Nedoumica oko Viste Ultimate

poruka: 31
|
čitano: 5.100
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

Zdravo

Ovako, trebam savjet, i da odmah zamolim; lijepo vas molim da date komentar iz nekog objektivnog

kuta gledišta i da nakratko zaboravite koji OS preferirate (zagriženi pobornici) te da ne pretvorite ovu

temu u još jedan rat između pobornika XP-a i Viste!   HVALA!

 

Za početak moja konfiguracija:

AMD Athlon 64 4000+ @3.0 GHz

2 GB RAM 400MHz DDR2

Gygabite MB (neznam na pamet model) socket 939, nVidia x4 chipset

Gygabite GeForce 9600gt 512MB

HDD Seagate Barracuda 80GB

HDD Seagate Barracuda 120GB

SmartBox 450W napajanje

 

E sada, do danas sam ostao na Windowsima XP, jer su mi stvarno radili fantastično i nisam imao potrebe

mjenjati OS, a i u jednu ruku mi je bilo slabo od stalnih prepucavanja XP vs. Vista i pljuvanja po oba....

U tom cjelom ratu nisam mogao prosuditi koje su priče istinite a koje ne....i tako ostah na XP-u.

Međutim Vista mi može iscijediti grafičku malo bolje, a i pošto sam se napiknuo na verziju sa SP1

koja je puštena sada u drugom mjesecu, mislim da je rješena i večina bugova i trzavica oko starijeg

hardwarea itd....

Nije grafička jedini razlog, prelaska, nego i neki video codeci koji funkcionalno rade samo na Visti,

a i jako me interesire te bih htio vidjeti i proučiti mogučnosti tog OS-a i "čačkati" malo....

 

E sada dvoumim se oko ostanka na XP-u SP2 (32-bitni) ili ipak prelaska na

Windowsima Vista Ultimate SP1 February Release (Win 7 nije opcija za sada), te ovdjetrebam vaš savjet!!!


Dali mi se to isplati, hoću li si uzaludno zadaviti komp (performanse), na što trebam paziti, pišite sve

što bi mi moglo pomoči ili na bilo koji naćin dobro doći!

Bitno mi je da mi radi Adobi Master Colection CS4 paket, i da nemam veliku gnjavažu sa igrama koje ne rade

iz ovog ili onog razloga (na XP-u mi sve radi osim Fallouta I i II te Soulrivera I; da stara garda sam).

 

Imali tko iskustva sa Windowsima Vista Ultimate SP1 February Release?

 

Kako će mi procesot to podnjeti, s obzirom da je pod XP-om gurnt sa 2.4GHz na 3.0GH,

konkretno hoće li se puno jače grijati u miravanju pod Vistom?

 

Ako išta znaći, kroz dva mjeseca kupujem novu MBO i procesor te još 2GB RAM-a.

matična.....   http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010837

procesor....    http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1060012

Ali to sada nije tema, nego samo informacija koja možda utječe na nečije mišljenje!

 

P.S. Zvuk mi ide preko biblijski stare, ali savršene, zvučne kartice Creative Labs Live! 5.1!

Hoće li to stvarati probleme?

Mudar ko čovjek-jesetra!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2009 11:49 (Zvekan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate

Samo ti instaliraj Vistu. Tako ćeš zapravo sam doći do odgovora koji ti treba. Uopće ne sumnjam da će i ova tema završiti kao ostale doduše.

 

Reći ću ti svoje iskustvo.

 

Prije nešto manje od 2 godine sam instalirao Vistu. Od kada sam je instalirao, jedino sam problema imao sa zvukom, što sam kasnije riješio kada su došli novi driveri, i još jedan problem, sa starim skenerom, za koji eto još nema drivera. Ma da je star nekakvig 5-6 godina pa nije ni čudo.

 

Ostalo je sve odlično. I sam sam malo clockao, svoj AMD 4400+ sa 2,3 na 2,92 i sve super, tako da ti se zbog viste neće Više grijati ni ništa.

Nikada u ove 2 godine nisam imao nikakav BSOD niti rušenje sistema, tako da je u mom slučaju Vista bila daleko stabilnija od XP.

Opet, nekima je ovako nekima potpuno drugačije.

 

CS4 paket radi normalno kao i na XP, bez problema.

 

Imam Vistu Ultimate x64 i jako sam zadovoljan.

 

Šta se tiče dodatnih rama i nove MBO, samo može biti bolje.

 

Moj savjet, samo instaliraj Vistu, nebuš imao problema.

 

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
15 godina
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

Čudno, odjednom ljudi ne pišu baš u temi o Visti i XP-u!?

Previše detalja vas je prepalo?

Ajde ljudi pametujte sada......

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate

Ukratko konfa ti nije nešto spektakularna, ali je dovoljna za Vistu.

I moj savjet ti je da pređeš na taj OS. Ima dosta razloga za to (pogledaj na forumu npr.), ali je možda najvažiji taj da tom OS-u

pripada budućnost. Gledaj da si updejtuješ hardwarske komponente u skorijoj budućnosti.

Intel Core i7 Procesor I7-920 2,66 GHz, ATI HD4870 X2 DDR5 2 GB, Kingmax Mars DIMM 2GB DDR-3 1333MHz x 3
16 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate

Provjeri za svaku komponentu imas li drivere za vistu to ti je nekakav preduvjet... inace sve price o visti kao os-u koji ne valja su prenapuhane... najveci minus viste je zapravo ono u cemu si ti za nju najslabiji a to je njena zahtjevnost, no unatoc tome radi se o stabilnom os-u. vistu imam dovoljno dugo da mogu reci da sam zadovoljan, prema tome najbolje bi ti bilo instalirati i vidjeti kako ce se ponasati kod tebe... i naravno sp1 obavezno staviti!

AMD Athlon X2 7750+ @3.1Ghz / ASUS M3N78-EM / Kingmax 3 Gb RAM 800 Mhz / Zotac GF8800 GT AMP 512 mb / Seagate-Maxtor 320 Gb / Fortron Blue Storm II 500W
16 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
Whalter vT kaže...

Ukratko konfa ti nije nešto spektakularna, ali je dovoljna za Vistu.

I moj savjet ti je da pređeš na taj OS. Ima dosta razloga za to (pogledaj na forumu npr.), ali je možda najvažiji taj da tom OS-u

pripada budućnost. Gledaj da si updejtuješ hardwarske komponente u skorijoj budućnosti.

 Baš tako, moći će ti Vista ić na tu konfu, ali, znam da Vista ide još uvijek osjetno sporije u nekim aplikacijama za razliku od XP-a, BTW, neki programi uopće ne rade pod vistom, neću ih sad nabrajat, ali samo gledao, jer sam i ja htio sa svoga XP(SP3) šibat na Vistu, ali sam vidio da je podosta hardverski gladnija za igrei ima neke frke sa drivermia za grafu i zvuk.
Been there done that
15 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
igy kaže...

Provjeri za svaku komponentu imas li drivere za vistu to ti je nekakav preduvjet... inace sve price o visti kao os-u koji ne valja su prenapuhane... najveci minus viste je zapravo ono u cemu si ti za nju najslabiji a to je njena zahtjevnost, no unatoc tome radi se o stabilnom os-u. vistu imam dovoljno dugo da mogu reci da sam zadovoljan, prema tome najbolje bi ti bilo instalirati i vidjeti kako ce se ponasati kod tebe... i naravno sp1 obavezno staviti!

 
potpis.. no mozes imat oba osa..  ako imas 2 harda bi ti bilo najbolje... Instaliraas najprije xp na recimo D: particiju pa na to vistu ali na C: particiju ili obrnuto sve jedno... ali gledaj da su ti C: i D: particija razliciti hardovi tako sam si ja napravio i jako me dobro dode...

Tako ces moci imat jedan i drugi os bez problema i vidjet ces razliku..
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 2 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
15 godina
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

Imam dva harda i mislim da ću tu opciju sa oba sistema i prihvatiti!

Na C: ću ostavit XP, a na D: ću podići Visu =)

Wish me luck!

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
Zvekan kaže...

Imam dva harda i mislim da ću tu opciju sa oba sistema i prihvatiti!

Na C: ću ostavit XP, a na D: ću podići Visu =)

Wish me luck!

 to sam i ja napravio. na d: xp sp3 x86, na c: vista ultimate sp1 x64.
nisam baš naišao na puno programa koji ne rade pod vistom. ustvari nisam još naišao ni na jedan koji ne radi. problem je samo kad imaš x64 sustav, jer je malo manje programa podržava tu arhitekturu, ali opet, jako malo programa nisam uspio instalirati - možda negdje 2%.

xp imam jer neke starije igre rade samo na njemu, to je jedini razlog.

i netko je rekao "konfa ti nije ništa spektakularno, ali je ok za vistu". molim vas.
 na čem je ja vrtim : intel core 2 duo t5750, 2.0 GHz, 4 gb ddr2, GeForce 9500m GS. I nikad nikakvo štekanje. Pa nije Vista svemirski brod. Ipak je star dvije godine. Hardver je ondak bio barem dva puta slabiji.

15 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
Zvekan kaže...

Zdravo

....

Kako će mi procesot to podnjeti, s obzirom da je pod XP-om gurnt sa 2.4GHz na 3.0GH,

konkretno hoće li se puno jače grijati u miravanju pod Vistom?

 

Ako išta znaći, kroz dva mjeseca kupujem novu MBO i procesor te još 2GB RAM-a.

matična.....   http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010837

procesor....    http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1060012

Ali to sada nije tema, nego samo informacija koja možda utječe na nečije mišljenje!

 

P.S. Zvuk mi ide preko biblijski stare, ali savršene, zvučne kartice Creative Labs Live! 5.1!

Hoće li to stvarati probleme?

 - pošto uskoro uzimaš novu ploču, ovo je pravi trenutak za experimentiranje... sve će raditi (bolje ili lošije) ali ćeš iz prve ruke vidjeti prednosti i mane oba OSa
-dual boot je zgodan....
自豪的迎来了10周年的华诞。... na C64/TurboModul
15 godina
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

Problemče, npr. matična Gygabite GA-K8NF-9 (Rev. 1.x) nema

drivere za Vistu niti chipset ni audio....

Jel možda funkcioniraju driveri za 64-bitni XP u tom slučaju ili možda

postoji paket drivera, a da ga nisam uspio naći na službenim stranicama?

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
自豪的迎来了10周年的华诞。... na C64/TurboModul
15 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
ihush kaže...
 Ja na tom linku ne vidim niti jedne za 64-bitnu vistu.....
Mudar ko čovjek-jesetra!
15 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate

-svi su za sve... (pročitaj...)

 

(editirano... -ups!)

da, zabrijao sam... evo http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

 

自豪的迎来了10周年的华诞。... na C64/TurboModul
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 10:13 (ihush).
15 godina
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

Hvala ti =)

Nisam još stigao pročitati, ali budem....

Samo sam preletio okom preko OS podrške,

pa sam mislio da je samo XP u igri...

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Nedoumica oko Viste Ultimate

Odseci particiju od 40GB, instaliraj na nju Vistu i koristi je. Vidim da ne očekuješ čuda, tako da sumnjam da ćeš biti razočaran.

 

Što se drivera tiče, 99% sam siguran da drajveri za SB Live za Vistu ne postoje i da ćeš morati da se vratiš na onboard (drajvere za XP x64, ukoliko postoje, ne preporučujem, uglavnom rade, ali prouzrokuju rušenja sistema), ali to je otprilike to.

 

Adobe CS4 će da ti radi i pojedini filtri su (iz mog iskustva) u 64-bitnoj verziji mnogo brži nego na 32-bitnoj. Od igara koje nisu radile pada mi na pamet jedino The Suffering. Za Fallout 2 i Soulreaver ne mogu da kažem pošto ih nisam probao na Visti, ali trebalo bi da se po netu mogu naći exe fajlovi sa kojima rade na XP-u i po nekoj mojoj proceni dobre su šanse da bi radile i na Visti, dok za Fallout 1 ne znam.

 

EDIT: Moram priznati da ni ja na onom linku ka drajverima nisam video ni v od Viste. :zbun: Svejedno, sama Vista garant podržava čipset (podržala je moj stariji i ređi VIA K8T800), LAN takođe, a ako onboard zvučna ne proradi odmah, skini drajvere sa Realtekovog sajta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 0:11 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

Eto stavih Visticu na drugi HDD =)

Sve prolazi uredno, driveri za chipset i grafičku...

Naravno zapne kod zvuka, naime na 64-bitnoj verziji nisam nikako uspio

staviti drivere za Sound Blaster Creative Labs Live! 5.1 iz 2001.

Jedino rješenje je bilo čupnuti zvučnu van, i prebaciti sve na zvučnu od

matične, za koju prolaze driveri, ali ne i ostatak softwarea za optimizaciju

(tj. prodje on ali ga nemogu koristiti u potpunosti). Tako da zvuk moram 

naštelavat pola na sound manageru od Viste, a pola u Realtekovom

sustavu =/ al ajde nije bed....

 

Puknuo sam na početku kad me Vista napala sa svim onim upitima,

13 puta dali želim to otvoriti, dali sam siguran, jel 100%, to je opasno,

očeš da ti guzicu obrišem, kaj je za večeru itd....a samo sam htio staviti

drivere za grafu, ali nakon uspješnog isključivanja svog tog "raspi*di usera"

sustava, sve djeluje ok i stabilno.....

 

E a sada pitanje, pošto sam probao instalirati beta drivere za win xp 64-bitni

od gore navedene Creative kartice....bacio mi je doslovno 30-ak upozorenja

i raspakirao i instalirao drivere - negdje. Resetirao pc i, nakon što sam ustanovio

da i dalje ne vidi drivere za zvučnu, probao nači gdje je to sve odpakirao i

instalirao, ali bezuspješno, nema niti u Add/Remove Programs (ili kako se to

već zove kod Viste)...pa me zanima gdje bi to moglo biti, da mi ne ukenja sistem

pošto sam čitao da je Vista alergična na sound drivere i da voli padati pod njima =)

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

Vidi u instalaciji koji je path za otpakiravanje.

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 14:25 (Skywalker).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

U početku je bilo sr$%%# s audiom.. sad je (možda) OK

za SB L-5.1 potraži na:

http://support.creative.com/Products/product_list.aspx?catID=1&CatName=Sound+Blaster#

.. prije pogledaj oznaku CLXXXX po tom ćeš sigurnije pronaći..

自豪的迎来了10周年的华诞。... na C64/TurboModul
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

ja na tvom mjestu nebi kupovao vistu,rađe nadogradnja na sp3 ili 64-bit xp,ako ikako možeš besplatno proći.

offtopic: sry kaj te sad tlačim s offtopicom,al frend ima isti proc kao i ti znači 4000+,bar se nadam da je tvoj dual kao i njegov.

Ako je onda mi molim te pojasni kako si klokao proc na 3ghz....koje hlađenje,matična....njegova matična je dosta slaba pa ne vjerujem da će daleko dospijet,ali ako bi mi mogao pomoći,zahvaljujem.

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
StormZg kaže...

ja na tvom mjestu nebi kupovao vistu,rađe nadogradnja na sp3 ili 64-bit xp,ako ikako možeš besplatno proći.

offtopic: sry kaj te sad tlačim s offtopicom,al frend ima isti proc kao i ti znači 4000+,bar se nadam da je tvoj dual kao i njegov.

Ako je onda mi molim te pojasni kako si klokao proc na 3ghz....koje hlađenje,matična....njegova matična je dosta slaba pa ne vjerujem da će daleko dospijet,ali ako bi mi mogao pomoći,zahvaljujem.

Nije moj proc dvojezgreni (nije X2). To ti je stari Athlon 64 (kao 64 bit ready) 4000+ koji po
defaultu radi na 2.4GHz, matična je GA-K8NF-9 (Rev 1.x), RAM DDR2 400MHz (2GB)
2 keksa Take MS i 2 Kingmax....
Uzeo sam dva ventilatora za protok zraka kroz kućište, 90mm i 120mm, Zalmana (ružu,
ali ne onu ogromnu, nekig 300g ima, ništa posebno, klasični cooler), novu pastu sam stavio
(arctic silver) i skupio puno živaca =)
Kučište mi je stari Gaming Bomb X2, i jako je zakrčeno (flat kablovi još igraju kod mene,
i to za dva optička pogona, floppy, i dva HDD-a, GeForce 9600GT 512MB, sa dosta "velkim"
Zalmanom) tako da mora ostati otvoreno, jer kada ga zatvorim (koliko god se trudio sa
raznim ventlatorima) jednostavno nema dobar protok, i grafička još zagrije sve dodatno,
jer se ne stigne ispuhati....
To ti je ugrubo to....
Mudar ko čovjek-jesetra!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 15:29 (Zvekan).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
Zvekan kaže...
StormZg kaže...

ja na tvom mjestu nebi kupovao vistu,rađe nadogradnja na sp3 ili 64-bit xp,ako ikako možeš besplatno proći.

offtopic: sry kaj te sad tlačim s offtopicom,al frend ima isti proc kao i ti znači 4000+,bar se nadam da je tvoj dual kao i njegov.

Ako je onda mi molim te pojasni kako si klokao proc na 3ghz....koje hlađenje,matična....njegova matična je dosta slaba pa ne vjerujem da će daleko dospijet,ali ako bi mi mogao pomoći,zahvaljujem.

Nije moj proc dvojezgreni (nije X2). To ti je stari Athlon 64 (kao 64 bit ready) 4000+ koji po
defaultu radi na 2.4GHz, matična je GA-K8NF-9 (Rev 1.x), RAM DDR2 400MHz (2GB)
2 keksa Take MS i 2 Kingmax....
Uzeo sam dva ventilatora za protok zraka kroz kućište, 90mm i 120mm, Zalmana (ružu,
ali ne onu ogromnu, nekig 300g ima, ništa posebno, klasični cooler), novu pastu sam stavio
(arctic silver) i skupio puno živaca =)
Kučište mi je stari Gaming Bomb X2, i jako je zakrčeno (flat kablovi još igraju kod mene,
i to za dva optička pogona, floppy, i dva HDD-a, GeForce 9600GT 512MB, sa dosta "velkim"
Zalmanom) tako da mora ostati otvoreno, jer kada ga zatvorim (koliko god se trudio sa
raznim ventlatorima) jednostavno nema dobar protok, i grafička još zagrije sve dodatno,
jer se ne stigne ispuhati....
To ti je ugrubo to....
  A ok nema veze, on ima x2,pa je vjerovatno razlika kolko se koji da klokat...i ovaj tvoj je po defaultu na 2,4 a x2 na 2,1....
čak moram priznat da ti se i divim što ti se dalo klokat taj stariji 90nm athlon, i kupovat još neke stvarčice za clock.... 
Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
15 godina
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

Nego, kako se zove gadget za Visticu koji pokazuje statistike

sistema, a u kombinaciji sa Everestom daje i temperature......

Evo link =)

http://www.4winmobile.com/forums/windows-chat-xp-mce2004-2005-vista/8835-vista-cpu-temp-gadget.html

odscrollajte dole za jedan screen....

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

Zna li bilotko koji je to gadget?

Ako ne, onda kako se zove neki sličan?

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
Zvekan kaže...

Zna li bilotko koji je to gadget?

Ako ne, onda kako se zove neki sličan?

 Idi na mikrosoftovu stranicu,tam imaš pun kufer toga.Cool
15 godina
neaktivan
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

everest ultimate ima vlastiti gadget.

 

uključiš u postavkama everest Vista sidebar. (možda ćeš morati eksperimentirati sa kvačicama)

 

a potom na Sidebaru ideš na add gadgets te odabereš everest gadget.I to je to

 

Ako nisi prvi, onda si zadnji. baotica@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
Baotica kaže...

everest ultimate ima vlastiti gadget.

 

uključiš u postavkama everest Vista sidebar. (možda ćeš morati eksperimentirati sa kvačicama)

 

a potom na Sidebaru ideš na add gadgets te odabereš everest gadget.I to je to

 

 Sve super, do tuda sam uspio i sam dogurati, ali ga nemogu dobiti da izgleda kao ovaj na linku gore.....
=(((
Mudar ko čovjek-jesetra!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate

Bez brige. Slobodno instaliraj Vistu. Ja je imam od 12mjeseca i stavarno je ludilo sustav.

Što se tiče rama imas dosta i procesor ti je ok.

Vjerojatno ces moći igrati igre i najvjerojatnije ce ti goniti i CS4. I ja sam ga imao.

Uživaj

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+ Matična: MSI K9N Neo V2 Grafička kartica: MSI Nvidia 8400GS 512MB RAM: 2GB HDD: Maxtor 160GB Monitor: Philips 190CW Kućište: Coolmaster OS: Windows Vista Ultimate SP1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedoumica oko Viste Ultimate
Zvekan kaže...
Baotica kaže...

everest ultimate ima vlastiti gadget.

 

uključiš u postavkama everest Vista sidebar. (možda ćeš morati eksperimentirati sa kvačicama)

 

a potom na Sidebaru ideš na add gadgets te odabereš everest gadget.I to je to

 

 Sve super, do tuda sam uspio i sam dogurati, ali ga nemogu dobiti da izgleda kao ovaj na linku gore.....
=(((
 pa naravno da ne možeš, to je drugi gadget Izlanuo se
Ako nisi prvi, onda si zadnji. baotica@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Nedoumica oko Viste Ultimate

Evo ti link za onaj gadget za everest kaj ljepo izgleda, jedino se moraš prvo registrirati.

 

http://thehobbylounge.com/forum/index.php?action=tpmod;dl

Ako nisi prvi, onda si zadnji. baotica@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice