Windows xp problemi s bsodom

poruka: 15
|
čitano: 3.672
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Windows xp problemi s bsodom

imam windows xp grafičku nvidia geforce 8500 gt,2 gb rama,2 ghz...i inače kada gledam neki video ili film(ne uvijek samo nekad)pojavi mi se bsod i komp mi se resitira...sad ne znam jer problem u grafičkoj ili vga driverima ili čak možda u audio driverima...ako netko zna nek mi molim vas pomogne

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows xp problemi s bsodom

Pogledaj sa ovim programom sto je uzrok BSOD-a.

 

ako se ti ne kuzis u to, stavi slike/log da vidimo..

 
0 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Windows xp problemi s bsodom

Crash dumps are enabled but no valid crash dumps have been found. It may be that there are problems which prevent crash dumps from being written out. Check out the following article for possible causes: If crash dumps are not written out. In case your computer does experience sudden reboots it is likely these are caused by malfunctioning hardware, power failure or a thermal issue. To troubleshoot a thermal issue, check the temperature using your BIOS setup program, check for dust in CPU and motherboard fans and if your computer is portable make sure it's located on a hard surface. Otherwise it's suggested you contact the support department of the manufacturer of your system or test your system with a memory test utility for further investigation.

 

evo ovo dobijem nakon analize...čistio sam komp...taj bsod mi se događa samo kada gledam video neki(ali ne stalno nekad da nekad ne)...kada igram igre sve normalno...

13 godina
offline
Re: Windows xp problemi s bsodom

evo dobio sam blue screen i imam error nv4.disp.dll a kod onoga stop 0x0000008E...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows xp problemi s bsodom
gamer88 kaže...

evo dobio sam blue screen i imam error nv4.disp.dll a kod onoga stop 0x0000008E...

Koja je temperatura graficke?

koji su driveri? instaliraj nove drivere.

13 godina
offline
Re: Windows xp problemi s bsodom

ma probao sam sve moguće...otišao u safe mode deinstalirao drivere skinuo i instalirao nove al opet isto sranje radi tjedan dana sve pet i onda počne...temperatura grafičke i normalna nije do pregrijavanja...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows xp problemi s bsodom
gamer88 kaže...

imam windows xp grafičku nvidia geforce 8500 gt,2 gb rama,2 ghz...i inače kada gledam neki video ili film(ne uvijek samo nekad)pojavi mi se bsod i komp mi se resitira...sad ne znam jer problem u grafičkoj ili vga driverima ili čak možda u audio driverima...ako netko zna nek mi molim vas pomogne

prijeđi na Windows 7 ukoliko financijski možeš...pozzz

13 godina
offline
Re: Windows xp problemi s bsodom

imam doma windows 7 al na tome je još gore instalirao sam je i stalno mi se javlja ona greška display driver stop respoding bla bla bla....ma nvidia ništa nevalja ti njihovi driveri su bezveze ni oni neznaju kako popraviti problem a puno ga ljudi ima...treba pokrenuti temu da se riješi taj problem ako se može riješiti...

14 godina
neaktivan
offline
Windows xp problemi s bsodom

Mozda nije do drivera, mozda je graficka neispravna?

 
1 0 hvala 4
15 godina
odjavljen
offline
Windows xp problemi s bsodom

Moguće neispravan VRAM ili čak RAM.

 

Odvrti memtest. Posudi i napajanje od frenda (koje je jače od tvojeg) da isključiš tu mogućnost. Ako i tada zaje, provjeri grafu u drugom kompu sa furmarkom.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows xp problemi s bsodom

ovo s napajanjem sam napravio a ovo s grafom ću sad probat pa ću vidjet..

12 godina
neaktivan
offline
Windows xp problemi s bsodom

znam da nije pravo mjesto za postat ali eto nigdje drugo nisam nasao slicnu temu.

 

kad otvorim neki program na destkopu ili nekad kad otvaram stranice na net-u pojavi mi se ova poruka:

 

The application or DLL c:\\progra~1\window~4\datamngr\datamngr.dll is not valid window image

 

Hvala unaprijed !

feefake
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows xp problemi s bsodom
feefae kaže...

znam da nije pravo mjesto za postat ali eto nigdje drugo nisam nasao slicnu temu.

 

kad otvorim neki program na destkopu ili nekad kad otvaram stranice na net-u pojavi mi se ova poruka:

 

The application or DLL c:\\progra~1\window~4\datamngr\datamngr.dll is not valid window image

 

Hvala unaprijed !

Čini se da je to ostatak nekog malwarea. Proskeniraj MBAM-om pa nam javi rezultate.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
12 godina
neaktivan
offline
Windows xp problemi s bsodom

nasao je 72 infecteed fila ali i dalje mi dolazi ta poruka.(izbrisao sam inficirane filove i restarto racunalo)

feefake
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows xp problemi s bsodom
feefae kaže...

nasao je 72 infecteed fila ali i dalje mi dolazi ta poruka.(izbrisao sam inficirane filove i restarto racunalo)

Skeniraj jos sa hitmanom, pa vidi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice