Windows 7

poruka: 7
|
čitano: 1.777
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Win 7

E evako, imao sam win xp i kad je izašla win 7 beta sam je stavio u boot malo probao i izbrisao ali mi je ostalo uvijek kad palim komp. upit da li želim xp ili win 7 kojeg zapravo više nije ni bilo, sad sam preko tog xp instalirao win7 pa sad kad polim pita me da li želim win7 ili win7 kojeg nema, to je jedna stvar kako da to pobrišem, a drugo me zanima kako da formatiram particiu C na kojoj mi je taj win 7 da imam čistu instalaciju sedmice jer su mi ostali podatci sa xp?

E8500, EP45-DS3, HD4870 GS, DDR 4GB, Corsair TX650, WD 640GB, T220, TERRATEC Cinergy 2400i DT Dual DVB-T tuner
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Win 7

Molim vas pomozite kako da potuno formatiram particiu C a da mi druga ostane?

E8500, EP45-DS3, HD4870 GS, DDR 4GB, Corsair TX650, WD 640GB, T220, TERRATEC Cinergy 2400i DT Dual DVB-T tuner
15 godina
protjeran
offline
RE: Win 7

Desni klik na particiju i Format...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
offline
RE: Win 7

You cannot format this volume. to mi piše.

E8500, EP45-DS3, HD4870 GS, DDR 4GB, Corsair TX650, WD 640GB, T220, TERRATEC Cinergy 2400i DT Dual DVB-T tuner
15 godina
protjeran
offline
RE: Win 7

http://www.megaupload.com/?d=1J6BCUL3

Skini ovo, sprži na cd i bootaj s toga, imaš puno opcija, među njima i format. Amožeš i promijenit admin password ako ti treba(ja koristio u školi)

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
offline
RE: Win 7

Evo tu možete vidit šta imam ali ne mogu formatirati C

E8500, EP45-DS3, HD4870 GS, DDR 4GB, Corsair TX650, WD 640GB, T220, TERRATEC Cinergy 2400i DT Dual DVB-T tuner
15 godina
neaktivan
offline
RE: Win 7

Normalno da se ne može formatirat kad je sistemska particija (system ,boot ,pagefile). A ti si instaliral jedan sistem preko drugog bez formatiranja kod instalacije i sad imaš tonu smeća!!

 

Jedino rješenje je Clean install - ćista instalacija!! Znači napravi backup svega bitnog na vanjski disk ili dvd-ove ,ubaci instalacijski disk i počni s instalacijom - kad dođeš do mjesta gdje te pita na koju particiju ,odredi tu ''C'' ,klikni na format i onda nastavi dalje s instalacijom. Kad završiš imat ćeš jedan sistem ,nikakvih pitanja neće biti kod boota.

 

Ovdje imaš vodič za instalaciju u slikama ,korak po korak!!

 

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice