Xiaomi Mi5

poruka: 2.282
|
čitano: 457.574
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Da li kada narucujes sa honorbuya mozes koristiti odmah mob bez ikakvog prčkanja..
Dakle da jednostavno ubacis sim karticu i koristis mob najnormalnije.

Pitam jer ozbiljno namjeravam naruciti mi5 sa honorbuya.

Hvala unaprijed

mozes koristiti play store ti je instaliran, google
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Navodno šalješ u Italiju u vezi jamstva.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Navodno?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi5

Ima li tko iskustva sa Mi5 VRom?

 

Misljenja?

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5

Nemam sa njihovim ali koristim svoj mob sa vr box 2 i radi super sve

13 godina
offline
Xiaomi Mi5

preporuka case-a za mi5

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
fear619 kaže...

preporuka case-a za mi5

 koristim ovu i jako zadovoljan

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi5-liquid-silicone-rubber-protective-case-7403.html

MIUI HR TRANSLATOR
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5

Mislim da je na Geekbuyingu svakako najpovoljniji (260eura za bazni 3gb/32gb crni).

Free je shipping, malo dulje traje (nekih 2-2 i pol tjedna) i uzimao sam kod njih već par stvari.

 

Iskreno, ne znam kako će biti sa carinom na taj iznos ali znam da na pošiljke pišu manje vrijednosti nego što jesu i da do sada nikada nisam imao problema.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Neće bit ništa - platit ćeš pdv+troškove carinjenja ;)



15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5

Evo predstavljen Mi5s, 2000 kn (preporučena) za 64GB varijantu. Dolazi u 64Gb i 128GB.

Prodaja kreće 29.09. a pretpostavljam da će cijena biti višlja i datum starta prodaje kod Čajniz stranica biti malo odgođen.

 

Predstavljen je i Mi5s Plus sa dvije kamere, više RAM-a, višim taktom proca i većim ekranom...GSM arena specke (nadopunjuju još)

Snima 2160p@30fps-a, 1080p@120fps-a

 

Ovdje se mogu napraviti rezervacije, navodno bude neki dobar popust.

 

EDIT: Dostupna je prednarudžba Mi5s na Geekbuying, cijena 358eura (cca 2680 kn) - 3GB/64GB

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 11:32 (mrxa1).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5

Odličan spec doduše 5.7 mi je osobno preveliko.

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Pozdrav, situacija je da mi senzor otiska prsta ne reagira kad je mob u standbyu (crni ekran), a kada upalim zaslon onda uredno radi. Ima tko kakav tip? Hvala!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Pa tako bi i trebalo biti, senzor nije stalno aktivan.
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
svenzg kaže...

Pozdrav, situacija je da mi senzor otiska prsta ne reagira kad je mob u standbyu (crni ekran), a kada upalim zaslon onda uredno radi. Ima tko kakav tip? Hvala!

 

Mislim da on nema čitanje otiska u standbyu nego kada stisneš gumb onda pali čitač i otključava...barem je tako kod nekog modela bilo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
weedeveryday420 kaže...
Pa tako bi i trebalo biti, senzor nije stalno aktivan.

 

mrxa1 kaže...
svenzg kaže...

Pozdrav, situacija je da mi senzor otiska prsta ne reagira kad je mob u standbyu (crni ekran), a kada upalim zaslon onda uredno radi. Ima tko kakav tip? Hvala!

 

Mislim da on nema čitanje otiska u standbyu nego kada stisneš gumb onda pali čitač i otključava...barem je tako kod nekog modela bilo.

 

Ma nebi mi ni bilo čudno da nisam vidio kod cure da njezin Redmi 3 pro radi iz standbya pa reko valjda bi i ovaj trebao onda.

8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Jel ti nikad nije ni radilo citanje iz standby ili je prestalo samo? Koji rom imas?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
svenzg kaže...

Ma nebi mi ni bilo čudno da nisam vidio kod cure da njezin Redmi 3 pro radi iz standbya pa reko valjda bi i ovaj trebao onda.

 

Da, kako sam i mislio, mora se stisnuti gumb prvo.

 

Na 2:04 min:

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Global 6.5.30 beta, jucer mi je stigao mob.
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Mislim da je onda kak mrxa kaze, da moras stisnut gumb, vjerojatno je tak napravljeno da senzor nije stalno upaljen i samim tim ustedi malo baterije
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi5

Di je najpovoljnije sad uzet Mi 5? 

 

Pozeljno s nekog EU skladista da se porez ne plati dva puta.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
ako ces brzinu isporuke i susretljivost prodavaca ako imas pitanja, po meni honorbuy svaki mob mi je dosao u roku 3 do 4 radna dana iz evropskog skladista Dhl-om.
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Ekipa prije svega lijep pozdrav, dobro vas je citati

 

A sad moze pitanje, kakva su iskustva sa TopOneom, narucio bi Mi5 sa aliexpressa. Jos jedno pitanje da li je ovo konacna cijena, bez da me peglaju na carini i pdvom, ukoliko odaberem dostavu dhlom?

 

Znaci za Prime crni sve skupa sa dostavom bi bilo 319,16 eura?

 

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-Quad-Core-3GB-RAM-32GB-ROM-5-15/342812_32612664442.html

 

Hvala unaprijed

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2016 17:22 (pajaro19).
 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Crni ti je 327$ + 26$ DHL.
Slobodno kupi kod top one.
Nikada nisam imao problema s njima. Obavezno odaberi DHL ako zelis izbjeći pdv.

Pitanje za vlasnike mi5. Kako ste zadovoljni s njim nakon par mjeseci korištenja??
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Ajde hvala ti na odgovoru

 

I mene zanima isto pitanje, s time da li se isplati dati 400 kuna za prime verziju? Znam da je stvar u GB, ali zanima me isto moze li se osjetit razlika u taktu procesora izmedu osnovne i prime verzije?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Ja bi uzeo osnovni 32gb model. Mislim da razliku u taktu procesora neces primjetiti. I vjerojatno ce ti baterija duze trajati na osnovnom modelu zbog nizeg takta procesora
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Također ne mogu promjeniti sliku pozadine, tj ne mogu staviti sliku poslikanu kamerom. Javlja: ne mogu ucitati sliku. Dali znate kako rijesiti taj problem? Hvala unaprijed
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
MASVA kaže...

isključi u opcijama kamere "dodaj oznaku vremena"

ne znamo kako ukloniti taj bug

prijavljeno xiaomi-ju i čeka se odgovor

 Takoder ne mogu promijeniti sliku pozadine tj. ne mogu staviti sliku poslikanu kamerom. Javlja: ne mogu ucitati sliku. 

Kako rijesiti taj problem? Hvala unaprijed

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Pozdrav,

Evo narucio sam standard verziju sa kako u njih pise global ROM i trazio sealed box.

Buduci da do sada nisam imao potrebe flashati ROM na androidima moze li mi netko reci sto bi bilo pametno raditi.

Da li kada mobitel dode, ostanem na toj verziji ili ubacivam nesto drugo.

Hvala :)
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Ako si tražio sealed box onda neces dobiti sa global romom nego sa kineskim romom, bez Play store i samo sa engleskim i kineskim jezikom. Pošalji im opet poruku da ti instaliraju global ROM. Naravno ako zelis
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice