Windows XP SP3 Iskustva ?

poruka: 100
|
čitano: 29.997
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Dakle kako kaže sam naslov, pošto nisam, a planiram instalirati SP3 RC, zanimaju me iskustva (dobra i loša) onih koji su instalirali ovo.


'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...My mother, and my sisters, and my brothers. 'Lo, there do I see... The line of my people...Back to the beginning. 'Lo, they do call to me. They bid me take my place among them. Iin the halls of Valhalla...Where the brave...May live...forever.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Upravo ga skidam, cuo sam mnoge dobre stvari o njemu... Kada skinem i instaliram - javim!


Što se mora, ne mora se
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

i ja ga imam, no nisam još instaliro...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Ja sam ga istalirao, inace prije toga sam imao sp2. Imao sam problema prilikom instalacije, a problem sam rijesio sto sam sto se tice jezika sve stavio na engleski jer prije mi je bilo sve na bosanskom, naravno takode provjera genunine windowsa. Ne primjecujem da nesto brze radi, ali i ne radi ni sporije :D, kako sam citao na Cnetu kazu da je brzi od sp2, ali nekih novih funkcija i nema. BTW mislim da je najbolje dici novi windows sa integrisanim sp3 sto se tice tog moguceg ubrzanja.. sto se tice errora njih nikako nema... a dobro ga je istalirati jer sa njim dolaze sve zakrpe do tog datuma izlaska

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Evo upravo instaliram... 5 minuta je stajao na Inspecting your hardware configuration vec sam mislio da se zablokirao...

Nego, ja imam WIN XP CD bez ijednog SP. Da li mogu samo intergrirati SP3 ili moram intergrirati SP2 pa

SP3?


Što se mora, ne mora se
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3 Iskustva ?

Joj care stvarno ne znam.. sto se tice instalacije sve je to ok tako i treba, pusti ga da svoje odradi a ti u meduvremenu cilaj :D, a sto se tice toga moze li ili ne moze ti ces nam reci kad se to sve zavrsi :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3 Iskustva ?
tiki kaže...

Evo upravo instaliram... 5 minuta je stajao na Inspecting your hardware configuration vec sam mislio da se zablokirao...

Nego, ja imam WIN XP CD bez ijednog SP. Da li mogu samo intergrirati SP3 ili moram intergrirati SP2 pa

SP3?


Kolko ja znam dovoljno je instalirat SP3
Barem je dosad tako bilo da su u svakom Servicepacku bili SVI dosadašnji Servicepackovi

C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Pa ako se pogleda popis promjena, objavljen od strane MSa, vidi se da nekih novosti i nema... To je samo obicni SP za XP, nije kao SP2 koji je donio neke novosti... Tuzno, ali logicno, MS nece dodavati nove mogucnosti u XP jel bi time dodatno zakocio uspjeh Viste.

Svakako preporucam slipstream i novu instalaciju ako je ikako moguce, bolje nego upgrade.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=68c48dad-bc34-40be-8d85-6bb4f56f5110&displaylang=en


Yes, No.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Evo, nakon pola sata instalacije napokon gotovo...

http://cure09.cu.funpic.de/uploaded/sp3.JPG

Ne osjecam ubrzanje, a bome ni usporenje. Jedino sto sam primjetio je da mi je promijenio login

screen natrag na originalni i neke ikone je vratio na staro (imao sam neke posebne od teme).

Eh da, i jos je napravio neki repair Windows Live Messengera. To je to...


Što se mora, ne mora se
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows XP SP3 Iskustva ?

Promjene su "unutarnjeg" karaktera. Znaci, nije sminkan, jer da jeste mogo bi se svidjeti korisnicima pa ne bi presli na Vistu :) A sto se tice SP3 bez prethodnih... mislim da nije potrebno imati prethodne zakrpe, ali kako bi se uvjerio u isto probaj instalirati bez SP1 i SP2 pa vidi sta ce se desiliti. Trebalo bi izbaciti neku poruku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 10:51 (Adin).
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Skinuo sam SP3 prije više od mjesec dana sa jedne odlične torrent stranice (imam jednu pozivnicu a neznam kam s njom). Instalirao sam ga na xp sp2 i odlično mi radi. Osjeti se ubrzanje i mislim da je to pun pogodak šta se tiče zakrpi. Ovo će me zadržati na XP-u još jedno 3 godine. Vistu nemogu smisliti. Zeleno plava kominacija. Hm. E ovako instalacija je trajala jedno 20 minuta. Poslje toga restart i sve ok. Na lapu također nikakvih problema. Jedino se brže instalirao. 10 minuta. Na novom kompiču (09.02) instalacija 5 minuta rastart i opet sve ok.

ALI!!!!!!!!Kod cure na kompu (iste win kao i ja) instalacija je trajala pa jedno pola sata i kad je završila poslje restarta je ulazi u windowse ali na desktopu se ništa nije pojavljivalo. Čista slika. Nije se moglo ući niti u Task Manager. 100 puta restart i ništa. FORMAT C: i isponova bez sp3.

Ne znam koji je bio razlog na 4 različita kompa sa istim winovima 3 rade a četvrti NE!!


Palac_genijalac
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

napravio slipstream preko nlitea i instalirao ponovno, LETI!!!!

winrarovo arhiviranje je brze, cak sam dobio i koji fps na test drive unlimitidu


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

koliko se sjećam, bio je članak ovdje u BOL-u da su pojedini testeri SP3 dobili ubrzanje u nekim radnjama i aplikacijama čak do 72%, tj. da se samo zakrpama dobilo kao "bonus" i ubrzanje rada XP-a; ja inače nisam baš "tester" RC i beta verzija, tako da čekam dok izađe finalna verzija SP3; kad bude, planiram si nabaviti XP s integriranim SP3, kao što sada imam s integriranim SP2, i tako ga instalirati; ako ništa drugo, već sve te silne zakrpe su nešto dobro, pa ih se neće morati naknadno instaliravati...


...there is no death; there is the God...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Da, tuzno sto nece nista novog dodavati u XP, ali jbg. dobri su i ovako... Uskoro cu napraviti novi XP cd sa ugradjenim SP3 i onda ne moram svaki put updateove instalirati...

 

A  ovaj  problem  sa  praznim  ekranom,  to  se  meni  bas  jucer  dogodilo,  i  nista  nemozes...  uzas  (ali  meni  se

to  nije  dogodilo  zbog  SP3,  tek  tako  doslo)

I  sta  ces  morao  u  safe  modeu  sve  przit  po  cdima  i  format  C:


Što se mora, ne mora se
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Hvala svima na konkretnim odgovorima, puno mi je pomoglo, i mislim da cu slipstreamati SP3 u cisti XP, i to instalirati.


'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...My mother, and my sisters, and my brothers. 'Lo, there do I see... The line of my people...Back to the beginning. 'Lo, they do call to me. They bid me take my place among them. In the halls of Valhalla...Where the brave...May live...forever.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3 Iskustva ?

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 23:11 (XPCBIT).
16 godina
offline
RE: Windows XP SP3 Iskustva ?

Jedno pitanje, dali UXTheme 5.5 radi na SP3?

16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Ajde kada netko od Vas složi WinXP sa Service pack 3 bacite u torrent, pa da podijelimo!!!!Cool

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows XP SP3 Iskustva ?
ParaNO1d kaže...

Jedno pitanje, dali UXTheme 5.5 radi na SP3?

 
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

loša je ideja instalirati nefinalnu verziju sp3, makar je rc

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Ja imam samo dobra iskustva sa SP3 (iako nije final...)-

Čak sam uspio riješiti i nekoliko problema sa HP-ovim laptopima i T-mobile Web'n'walk express karticama...

Moja preporuka!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Kolko je velik SP3 ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3 Iskustva ?
Core2Duo2 kaže...

Kolko je velik SP3 ?

 Ja imam instalacijski fajl koji je velik 340MB.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3 Iskustva ?

Da vas malo riješim muka sa čudnim greškama pri instalaciji SP3.Taj isti NECE raditi ako su windoze dignute na kompu slipstrimane sa disejblanim security centrom.Baš prave zakrpu za to....

16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

meni ne radi SecureW na sp3...jel nekome radi??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Neću ga instalirat dok god ne bude finalna verzija

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

jel moze sp3 raditi na windows piratici

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

Ja sam napravio slipstream sa SP3  RC i instalirao ga u virtual machine,  nemam  nikakvih  negativnih  iskustava  sve  radi  tip-top,  a  danas  sam  ga  stavio  "zaprave"  i  meni  je  napravio  nesto  sa  Live  Messengerom.

Čak sam primijetio da mi se boota maaalo brze nego bez njega dosada jer imam masu nekih sr***, čeko bih 5min da se kompletno ucita sustav.

Sve  u  svemu  u  ovoj  fazi  sasvim  stabilna  nadogradnja.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2008 0:25 (PhysX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows XP SP3 Iskustva ?

Možete reć koja su poboljšanja u odnosu na SP2?

16 godina
offline
Windows XP SP3 Iskustva ?

kolika je mogucnost da xp sp3 blokira neke programe kao sto je to napravio vistin sp1????

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice