A1 Dodatni TV prijamnik

poruka: 3
|
čitano: 11.343
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
A1 Dodatni TV prijamnik

Pozdrav, ma eto ako netko može dati informaciju-dvije oko dodatnog A1 TV prijamnika koji A1 nudi.

Uglavnom zanimaju me tehnički zahtjevi, što je točno potrebno kako bi se instalirao dodatni prijamnik? Isto tako kako to ide s pretplatom? S obzirom da mi ugovor ističe u kolovozu 2021. i vjerojatno neću obnoviti, da li se taj dodatni prijamnik veže uz tu pretplatu pa je efektivno produžuje (npr ostalo je na ugovoru manje od 12 mjeseci, a uzmem dodatni prijamnik na 12 mjeseci sada, onda ostajemo na oko 3 mjeseca razlike između isteka ugovora za uslugu i dodatnog prijamnika)

 

Pa eto, ako netko može dati par ovih odgovora, bio bi zahvalan! Thx

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 Dodatni TV prijamnik

Ja sam uzeo u rujnu. Nema uguvorne obveze na dodatni prijamnik.

Naplacuju 100kn za aktivaciju uredaja. 

 

 

Tehnicki zahtjevi ovisi gdje bi ga stavio. Ako je udaljen od routera mozes koristit powerlie, ali preporuka je kabel. Prva aktivacija obavezno mora biti kabelom spojeno. 

 

 

Dobro pazi koju ti cijenu nude za dodatni prijamnik.

Meni lik triput rekao 40kn. Kad racun dosao 70kn. Zalio sam se pa su to ispravili. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: A1 Dodatni TV prijamnik
I mene zanima ova tema oko dodatnih prijemnika,jer od uvoda ove digitalizacije,A1 je
počeo gasiti analogne programe na dodatnim Tv prijemnicima.Ja imam 3 televizora,od kojih samo jedan ima ona dva prijemnika.Druga dva su spojena isto na kabel i do sada
su radili bez problema.Sada,prvi televizor ima pun paket dok druga dva već sada su ostali primjerice bez Tv Jadrana,Mreže,i nekih inozemnih programa.Zanima me kako da riješim problem sa dva televizora?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice