Boot error - neće bootat sa CD-a

poruka: 8
|
čitano: 5.203
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Boot error - neće bootat sa CD-a

Krenuo sam instalirat windows XP na komp i svaki put pokrene instalaciju, boota sa CD-a i počne učitavat Windows fajlove. No nakon prvog restarta piše mi boot error [cannot boot from cd] i sve ode ... Provjerio sam i sve je namješteno kako spada, znači sa CD-a boota prvo a sa harda zadnje. I nikako mi nije jasno zašto neće i što ne štima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Boot error - neće bootat sa CD-a

Pokušaj nakon prvog restarta izvadit CD od Windowsa ili čak promijeniti boot order da HDD bude prvi.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Boot error - neće bootat sa CD-a

TREBAMO VISE INFORMACIJA!!!!

 

Jel su Windowsi legalni???

Ako jesu onda kontaktiraj Microsoft, ako nisu kupi original. Jeli ti prije instalacija radila, ako je onda flashaj BIOS.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Boot error - neće bootat sa CD-a

ovo je riješeno. u windows 7 RC instalaciji nije bilo problema.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Boot error - neće bootat sa CD-a

ljudi imam instaliran XP i hocu instalirati sedmicu, ali kad ubacim DVD i resetiram komp nece da mi boot-a, a ne pokazuje mi nikakav error vec normalno pali racunalo.....isao sam u BIOS da namjestim da boot-a sa CD/DVD-rom-a ali opet nista. u cemu je problem ??? H

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Boot error - neće bootat sa CD-a
spam kaže...

ljudi imam instaliran XP i hocu instalirati sedmicu, ali kad ubacim DVD i resetiram komp nece da mi boot-a, a ne pokazuje mi nikakav error vec normalno pali racunalo.....isao sam u BIOS da namjestim da boot-a sa CD/DVD-rom-a ali opet nista. u cemu je problem ??? H

CD nije bootabilni...

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
12 godina
neaktivan
offline
Boot error - neće bootat sa CD-a

je bootabilni je...s tim istim CD-om sam vec nekoliko puta instalirao na druga računala ili laptope...evo sad je prvi put da neće


 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Boot error - neće bootat sa CD-a
spam kaže...

je bootabilni je...s tim istim CD-om sam vec nekoliko puta instalirao na druga računala ili laptope...evo sad je prvi put da neće


Pogledaj jeli je oštećen negdje...

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice