Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.375
|
čitano: 13.566.373
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ja111 kaže...
CroNk3r kaže...
ljubek kaže...

Imam priliku danas uzet golfa 6, 140ks da se vozikam malo :D

Problem je taj kaj sam mladi vozac, pa me zanima sta se moze desit ako mi spuste lizalicu I zaustave me?

Mislim da mozes dobit kaznu i netko mora doci po auto, mislim da vozacku nemozes izgubit(osim ako neko s*anje napravis)

Neka me kolege isprave ako sam u krivu.

 Oduzimanje vozacke na 12h, ja mislim

 I naravno ako napravis neko sranje osigurnaje ne pokriva štetu.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sheeva kaže...

kazna je 500 kn ili 250 ako platis odma, frenda su primili, platio kaznu i vozio se dalje, naravno, prica da nisi imao drugi auto..

 kazna je soma kuna ili 500kn na mjestu i instantno oduzimanje vozacke. kak ce ti naplatit prekrsaj a ne oduzet vozacku? nema logike. eventualno da mu je spicil samo kaznu za neki izmisljeni prekrsaj...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ljubek kaže...

Imam priliku danas uzet golfa 6, 140ks da se vozikam malo :D

Problem je taj kaj sam mladi vozac, pa me zanima sta se moze desit ako mi spuste lizalicu I zaustave me?

 Zar krajen mjeseca ne ide u proceduru zakon da ukine ograničenje snage za mlade vozače? Kupi ga, nemoj ga vozit dok to ne prođe i nemože ti niko ništa

9 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Bok,

 

Za koliko da prodam Clio 3 2007 11mj 80000,00km?

 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Dam ti 300€ u kešu sad odma za njega

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Nikola45 kaže...

Dam ti 300€ u kešu sad odma za njega

 A da si rađe pogledaš neki bicikl za tu cifru ?

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Nikola45 kaže...

Dam ti 300€ u kešu sad odma za njega

 A da si rađe pogledaš neki bicikl za tu cifru ?

 nemre ni posten bicikl dobit za to a kamoli auto 

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
Sheeva kaže...

kazna je 500 kn ili 250 ako platis odma, frenda su primili, platio kaznu i vozio se dalje, naravno, prica da nisi imao drugi auto..

 kazna je soma kuna ili 500kn na mjestu i instantno oduzimanje vozacke. kak ce ti naplatit prekrsaj a ne oduzet vozacku? nema logike. eventualno da mu je spicil samo kaznu za neki izmisljeni prekrsaj...

 prijatelja zaustavili sa 220+kw više (mladi vozac) i samo naplatili 500 ili 250 kn, ne sjecam se..

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Nikola45 kaže...

Dam ti 300€ u kešu sad odma za njega

 Ja dam 400... di si sad hehe

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...
Nikola45 kaže...

Dam ti 300€ u kešu sad odma za njega

 Ja dam 400... di si sad hehe

 527€ i Casio FX-991ES Plus

14 godina
online
Auti - ultimativna tema

Besplatan odvoz na autootpad.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sheeva kaže...

 prijatelja zaustavili sa 220+kw više (mladi vozac) i samo naplatili 500 ili 250 kn, ne sjecam se..

 i mene uvjek kad su zaustavili sam imal uvjek prek 80kw ispod haube i nikad nis... 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Vidim da neki tuda nude svoje aute, pa što nebi i ja

 

Daklen, ide Peugeot 106 na prodaju. 1.0 benzinac, 185k km, 1994. godina, registriran do kraja 4. mjeseca iduće godine. 600€, vozi. Planiram kupiti Alfu 147 (znat će Jakovp na koju mislim...).

 

Na ovom mom pežotu su nove zimske gume, napravljena je polugeneralka, gore je novi ler gas motorić, novi alternator i anlaser, nove pakne, novi cilindrići, sva elektronika dovedena u red i akumulator je dobar (palio je tijekom zime bez ijednog problema). Odmah mogu reć da je amortizer (desni) u banani, kao i auspuh (zadnji lonac - ostatak grane je ok). Limarija nema hrđe ali ima ogrebotina i standardnih parking "ozljeda".

My name is Legion... For we are many!
14 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jel zna netko što je bilo s onim zakonom od 80kw? U medijima je bio natpis da je 15.5. bilo izglasavanje za ukidanje tog zakona, a još uvijek nitko nije prenio vijest što su u Saboru izglasali.

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sum_of_all_fears kaže...

Vidim da neki tuda nude svoje aute, pa što nebi i ja

 

Daklen, ide Peugeot 106 na prodaju. 1.0 benzinac, 185k km, 1994. godina, registriran do kraja 4. mjeseca iduće godine. 600€, vozi. Planiram kupiti Alfu 147 (znat će Jakovp na koju mislim...).

 

 Znaš da je bila u dobrim rukama

Svi smo mi Mentalist.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
Sheeva kaže...

kazna je 500 kn ili 250 ako platis odma, frenda su primili, platio kaznu i vozio se dalje, naravno, prica da nisi imao drugi auto..

 kazna je soma kuna ili 500kn na mjestu i instantno oduzimanje vozacke. kak ce ti naplatit prekrsaj a ne oduzet vozacku? nema logike. eventualno da mu je spicil samo kaznu za neki izmisljeni prekrsaj...

 Kazna je 1000 kn, a ovisno o tumačenju pravilnika koji nisu definirani, možda je možeš, a možda ne, platiti na "licu mjesta". Slično kao i kad se ne koristi kaciga. Takodjer, isključuje se vozač iz prometa bez oduzimanja vozačke dozvole jer za to nema zakonske osnove, naime osoba može nastaviti voziti sa slabijim autom.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Vidim da neki tuda nude svoje aute, pa što nebi i ja

 

Daklen, ide Peugeot 106 na prodaju. 1.0 benzinac, 185k km, 1994. godina, registriran do kraja 4. mjeseca iduće godine. 600€, vozi. Planiram kupiti Alfu 147 (znat će Jakovp na koju mislim...).

 

 Znaš da je bila u dobrim rukama

 Zna se tko kupuje Alfa Romeo? Sigurno ti je dosadno u životu :-)

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
luka_cro kaže...
gamer34 kaže...
Hacker002 kaže...

A šta je vama problem što netko vozi auto od 200+ks? On ga vozi, on je odgovoran. Šta tebe briga za to? Jedini razlog je ljubomora što i ti nemaš novaca za takav auto pa ga onda prezireš. Najbolje da svi cijeli život vozimo Corse od 68ks.

  

Upravo to. Ne vidim sta se odmah komentira o tatinim sinovima, "bemvejima"... Nek svatko vozi sto hoce, ubit moze sebe i druge i u "prdilici" od 60 konja i to mu nije nista teze nego u necem od 200 konja.

 Nije bas tako. Ja vidim po sebi. Kad se vozim s maminim auto se vozim normalno jer nejde, a s Hondom sam u prosjeku brzi min 10kmh i radim neka kriticnija pretjecanja, zavoje prolazim puno brze... recimo s hondom sam usao par puta u skare, a s ovim slabijim autom nikad...

Vjerojatno i da vozim neki jaci auto bi bio jos brzi  al opet je to sve u granicama normale

 Točno to, posjedovao sam motocikle sa 178 ks, vozio auta sa 335 kW, i sada sa 30 godina mogu potvrditi da se sportsko auto, a pogotovo motor NE MOŽE uvijek voziti normalno ma koliko vi sazreli i dr. I kako vrijeme ide za sportsku vožnju će biti sve manje i manje mjesta. 

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Vidim da neki tuda nude svoje aute, pa što nebi i ja

 

Daklen, ide Peugeot 106 na prodaju. 1.0 benzinac, 185k km, 1994. godina, registriran do kraja 4. mjeseca iduće godine. 600€, vozi. Planiram kupiti Alfu 147 (znat će Jakovp na koju mislim...).

 

 Znaš da je bila u dobrim rukama

 Koja se to grabi?

https://www.youtube.com/playlist?list=PLUaagkeWgzfnn8jtXoP5pXYNV75zvhg-_
15 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema

147 1.6 TS (nisam siguran je li ona od 77 ili 88 KW, moram provjeriti).

My name is Legion... For we are many!
14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

120ks je.

Svi smo mi Mentalist.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema

To mi je nešto i ostalo u sjećanju, samo nisam htio bubnuti bezveze.

 

Moram ga još jednom detaljnije pregledati. Dost mi je više ovog pežota. Jel zna netko kakvog šljakera ili studenta u Ri i okolici da mu treba nešto što malo troši i malo košta?

My name is Legion... For we are many!
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dalmatinski transport.

Vozio sam za njim nekih pet kilometara i baš je bilo baza (fora) vidit kako miruju.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
15 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Slikano u Rijeci, danas ujutro...

Improvizacija! Improvizacija!
I oglasić.. Jeftino dam samo da prodam!

My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2015 19:37 (Sum_of_all_fears).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zna li netko marku i model ovog automobila ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2015 22:07 (zagi55).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Holden Kingswood ak se ne varam...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ovaj je..

http://en.wikipedia.org/wiki/Holden_HQ

 

EDIT: bravo marko bio si brži..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2015 23:23 (nine).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Baš se prije neki dan zaletio do ZG-a i otišao do Tehničkog muzeja. Odmah da kažem, preporuka svima. Za tih 20kn koliko je ulaznica, može se svašta vidjeti.

 

Anyway, od svega toga, najviše mi se svidio jedan autek. NSU Ro-80. Ako sam dobro zapamtio, iz 1972.

Wankel motor, lijep dizajn, auto ispred svog vremena definitivno. Šteta samo što je taj wankel crkavao ko lud. Negdje sam pročitao da nije bilo primjerka koji je prešao preko 50k km. Šteta. Bilo bi zanimljivo imati jednog u garaži.. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bandić bi delal žičare na Sljemenu, bile bi gotove 2017.g i tada bi se prolaz autom kroz Sljeme naplačivalo 200Kn, Zagorcima se loše piše, to je pol tanka benzina...

INFO

15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jbt frend kupio citroen c5 2009 god, 100 000km, 9000e iz njemacke, auto super izgleda, ono poslovni, veliki, unutrasnjost, veliki lcd...dosta jeftino, ali sumnjam u kvalitetu.
Marko koje godiste ima tvoj tata?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice