VISTA: boot preoblem?

poruka: 8
|
čitano: 3.367
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
VISTA: boot probl pokazuje 2 sistema a samo je 1?

Prilikom dizanja pokaze mi se 2 sisema a samo jedan imam pa vas molim da mi kazete kako da to u visti maknem ...

Imao sam 2x vistu i sad mi pokazuje da izaberem a druge uopce nema samo je prva ..

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
VISTA: boot preoblem?

Skini Vista boot pro i rijesio si problem.Moras editirati boot loader da ne prikazuje 2 sistema a ovo ti je najjednostavniji nacin.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: VISTA: boot preoblem?

a u XP ima opcija na my computer i propertis i tamo startup i recovery i onda tamo ima txt file i tamo editiras a u visti toga nema pa pitam kako da sad to tu editiram ...

nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
VISTA: boot preoblem?

Skini ovaj program sta sam gore stavio link.

EDIT:

Ovdje je free.

EDIT 2:

Evo ti slike u prilogu kako da napravis.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2009 11:57 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
VISTA: boot preoblem?

pa sta ne postoji koji drugi put da se to ukloni ...ako postoji u XP onda treba i u VISTI ...

 

mislim budem probao ovo od kolege ali ako nema potrebe da nesto instaliram jos bolje...

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
VISTA: boot preoblem?

Ako sam dobro razumio imaš da odabereš prilikom paljenja PC-a dva sistema koji ćeš da pokreneš? Ako je to ja sam to riješio da sam u RUN upisao ''msconfig''(bez navodnika), pritisnuo OK, kad se otvorio novi prozor otišao u ''BOOT'' i tamo obrisao sistem na kojem nije pisalo ''CURRENT OS'', pritisnuo OK i to je to.

Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2009 20:35 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
VISTA: boot preoblem?

Evo ti link na EasyBCD.Jos je jednostavniji.Vidi sliku u prilogu.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: VISTA: boot preoblem?
Razer_Copperhead kaže...

Ako sam dobro razumio imaš da odabereš prilikom paljenja PC-a dva sistema koji ćeš da pokreneš? Ako je to ja sam to riješio da sam u RUN upisao ''msconfig''(bez navodnika), pritisnuo OK, kad se otvorio novi prozor otišao u ''BOOT'' i tamo obrisao sistem na kojem nije pisalo ''CURRENT OS'', pritisnuo OK i to je to.

 

ma bravo kolega eto opet ima i taj nacn .... hvala puno tebi i Ivi na pomoci ....
nema gaaa...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice