Windows 10 besplatno - licenciran

poruka: 1
|
čitano: 3.797
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10 besplatno - licenciran

Pozdrav,  ukoliko trenutno koristite Win. piratsku verziju, na sljedeći način možete dobiti Windows 10 sa validnom licencom;

 

1. Potrebno je da se prijavite na Microsoft virtualnu akademiju (www.microsoftvirtualacademy.com) - potpuno besplatno

 

2.  U nadzornoj ploči pronađite (Know it. Prove it.) otvorite Courses - Challenges - ukoliko vam ne otvori možete na desnoj strani pronaći zeleni baner sa natpisom Know it. Prove it.

 

3. Prijavite se na neki od natječaja, ja sam izabrao Windows 10 -- A Developer's Guide to Windows 10, ovo je savršen način da naučite nešto novo o Windowsu 10 te da besplatno dobijete Windows 10 validnu licencu.

 

4. Nakon navedenog prijavite se na DVLUP, (https://rewards.msdn.microsoft.com/rewards) u meniju sa lijeve strane vidjet će te Rewards, otvorite i izaberite Windows 8.1 Pro License

 

Gdje stoji;

Bring all the aspects of your life together! Get Windows 8.1 (+ a free Windows 10 upgrade!!) now for only 1000 points. You won't find this price at the Windows store!

 

Kurs koji sam ja izabrao A Developer's Guide to Windows 10 traje 22 sata i nosi 400 pts, za licenciran Windows vam je potrebno 1000 pts.

 

Potrebno je obratiti pažnju, kurs koji sam ja izabrao sastoji se od 22 modula, u svakom modulu imate video i mali test od 5 pitanja koji morate uraditi (NE SMIJETE OTVARTI NOVI MODUL PRIJE ZAVRŠETKA TOG TESTA "test je moguće raditi više puta") ukoliko otvorite nećete dobiti bodove.

Takođe kurs morate završiti do 30.6.2015. Poslije toga nakon 7 dana dobijate 400 pts.

 

Možete odmah izabrati više kurseva te osvojiti do kraja mjeseca potrebnih 1000 bodova. 

 

Pitanja su zaista jednostavna, na sasvim jednostavan način možete dobiti licenciran Windows  te naučiti dosta novih stvari o Windowsu 10.

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice