A1 ponovo poskupljuje

poruka: 35
|
čitano: 13.838
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
A1 ponovo poskupljuje
Svi koji prate ove stvari,znaju da su A1 i tomato nedavno poskupili tarife.
Uglavnom, ponovo poskupljuju.
Stvarno sam bez komentara.
Sad cu ocito opet morat traziti nove ponude i prebacivati broj.
Flat tarifu sam odlucio vise ne koristiti jer je poskupila na 259kn.
Sad ocito i na mobitelu moram mjenjat stvari... 😡
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 ponovo poskupljuje

Mislim da ti je Surferica i prije bila 109kn, samo je sada nekoliko mjeseci promotivna cijena 10kn manja.

Tak ja imam Sheralicu. Prije bila 79kn, sad nekoliko mjeseci 69 pa se opet vraća na 79 uz dodatnih 2GB. Nije poskupilo

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
Koliko je znam bila je 99kn i prije 2 godine.
Poskupljuju i na tomato.
Kad dodem s posla vidjet cu jel i tata na pretplati dosla poruka o poskupljenju.
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
online
A1 ponovo poskupljuje

I na bonove je ista stvar.

Drugi put u dva mjeseca, opcija mi je bila 49, pa 59, pa sad 69 

Dodali 2 gige u paket kao da opravdaju...

 

pan y agujas
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
fer-de-lance kaže...

I na bonove je ista stvar.

Drugi put u dva mjeseca, opcija mi je bila 49, pa 59, pa sad 69 

Dodali 2 gige u paket kao da opravdaju...

 

 Točno to  

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
A1 ponovo poskupljuje

A ne znam za ostale. Ali znam da se moja tarifa vraća na "staru" cijenu uz dodatnih 2GB.

Vidim to po porukama koje mi šalju kao obavijest za obnovu računa

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
A1 ponovo poskupljuje

Hahaha Telemach 170 kuna neogranicen net, 5g bilo gdje i rokaj 

 
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
deity kaže...

Hahaha Telemach 170 kuna neogranicen net, 5g bilo gdje i rokaj 

 Radije t-com za 10-15 kn vise, manje tehničkih problema.

13 godina
offline
A1 ponovo poskupljuje

Ide Savršena i za 175kn ako pređem iz bonova na pretplatu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
deity kaže...

Hahaha Telemach 170 kuna neogranicen net, 5g bilo gdje i rokaj 

 5G koji ne radi na Iphoneu 😂😂😂

13 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
Nudi li a1 nešto povoljniju mobilnu pretplatu i uređaj za nove korisnike? I kako najjednostavnije doći do tih "pogodnosti"?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
Flaterica 269kn.
Sutra aktiviravam bezbroj gb na tele2, s obzirom da imam pravo na nju
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
A1 ponovo poskupljuje

Koja gamad su ovi iz tomata. Mami je ostalo 30.23 kn na računu, tarifa košta 30.00 i danas stigne da se ne može produljiti jer nema sredstava na računu. Pogledam i ima 29.95 kn. Uzeli su joj 28 lipa da mora kupiti novi bon od 25 kn mislim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
Nema šanse da joj je samo od sebe skinuto da bi morala kupovati bon. 1/1 je na nekoj usluzi koju je koristila s koja se naplaćuje sama potrošila. Radio sam u A1/tomato i u 99,99% situacija je korisnik sam potrošio nešto kuna/lipa. Bilo svjesno ili nesvjesno ..ovih 0,01% su čisto neke globalne poteškoće i problemi koji su fakat rijetki ali kad se dogode zahvate nekoliko stotina korisnika a ne samo jednog...
If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
9 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
MENIT kaže...
Nema šanse da joj je samo od sebe skinuto da bi morala kupovati bon. 1/1 je na nekoj usluzi koju je koristila s koja se naplaćuje sama potrošila. Radio sam u A1/tomato i u 99,99% situacija je korisnik sam potrošio nešto kuna/lipa. Bilo svjesno ili nesvjesno ..ovih 0,01% su čisto neke globalne poteškoće i problemi koji su fakat rijetki ali kad se dogode zahvate nekoliko stotina korisnika a ne samo jednog...

 Ima tarifu s besplatnom uspostavom poziva, nije bio uključen mobilni internet. I ništa ne košta 28 lipa. Npr da je u tih par sekundi - minuta do ponovne automatske aktivacije uspjela nekako potrošiti novac.

10 godina
offline
A1 ponovo poskupljuje

jako velika tarifa u bonbonu se svojevremeno mogla uzet za 70kn mjesecno (30gb, 3500min, 400sms + sto ne potrosis se nadodaje u iduci mjesec)

 

sad odem pogledat i vidim da su drastično srezali pakete i poskupili, sreća moja da sam na ovo prešao početkom ove godine s garantiranom cijenom 2 godine prema uvjetima korištenja

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
Tražite ispis potrošnje za tih par dana i ja ću si kur** odrezati ako nije sama potrošila tih 28 ili koliko već lipa...
If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
zuper kaže...

Ide Savršena i za 175kn ako pređem iz bonova na pretplatu

 Savršena se može ugovoriti i za 139 kn mjesečno ako se lijepo dogovori. Tako je moja susjeda prije par mjeseci ugovorila tarifu i dogovorila je popust od 50 kn mjesečno kroz cijele dvije godine trajanja tarife, tak da plaća 139 kn, što je po meni odlična cijena ako Vam treba sve neograničeno. Ako ne, onda Bonbon Jako velika kombinacija za 70 kn, isplativije od toga nema

11 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
MENIT kaže...
Tražite ispis potrošnje za tih par dana i ja ću si kur** odrezati ako nije sama potrošila tih 28 ili koliko već lipa...

 davno bi ti ostao bez njega da od jezika ne praviš lopatu 

11 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
Ja sam ih pitao za to jednom, jer sam procitao vec nesto slicno da bi oni rekli da se takav popust ne moze dobiti.

Ako moze,recite kome da se obratim? Gdje? U a1 centru,pozivom,emailom?
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
13 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
mp3david kaže...
Ja sam ih pitao za to jednom, jer sam procitao vec nesto slicno da bi oni rekli da se takav popust ne moze dobiti.

Ako moze,recite kome da se obratim? Gdje? U a1 centru,pozivom,emailom?

moraš pregledati cjenik i vidjeti kakvih akcija ili posebnih ponuda ima tamo

11 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
Jos kad bi uspio nac to, uvijek to sakriju jedino nekak preko googla naci...
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
11 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
mp3david kaže...
Ja sam ih pitao za to jednom, jer sam procitao vec nesto slicno da bi oni rekli da se takav popust ne moze dobiti.

Ako moze,recite kome da se obratim? Gdje? U a1 centru,pozivom,emailom?

 Ona je otišla u Avanue mall u njihov prodajni centar i tamo sve na licu mjesta riješila. Nisam vjerovao u početku, ali mi je pokazala ugovor i stvarno je ugovorila toliki popust

13 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
mp3david kaže...
Jos kad bi uspio nac to, uvijek to sakriju jedino nekak preko googla naci...

upravo tako => cjenik

hrčak kaže...
mp3david kaže...
Ja sam ih pitao za to jednom, jer sam procitao vec nesto slicno da bi oni rekli da se takav popust ne moze dobiti.

Ako moze,recite kome da se obratim? Gdje? U a1 centru,pozivom,emailom?

 Ona je otišla u Avanue mall u njihov prodajni centar i tamo sve na licu mjesta riješila. Nisam vjerovao u početku, ali mi je pokazala ugovor i stvarno je ugovorila toliki popust

ne može ugovoriti nešto što nemaju u cjeniku 

11 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
Iskopao sam ovo:

Promocija za prelazak na pretplatu

Od 24.08.2020., kroz sve prodajne kanale (uključujući SMS poruke i Moj A1 aplikaciju), u sklopu posebnih kampanja A1 korisnicima na bonove prelaskom na pretplatu
i aktivacijom pretplatničkih tarifa uz ugovornu obvezu, dostupna je pogodnost popusta na mjesečnu naknadu tarifa Mala, Mala+**, Dobra, Dobra+***,Savršena i
Bezbrižna u trajanju od 24 mjeseca u iznosima 10 kn ili 1,33 EUR, 20 kn ili 2,65 EUR, 30 kn ili 3,98 EUR, 40 kn ili 5,31 EUR, 60 kn ili 7,96 EUR, 80 kn*ili 10,62 EUR (*nije
dostupno za tarifu Mala+) i 100 kn*ili 13,27 EUR (*nije dostupno za tarifu Mala i Mala+).
** dostupno od 31.5.2021.
***dostupno od 1.4.2022.
Promocija se primjenjuje na postojeće A1 korisnike na bonove koji uslugu koriste 3 ili više mjeseci pri čemu dodijeljeni iznosi popusta ovise o mjesečnoj potrošnji
korisnika, učestalosti aktivacije novog bona i duljini korištenja usluge.

Hm...
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
7 godina
offline
A1 ponovo poskupljuje

Ekipica , jel postoji mogućnost dobivanja povoljnije cijene mobitela ili tableta na pretplatu preko deb shopa , putem chata ili tel .  zna li netko ili se ne može ništa .

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 ponovo poskupljuje

Koristim Deezer od A1 za 29kn mjesečno. U to je uključena i neograničena reprodukcija preko mobilnih podataka bez utjecaja na tarifu od bonova. Super, win-win za mene jer stalno koristim u autu.

Ali dobio sam poruku od A1 da zbog nove zakonske regulacije EU prestaju sa neograničenim korištenjem preko mobilne veze od 1. 12.

WTF!? Kakva regulacija? Praktički tjeraju me uzeti pretplatu sa neograničenim netom za 100kn više

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2022 15:09 (zuper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 ponovo poskupljuje

Katastrofa kolko se A1 pogoršao s cijenama i tarifama

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
Danas podnio zahtjev za prebacaj broja u bonbon, ponovo.
Ovo u a1 je katastrofa.
Signal mi je non stop na 3G, na 4G kad se spoji ne otvara nista, toliko je usporeno kao da sam na carnetu.
U gradu imam pun 5G signal,a brzina 20mb/s
Strasno strasno, nemam rijeci.
A nemam ni izbora ni mogucnosti.
A1 je pored toga i poskupio i postao neisplativ.
Sad sam broj prenio u bonbon i na svom broju cu si aktivirat mozda pozive, ili ostavit neki iznos cisto da imam za nazvat nekoga po potrebi.
A u drugi sim slot ide bonbon internet kartica koju sam kupio za 75kn za 20gb na bonove
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2022 18:37 (mp3david).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 ponovo poskupljuje
Haf932 kaže...

Katastrofa kolko se A1 pogoršao s cijenama i tarifama

 sad me čiko zvao i za produljenje ugovora koji uskoro ističe nudi.....

popust na mobilne uređaje i ostale uređaje, a trenutni net i tv ostaju isti (2 prijemnika, net + tv = 309kn), on nudi isto za 319kn sad... aliii nudi popust na uređaj.

Ja mu velim ali ne treba mi uređaj, i tarifa koju nudite je skuplja nego kaj sad plaćam i on mi veli ali ako deaktivirate drugi prijemnik, cijena će biti 40kn manja.....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice