Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.431
|
čitano: 7.545.217
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The last jedi

 

Ima nešto spoilera ali ništa kritično. 

 

Ne, jednostavno, ne.... Prepuno Klišeja, deus ex machina svaki put kad bi netko od važnijih likova trebao umrijeti i dosta toga prekopirano od Return of the jedi filma (scena sa Rey, Snoke i Kylo je doslovna kopija scene između Vadera, Emperora i Luke-a) i Empire strikes back (Luke/yoda je na osamljenom otoku/močvari, dolazi Rey/Luke i traži da ga trenira, Luke/Yoda odbijaju, ali na kraju ipak pristanu, na otoku/močvari je mjesto koje je jako u "dark side-u" i naš heroj Rey/Luke ulazi tamo, na kraju odlaze bez završenog treninga jer su "osjetili nešto") Ima takvih primjera još (battle of hoth). 

 

"Force awakens" je bio kopija "new hope", "lest jedi" je kopija "return of the jedi/Empire strikes back" Ja se iskreno nadam da će za 9. nastavak smisliti nešto originalno i maštovito. Materijala hvala bogu ima (expanded universe) jer ovo mi sve više liči kao trolanje. 

 

Ocjena: nezadovoljan/10

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Stronger http://www.imdb.com/title/tt3881784/?ref_=fn_al_tt_1

 

Mogla je biti prica o problemima covjeka koji se suoci sa invalidnoscu, o ljudima, obitelji, prijateljima koji takodjer na odredjeni nacin ''sudjeluju'' u oporavku ili propasti.No rijec je o americkom filmu po istinitom dogadjaju pa se tesko uopce fokusirati od kolicine jeftinog secera isporucene po minuti .Gluma je solidna, prikaz americke ''thrash'' obitelji takodjer, ostalo manje vise cini ovaj film negledljivim.Slobodno preskok

 

 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Evo  i mene - The Last Jedi 

 

Moj komentar - neverending movie.  

 

Film mi je bio super, uživao sam i na nekih sat i pol mislio sam to je to, odličan film, sad će kraj. I onda su ga razvukli još malo pa još malo pa još malo.. i onda sam zadnjih pola sata već znao sve što će se dogoditi i samo sam čekao kraj. Moglo se dobrih sat vremena gluposti iz tog filma izbaciti. Dobro, malo pretjerujem, ali dalo se značajno skratiti. 

 

Ovaj dosadni, bljutavi, forsirani humor koji se pojavljuje u svim filmovima zadnjih godina je našao svoje mjesto i u ovom filmu, a ona scena na početku gdje Poe i Hux razgovarjuo i taj neki glupi humor gdje se pola kina (na silu) smije na te glupe fora kojima uopće nije mjesto u SW filmu - bljak.

 

Nema ocjene. Dobro je, ali moglo je i puno bolje. 

14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Evo i ja jučer pogledao Star Wars - The Last Jedi

 

Moram reći da sam strašno razočaran sa tematikom filma, kao svi doživljavamo nekakav neuspjeh i da se moramo suočiti s time, što bi bilo OK da nema nastavka koji slijedi i koji će vjerojatno pobiti sve što smo ranije mislili da stoji kao što se i ovaj posrao na cijelu franšizu. Totalno glup i nepotreban, dijalog kao da netko dobacuju iz publike komentar i želi ispasti smiješan.

 

Film je završio kako je i započeo, 0 radnje, osim što su se riješili snoke i Luke-a(i hrpu side charactera koji će valjda biti ubaćeni u extended verziju, bilo bi fer barem). Tak da nemaš niti što spojlat.

 

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao American Assassin. Solidna glumačka postava, radnja se fino gradila, ali ga onda na kraju maksimalno zaseru. Čisti prosjek ili možda čak i ispod prosjeka. Nije vrijedno vremena tako da ga možete skipati.

4.5/10

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Investigation of a Citizen Above Suspicion (1970)

 

Talijanska satira o moci,korupciji i drzavnoj represiji.Jako dobro je ovo,glavni adut filma svakako je odlicni Gian Maria Volonte koji je prvenstveno poznat po svojim ulogama u spaghetti westernima,ali ovdje je odigrao ulogu karijere.Pomalo zaboravljen,iako je pokupio oskara za najbolji strani film,ali srecom tu je Criterion da izvuce i spasi ovakve filmove od zaborava.E da,pomalo napadni stil kojem je cilj da jos pojaca apsurdnost situacije mozda se nece bas svima svidjeti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 22:20 (geronimo4661).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Enemy

 

Totalni mindfuck, ne znam kako nisam prije saznao za ovaj film, prilicno iznenadjen kvalitetom. Mislim da je film za sve ljubitelje misterije/trilera, mada je prilicno poseban sto se tice nacina na koji je snimljen i kako se radnja odvija, pun sitnica i detalja koje vrijedi pratiti. Najzanimljivije mi je sto uvijek kad sam mislio da znam sta se desava, plot twist i opet se izgubim, nesto sto bi svaka misterija trebala imati, mada kraj koliko je cudan, toliko mi je i drago sto me ostavio u razmisljanju i tom cudjenju. A i mislim da nisu pogrjesili sa glavnim glumcem Jake Gyllenhaal-om, stvoren je za filmove ovog tipa :)

Samo mi nije jasno kako neki bezveze filmovi lutaju u rangu oko 7.5 na imdb-u i slicno, dok je ovaj bas bas underated, po nekom mom misljenju

Al opet, samo moje misljenje, nista vise :)

 

Nesto kao: 8/10


 

I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 0:53 (Flux_Pavilion).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Last Jedi sinoc,ne znam nisam ni razocaran ni odusevljen neka srednja ok zalost.


Ocijena  7 i to sam rastegao kao SW fan inace bi bilo manje bar za pola boda, meni licno Force Awakens i Rogue One bolji bili a Empire Strikes Back je i dalje kralj galaxije kad su SW filmovu u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 3:30 (Wack).
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Evo i moj osvrt na Epizodu VIII, malo drugačiji jer neću stavljati naglasak na priču. Ja glavni problem nove trilogije vidim u izboru glumaca. Nema jakih glumačkih pečata na ovom filmu, sve je nekako prosječno. Nakon Chrisophera Leea, Samuel L. Jacksona, Liama Neesona, Ewana McGregora i Aleca Guinnessa dobili smo:

1. General Hux - sam lik je kao i njegovo ime, nema strahopoštovanja, niti autoriteta. Jako generičan negativac.

2. Poe Dameron - forisrani (ne)humor, loša gluma, nepamtljiv lik, nemoguće se s njim emocionalno povezati

3. Leila - bila je podnošljiva u originalnoj trilogiji, ali ona je inače prosječna glumica (da ne koristim gore epitete), a u ova dva filma je stvarno loša

4. Admiralica Holdo - izgleda kao neka baba ispala s Vogue revije. Jako neozbiljan potez produkcije.

5. Rey - nije loša, ali nije ni dobra. Nema karizme, ostala u sjeni superiornije Jyn Erso iz Rouga One

6. Snooke - tko je on, to treba objasniti jer lore ne može ostati na ovom, mada ja imam svoju teoriju - lik nije mrtav, sve je to dio većeg plana. Sam Snooke je rekao da čita misli Kylo Renu, sekundu prije nego ga ovaj sasiječe lightsaberom, možda je to plot twist za Epizodu IX

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 21:16 (Paolo Maldini).
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Wack kaže...

Pogledao Last Jedi sinoc,ne znam nisam ni razocaran ni odusevljen neka srednja ok zalost.
Nije mi zao novca ni vremena utrosenoga na film ali mozda sam ocekivao previse od njega.

SPOILERS:


Force Awakens story je bio copy-paste igrali su tesku siguricu ali likovi,planeti i ostalo mi je bilo dobro ocekivao sam od ovoga mozda i legitimnoga nasljednika tako da kazem Empire Strikes jer je prvi dio ostavio dosta dobre temelje,neke dijelove su razduzili dok su neke bitnije losije odradili Snok fight i nacin na koji ga je ubio nema smisla nikakvoga da se takvo nesto moze dogoditi Sith Lordu poput njega,prvi dio je sav tajanstven drugi dio chilla u svome house kaputicu i kafenise u svojoj sobici i opet nista ne znamo o njemu.

Previse vracanja sa jednoga planeta ili broda i skakanja sa scene na scenu.

Ocijena  7 i to sam rastegao kao SW fan inace bi bilo manje bar za pola boda, meni licno Force Awakens i Rogue One bolji bili a Empire Strikes Back je i dalje kralj galaxije kad su SW filmovu u pitanju.

 ajde sad to fino popravi i sakrij te spojlere na kompu kako spada

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 17:46 (Del_Boy97).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sorry DelBoy ne znam greyati da se ne vide slova (ne trollam stvanrno ne znam) zato sam i stavio Spoilers ali u pravu si film je fresh necu ljudima da slucajno spoilam.

9 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Paolo Maldini kaže...

Evo i moj osvrt na Epizodu VIII, malo drugačiji jer neću stavljati naglasak na priču. Ja glavni problem nove trilogije vidim u izboru glumaca. Nema jakih glumačkih pečata na ovom filmu, sve je nekako prosječno. Nakon Chrisophera Leea, Samuel L. Jacksona, Liama Neesona, Ewana McGregora i Aleca Guinnessa dobili smo:

1. General Hux - sam lik je kao i njegovo ime, nema strahopoštovanja, niti autoriteta. Jako generičan negativac.

2. Poe Dameron - forisrani (ne)humor, loša gluma, nepamtljiv lik, nemoguće se s njim emocionalno povezati

3. Leila - bila je podnošljiva u originalnoj trilogiji, ali ona je inače prosječna glumica (da ne koristim gore epitete), a u ova dva filma je stvarno loša

4. Admiralica Holdo - izgleda kao neka baba ispala s Vogue revije. Jako neozbiljan potez produkcije.

5. Rey - nije loša, ali nije ni dobra. Nema karizme, ostala u sjeni superiornije Jyn Erso iz Rouga One

6. Snooke - tko je on, to treba objasniti jer lore ne može ostati na ovom, mada ja imam svoju teoriju - lik nije mrtav, sve je to dio većeg plana. Sam Snooke je rekao da čita misli Kylo Renu, sekundu prije nego ga ovaj sasiječe lightsaberom, možda je to plot twist za Epizodu IX

 

 

ovo može minusirati samo netko tko nije gledao film

 

svaka čast prijatelju sve što si rekao je stoposto točno, kako umjesto Huxa nisu mogli stavit nekog ozbiljnog tipa od 45-50 godina?? a moj prvi komentar za leiu i tu novu glupavu admiralicu je bio da mi izgledaju i ponašaju se kao da su ispale iz vrag nosi pradu

 

je*em im mater svima redom, od redatelja i scenarista koji su naravno ista osoba do kastinga i produkcije, disneya i loremasterima pogotovo ako su ih imali, a ako ih nisu imali onda im duplo hebem mamu, gamad šugava

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Wack kaže...

Sorry DelBoy ne znam greyati da se ne vide slova (ne trollam stvanrno ne znam) zato sam i stavio Spoilers ali u pravu si film je fresh necu ljudima da slucajno spoilam.

 A kako ćeš onda znat donosit kruh na stol svojoj obitelji?

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Wack kaže...

Sorry DelBoy ne znam greyati da se ne vide slova (ne trollam stvanrno ne znam) zato sam i stavio Spoilers ali u pravu si film je fresh necu ljudima da slucajno spoilam.

Kolega nije problem,evo slikica pa da naučiš!

-Zaplaviš text/Formati/odabereš sivilo!

 

 

The pianist

 

  Nema potrebe opisivati film o kojemu je sve vec napisano.

Polanski u reziji,3 Oskara,izvrsna gluma Brodyja...

Isto tako,ovdje sam procitao par recenzija o ovome filmu i vecina ga je ocjenila remek djelom.

Osim fantasticne glume Brodyja,sve ostalo je poprilicno lose.Prica je zaista dosadna i uopce nema nikakvu specificnu radnju,osim one o tome kako pijanista prezivljava u paklu drugoga svjetskoga rata i to je to!?Koja je razlika izmedu te istinite price i preko 2-3 miliona istih prica drugih duša?Polanski pokusava igrati na emocije obicnih ljudi skacuci iz scene u scenu,prikazujuci random situacije koje nemaju veze sa vezom i to radi poprilicno lose,jer naglo prekida i ubacuje situacije.

Cjeli film je prepun gresaka u snimanju i nije mi jasno kako je uopce dobio ta 3 Oscara.

Uspoređujuci Schindlerovu listu,Saving private Ryan,The boy in the striped pyjamas-sa ovime filmom,Pijanist je po meni definitivno najgori film o WW2

 

3/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kao velikom star wars fanu volim progledati kroz prste svakom djelu koje izlazi iz ˝štance˝. Ali ovaj put sam ostao jako razočaran jer mi je u filmu falilo onoga što je najveća snaga SW-a, ZABAVA. 

Film mi nema dobar flow, da nema ˝žuto - crnog˝ soryline-a(koji mi je katastrofa) možda bi bilo bolje. Ovako mi je film pre iscjepkan iz aviona se vide cutovi i pokušavanje rezanaja filma na neko prihvatljivo trajanje.

Uz 2 užasno retardirana dijela radnje na koje sam kao fanboy (ne)spreman zažmiriti film ima dobrih dijelova, dobre glume, wtf dijelova i čak mi je i humor sjeo. Možda ću nakon drugog gledanja promijeniti mišljenje i dati ocjenu :)

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Maps to the Stars

Da se Cronenberg klonio svog body horror žanra, vjerojatno bi mi danas bio jedan od najdražih redatelja uopće...ovako sam istovremeno i fan i ''hejter'', a ''Maps to the Stars'' je razlog zašto sam fan.

Film koji je jednostavno zanimljiv, živ, prikazuje izopačenost filmske industrije.

Glumačka postava J. Moore, Cusack, Wasikowska...

Iznenađujuće dobar s obzirom na uglavnom negativnu kritiku.

8/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

nakon gosopodara prstenova, peter jackson ima novi projekt

 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...

nakon gosopodara prstenova, peter jackson ima novi projekt

 

 Mad Max je već snimljen.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Pirates of Somalia

 

Dobar film,zanimljiva radnja!

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...

Maps to the Stars

Da se Cronenberg klonio svog body horror žanra, vjerojatno bi mi danas bio jedan od najdražih redatelja uopće...ovako sam istovremeno i fan i ''hejter'', a ''Maps to the Stars'' je razlog zašto sam fan.

Film koji je jednostavno zanimljiv, živ, prikazuje izopačenost filmske industrije.

Glumačka postava J. Moore, Cusack, Wasikowska...

Iznenađujuće dobar s obzirom na uglavnom negativnu kritiku.

8/10

 

Hah meni je drag bas zbog toga i volim ih pogledati,pogotovo Scanners koji mi je jedan od njegovih drazih filmova.

 

Wonder Woman (2017)

 

Skinem tako 4k hdr rip od 50 i nesto gb da testiram subwoofer koji sam uzeo neki dan.I izdrzim do otprilike pola filma,nisam imao volje i zivaca za dalje kad sam vidio da film traje skoro 2 i pol sata.Gal Gadot fenomenalno izgleda i to bi bio sukus filma.Ni sam vise ne znam zasto pokusavam gledati te DC/Marvel filmove kad mi ocito ne pasu.Pitao sam se kome trebaju ovakvi filmovi pa sam nakon krace kontemplacije skuzio da sto su nama nekad bili filmovi sa Dudikoffom,Seagalom i Van Dammeom to su danas ovakvi filmovi,sa puno vecim budgetom pa to lijepse izgleda ali kvaliteta i namjena je ista.Cast iznimkama.

 

 

7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Na preporuku nekoliko forumaša ovdje sam pogledao I Saw The Devil (2010)The Wailing (2016) i nisam požalio.

 

I Saw The Devil je non-stop akcija sa nekoliko iznimno brutalnih scena nasilja, a The Wailing je vrhunski mistery/horror film sa nekoliko komičnih scena.

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

http://www.imdb.com/title/tt1314655/

 

Devil (2010) ...vrh...10/10 obavezno pogledat

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Šta je da je, fino su usrali ovaj novi Star Wars. Ne znam dal je scenarij bio tako loš, režiser nije bio dovoljno sposoban (a navodno će raditi novu trilogiju) ili je Disney nakon što je sve snimljeno išao popravljati, ali film je u najmanju ruku prosječan. Ne smatram se SW fanom, ali Force Awakens mi je bio zabavan uradak. Je da je skopirao New Hope, ali ubacili su dosta zanimljivih novih likova i stvorili solidne temelje za dalje. Ne znam šta se dogodilo s nastavkom. Finnov subplot je skroz nepotreban. Ima doslovno 0 utjecaja na glavnu priču, a dosadan brateeeee. Nikako kraja tom CGI festu. Neke likove od kojih se očekivalo puno su jednostavno odlučili ubiti. Benicio Del Toro je morao biti bolje iskorišten. "Ispucali" su ga na baš bezveznu ulogu. I kad već imaju "Brienne of Tarth" među glumačkom postavom, zašto i nju tako bezveze potratiti? Ramblam bezveze, ali ovdje ima toliko nelogičnih odluka: kod iskorištavanja likova, rezanja scena, dijaloga, općenito razvoja priče, poveznica s prošlim nastavkom... baš pravi đumbus. Ne znam kako, ali nekima će se valjda svidjeti. Ali vjerujem da će većina za 2-3 tjedna skroz zaboraviti o čemu se u filmu radilo.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 17:54 (Hexfire).
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hexfire kaže...

Šta je da je, fino su usrali ovaj novi Star Wars. Ne znam dal je scenarij bio tako loš, režiser nije bio dovoljno sposoban (a navodno će raditi novu trilogiju) ili je Disney nakon što je sve snimljeno išao popravljati, ali film je u najmanju ruku prosječan. Ne smatram se SW fanom, ali Force Awakens mi je bio zabavan uradak. Je da je skopirao New Hope, ali ubacili su dosta zanimljivih novih likova i stvorili solidne temelje za dalje. Ne znam šta se dogodilo s nastavkom. Finnov subplot je skroz nepotreban. Ima doslovno 0 utjecaja na glavnu priču, a dosadan brateeeee. Nikako kraja tom CGI festu. Neke likove od kojih se očekivalo puno su jednostavno odlučili ubiti. Benicio Del Toro je morao biti bolje iskorišten. "Ispucali" su ga na baš bezveznu ulogu. I kad već imaju "Brienne of Tarth" među glumačkom postavom, zašto i nju tako bezveze potratiti? Ramblam bezveze, ali ovdje ima toliko nelogičnih odluka: kod iskorištavanja likova, rezanja scena, dijaloga, općenito razvoja priče, poveznica s prošlim nastavkom... baš pravi đumbus. Ne znam kako, ali nekima će se valjda svidjeti. Ali vjerujem da će većina za 2-3 tjedna skroz zaboraviti o čemu se u filmu radilo.

 

 

 Bolje da je samo krenuo na tu novu trilogiju, friska prica i novi likovi vjerojatno bude bolje ispalo.

J.J. Abrams je rezisirao The Force Awakens i fino postavio kak velis likove i temelje za dalje, I tu je greska jer novi reziser nije znao i nije mogao nastaviti scenarij kak je ovaj zamislio.

Nije mi jasno kaj su ga mijenjali za jedan film, al vjerojatno je bio neki razlog jer se Abrams vraća za 9. epizodu. Sve što je bilo zanimljivo i misterij u Force Awakens ovdje su doslovno posrali, od tolko fan teorija, kao da su ih procitali i napravili sve suprotno. Mark Hamill je doslovno rekao Johnsonu da se ne slaze od samog pocetka sa scenarijem za Luke Skywalkera i da se taj lik tako nebi ponasao. I stvarno su ga i tako prikazali.

Kakav je Skywalker postao u The New Hope, ovdje mu nema traga, a imali tolko potencijala i priliku konacno pokazati nekog full jakog Jedia u sili u okrsaju sa Snokeom, a dobili drek. 

Znaci Rey roditelji drek, nis mistiscnog ni zanimljivog, Snoke ubijen na najgluplji nacin, nis se nije otkrilo o njemu, Knights of Ren, nis se ne veli gdje su sto su.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 19:59 (tommy2103).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...

http://www.imdb.com/title/tt1314655/

 

Devil (2010) ...vrh...10/10 obavezno pogledat

Svaka cast na preporuci,film je odlican!

 

9/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dolazi nam Sicario 2 

 

 

Kad prisjetim ove scene iz jedinice,bivsi Delta specijalci...

 

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

UF, nisam ni znao iako mi je malo splasnulo oduševljenje kada sam vidio da Denis više nije redatelj.

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Alien: Covenant (2017)

 

I dalje se testira novi tv i zvucnici pa je red doslo i na ovo.Zvucno/vizualno zadovoljavajuci,sve ostale nema prolaznu ocjenu.Prometheus je bio los,a ovo je jos losije,a nisam mislio da je Ridley Scott to u stanju izvesti.Gluposti se u filmu samo redaju jedna za drugom,klisej za klisejom.Ridley polako devoluira u Uwe Boll kvalitetu redatelja i unistava najbolje filmsko cudoviste.

 

Ne znam samo kad ce filmasi shvatiti da nisu potrebni nikakvi prequli ni objasnjavanja kako je sta nastalo,na taj nacin se samo unistava misterija zbog koje je Alien i bio takav fenomen.Mozda i filmasi znaju da je manje u biti vise,ali jebiga puno love je u pitanju tako da nikoga i nije briga za integritet.

 

Borba za najlosiji film godine je pri kraju,jos imam pogledati par nedjela.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 18:22 (geronimo4661).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 18:21 (geronimo4661).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...

Alien: Covenant (2017)

 

I dalje se testira novi tv i zvucnici pa je red doslo i na ovo.Zvucno/vizualno zadovoljavajuci,sve ostale nema prolaznu ocjenu.Prometheus je bio los,a ovo je jos losije,a nisam mislio da je Ridley Scott to u stanju izvesti.Gluposti se u filmu samo redaju jedna za drugom,klisej za klisejom.Ridley polako devoluira u Uwe Boll kvalitetu redatelja i unistava najbolje filmsko cudoviste.

 

Ne znam samo kad ce filmasi shvatiti da nisu potrebni nikakvi prequli ni objasnjavanja kako je sta nastalo,na taj nacin se samo unistava misterija zbog koje je Alien i bio takav fenomen.Mozda i filmasi znaju da je manje u biti vise,ali jebiga puno love je u pitanju tako da nikoga i nije briga za integritet.

 

Borba za najlosiji film godine je pri kraju,jos imam pogledati par nedjela.

 

Pogledaj i Dunkirk, i on može biti kandidat 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice