Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.182.552
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Znaci moras biti 2 dana u DE jer lova ne sjeda odma ili mozda samo potvrda treba. 

 Kad sjedne uplata mozes po auto, barem sam ja tako. Krivo sam se izrazio u postu, ali uvijek valja sa sobom uzet potvrdu o uplati.

omomomomoomm kaže...

Ja sam kupio bas audi.  I primili su lovu. Kad sam 2016 isao po A3 nisu primali cash samo preko banke. 

Nemam razloga lagati ako si na to aludirao.

 

EDIT: @ivanzu- u slucaju A3 su inzistirali da vide lovu na racunu. Nisu prihvacali potvrdu uplate od banke. 

 Kazem da mi je cudno, pravno gledajuci predat novac na ruke u autokuci moze biti otvoreno na toliko nacina prevare, s obje strane. Privatne autokuce da, ali ovlasteni zastupnici...

 

 

btw. zar je VW stvarno ovoliko bez ikakve motivacije sa dizajnerske strane? Svida mi se 1.5 mild-hybrid ideja.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 20:15 (ivanoile).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Novi Leon fino izgleda ali mi interijer nije nesto. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 20:34 (ivanzu).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni se osobno jako sviđa. Osim onog glupog natpisa krasopisom na gepeku 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel samo ja vidim superman logo?

 
 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

BTW dizel 110kw samo sa automatikom... Ako manualni onda 115ks

11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Nasao za 5000e preko poznanstva covjek prodaje peugeota 208 2012 1.6 eHdi  130 000 na satu ima ga 3 i po godine drugi vlasnik...  Idem sutra bacit oko pa javim dojmove...  Ima ko iskustvo sa tim automobilom sto su im slabije tocke? 

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Osim vanjskih problema s lakom, koje vidis odmah, ak se boja tj. prozirni lak ljusti,

najveci problem ti budu sijalice odnosno lektronika. Kad sijalice pregaraju cesto,

provjeris masu dali je jako zahrdjala i ocistis, ili ako je korodirao konektor, ne trudi se s cisnjenjem

nego narucis zamjenski i prelemis ga - i rijesis vecinu problema sa zaruljama.

 

A ostalo kak te potrefi, kak je bio odrzavam i vozen.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

1.6 hdi nepoderiv motor, ali ne voli se vrtit ispod 2000, ako bas oces da krene u 3.4. brzini

pazi na dpf, ako ti na leru radi ventilator, a ne bi trebao (nisi ga gazio i sl.) onda nemoj gasiti 10tak min motor...ako ugasis, prekines regeneraciju i ode u k. neznam dal 208 ima kakvu zaruljicu da je u tijeku regeneracija, al vecina nema

servisi svakih 15tkm i mir. 5w30 total ineo ecs, filter nafte je nesto skuplji jer bi trebao imat ako se ne varam neku elektroniku u sebi

napravio sam 110tkm s tim motorom u godini i nes, trosi ko upaljac i ide fino, pogotovo jace verzije...

6brz bi trebali biti mrvicu osjetljiviji nego 5brz

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Je li stavljao tko ovako sto na auto

 

ili kako zastiti prednji kraj od kamencica i svega 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imas prozirne folije za kupiti. 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vraćam se sa posla i naletim na ovo:

 
 
 
 
 

Baš odvlači pažnju

 

Ono kad dođe proljeće, pa te žena potera oprat radiatore

 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kakvi su opeli proizvedeni u tvornici u poljskoj naspram ovih proizvedenih u njemackoj ili belgiji? Zanima me za astru j 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

Kakvi su opeli proizvedeni u tvornici u poljskoj naspram ovih proizvedenih u njemackoj ili belgiji? Zanima me za astru j 

 Ja imam astru j  1.7 125 ks.Nemam zamjerke neke velike na auto,godinu dana ga imam malo vise,niti jedan kvar.Samo ako uzimas gledaj 2.0 cdti,iako ovaj od 125 isto lijepo ide.Jedina zamjerka mi je sto auto nije nikako za po gradu vec vise za autoput i otvorenu cestu.Dosta je velik i širok i ispod 2000 okr ne vuče nikako...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
big_guy kaže...
domac5 kaže...

Kakvi su opeli proizvedeni u tvornici u poljskoj naspram ovih proizvedenih u njemackoj ili belgiji? Zanima me za astru j 

 Ja imam astru j  1.7 125 ks.Nemam zamjerke neke velike na auto,godinu dana ga imam malo vise,niti jedan kvar.Samo ako uzimas gledaj 2.0 cdti,iako ovaj od 125 isto lijepo ide.Jedina zamjerka mi je sto auto nije nikako za po gradu vec vise za autoput i otvorenu cestu.Dosta je velik i širok i ispod 2000 okr ne vuče nikako...

 Imamo mi u kući 110hp i već su dvije dizne reparirane i promjenjen EGR na cca 250tkm

 

EDIT:

 

provjerio sam sada iz Poljske je, mada ne vjerujem da to ima veze sa diznama pošto one nisu njihov proizvod. Auto je kod nas 3 i pol godine i eto ta 3 kvara, al bogami paprena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 11:15 (nul-3).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Nema nekakve razlike izmedu auta iz poljske i njemacke, sve ovisi kakav je radnik na traci taj dan, a dijelovi su uvijek isti ne bitno gdje su stavljeni u auto (razlika izmedu dijelova je ovisna o vremenskim uvjetima podrucja i cestama gdje se auto salje). 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 12:41 (ivanzu).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Nema nekakve razlike izmedu auta iz poljske i njemacke, sve ovisi kakav je radnik na traci taj dan, a dijelovi su uvijek isti ne bitno gdje su stavljeni u auto (razlika izmedu dijelova je ovisna o vremenskim uvjetima podrucja i cestama gdje se auto salje). 

 Kako ne?
Poljski fiat prohrđa i strune prije nego talijanski

 

E sad dal su koristili nekvalitetnije materijale ili nisu cinčali karoseriju kako treba, ne znam...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Govorim u zadnjih 10 godina, poljski fiati su bili polovicno pocincani. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 16:07 (ivanzu).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Za felge čistiti najbolje uzeti Sonax Extreme?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 16:19 (Hacker002).
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dobio sam kaznu neki dan jer sam vozio jednosmjernom ulicom u suprotnom smjeru i oduzeta mi je vozačka na mjesec dana i 2000 kuna kazne, slao sam žalbu da me oslobode novčane kazne jer sam srednjoškolac itd itd... Moje pitanje je, pošto ne piše datum na kazni, od kad do kad teče tih mjesec dana kazne i da li smijem sada voziti dok mi ne stigne rješenje sa suda? Imam vozačku kod sebe iako mislim da je niti ne uzimaju fizički zar ne?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Za felge čistiti najbolje uzeti Sonax Extreme?

 Nije najbolji, ali odradi posao...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Hacker002 kaže...

Za felge čistiti najbolje uzeti Sonax Extreme?

 Nije najbolji, ali odradi posao...

 meni ovaj i dalje najbolji, al je uvijek rasprodan 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koji dressinge koristite za gumene i plasticne djelove na autu? Koji su dobri i kvalitetni? 

Trebam nesto za unutarnju plastiku oko pragova  i za brtve.

Koristi li tko iron x od vas za felge? Sto koristite za to?

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Za felge čistiti najbolje uzeti Sonax Extreme?

 Sonax Beast je bolji, ima ga u intersparu za 89kn

11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Idem ovih dana u ovlašteni servis peugeota u splitu vidit tu 208 vozio sam je covjek je spustio cjenu radio je veliki servis i mislim da nakon godinu dana to je to ako bude sve ok u ovlastenim pregledu... 

Nakon godinu dana i trazenja uzduz i poprijeko di sam ja strasno nesiguran eto uzimam auto usred korona krize.... 😂 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Horatio_Hornblower kaže...

Idem ovih dana u ovlašteni servis peugeota u splitu vidit tu 208 vozio sam je covjek je spustio cjenu radio je veliki servis i mislim da nakon godinu dana to je to ako bude sve ok u ovlastenim pregledu... 

Nakon godinu dana i trazenja uzduz i poprijeko di sam ja strasno nesiguran eto uzimam auto usred korona krize.... 😂 

 I još peugeot

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
fear619 kaže...
Hacker002 kaže...

Za felge čistiti najbolje uzeti Sonax Extreme?

 Sonax Beast je bolji, ima ga u intersparu za 89kn

 Osim šta nema

Prošla akcija...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Koji dressinge koristite za gumene i plasticne djelove na autu? Koji su dobri i kvalitetni? 

Trebam nesto za unutarnju plastiku oko pragova  i za brtve.

Koristi li tko iron x od vas za felge? Sto koristite za to?

 Dressing za vanjske plastike ne koristim trenutno, al ti mogu reć da je sonax profiline za vanjske plastike odličan, zatamni plastiku i još je hidrofoban, za unutrašnjost koristim interior detailer od shiny garage-a, antistatičan je i mrvicu zatamni sve, a iron-x je malo skup da ga koristiš za felge.

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Sto fali Peugeotu? Sto nije svabo ili? 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne koristim nista za interijer, samo suha ili mokra mikrofibra. Sve sto mijenja tvornicki izgled interijera mi ne valja. 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Horatio_Hornblower kaže...

Sto fali Peugeotu? Sto nije svabo ili? 

Ne, nego to što nije japanac

 

Šalim se malo, ali generalno nisu baš najpouzdaniji auti, i još k tomu rabljeni... Sretno u svakom slučaju. Ne kupuje se bilo šta rabljeno.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice