GTX 1070 Black screen

poruka: 19
|
čitano: 1.831
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
GTX 1070 8GB Black screen

Pozdrav, nabavio sam jednu GTX 1070 8GB Gigabyte, problem je što ne daje nikakvu sliku u BIOS-u niti u Windowsu, napajanje je sigurno dosta jako i sve je dobro spojeno tako da to mozemo otpisat kao problem. Stare Drivere se obriso sa onim programicem za full brisanje ali nazalost nista, samo se cuju zvukovi u windowsu ali i dalje bez slike. Dali mogu još sta isprobati prije nego što ju otpišem. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 21:46 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 1070 8GB Black screen
Xboxn00b kaže...

Pozdrav, nabavio sam jednu GTX 1070 8GB Gigabyte, problem je što ne daje nikakvu sliku u BIOS-u niti u Windowsu, napajanje je sigurno dosta jako i sve je dobro spojeno tako da to mozemo otpisat kao problem. Stare Drivere se obriso sa onim programicem za full brisanje ali nazalost nista, samo se cuju zvukovi u windowsu ali i dalje bez slike. Dali mogu još sta isprobati prije nego što ju otpišem. Hvala

 Kabeli prema monitoru?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: GTX 1070 8GB Black screen
Xboxn00b kaže...

Pozdrav, nabavio sam jednu GTX 1070 8GB Gigabyte, problem je što ne daje nikakvu sliku u BIOS-u niti u Windowsu, napajanje je sigurno dosta jako i sve je dobro spojeno tako da to mozemo otpisat kao problem. Stare Drivere se obriso sa onim programicem za full brisanje ali nazalost nista, samo se cuju zvukovi u windowsu ali i dalje bez slike. Dali mogu još sta isprobati prije nego što ju otpišem. Hvala

 Mozda joj je izlaz otisao preko kojeg ides inace dvi ili hdmi

12 godina
offline
Re: GTX 1070 8GB Black screen

Spojeno sa HDMI, bez ikakvih konvertera i slicno, imam jos DP na GPU i monitoru  ali nazalost nemam kabl.

 

PS: -ventilatori se u BIOSU vrte i kad udje u Windows ugase se (vjerojatno 0db mode)

      -MINI verzija je u pitanju ako Vam išta znaci

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 22:00 (Xboxn00b).
14 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 1070 8GB Black screen
Xboxn00b kaže...

Spojeno sa HDMI, bez ikakvih konvertera i slicno, imam jos DP na GPU i monitoru  ali nazalost nemam kabl.

 

PS: -ventilatori se u BIOSU vrte i kad udje u Windows ugase se (vjerojatno 0db mode)

      -MINI verzija je u pitanju ako Vam išta znaci

 Nabavi druge kabele (drugi HDMI i DP) pa probaj s njima.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
GTX 1070 Black screen

Isprobano sa novim HDMI - nije pomoglo

Isprobano sa DP kablom - nije pomoglo

Isprobanom na novom TV - nije pomoglo

 

Ima još kakvih prijedloga pošto mislim da je otišla u vjecna lovišta

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 1:14 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 1070 Black screen

Znaci digne se u windowse a nemas slike? Da nemas mozda onboard grafiku na koju ti je mozda prebacilo?

12 godina
offline
Re: GTX 1070 Black screen

Tako je, digne se Win i cujem zvukove od USB, maticna ima onboard graficku tako da je lako moguce da je prebacilo na nju.

15 godina
offline
Re: GTX 1070 Black screen

Pa onda vidi jel to, ak ti prebacuje na integriranu onda odi u bios probaj na ovu postaviti, tam bi odma trebo vidjet dal ti je ovu uopce prepoznalo.

14 godina
offline
GTX 1070 Black screen

Jesi siguran da nije u pitanju graficka kartica,  da ona nije stradala vidim imas i5 2500k ako se nevaram.Jesi probao nesto da provjeris njenu ispravnost da koristis igpu pa da njoj pokrenes neki zadatk tipa mining ili nesto.Btw koja ti je napojna koliko je jaka

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GTX 1070 Black screen

Graficka je sigurno problem posto kada vratim RX 480 8gb radi sve kako treba, sto se integrirane graficke tice vjerojatno se preko nje udje u Win, nazalost nemam vise niti jedan monitor koji podrzava DVI ili VGA da spojim integriranu graficku pa da vidim dal je prepozno GTX 1070

 

Napajanje je XFX 600W*

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 2:44 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTX 1070 Black screen
Xboxn00b kaže...

Graficka je sigurno problem posto kada vratim RX 480 8gb radi sve kako treba, sto se integrirane graficke tice vjerojatno se preko nje udje u Win, nazalost nemam vise niti jedan monitor koji podrzava DVI ili VGA da spojim integriranu graficku pa da vidim dal je prepozno GTX 1070

 

Napajanje je XFX 600W*

 Jbg steta trebao bi se snaci pa da provjeris ili ako imas nekog od poznanika neka je on proba.Na kraju krajeva odnesi je u neki servis ako radi pa pitaj dali mogu da ti provjere ispravnost.To si je kupio preko njuske ja da sam na tvom mjestu ako si je kupio preko njuske neka ti taj vrati novce.

12 godina
offline
Re: GTX 1070 Black screen

Najbolje i najbezbolnije rješenje bi bilo staviti je u drugi računalo i tamo probati dal radi. Odma bi iz računice izbacio napajanje, bios, pcie utor na matičnoj...

Pretpostavljam da nemaš drugi komp u blizini? Imaš nekog da ti to može odraditi?

 

 

P.S. postoji još jedna stvar koju bi mogao probati, ima tema na forumu, ali je prilično "invazivna" i najbolje da probaš sve što možeš prije toga :D

 

Edit: kasnim. Mislio sam da sam jedini budan u ovo vrijeme :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 2:53 (CyberDemonVZ).
14 godina
offline
Re: GTX 1070 Black screen
Ha ha nisi jos
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
GTX 1070 Black screen

Ne radi niti u drugom PC-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTX 1070 Black screen
Znaci grafika ili je crkla ili su joj otisli izlazi. Jedino da je ponovno spojis ili da vidis preko druge da li je prepozna win.U biosu promjenis display na igpu ili rx 480 kao primarni.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 11:21 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GTX 1070 Black screen

Stavljena u prodaju takva kakva je, da se iskoristiti hladnjak ili ako se netko zeli igrat snjom

 

Hvala svima na pomoci

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
GTX 1070 Black screen

Ako imas garu..reklamiraj ju...ak ne zovi prodavaca i nek ti vrati pare....trebao si grafu isprobat prije kupnje...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
GTX 1070 Black screen

Ak kartica radi a sam video out neradi, zemes jos jednu u puknes ih u SLI, pa na ovoj drugoj koristis video out.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice