Izboden Rumunjski rukometaš

poruka: 42
|
čitano: 5.477
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš
coder_ kaže...

Mislim da bi ova rasprava trebala prestati. Bar ono o romima, jer će se uvijek naći pametnjaković koji će javno izraziti mržnju protiv roma, a onda će sve preći na nacionalnu razinu. Ovome stvarno nije mjesto na Bug forumu..

 slazem se s tobom netriba raspravljati o izbodenima i ciganima jer to bi moglo i dovesti do crvenih kartonćiča a i nikoga nisu dosad izboli bez razloga
i štosu ti vrhunski sportaši trazili vjerojatno su i dobili uglavnom dosadna tema
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš
Vakaka kaže...
 Ja nevidim da je netko rekao neku laž. Dosta mi je te bojazni "šta će netko mislit o nama", pa da se onda "guz..." svima od EU pa nadalje.
 Nije ovdje pitanje o lažima i obmanama. Već o tome da bi rasprava mogla preći u raspravu na nacionalnoj razini. A tome nije mjesto na BUG forumu.

Iskreno, neka o meni netko misli što god hoće. Toga se ja ne bojim. Ali ukoliko dođe do nepromišljenih izjava, to loše mišljenje će se samo potvrditi. Stoga svima koji imaju loše mišljenje o nama treba dokazati da griješe i da je to njihovo mišljenje krivo.

Vjeruj mi, ne guze se Hrvati onima u europi, već netko drugi. Neću sad spominjati tko. "Zna se...tko"...

Tuđe ne diramo, al svoje ne damo. Bar bi tako trebalo biti, no u svijetu u kakvom danas živimo mislim da vrijedi: Svoje ne damo, al tuđe hoćemo pod svaku cijenu. Jer se svi trpaju u poslove i privatne stvari drugih.


There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10
16 godina
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš
killer of hardware kaže...

jer da mi imamo zakon kao u americi nebi se događale takve stvar ja te ubijem i sud tebe i stvar riješena da vidiš kako bi bilo manje kriminala a ne ovaj naš pos.... zakon ubiješ nekoga i dobiješ samo 10 bijednih godina

 Vjerujm mi prijatelju ne cvjetaju ruže u Americi kao što to žele prikazat sa svojim serijama koje se vrte na našoj tv. To je samo zavaravanje dok je zbilja puno odrukčija, samo pogedaj neki njihov geto.
Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
16 godina
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš
giga kaže...
coder_ kaže...

Mislim da bi ova rasprava trebala prestati. Bar ono o romima, jer će se uvijek naći pametnjaković koji će javno izraziti mržnju protiv roma, a onda će sve preći na nacionalnu razinu. Ovome stvarno nije mjesto na Bug forumu..

 slazem se s tobom netriba raspravljati o izbodenima i ciganima jer to bi moglo i dovesti do crvenih kartonćiča a i nikoga nisu dosad izboli bez razloga
i štosu ti vrhunski sportaši trazili vjerojatno su i dobili uglavnom dosadna tema
 
Mislim da ne razumješ što si upravo rekao. Čovjek je UBIJEN zato što se usudio zaplesati s cigankom.
Nadam se da ćeš jednako razmišljati kada ti budeš plesao s nekom curom u clubu. Pa si ti misli jel' su joj braća u blizini.

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
16 godina
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš
coder_ kaže...
Vakaka kaže...
 Ja nevidim da je netko rekao neku laž. Dosta mi je te bojazni "šta će netko mislit o nama", pa da se onda "guz..." svima od EU pa nadalje.
 Nije ovdje pitanje o lažima i obmanama. Već o tome da bi rasprava mogla preći u raspravu na nacionalnoj razini. A tome nije mjesto na BUG forumu.

Iskreno, neka o meni netko misli što god hoće. Toga se ja ne bojim. Ali ukoliko dođe do nepromišljenih izjava, to loše mišljenje će se samo potvrditi. Stoga svima koji imaju loše mišljenje o nama treba dokazati da griješe i da je to njihovo mišljenje krivo.

Vjeruj mi, ne guze se Hrvati onima u europi, već netko drugi. Neću sad spominjati tko. "Zna se...tko"...

Tuđe ne diramo, al svoje ne damo. Bar bi tako trebalo biti, no u svijetu u kakvom danas živimo mislim da vrijedi: Svoje ne damo, al tuđe hoćemo pod svaku cijenu. Jer se svi trpaju u poslove i privatne stvari drugih.


 Ma što im moramo išta dokazivat, zaboli me za njihovo mišljenje. Ako će netko ocjenjivat kakav je neki narod po nečijim tvrdnjama na forumu taj nek ode psihijatru.
PS. Nikad se ne postavi defenzivno uvjek napadački, napad je najbolja obrana. ;)
Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
15 godina
protjeran
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš
momak kaže...
giga kaže...
coder_ kaže...

Mislim da bi ova rasprava trebala prestati. Bar ono o romima, jer će se uvijek naći pametnjaković koji će javno izraziti mržnju protiv roma, a onda će sve preći na nacionalnu razinu. Ovome stvarno nije mjesto na Bug forumu..

 slazem se s tobom netriba raspravljati o izbodenima i ciganima jer to bi moglo i dovesti do crvenih kartonćiča a i nikoga nisu dosad izboli bez razloga
i štosu ti vrhunski sportaši trazili vjerojatno su i dobili uglavnom dosadna tema
 
Mislim da ne razumješ što si upravo rekao. Čovjek je UBIJEN zato što se usudio zaplesati s cigankom.
Nadam se da ćeš jednako razmišljati kada ti budeš plesao s nekom curom u clubu. Pa si ti misli jel' su joj braća u blizini.

 četiri godine san proveja u berlinu a tamo vladaju turci itekako san gleda jesu joj braća u blizini to jest izbjegava opće susret s turkinjama a jesu zgodne samo da znaš tako da netriban tvoj komentar štosan ja napisa jer ja dobro znan štosan napisa a kad se već nalaziš u tuđoj zemlji onda se tako moraš i ponašati
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš
Vakaka kaže...

 Ma što im moramo išta dokazivat, zaboli me za njihovo mišljenje. Ako će netko ocjenjivat kakav je neki narod po nečijim tvrdnjama na forumu taj nek ode psihijatru.
PS. Nikad se ne postavi defenzivno uvjek napadački, napad je najbolja obrana. ;)
 Vjeruj  mi, svaki tvoj postupak nešto dokazuje. I kako je ovo svijet u kojem te svi pokušavaju pokrat i podmetnut ti nešto, uvijek moraš dokazivati da si bolji od nekoga.

Ovo tvoje P.S. nije točno. TReba se postaviti ovisno o situaciji. Ali u politici i kad je verbalno izražavanje u pitanju, treba nastupati obrambeno jer ćeš samo tako pobjediti.
Kad tad će se tvoj napadač splesti i uhvatiti u vlastitoj mreži. :)
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10
16 godina
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš
giga kaže...
momak kaže...
giga kaže...
coder_ kaže...

Mislim da bi ova rasprava trebala prestati. Bar ono o romima, jer će se uvijek naći pametnjaković koji će javno izraziti mržnju protiv roma, a onda će sve preći na nacionalnu razinu. Ovome stvarno nije mjesto na Bug forumu..

 slazem se s tobom netriba raspravljati o izbodenima i ciganima jer to bi moglo i dovesti do crvenih kartonćiča a i nikoga nisu dosad izboli bez razloga
i štosu ti vrhunski sportaši trazili vjerojatno su i dobili uglavnom dosadna tema
 
Mislim da ne razumješ što si upravo rekao. Čovjek je UBIJEN zato što se usudio zaplesati s cigankom.
Nadam se da ćeš jednako razmišljati kada ti budeš plesao s nekom curom u clubu. Pa si ti misli jel' su joj braća u blizini.

 četiri godine san proveja u berlinu a tamo vladaju turci itekako san gleda jesu joj braća u blizini to jest izbjegava opće susret s turkinjama a jesu zgodne samo da znaš tako da netriban tvoj komentar štosan ja napisa jer ja dobro znan štosan napisa a kad se već nalaziš u tuđoj zemlji onda se tako moraš i ponašati
 Ti u Berlinu *chek, Turčin u Berlinu *chek, tko je tu u stranoj zemlji? ^^
Kad se ti u vlastitoj zemlji moraš mislit komu smiš prić a komu ne onda je to jad, i još se misliš smiš li nešto reć/napisat da netko ne pomisli da si rasist... odveć jadno.
Koliko se god ljudi trudili izbjeć "oko za oko, zub za zub" izgleda da je nemoguće. :(
Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
16 godina
neaktivan
offline
Izboden Rumunjski rukometaš

Daj Vakaka, reži malo te citate. :) Ne treba toliko puta citirat nešto... :)

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10
16 godina
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš

AHA!

Dolijala stoka!   

Dvojica uhvaćena, za trećim se traga...  

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
15 godina
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš
dado16 kaže...
oh.ciganska posla....xD.
 kako možeš??? to je tragedija a ne sprdačina!!!!!!!!!!!!
Kondomi su in -> koristite ih i VI! Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. Hakiranje je umjetnost a ne zločin. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
16 godina
offline
RE: Izboden Rumunjski rukometaš

Motiv ipak nije bila cura, nego to što skupina cigana nije htjela platiti račun koji su malo prije zapili te su konobarici slomili čeljust. Vidjevši to, rukometaši su priskočili u pomoć te i sami nastradali. Kao što sam rekao dvojica napadača su uhvaćena te se za trećim traga (nije ih bilo samo troje nego cijela horda no samo su trojica indetificirana).

 

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2009 19:49 (momak).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice