Xiaomi Mi Max 2

poruka: 36
|
čitano: 12.017
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 2

 

usporedba sa mi max-om

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 16:50 (Deutsch).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 2

Xiaodi Mi Max 2 Snapdragon 660 bit će objavljen u kolovozu

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
CharlessS kaže...

Xiaodi Mi Max 2 Snapdragon 660 bit će objavljen u kolovozu

 https://www.androidheadlines.com/2017/05/two-new-xiaomi-mi-max-2-images-leak-device-coming-on-may-25.html

znaci da ce sada samo slabiju varijantu prezentirati?

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2 Hands On

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 2

ovo je definitivno battery killer sa 5300mah baterijom + sd 625, samo zaostaje za performansama u odnosu na mi max, radije pricekat pro verziju ako netko zeli kupiti :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Max 2 ima pro verzija?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2

 

CharlessS kaže...

Xiaomi Max 2 ima pro verzija?

 citao sam na par stranica da planiraju objaviti 2 verzije 625 i 660 , eh sad cemo vidit.

9 godina
offline
Xiaomi Mi Max 2

Ubo danas ovaj model upgradea se upravo na MIUI 9...Sobzirom da sam stalno na putu i da na mobu gledam jako puno video sadržaja plus net i dosta pisanja na njemu jednostavno moram isprobati ovu veličinu zaslona :) Vrijeme če pokazati dali če biti preveliko :D

Budi ponosan!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
FrankMartin kaže...

Ubo danas ovaj model upgradea se upravo na MIUI 9...Sobzirom da sam stalno na putu i da na mobu gledam jako puno video sadržaja plus net i dosta pisanja na njemu jednostavno moram isprobati ovu veličinu zaslona :) Vrijeme če pokazati dali če biti preveliko :D

 Velik je. Da li ces se naviknut... mislim da hoces. Ako bas i neces na velicinu onda ces na trajanje baterije koje je nenormalno. :)

 

Btw, source code za kernel je pusten i sad se samo ceka sluzbeni LineageOS i onda fakat koristim ovaj uredjaj dok ne krepa. 

10 godina
offline
Xiaomi Mi Max 2

Odakle iz EU narucit ovaj mobitel po najboljoj cijeni?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Max 2

Stigao mi danas telefon, prvi dojam: J***no je velik, a sutra malo više kad ga istestiran :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
Meni je vec sutra dan velicina bila ok i nema nazad kao i uvijek kad predjes na vece.... Samo definitivno treba maska jer toliko velik mob lako klizne...
Budi ponosan!
10 godina
offline
Xiaomi Mi Max 2

Evo par impresija nakon 2 dana korištenja:

- Da uređaj je velik, ali vec sam se navikao. Kao da nikad nisam ni imao manji

- 1080p rezolucija na ovolikom zaslonu nije premalo, ppi je sasvim ok

- ekran je skroz solidan, jako svjetao, dobre boje

- izrada je odlična

- wifi je jedan od najjačih, ako ne i najjači koji sam probao. Tu mu npr RN4, G6 ili S7 koje sad imam ne mogu prismrdit.

- fotoaparat sam testirao samo po danu i tu je odlična, u zatvorenom prostoru se vidi povečana buka, a po noći još nisam testirao. Svakako bolja nego na RN4, a lošija nego na G6 ili S7 (što je i normalno).

- hdr mod je dobar, fino izvuće sjene i ublaži sjene i svjetlo

- video ima dovoljno detalja i brz fokus, ali je evidentan nedostatak stabilizacije

- dostupan je poptuni manualni način fotografiranja,shutter speed do 32 sec

- performanse uređaja su odlčne, sd625 i 4gb rama i miui fino sve izvode bez trzanja

- baterija <3 nema se tu šta reč, nema šanse da s ovim itko može bit ne zadovoljan. 50% batrije, skoro 5h SOT. Evo sceenshota. Sutra stavim par fotografija u svim uvjetima :)

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2

Cisto iz znatizelje, znima me ako bi mogao probati slikati po noci u manualnom modu sa shutter speedom i uploadat negdje (tipa imgur)?

 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
To su ti impresije nakon dva dana :). Cek dok ga upogonis kak se spada na malo dulje staze. Ja redovito vucem 13 sati sota. Ako sam doma na wifiju (dok ne delam) ide i po 16h. Imam vise no ikad instaliranih aplikacija i nikad problema. Zbog toga si i jako rijetko sjednem za komp. Sve radim na njemu. Imal sam i jedinicu i ni na kraj pameti mi nije bilo da mi se bu taj form factor svidjal. Xiaomi je pogodil dvojkom drito u sridu i bojim se na kaj bu trojka izgledala (7 incha a gabariti isti, bolja kamera i SoC...).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
Deutsch kaže...

Cisto iz znatizelje, znima me ako bi mogao probati slikati po noci u manualnom modu sa shutter speedom i uploadat negdje (tipa imgur)?

 

 

Može, stavim vcrs manual, max shutter i min iso pa uploadam na flickr.

 

ukay1000 kaže...
To su ti impresije nakon dva dana :). Cek dok ga upogonis kak se spada na malo dulje staze. Ja redovito vucem 13 sati sota. Ako sam doma na wifiju (dok ne delam) ide i po 16h. Imam vise no ikad instaliranih aplikacija i nikad problema. Zbog toga si i jako rijetko sjednem za komp. Sve radim na njemu. Imal sam i jedinicu i ni na kraj pameti mi nije bilo da mi se bu taj form factor svidjal. Xiaomi je pogodil dvojkom drito u sridu i bojim se na kaj bu trojka izgledala (7 incha a gabariti isti, bolja kamera i SoC...).

 Da trojka ce bit zanimljiva, ali sigurno ne bi kupito prije 2019, mislim da cu se s ovim jako dobro slagati godinu dana :) (kao primarnim "go to" telefonu kojeg držim dok druge testiran).

12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 2

625 je dobar, ali 660 je vrhunski za bateriju.Mislim da bi mob za jedno koplje bio bolji da si piknuo onog s 660.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
R36 kaže...

625 je dobar, ali 660 je vrhunski za bateriju.Mislim da bi mob za jedno koplje bio bolji da si piknuo onog s 660.

 kojeg? o.O

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
R36 kaže...

625 je dobar, ali 660 je vrhunski za bateriju.Mislim da bi mob za jedno koplje bio bolji da si piknuo onog s 660.

 625 je jos stedljiviji jer nema a72 jezgre i ima slabiju graficku :)

 

edit : nema sd 660 modela. obrisao sam sa uvodnog posta.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 17:00 (Deutsch).
10 godina
offline
Xiaomi Mi Max 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
thebatman kaže...
R36 kaže...

625 je dobar, ali 660 je vrhunski za bateriju.Mislim da bi mob za jedno koplje bio bolji da si piknuo onog s 660.

 kojeg? o.O

Ma kolega je stavio da ima Max 2 s Snapdragonom 660., a ja popusio...

Jebi ga treba stavit uvodnu recenziju kad smo sigurni koji je procesor...

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
thebatman kaže...

 Fotke su odlicne za taj cjenovni rang jer ima isti senzor kao i mi note 3, sa gcamom bi to jos bolje bilo.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
Deutsch kaže...
thebatman kaže...

 Fotke su odlicne za taj cjenovni rang jer ima isti senzor kao i mi note 3, sa gcamom bi to jos bolje bilo.

 Imas neku provjerenu verziju?

10 godina
offline
Xiaomi Mi Max 2

Stavio pixel 2 launcher, sasvim fino.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2
R36 kaže...
thebatman kaže...
R36 kaže...

625 je dobar, ali 660 je vrhunski za bateriju.Mislim da bi mob za jedno koplje bio bolji da si piknuo onog s 660.

 kojeg? o.O

Ma kolega je stavio da ima Max 2 s Snapdragonom 660., a ja popusio...

Jebi ga treba stavit uvodnu recenziju kad smo sigurni koji je procesor...

 

I da ga ima nije stedljiviji, kao sta je kolega vec rekao...

10 godina
offline
Xiaomi Mi Max 2

Evo kako doc do skrivenih postavki za promjenu DPI bez roota

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Max 2

Unlockao bootloader

Stavio twrp

Flashao xiaomi eu

Flashao magisk

Eneblao camera2api

Instalirao Gcam

 

Sample portrait moda u privitku

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 2

Ajde poslikaj nesto po noci gcamom. :)

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 2

@thebatman , koji rezultat daje na eu rom-u ?
Ja sam na Global stable 9.2.1.0 (NDDMIEK)

 

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice