Auto do 5000 eura

poruka: 72
|
čitano: 29.023
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
stari kupuje pa mu se zeško odlućit

Kao što piše stari kupuje drugi auto do 5000 eura.......nesmije biti stariji od 2000 godine i obavezno dizelaš....prednost 1.9......do sada je razmišljao o opel astri ili golfu IV...prolazi godišnje oko 10 000 km...pa da ćujem vaše prijedloge...

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
14 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

druže ja ti se ne kontam u auta ni 0.01% ali čuo sam da za 5.000evra se može uzeti dobar golf četvorka (stvarno je dobar auto)

14 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

to je i bila prva opcija ali rek da ćujem šta drugi misle

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
14 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

još neki prijedlog????

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
15 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

Ja bi preporučio Škoda Octavia 1.9TDI 2000g proizvodnje moj stari ima noviji model iz 2002g ide oko 215kmh do sada prešao preko 500.000km sve 5 s autom jedino na ložu ga netreba zaguši se motor i sve to,zbog lože je mjenjano dosta toga i od kako je mjenjano dosta toga više nejde na ložu samo na dizel!

 

 

 

P.S Ako uspije ovu iz 2002g nač za 5000€ bit će super LINK

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 8:53 (Mato_Ivanovac).
14 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

neće oktaviju jer ima mala vrata od bunkera...hahaha

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto do 5000 eura
Mato_Ivanovac kaže...

Ja bi preporučio Škoda Octavia 1.9TDI 2000g proizvodnje moj stari ima noviji model iz 2002g ide oko 215kmh do sada prešao preko 500.000km sve 5 s autom jedino na ložu ga netreba zaguši se motor i sve to,zbog lože je mjenjano dosta toga i od kako je mjenjano dosta toga više nejde na ložu samo na dizel!

 

 

 

P.S Ako uspije ovu iz 2002g nač za 5000€ bit će super LINK

 LoL

 

Volio bi vidjet tu skodu od 90ks kak ide 215km/h.

Ako želiš pobjediti, nesmiješ izgubiti
15 godina
protjeran
offline
RE: Auto do 5000 eura
weky_17 kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Ja bi preporučio Škoda Octavia 1.9TDI 2000g proizvodnje moj stari ima noviji model iz 2002g ide oko 215kmh do sada prešao preko 500.000km sve 5 s autom jedino na ložu ga netreba zaguši se motor i sve to,zbog lože je mjenjano dosta toga i od kako je mjenjano dosta toga više nejde na ložu samo na dizel!

 

 

 

P.S Ako uspije ovu iz 2002g nač za 5000€ bit će super LINK

 LoL

 

Volio bi vidjet tu skodu od 90ks kak ide 215km/h.

Ta prva što sam ju predložio je 90ks al odi ti prvo na youtube i upiši Škoda Octavia 1.9TDI 2002g i vidjet češ ja nisam vjerovo starom da toliko ide ošo na youtube i vidio i još mi je ljetos na autocesti pokazo koliko ide max 215km/h ni ja nisam vjerovo ali istina je!

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Auto do 5000 eura

Ako je to skoda od 90ks, nema sanse da ide 215kmh. Vara ti kazaljka.

Ako želiš pobjediti, nesmiješ izgubiti
15 godina
protjeran
offline
RE: Auto do 5000 eura
weky_17 kaže...

Ako je to skoda od 90ks, nema sanse da ide 215kmh. Vara ti kazaljka.

E da bar vara uglavnom neznam koliko ks ima al ide 215km/h  i brzina je čak mjerena pomoću GPS-a...nezz kak da dokažem al ide 215km/h

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
offline
Auto do 5000 eura

Proleti kraj policajca s radarom pa ćeš vidit. Tu ti je max. odstupanje 10%.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
14 godina
neaktivan
offline
Auto do 5000 eura

ne bi bas reko da ide 215 mozda ide ali kad je auto prerađen

16 godina
neaktivan
offline
Auto do 5000 eura

Za Škodu Octaviu postoji četiri različita motora 1.9 TDI.

 

Svi su obujma 1.896 cm3, ali različite snage:

 

66kW (90 KS)

74 kW (100 KS)

81 kW (110 KS)

96 kW (130 KS)

 

 

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
protjeran
offline
RE: Auto do 5000 eura
xnight_hunterx kaže...

ne bi bas reko da ide 215 mozda ide ali kad je auto prerađen

Vjeruj mi nije ništa tunirano na njemu jedino vozilo u kuči koje je tunirano je skuter!

 

 

P.S

macak kaže...

Za Škodu Octaviu postoji četiri različita motora 1.9 TDI.

 

Svi su obujma 1.896 cm3, ali različite snage:

 

66kW (90 KS)

74 kW (100 KS)

81 kW (110 KS)

96 kW (130 KS)

 

 

E sada pitaj boga koja je od te 4 ja mislim da je ova od 130KS

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 17:41 (Mato_Ivanovac).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto do 5000 eura
Mato_Ivanovac kaže...

E sada pitaj boga koja je od te 4 ja mislim da je ova od 130KS

Ova od 130 KS se proizvodila od 2003. do 2004.

 

Maksimalna brzina - 207 km/h.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
protjeran
offline
RE: Auto do 5000 eura
macak kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

E sada pitaj boga koja je od te 4 ja mislim da je ova od 130KS

Ova od 130 KS se proizvodila od 2003. do 2004.

 

Maksimalna brzina - 207 km/h.

E neznam onda sam znam da ide auto 215km/h pa me ti hebi ako ja lažem onda laže i GPS i pokazivači!

 

 

 

P.S I na tehničkom ono di se provjerava brzina i to pisalo 215km/h da je maximum!

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 17:44 (Mato_Ivanovac).
14 godina
protjeran
offline
RE: Auto do 5000 eura
Daj mato ti si patoloski lazljivac, kako imas obraza nakon onog s iphonom? Mene bi bilo sram...
14 godina
protjeran
offline
RE: Auto do 5000 eura
ansha kaže...
Daj mato ti si patoloski lazljivac, kako imas obraza nakon onog s iphonom? Mene bi bilo sram...

uuuu gašenja.. Nego autor teme, daj nam malo kako treba izgledat taj auto.. Koliko on očekuje od njega i tako to..

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre.
14 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

oćekuje da će proći mnogo kilometara uz što manje troškove....da ne troši puno...da je dizelaš(po mogućnosti 1.9 no prolazi i 1.7)...da nije stariji od 10 godina...i da ima 5 vrata....znaći bunker koji se otvara skup sa staklom da stane i veća stvar unutra.....i naravno što manje kilometara.....kao što sam reko razmišlja o nekom golfu 4 ili nećem slićnom....e da i da nije skuplji od nekih 5000 eura 200-300 više manje...ak te još šta zanima pitaj

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
15 godina
odjavljen
offline
RE: Auto do 5000 eura
Mato_Ivanovac kaže...

E neznam onda sam znam da ide auto 215km/h pa me ti hebi ako ja lažem onda laže i GPS i pokazivači!

P.S I na tehničkom ono di se provjerava brzina i to pisalo 215km/h da je maximum!

GPS nikad neće pokazati točnu brzinu kojom se krećeš, pogotovo kod tako velikih brzina. Odstupanja znaju ić i do 20+ km/h. Provjereno sa Golfom 3 1.9 CL i Ford Mondeom na autoputu KA-ZG. GPS kaže 150, mi vozimo 110 po ograničenju. Doduše, moguće je da je to do mog GPSa -.-

 

BTW, gdje ste se to vozili 215km/h? Jako lijepo. Kud nije bilo kakvih presretača u blizini...

ansha kaže...
Daj mato ti si patoloski lazljivac, kako imas obraza nakon onog s iphonom? Mene bi bilo sram...

Još uvijek mu stoji slika "njegovog"  Iphonea za avatar i u Moj PC mu je navedeno da ima Iphone. Patološki lažljivac.

 

EDIT: @autor teme - jel bi kakav Golf III (u dobrom stanju, a da ih se naći) došao u obzir? Auto je odličan za te novce, dijelovi jeftini a dizel jako malo troši (znam iz iskustva jer ga imam - 6-7 na 100km).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 18:40 (Sum_of_all_fears).
14 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

jok...neće...težak je on ćovijek...mislim u odlućivanju...haha

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
15 godina
protjeran
offline
RE: Auto do 5000 eura
Sum_of_all_fears kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

E neznam onda sam znam da ide auto 215km/h pa me ti hebi ako ja lažem onda laže i GPS i pokazivači!

P.S I na tehničkom ono di se provjerava brzina i to pisalo 215km/h da je maximum!

GPS nikad neće pokazati točnu brzinu kojom se krećeš, pogotovo kod tako velikih brzina. Odstupanja znaju ić i do 20+ km/h. Provjereno sa Golfom 3 1.9 CL i Ford Mondeom na autoputu KA-ZG. GPS kaže 150, mi vozimo 110 po ograničenju.

 

BTW, gdje ste se to vozili 215km/h? Jako lijepo. Kud nije bilo kakvih presretača u blizini...

ansha kaže.....

Išli smo u njemačku pa je tamo si dao oduška!

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
protjeran
offline
RE: Auto do 5000 eura
Ne znam odakle ti ovo da gps ne pokazuje tocnu brzinu?? Necu ulaziti u detalje kako i sta, ali bavim se sportom u kojem si brzinu mjerimo gps-om (dosta bolji i jeftiniji uredjaji od garminovih se koriste) i odstupanja ne da su mala nego ni u ludilu ne idu preko 1%. Gps je puno precizniji od automobilskog celera, koji redovito pokazuju vise od stvarne brzine pa automobilskih 210 redovito bude ispod 200 gps-om.
Gps nije precizan za odredjivanje pozicije, ali brzinu odredjuje iznimno precizno.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Auto do 5000 eura

Garminov GPS (neznam točno koji model) imamo. Nemoguće da obadva auta lažu u prosjeku za 20ak km/h pri većim brzinama. Na manjim brzinama (do 80km/h) je savršeno precizan a čim se ubrza na 100+, ode sve u MP3. Nisam koristio niti jedan drugi GPS, pa je možda čak do ovog kojeg imam Sramim se

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
protjeran
offline
RE: Auto do 5000 eura
Kazes da ti gps pokazuje puno vecu brzinu u oba auta? To mi je uzasno cudno, skoro nevjerojatno. Jesi siguran da ti to gps nije pokazao maximalnu zabiljezenu trenutnu brzinu posto ona na garminima cesto zbog pogreske zna biti puno veca od stvarne. Ako ti prosjecnu brzinu pokazuje tolko visom onda stvarno ne znam sta je.
16 godina
neaktivan
offline
Auto do 5000 eura

Ja sam prije imao isti problem. Kod mene je uzrok bilo višeslojno reflektirajuće atermičko staklo.

 

Prijemnik GPS uređaja vjerojatno je bio preslab. A shvatio sam da je do stakla kad sam počeo koristiti ENC uređaj, kojeg senzor nije nikada htio očitati, dok ga nisam stavio pri samom vrhu vjetrobrana, iza unutrašnjeg retrovizora. Sad imam Garmin 1350, s kojim nemam problema. Ima jači prijemnik i brzinu očitava bez problema, pokazuje do 3 km/h manje, neovisno o brzini.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
14 godina
neaktivan
offline
RE: stari kupuje pa mu se zeško odlućit
14 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

e to nije loše...još da je u hrvatskoj

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
16 godina
offline
RE: stari kupuje pa mu se zeško odlućit
kanta kaže...

Kao što piše stari kupuje drugi auto do 5000 eura.......nesmije biti stariji od 2000 godine i obavezno dizelaš....prednost 1.9......do sada je razmišljao o opel astri ili golfu IV...prolazi godišnje oko 10 000 km...pa da ćujem vaše prijedloge...

Gle... Za te novce ćeš jako teško pronaći Golfa budući da je upravo ta cifra granično područje za Golfove. Ono što možeš pronaći s tim iznosom uglavnom odnosi se na Golfove koji su stariji od 2000. godišta ili su zgazili 200.000+ km.

 

Kad su Astre u pitanju, izbor je nešto širi ali još uvijek po meni nedovoljno.

 

Sad imam i ja par pitanja za tebe?

  1.   Koliko si zaista spreman uložiti novaca u kupovinu polovnog automobila?
  2. Jel zaista nužno da kupljeni automobil bude iz kompaktne klase ili može biti i manji (npr. iz klase gradskih automobila poput Clia, Punta, Corse...)
  3. Gdje planiraš kupiti automobil (u kojoj državi), s obzirom da cijene nisu svugdje iste i možda bi se više isplatilo uvesti automobil iz inozemstva?
...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
7 godina
neaktivan
offline
Auto do 5000 eura

Dizem temu iz mrtvih. Zanima me vasa preporuka za neki auto b segmenta do 5000 eura, tipa mazda 2, ford fiesta i slicno. Auto bi se koristio za manje relacije, pozeljno da je jeftiniji za odrzavat i benzinac

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice