Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.084
|
čitano: 2.899.423
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao prve 2 epizode Outsidera i mogu reći da mi je serija za sad odlična. Međutim, koliko sam uspio pročitati, serija postaje malo dosadnjikava nakon 2. epizode?

Nego, što je sa Vikingsima? Jel se isplati to gledati? Još davno sam pogledao možda 3-4 sezone i stao, ne sjećam se više zašto. Izgubi li na kvaliteti?

Ništa ne ostavljam nezavrš
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 15:24 (dv14).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dv14 kaže...

Pogledao prve 2 epizode Outsidera i mogu reći da mi je serija za sad odlična. Međutim, koliko sam uspio pročitati, serija postaje malo dosadnjikava nakon 2. epizode?

Nego, što je sa Vikingsima? Jel se isplati to gledati? Još davno sam pogledao možda 3-4 sezone i stao, ne sjećam se više zašto. Izgubi li na kvaliteti?

 Kod mene obrnuto. Prva i druga ep. su mi bile lagano dosadnjikave, a sad se ne mogu odvojit.

 

Vikinzi su užas. Prve 3 sezone ok. Ova zadnja je ekstra smeće. Sinovi od Ragnara debil do debila.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 15:27 (DarthMarkus).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dv14 kaže...

Pogledao prve 2 epizode Outsidera i mogu reći da mi je serija za sad odlična. Međutim, koliko sam uspio pročitati, serija postaje malo dosadnjikava nakon 2. epizode?

 Mislim da ti je bolje ne čitati te subjektivne ocjene. Ono što je nekom dosadno, drugom može biti jako zanimljivo. Nismo svi isti. 

PSN - darklydexter
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ezio kaže...
dv14 kaže...

Pogledao prve 2 epizode Outsidera i mogu reći da mi je serija za sad odlična. Međutim, koliko sam uspio pročitati, serija postaje malo dosadnjikava nakon 2. epizode?

 Mislim da ti je bolje ne čitati te subjektivne ocjene. Ono što je nekom dosadno, drugom može biti jako zanimljivo. Nismo svi isti. 

 Postoji objektivna ocjena serija i filmova???????????

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
DarthMarkus kaže...
dv14 kaže...

Pogledao prve 2 epizode Outsidera i mogu reći da mi je serija za sad odlična. Međutim, koliko sam uspio pročitati, serija postaje malo dosadnjikava nakon 2. epizode?

Nego, što je sa Vikingsima? Jel se isplati to gledati? Još davno sam pogledao možda 3-4 sezone i stao, ne sjećam se više zašto. Izgubi li na kvaliteti?

 Kod mene obrnuto. Prva i druga ep. su mi bile lagano dosadnjikave, a sad se ne mogu odvojit.

 

Vikinzi su užas. Prve 3 sezone ok. Ova zadnja je ekstra smeće. Sinovi od Ragnara debil do debila.

 

slažem se za vikinge. bilo je ok prve 3 sezone, ali nije sad da me nešto totalno oduševilo, i onda sam stao gledat kad su ti njegovi sinovi počeli kolo vodit, jednostavno me ne zanima šta će se dogodit

9 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Otkad nema Ragnara, Vikinzi su izgubili smisao, serija se maksimalno srozala. Ne pratim ih već duže, ali vjerujem da nisam ništa propustio

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Poceo sam gledati Better call saul nakon BB , no prve 3,4 epizode mi se nisu bas dopale , nema mi akcije sve je samo nekakav razgovor krene li kasnije sto brze , napetije jeli na tragu BB?

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Znači da u cijeloj temi još nitko nije napisao ni riječi o fenomenalnoj seriji Get Shorty koju trenutno vrtimo na HBO-u.

 

Krim crna komedija sa ponekad brutalnim scenama kao iz najboljih trilera. Chris O'Dowd i Sean Bridgers glume dvojac utjerivača dugova za lokalnu bandu iz neke rupčage u Nevadi. 

Kad ih posao jedan dan natjera u Hollywood, dočepaju se scenarija za film te Miles (O'Dowd) dođe na ideju da počnu snimat filmove...

 

Odlični Ray Romano u ulozi trash producenta B kategorije filmova kojemu baš i ne ide najbolje u poslu, podsjeća me na Raymonda, jebe ga taj glas njegov .. Opet, sve uloge, likovi su savršeni. Puno se poznatih faca pojavljuje u seriji, neki samo na par scena ali opet dovoljno da ostave dojam da se radi o vrhunskom uratku. Rekao bih neki miks Guy Ritchiea i Tarantina. Kemija između glavnih likova, konstantno podjebavanje Milesa i Yaga, dijalozi o stvarima totalno nebitnim za razvoj događaja (Tarantino) stvaraju likove koji su na kraju ipak obični ljudi sa ekstremnim karakterom. 

 

Žena i ja smo stukli sve tri sezone u par dana, začudo smo se poklopili da smo doma, još dvije epizode večeras pa ćemo na druge načine morati popuniti praznine koje će nam serija sigurno ostaviti 

 

9/10

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

Znači da u cijeloj temi još nitko nije napisao ni riječi o fenomenalnoj seriji Get Shorty koju trenutno vrtimo na HBO-u.

 

Krim crna komedija sa ponekad brutalnim scenama kao iz najboljih trilera. Chris O'Dowd i Sean Bridgers glume dvojac utjerivača dugova za lokalnu bandu iz neke rupčage u Nevadi. 

Kad ih posao jedan dan natjera u Hollywood, dočepaju se scenarija za film te Miles (O'Dowd) dođe na ideju da počnu snimat filmove...

 

Odlični Ray Romano u ulozi trash producenta B kategorije filmova kojemu baš i ne ide najbolje u poslu, podsjeća me na Raymonda, jebe ga taj glas njegov .. Opet, sve uloge, likovi su savršeni. Puno se poznatih faca pojavljuje u seriji, neki samo na par scena ali opet dovoljno da ostave dojam da se radi o vrhunskom uratku. Rekao bih neki miks Guy Ritchiea i Tarantina. Kemija između glavnih likova, konstantno podjebavanje Milesa i Yaga, dijalozi o stvarima totalno nebitnim za razvoj događaja (Tarantino) stvaraju likove koji su na kraju ipak obični ljudi sa ekstremnim karakterom. 

 

Žena i ja smo stukli sve tri sezone u par dana, začudo smo se poklopili da smo doma, još dvije epizode večeras pa ćemo na druge načine morati popuniti praznine koje će nam serija sigurno ostaviti 

 

9/10

 Vidio sam to i gledam bi li ne bi li bacio pogled.

Ali ako ti se svida tako nesto, baci pogled i na "Barry", isto HBO, slicna tema, isti broj sezona. Bill Hader u glavnoj ulozi, fantasticna serija.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

za sve one koji su gledali Vikings, GoT itd.. pogledajte mangu Vinland Saga 1.sezona 24ep po 22min.  https://www.imdb.com/title/tt10233448/

 

serija je fenomanalna, bazirana je po istinitom dog. o Thorfinn.u Karlsefni koji je bio islandski istraživač.

 

10/10

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Money heist iliti La casa de papel - najvjerojatnije je vec netko preporucio ovdje pa evo jos jedna preporuka od strane mene, odlična španjolska serija, ja sam stao na drugoj sezoni jer mi je nekako savršen kraj te ga ne zelim kvarit sa daljnim sezonama jer znam kad krenu komplicirat da cu se samo nervirat, tako da za prve dve sezone 9/10...dost dugo nisam na nesto takvo naisao da sam pogledao kroz par dana cca 25 26 epizoda kolko ima dve sezone

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

Znači da u cijeloj temi još nitko nije napisao ni riječi o fenomenalnoj seriji Get Shorty koju trenutno vrtimo na HBO-u.

 

 

9/10

 

Pridružujem se preporukama, jako dobra serija,koja nažalost prolazi ispod radara. Iskreno ni ja je vjerojatno ne bi primijetio da ne pratim Dowda, on mi je genijalan.

Nadam se da bude četvrte sezone. 

16 godina
moderator
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MaciStyle kaže...

Poceo sam gledati Better call saul nakon BB , no prve 3,4 epizode mi se nisu bas dopale , nema mi akcije sve je samo nekakav razgovor krene li kasnije sto brze , napetije jeli na tragu BB?

Style over substance. Ja ga gledam čist po inerciji, zadnje dvije sezone sam ga više slušao (uz surfanje ili igranje igre) nego gledao. Koliko se sjećam, ima nekih napetijih dijelova, ali u globalu i dalje je dosadnjikava ako ti se izlizao njego stil (a meni je).

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 0:50 (mbaksa).
4 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

4 Blocks ; njemačka krimi serija ( prati se arapska banda braće Hamady u Berlinu ).....https://www.imdb.com/title/tt5754602/?ref_=nv_sr_srsg_0

Inače serija ima 3 sezone, ukupno 19 epizoda a prve dvije sezone su dostupne na Amazon Prime-u....

Moja preporuka ljubiteljima žanra.....

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ulica Ulice kaže...

4 Blocks 

Potpisujem. Pogotovo prve dvije sezone.

My redemption lies in your demise
4 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Neke od likova iz te serije ( naročito Abbasa i Kemala ) ne bi volio sresti ni na sunčan dan u podne a kamoli noću u mračnoj uličici.....

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Stranger preporuke za pogledati 8/10

 

Recenzija, kritika ima svugdje po webu pa nemam potrebe što pisati.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...
gocc01 kaže...

Znači da u cijeloj temi još nitko nije napisao ni riječi o fenomenalnoj seriji Get Shorty koju trenutno vrtimo na HBO-u.

 

 

9/10

 

Pridružujem se preporukama, jako dobra serija,koja nažalost prolazi ispod radara. Iskreno ni ja je vjerojatno ne bi primijetio da ne pratim Dowda, on mi je genijalan.

Nadam se da bude četvrte sezone. 

 Hvala Vam na preporuci! 1.sezonu taman pogledo i zasad je odlicna :)

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

opet predlazem sjajnu norvesku EXIT, po meni mozda u TOP 3 u zadnjih pola god npr

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...
gocc01 kaže...

Znači da u cijeloj temi još nitko nije napisao ni riječi o fenomenalnoj seriji Get Shorty koju trenutno vrtimo na HBO-u.

 

 

9/10

 

Pridružujem se preporukama, jako dobra serija,koja nažalost prolazi ispod radara. Iskreno ni ja je vjerojatno ne bi primijetio da ne pratim Dowda, on mi je genijalan.

Nadam se da bude četvrte sezone. 

 Kad smo već tu

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kakvo bi svijet bio mjesto kad bi svi pijani bili poput njega kad je pijan 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Može netko preporučiti dobar krimić, komediju ili SF, gdje je svaka epizoda priča za sebe?
Nešto kao The Orville ili krimiće starog kova kao Columbo, Poirot, Ubojstva u Midsomeru...

Hvala!

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ako želite nešto drugačije probajte Channel Zero.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 13:47 (love2ml86).
7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
C64 kaže...

Može netko preporučiti dobar krimić, komediju ili SF, gdje je svaka epizoda priča za sebe?
Nešto kao The Orville ili krimiće starog kova kao Columbo, Poirot, Ubojstva u Midsomeru...

Hvala!

 Meni je cool onaj The Brokenwood mysteries, inspektor je odličan, i ostatak postave, premda produkcijski nije skroz na razini Midsomera, ali svejedno bolji na mnoge načine.

I pogledaj si Miss marple od Agathe christie (starija verzija), i bila je jedna nordijska sličnog stila kaj mi se baš sviđala.

Uglavnom, za te sam serije sređivao titlove pa sam samo malo vidio radnju, ali definitvno preporuka, morat ću i ja pogledati, krimići su uvijek super, sve dok nisu teži cringe.

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
C64 kaže...

Može netko preporučiti dobar krimić, komediju ili SF, gdje je svaka epizoda priča za sebe?
Nešto kao The Orville ili krimiće starog kova kao Columbo, Poirot, Ubojstva u Midsomeru...

Hvala!

 Monk, Psych, Luther. I moderni Sherlock s Cumberbatchom spada u tu kategoriju. Pretpostavljam da i američka verzija... nisam gledao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 14:48 (personauserCRO).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
love2ml86 kaže...

Ako želite nešto drugačije probajte Channel Zero.

 Evo ja baš ovih dana bingam Chanell Zero. Odgađal sam ga već neko vrijeme, pogledao prvu epizodu prije nekog vremena i nikak da nastavim do prošlog tjedna. Sad sam završio drugu sezonu. Tko voli zonu sumraka ili Black Mirror ali sa više horora voljet će i ovo. Snimano je prema pričama sa creepy paste pa nije ni čudo da je ovak ludo. Iskreno mene rijetko koji horor dira ali dok sam ovo gledal zapital sam se dal ću sanjat kaj od toga. Svaka sezona je priča za sebe. Tko voli horore , ja mu preporučujem.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
C64 kaže...

Može netko preporučiti dobar krimić, komediju ili SF, gdje je svaka epizoda priča za sebe?
Nešto kao The Orville ili krimiće starog kova kao Columbo, Poirot, Ubojstva u Midsomeru...

Hvala!

 

Inside No.9

 

Jako podsjeća na Black Mirror, što zbog toga da je svaka epizoda za sebe, što jer se kroz sve epizode provlači ista mystery atmosfera sa laganim horor štihom. 

 

Dvojac koji stoji iza serije, Steve Pemberton i Reece Shearsmith se pojavljuju kao glavni likovi svih epizoda. 

 

Serija ima dobrih i loših epizoda s tim da su neke od njih ultimativni brainfuck i nešto najbolje što se može pogledati. 

 

Ima na HBOgo.

 

8/10 zbog lošijih epizoda ali ovih par su 11/10.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao cijelu sezonu The Stranger seije

 

Serija mi je bila izvrsna! Svaka epizoda je napeta i super je kako se sve nakraju poveže i razriješi...

Neke razlike između knjige i serije...

 

Ono sa odrubljenom glavom i Danteom mi je fora "odvraćanje pažnje" od glavne stvari i isčekivanje dali će se sve skupa povezat...

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 2:59 (doktor1).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice