kolega Frankel je velikodušno odustao od svog primjerka da bi meni pružio šansu da dobijem jedan primjerak.

Što reći,čovjek je došao na forum prije 12-ak dana i već je napravio nešto što nikad ne bi očekivao ni od najboljeg prijatelja.

Frankel,ako se ikako mogu odužiti samo reci jer ti ovo neću nikad zaboraviti.

Nadam se da će ti tvoja stići što prije i da ćeš biti prezadovoljan.

Još sam u šoku što sam uopće uspio dobiti jedan komad kolika je potražnja,puno,puno,puno hvala od srca!

 Drago mi je zbog tebe. Stjepku isto ...

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 13:55 (DarthMarkus).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Jurassic Park kaže...

Dečki evo samo da javim da sam danas dobio RTX 3080!

Kao što možda znate kolega Frankel je velikodušno odustao od svog primjerka da bi meni pružio šansu da dobijem jedan primjerak.

Što reći,čovjek je došao na forum prije 12-ak dana i već je napravio nešto što nikad ne bi očekivao ni od najboljeg prijatelja.

Frankel,ako se ikako mogu odužiti samo reci jer ti ovo neću nikad zaboraviti.

Nadam se da će ti tvoja stići što prije i da ćeš biti prezadovoljan.

Još sam u šoku što sam uopće uspio dobiti jedan komad kolika je potražnja,puno,puno,puno hvala od srca!

 Drago mi je zbog tebe. Stjepku isto ...

 

 

 Puno hvala,Stjepko kao i obično ne može bez ovog foruma.

16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Svaka cast obojici 

 

A sada game on 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jurassic Park kaže...
 Puno hvala,Stjepko kao i obično ne može bez ovog foruma.

Koliko si platio karticu? Koji model si uzeo?

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
4mal kaže...

Svaka cast obojici 

 

A sada game on 

 Hvala!

Valentin17 kaže...
Jurassic Park kaže...
 Puno hvala,Stjepko kao i obično ne može bez ovog foruma.

Koliko si platio karticu? Koji model si uzeo?

 Platio sam je 7990 s poštarinom.Uzeo sam EVGA GeForce RTX 3080 XC3 ULTRA GAMING.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jurassic Park kaže...

 Platio sam je 7990 s poštarinom.Uzeo sam EVGA GeForce RTX 3080 XC3 ULTRA GAMING.

Hvala, kupio si karticu moga omiljenoga proizvođača, iako nije moj omiljeni FTW3 Ultra model, ali svejedno to je mrak kartica i uzeo bih je uvijek ispred STRIX, Aorus, Gaming X Trio modela.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
4mal kaže...

Navodno je ampere odgodjen za 2k21 ...ali to su samo glasine...

kaj misliš pod tim? 

Veče količine dolze tek na godinu?  To smo na žalost shvatili još prije nekih mjesec dana 

 

Pročitah negdje da Nvidia prioretizira minere pri shippanju novih kartica no nije mi jasno zašto kad očito da postoji potražnja i na gaming tržištu i to ne mala. Možda su mineri spremni platiti premium cijenu bez previše pitanja 

Lijep pozdrav ;)
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

 

 Sry sry bio sam dns u linksu i ako jepisalo da mi je kartica stigla ipak jos nije.

Prodavač mi  čestita i još me pita kako sam uspio, kaže da neće skoro bit kartica koliko zna.

Bero
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 18:54 (Bero_ng95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dado_ZG78 kaže...
4mal kaže...

Navodno je ampere odgodjen za 2k21 ...ali to su samo glasine...

kaj misliš pod tim? 

Veče količine dolze tek na godinu?  To smo na žalost shvatili još prije nekih mjesec dana 

 

Pročitah negdje da Nvidia prioretizira minere pri shippanju novih kartica no nije mi jasno zašto kad očito da postoji potražnja i na gaming tržištu i to ne mala. Možda su mineri spremni platiti premium cijenu bez previše pitanja 

 Mineri su kao i ostali kupci, naruče bulk gpu i naravno da imaju prednost. Tako svatko radi.

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bero_ng95 kaže...

 

 Sry sry bio sam dns u linksu i ako jepisalo da mi je kartica stigla ipak jos nije.

Prodavač mi  čestita i još me pita kako sam uspio, kaže da neće skoro bit kartica koliko zna.

 Pa i taj se sprda 

10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jesi sve ispucao ili ima još nešto od tebe??

Trolaš nepotrebno zar nije cilj ovdje napisat neki koristan info a skupo ili ne svi znaju cijene tako danisu ne upućeni.

Šta nisi pisao tako ljudima za kupnju 2080ti??

Koji je smisao vrijeđanja. 

Nakon 200+stranica i ptice na grani znaju razlike i cijene.

Ekipa je mozda mislila za 200€ GPU 4K60...

Bero
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx
everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 20:28 (Luka123).
Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kupljeno

Bero
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

tj. stavio sam preuzimanje u poslovnici ako tko od ekipe treba nek se privatno javi 

Bero
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bero_ng95 kaže...

tj. stavio sam preuzimanje u poslovnici ako tko od ekipe treba nek se privatno javi 

 Ako nisi platio odma, ode kartica ćuću.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 21:28 (DarthMarkus).
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Bero_ng95 kaže...

tj. stavio sam preuzimanje u poslovnici ako tko od ekipe treba nek se privatno javi 

 Ako nisi platio odma, ode kartica ćuću.

 Ne mora značit, nisam ni ja moju odma platio nego u poslovnici 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Bero_ng95 kaže...

tj. stavio sam preuzimanje u poslovnici ako tko od ekipe treba nek se privatno javi 

 Ako nisi platio odma, ode kartica ćuću.

 Nadam se da tako ne posluju... 

Lijep pozdrav ;)
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dado_ZG78 kaže...
DarthMarkus kaže...
Bero_ng95 kaže...

tj. stavio sam preuzimanje u poslovnici ako tko od ekipe treba nek se privatno javi 

 Ako nisi platio odma, ode kartica ćuću.

 Nadam se da tako ne posluju... 

 Itekako posluju. 

 

Dakle u poslovnici si, imaš keš, bum. Ode nekom rezervacija.

 

Doživio... Trgovac na Trešnji mi je jednom doslovno dao nečiju rezerviranu karticu jedinu na stanju.

 

Tak kad sam izašao iz poslovnice mi je sinulo "Koji kc?".

 

Ne ponosim se time.

 

Dakle keš > rezervacije.

 

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo rekoh vam jucer bio radi svoje kartice, poslali su mail jos sam ih nazvao i potvrdili su.

Došavši tamo fraer mi govori kako je kartica ozvađena za reklamaciju iz jednog kompa te da su je slučajno stavili u prodaju. Zatim sam rekao da je to nemoguće jer je kolega rekao da je upravo stigla pa je opet po istom mo ubrzo je popustio .

Samo odjednom kaze pa sta ne kazete da je kartoca narucena iz splita.

Msm si imaš sto Marka Berića koji je naručio isti model i baš danas dolazi.

Definitivno muljaju cim sam upitao odmah je prvo sapat nastupio.

Msm stavi kartice koje ce bit dostupne na web a ovo ostalo rokaj baji zalud se ekipa nada trosi vrijeme zalud storniranje bla bla bla...

Dns bi u pravilu trebala stići, nekako imam dojam da je fraer i clan na forumu no nije ni bitno i ako je ja saam samo dobio ovakav dojam.

Ka ne vidom sve krpz sta oni prolaze tako da ni neznamo situaciju ako griješim moje iskrene isprike...

 

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Još jedan put kartica kf2 rtx 3070 čeka na preuzimanje.

Jel ima zainteresiranih, svi govore nikako dostupno nista sada kad ima nema kupaca.

Ocito je da manjina kupuje a većina priča svašta. 

Ugl javi se u pm ako ima tko zainteresiran.

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bero_ng95 kaže...

Još jedan put kartica kf2 rtx 3070 čeka na preuzimanje.

Jel ima zainteresiranih, svi govore nikako dostupno nista sada kad ima nema kupaca.

Ocito je da manjina kupuje a većina priča svašta. 

Ugl javi se u pm ako ima tko zainteresiran.

Za kolko scaplaš? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice