Antivirus

poruka: 16
|
čitano: 5.635
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Antivirus

tko mi moze preporuciti neki antivirusni program bolji od  nod32.

Ivan
Moj PC  
3 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus

probaj kaspersky ili po meni jos bolje kombnacija spyware doctor + njegov free antivirus (imas sve u jednom paketu)... ali obadva ti zahtjevaju vise resursa nego nod

Sve što možeš sad ostavi za kasnije
15 godina
neaktivan
offline
Antivirus

 AVAST

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Antivirus

ustvari nema boljeg od nod-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Antivirus

Avira + Comodo firewall(samo ako klikas allow svaki put ,onda je svaki firewall beskoristan)....

  www.free-av.com

http://www.comodo.com/products/free_products.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2009 21:07 (insomniac_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Antivirus

PrevX Edge. Već četvrtu godinu ga koristim, kao i cijela moja familija te 20-ak frendova. Predobro, za odličnu i prihvatljivu cijenu. Stabilno, nenametljivo, odlična detekcija, a tehnička podrška je bez premca. Tehnička podrška je također (po meni) jedan od bitnih čimbenika pri odabiru softvera. Kaj će mi najbolji i najjeftiniji softver ako mi nitko ne može pomoći prestane li raditi ili se zblesirao? Odgovor na pitanje dobijem isti ili drugi dan, a nerijetko i nakon par sati ili minuta.

 

PrevX Edge (njihova najnovija verzija PrevX-a) za sada još ne radi na Visti x64 ali radi PrevX 2. Htio sam napraviti update sa PrevX 2 na Edge verziju ali su mi rekli da se "strpim još malo". dakle, i to će biti.

 

Ako instaliraš PrevX na više računala, imaš pregled za svako računalo. E-mailom ili sms-om servis te obavijesti o svakom "napadu" (dolje, slika 3 i 4), i još puno toga....

 

Isprobao sam gotovo sve, ako ne i sve AV i sl. softvere, od 80 i neke pa do danas. I dalje ću koristiti PrevX jer...jer eto, rekao sam zašto.Namigiva

 

Da se razumijemo, time ne umanjujem vrijednost ili kvalitetu konkurencje, ali...

 

 

PrevX_1 PrevX_1
PrevX_2 PrevX_2
prevx_manage prevx_manage
PrevX_e-mail urgent PrevX_e-mail urgent
..život u oblacima :-))
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.1.2009 14:02 (SemperFi).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Antivirus

Najbolji besplatni antivirus je svakako Avira Free, od ovih koji nisu badava tu su kao najbolji Kaspersky Antivirus ili Kaspersky Internet Security  te Avira premium koji imaju izvrstan Web Shield a tu je i NOD jasno koji je nesto losiji od navedenog dvojca no i on je izvrstan tak stvari stoje danas nekad je bila drukcija situacija!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Antivirus

A što mislite o AVG 8-mici?

Ja sam s njim potpuno zadovoljan i nikada mi se ništa nije 'provuklo' mada sam jako jako izložen tamnim prostranstvima neta..

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus
ivan_1995 kaže...

tko mi moze preporuciti neki antivirusni program bolji od  nod32.

 ThreatFire.... potpuno besplatan... a izvrstan, moja preporuka
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus

Free Avira ako češ besplatno...odlična.

Private
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus
Private kaže...

Free Avira ako češ besplatno...odlična.

 Potpis
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus
ivan_1995 kaže...

tko mi moze preporuciti neki antivirusni program bolji od  nod32.

 sto fali nodu?
15 godina
neaktivan
offline
Antivirus

nod se dosta pokvario

po meni barem....

sad imam spybot i avira, aviru ni neprimjetim da je tu .......jedamput mjesecno ocistim comp (full scan) sto traje jedno 1h ....i nema nikakvih problema.

Ivan
Moj PC  
4 0 hvala 4
16 godina
odjavljen
offline
Antivirus

Šogoru sam stavio nod koji se redovito update-a i za mjesec dana je imao smeća za poluditi! Svima isključivo instaliram AVAST (pa i sebi) i do sada nemam jednu jedinu zamjerku. Besplatan i izvrstan!

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2009 11:58 (Friday).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus
ivan_1995 kaže...

tko mi moze preporuciti neki antivirusni program bolji od  nod32.

 Sophos
- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antivirus
ivan_1995 kaže...

nod se dosta pokvario

po meni barem....

sad imam spybot i avira, aviru ni neprimjetim da je tu .......jedamput mjesecno ocistim comp (full scan) sto traje jedno 1h ....i nema nikakvih problema.

 pa zvuci odlicno...zasto bi to zelio mjenjati onda?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice