Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 444.603
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

isplati se ultra više!

 

imam mi 10 i za par dana budem napisao što je sve u qurcu, a što se nadam da će ispraviti sa novim updejtom

Mi 10 i S20 Ultra nisu isti par opanaka. 

Mi 10 Pro treba uspoređivati s Ultrom.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
  1. Šta znači isplativo? Pa mob je potrošna roba...barem meni.

Da neki mob imao kameru bolju od P40 Pro, ja bi ga imao. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 19:31 (R36).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Mojojo kaže...
Ma nene, ultra se isplati više. Al ne radi cijene nego hej, samsung je samsung, cijena je odjedanput nebitna.

 O čemu ti...daj mj molim te reci da li Xiaomi ima garanciju. Ima?

Gdje ga šalješ na popravak. U Peking??

Pa radje dam 300 eura više pa se ne jebem s problemima oko popravka. 

I da hoću Mi 10 Pro.Pa prije bi ga kupio u HR nego ga narucivao iz Kine.

Rade dam 300 eura više pa ga kupim u HR. 

13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Za 300€ kupiš polovni mob sa odličnom kamerom. S takvom razlikom u cijeni fučkalo bi mi se za garanciju i išao na jeftiniju kupnju.
Do 100€ bi tolerirao razliku, iznad ne. Osim toga, 99% da mobitel neće imati greške.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Čuj 300 eura dati za garanciju. Pa za 300 eura kupiš još jedan pristojan mobitel...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zuper kaže...
Za 300€ kupiš polovni mob sa odličnom kamerom. S takvom razlikom u cijeni fučkalo bi mi se za garanciju i išao na jeftiniju kupnju.
Do 100€ bi tolerirao razliku, iznad ne. Osim toga, 99% da mobitel neće imati greške.

 Problem je što me poluproizvodi za 300 eura ne zanimaju.

Mogu ja kupit Fiat Punto za 7000 eura, ali ja hoću A6 za 27000 eura.

 

Na kraju krajeva svatko radi s svojom lovom što hoće.

Kupujte vi mob iz Kine. Nekad jeftina kupnja kasnije bude najskuplja kupnja. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 21:21 (R36).
10 godina
online
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...
zuper kaže...
Za 300€ kupiš polovni mob sa odličnom kamerom. S takvom razlikom u cijeni fučkalo bi mi se za garanciju i išao na jeftiniju kupnju.
Do 100€ bi tolerirao razliku, iznad ne. Osim toga, 99% da mobitel neće imati greške.

 Problem je što me poluproizvodi za 300 eura ne zanimaju.

Mogu ja kupit Fiat Punto za 7000 eura, ali ja hoću A6 za 27000 eura.

 

Na kraju krajeva svatko radi s svojom lovom što hoće.

Kupujte vi mob iz Kine. Nekad jeftina kupnja kasnije bude najskuplja kupnja. 

Ti koristis poluproivod od 1000e :D

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...
R36 kaže...
zuper kaže...
Za 300€ kupiš polovni mob sa odličnom kamerom. S takvom razlikom u cijeni fučkalo bi mi se za garanciju i išao na jeftiniju kupnju.
Do 100€ bi tolerirao razliku, iznad ne. Osim toga, 99% da mobitel neće imati greške.

 Problem je što me poluproizvodi za 300 eura ne zanimaju.

Mogu ja kupit Fiat Punto za 7000 eura, ali ja hoću A6 za 27000 eura.

 

Na kraju krajeva svatko radi s svojom lovom što hoće.

Kupujte vi mob iz Kine. Nekad jeftina kupnja kasnije bude najskuplja kupnja. 

Ti koristis poluproivod od 1000e :D

Tako je...al samo mi se ti ne javlja molim te...

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 2:06 (R36).
10 godina
online
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...
thebatman kaže...
R36 kaže...
zuper kaže...
Za 300€ kupiš polovni mob sa odličnom kamerom. S takvom razlikom u cijeni fučkalo bi mi se za garanciju i išao na jeftiniju kupnju.
Do 100€ bi tolerirao razliku, iznad ne. Osim toga, 99% da mobitel neće imati greške.

 Problem je što me poluproizvodi za 300 eura ne zanimaju.

Mogu ja kupit Fiat Punto za 7000 eura, ali ja hoću A6 za 27000 eura.

 

Na kraju krajeva svatko radi s svojom lovom što hoće.

Kupujte vi mob iz Kine. Nekad jeftina kupnja kasnije bude najskuplja kupnja. 

Ti koristis poluproivod od 1000e :D

Tako je...al samo mi se ti ne javlja molim te...

 Ja koristim sve poluproizvode! Nemoj mi se ljutit sad oko mobitela :D

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...
R36 kaže...
thebatman kaže...
R36 kaže...
zuper kaže...
Za 300€ kupiš polovni mob sa odličnom kamerom. S takvom razlikom u cijeni fučkalo bi mi se za garanciju i išao na jeftiniju kupnju.
Do 100€ bi tolerirao razliku, iznad ne. Osim toga, 99% da mobitel neće imati greške.

 Problem je što me poluproizvodi za 300 eura ne zanimaju.

Mogu ja kupit Fiat Punto za 7000 eura, ali ja hoću A6 za 27000 eura.

 

Na kraju krajeva svatko radi s svojom lovom što hoće.

Kupujte vi mob iz Kine. Nekad jeftina kupnja kasnije bude najskuplja kupnja. 

Ti koristis poluproivod od 1000e :D

Tako je...al samo mi se ti ne javlja molim te...

 Ja koristim sve poluproizvode! Nemoj mi se ljutit sad oko mobitela :D

Ma ja sam toga svjestan pa se nemam šta ljutit.

 

Sorry ako sam tebe uvrijedio...

14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Prvi update koji sam dobio

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Eto ga, obični Mi 10, globalna verzija, prvi puta ispod 4000 kune. Mi Global store.

Na žalost, na to još ide dostava, ali Aliexpress daje kupone, Mi global store daje kupone i ima još "get15" popust!

 

Sad ne mogu isprobati, ali će možda s kuponima biti ispod 4000kn! Može netko probati?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 14:04 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Kolika je razlika u početnoj cijeni između mi9 i mi10?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
petarjukic kaže...
Kolika je razlika u početnoj cijeni između mi9 i mi10?

 Na koju cijenu misliš?

Ima ona cijena koju kažu na prestavljanju, ona cijena koja je kad se mobitel prvi put pojavi u dućanu (mislim da je bila preko 10.000 kuna), cijena nakon nekoliko dana i onda cijena nakon 5-6 mjeseci (ova sad).

 

Ako misliš na cijenu s predstavljanja, netko je napisao u temi, samo trebaš tražiti. Mislim da je bila usporedba s Mi9.

Naravno, ta cijena nije bila u dućanima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...
petarjukic kaže...
Kolika je razlika u početnoj cijeni između mi9 i mi10?

 Na koju cijenu misliš?

Ima ona cijena koju kažu na prestavljanju, ona cijena koja je kad se mobitel prvi put pojavi u dućanu (mislim da je bila preko 10.000 kuna), cijena nakon nekoliko dana i onda cijena nakon 5-6 mjeseci (ova sad).

 

Ako misliš na cijenu s predstavljanja, netko je napisao u temi, samo trebaš tražiti. Mislim da je bila usporedba s Mi9.

Naravno, ta cijena nije bila u dućanima.

 nigdje nikad cijena nije bila preko 10 000 kn, ti mozda mislis na ono kad ga nema na stanju pa bude ona visoka cijena, no ni tad mislim da nije bila preko 1000 dolara(al to ionako nije prava cijena jer i pise ispod out of stock).

 

cim je doso cijena mu je bila oko 4700-4800 kn.

 

a ovo sad nije nakon 5-6 mjeseci jer realno od predstavljanja do danas su prosla tocno 4 mjeseca. 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
petarjukic kaže...
Kolika je razlika u početnoj cijeni između mi9 i mi10?

 Evo, pronašao sam najavljene cijene:

https://forum.bug.hr/forum/topic/xiaomi/xiaomi-10/272829.aspx?page=6&jumpto=6074453&sort=asc&view=flat

 

Ako te zanimaju stvarne, malo pogledaj dalje po temi, svako malo netko javi cijenu na koju naleti.

 

 

EDIT: evo baš sam vidio: prvi dan kad su im došli su bile one sulude cijene

https://forum.bug.hr/forum/topic/xiaomi/xiaomi-10/272829.aspx?page=6&jumpto=6075271&sort=asc&view=flat

 

Kineska verzija je bila oko 5000, globalna preko 6000

https://forum.bug.hr/forum/topic/xiaomi/xiaomi-10/272829.aspx?jumpto=6075271&sort=asc&view=flat&page=7

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 15:38 (CyberDemonVZ).
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Mi 10 Pro 8/256GB kineska verzija globalni ROM 4900kn kod HK Goldway. :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...

Eto ga, obični Mi 10, globalna verzija, prvi puta ispod 4000 kune. Mi Global store.

Na žalost, na to još ide dostava, ali Aliexpress daje kupone, Mi global store daje kupone i ima još "get15" popust!

 

Sad ne mogu isprobati, ali će možda s kuponima biti ispod 4000kn! Može netko probati?

Kod HK Goldway 3830kn, barem mi tako piše u aplikaciji.

14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Danas probao koristiti svoj stari Poco F1 nakon 2 tjedna Mi 10. Ne mogu vjerovati koliko 60 Hz ekrani postanu neupotrebljivi nakon što počneš koristiti 90Hz ili više. Veća mi je to razlika nego da pređem sa procesora starog 5 godina na Snapdragon 865. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
antimadridista kaže...

Danas probao koristiti svoj stari Poco F1 nakon 2 tjedna Mi 10. Ne mogu vjerovati koliko 60 Hz ekrani postanu neupotrebljivi nakon što počneš koristiti 90Hz ili više. Veća mi je to razlika nego da pređem sa procesora starog 5 godina na Snapdragon 865. 

 

Imaš li kinesku ili globalnu verziju mobitela?

Pitam radi dual sima, i što je na kraju sa dual simom na globalnim Mi 10? I radi li kineska verzija u Europi (mislim na frekvencije)?

Naručio sam neki dan Poco F2 Pro, ali sada kad kažeš ovo za ekran, i ne samo ti, nego cijeli internet, žao mi je što nisam išao na Mi 10 i na 90Hz ekran...kad mi je taj dual sim nužan!

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Cadus kaže...
antimadridista kaže...

Danas probao koristiti svoj stari Poco F1 nakon 2 tjedna Mi 10. Ne mogu vjerovati koliko 60 Hz ekrani postanu neupotrebljivi nakon što počneš koristiti 90Hz ili više. Veća mi je to razlika nego da pređem sa procesora starog 5 godina na Snapdragon 865. 

 

Imaš li kinesku ili globalnu verziju mobitela?

Pitam radi dual sima, i što je na kraju sa dual simom na globalnim Mi 10? I radi li kineska verzija u Europi (mislim na frekvencije)?

Naručio sam neki dan Poco F2 Pro, ali sada kad kažeš ovo za ekran, i ne samo ti, nego cijeli internet, žao mi je što nisam išao na Mi 10 i na 90Hz ekran...kad mi je taj dual sim nužan!

 Imam global verziju. Nisam baš pratio to oko dual sima jer ne koristim 2 kartice. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 Lite. Pojavio se na goldwayu po 284 USD za 128GB verziju. Što mislite o njemu? Čini mi se kao dobar deal u rangu  ~2000 kn

www.petvolta.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Pa da, ne bi pogriješio da uzmeš.
Ja osobno bi radije uzeo Mi Note 10 Lite jer je dizajnom ljepši, ima malo bolju glavnu kameru i baterija je mnogo veća.
Mi 10 Lite ima 5G, ali to je sve još u ranoj fazi da mislim da i nije neka prednost
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Ja isto se vec premisljao uzeti Mi 10 lite i bas jucer skuzim da je cijelo kuciste plasticno, a Mi Note 10 Lite ima metalno pa mislim da ce to prevagnuti.Za ekran mi je svejedno ravan/skrivljen.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
perkoxcar kaže...

Ja isto se vec premisljao uzeti Mi 10 lite i bas jucer skuzim da je cijelo kuciste plasticno, a Mi Note 10 Lite ima metalno pa mislim da ce to prevagnuti.Za ekran mi je svejedno ravan/skrivljen.

 Možda ovo pomogne u odluci.

 

 

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Mi 10 iz Španjolske, 4100kn s dostavom.


https://a.aliexpress.com/_dWswmze

 

Na žalost, ostao je samo zeleni model..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Dali je tko naručivao preko Goldwaya Aliexpres, od uplate je prošlo 20 dana, još uvjek stoji awaiting sipment, na upite ne odgovaraju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Znam da necu pomoci, ali neka stoji kao uputu za ostale.

 

Ja sam narucio sa mi global store-a, i kod mene je bilo ispod 10 dana od narudzbe.Tako da ocito su oni dosta brzi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Trenutno na aliju s spanjoleske 8/128gb za 587usd..

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
andreas11 kaže...

Trenutno na aliju s spanjoleske 8/128gb za 587usd..

 

 

 Ja naručio prije 3 dana, slična cijena.

Nije bilo ovog koda, -5 usd.

Koji je kod?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice