Reinstalacija OS-a sa USB memorije

poruka: 6
|
čitano: 5.009
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Reinstalacija OS-a sa USB memorije

OS koji zelim reinstalirat nalazi se na particiji C:\

OS je Windows XP SP3

OS nije radio jer je SB: S&D uklonio injected Rogue AV iz explorer -a, svih browsera, i injected code iz windows logona odakle se i pokreta...

Ovo mi se vec jedan put dogodilo, sa potpuno istim crvom samo starijom verzijom i nakon ciscenja sa SB: S&D windows logon je isto bio f*cked up te je nakon reinstalacije sve radilo normalno...

Potrebno reinstalirat s USB memorije, USB stick -a 

 

OS na C: particiji koji ne radi, pokusa sam reinstalirat vec X puta (presta sam brojat nakon petog pokusaja) ali svaki put dobijem isti error. Przlica mi je u k* vec neko vrijeme pa nemogu przit nove cd-e a prova sam sa 3 razlicita CD -a, dva cd -a (za koja znam da nerade) ne uspjesno, te sa 2 razlicita CD/DVD citaca opet ne uspjesno...Uvik isti h3beni error.  Novi CD s windowsima za koje znam da rade ne ocitavaju ova dva druga citaca jer su starija, dok ga je przilica uvik citala bez problema a i druga racunala na koja sam bio instalira s toga cd -a... Ovakav isti tut sam sljedio na engleskom no na ekranu po ure nakon boota samo stoji slovo j... Ponovio sam postupak i opet isti sh1t.

Error koji dobije nakon pokusaja instalacije s ostecenim CD -ima uvik bude na samom kraju, tj. 9 minuta od zavrsetka...

setup.exe - Application error

The exception unknown software exception (0xc0000409) occurred in the application at location 0x6976db5f

Google je dao sljedeci odgovor na taj problem no ja nemogu spržit CD za recovery jel mi pržilica ne radi...
http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/xpinstall/thread/96fbd049-979a-47ba-960e-15c30cf90e50

Nisam pokusa radit Recovery s druge particije jer mi je taj OS ionako infectan pa cu ga ionako opet morat cistit i opet ce bit isto sr*nje... 

Unaprijed zahvaljujem... 

AATF DarkSons.com 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depres
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2011 20:20 (Cokaric).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Reinstalacija OS-a sa USB memorije

Imaš temu o reinstalaciji Windowsa s usb sticka:

  1. XP ili ovo
  2. Vista/7

 

Piracy lives forever!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reinstalacija OS-a sa USB memorije
@softwaremaniac... taj isti tut sam vec prova...
Cokaric kaže...

Ovakav isti tut sam sljedio na engleskom no na ekranu po ure nakon boota samo stoji slovo j... Ponovio sam postupak i opet isti sh1t.

 

Takodjer sam u toj istoj temi postavio pitanje...

 

Cokaric kaže...

Dali je ovako moguce izvesti i reinstalaciju OS -a. Trebam reinstalirat OS na particiji C:\. 

 

Unaprijed zahvaljujem

There's no phone, no lights, no motorcar Not a single luxury Like Robinson Crusoe It's as primitive as can be We been spending most our lives Living in an Amish paradise
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2011 20:36 (Cokaric).
15 godina
neaktivan
offline
Reinstalacija OS-a sa USB memorije

Pokušao sam sa 2 različita USB-a... Jedan od 4 GB i jedan od 1 GB... Postupak sam za prvi usb ponovio 3 puta sa 3(2) razlicita tutoriala... dobio isti rezultat... slovo 'j' na ekranu stalo bi po ure... Ukratko da bi se to rijesilo potrebno je updatat BIOS al ja to nisam tia radit jer cu tun najprije nesto z* posto to nikada nisam radia...

Da bi popravio moj problem skinia sam UBCD4Windows te ga slipstreama zajedno sa OEM verzijom Win XP Pro SP3 na CD... Diga sustav na njega i vratia originalni registry od MS od prije godinu dana...

Jos jedan nacin da se rijesi moj problem je da se digne sustav sa Winternals ERD Commander 2005 te napravi system restore na taj OS. Ja nisam moga jel mi je System Restore na tom sustavu bia isključen...

Reinstalcija nije uspjela no bar imam access na windowsu... sad cemo lijepo sve backupirat i format whole drive =)

Nadam se da če nekome moje bljezgarije pomoč...

There's no phone, no lights, no motorcar Not a single luxury Like Robinson Crusoe It's as primitive as can be We been spending most our lives Living in an Amish paradise
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Reinstalacija OS-a sa USB memorije

a kako ćeš sada instalirati kad ne radi snimač ?

Članak 12. Ustava Republike Hrvatske: U Republici Hrvatskoj u službenoj je uporabi hrvatski jezik i latinično pismo.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reinstalacija OS-a sa USB memorije

Radi =)
'Popravio' sam je jučer xD Pogledaj ovu temu >>
http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/ladica-optickog-pogona-se-ne-zeli-zatvoriti/86416.aspx

Imam 3 opticka pogona (2 citaca i jedan snimač-pržilicu) ali nisam ima ispravan CD od windowsa... Svi koje sam ima nisu radili =) Otkada sam 'popravio' pržilicu imam 8 novih različitih XP ova xD Sve sam ih pržia i testirao u pokušaju završavanja instalacije... Imam čak i Ruske i Španjolske verzije... xD Nije radilo =)

Recovery registry -a je pomogao... Evo upravo ti odgovaram s toga sustava ;D  Reinstalaciju ču napravit kad sve formatiram... Ovaj sustav dura več godinu dana... Vrijeme je da ga virtualiziramo, backupiramo i ugasimo...

There's no phone, no lights, no motorcar Not a single luxury Like Robinson Crusoe It's as primitive as can be We been spending most our lives Living in an Amish paradise
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice