Afterwind (browser strategy)

poruka: 10
|
čitano: 5.261
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Afterwind (browser strategy)

Evo jedan browser dragulj, ali stvarno. Potpuno je drugačije od klasicnih browser igara poput OGame-a naprimjer. Igra se samo u browseru, turn-based, na stvarnoj politickoj karti. Jedna partija na mapi Europe traje mozda 20-30 minuta, igra ne trazi puno vremena (dodete, odigrate koju partiju kad mozete i to je to). Registracija je jako jednostavna, ali ipak napravite account (nemojte ići kao guest).

Trenutno nema baš previše igrača, pa bi bilo dobro da nas što više igra. Nick u igri mi je Caulerpa, pa me tamo preko PM-a slobodno pitajte ako nesto trebate.

http://afterwind.com/home/

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Afterwind (browser strategy)

Nemojte da ova igra prođe nezapaženo, probajte, odigrajte i barem napisite dojmove (pozitivne ili negativne) :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Afterwind (browser strategy)

Neopisivo podsjeća na Civ i stvarno je šteta što tako malo ljudi igra

 

U svakom slućaju bookmarkano :)

THX!

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Afterwind (browser strategy)

Evo jedan gameplay video, stavite full screen i 720p

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Afterwind (browser strategy)
Najbolja broswer igra. Da se moze igrat na ipadu bila bi jos bolja, mrak! Svakako probajte, ima mnostvo scenarija, istocno eu je razvijaju dva decka i stvarno se trude. Partije su mrak, pune obrta i brojnih iznenađenja na koje mozete naici osvajanjem gradova - skrivene jedicine...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Afterwind (browser strategy)

Dobra igrica stvarno. Evo vec par dana igram. Igra jos neko?

Igrice
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Afterwind (browser strategy)

igram ja, čak pokušavam sad kad imam mal više vremena raditi konverziju Malazan book of the fallen svijeta u scenario za afterwind....

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Afterwind (browser strategy)

nove fantasy i ostale mape i vlastiti kreator za njih, ODLIČNO.

 

Ima ko da igra?

 

sad se zove AT WAR

 

http://atwar-game.com/home/

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Afterwind (browser strategy)

par slika u Game of thrones settingu...

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Afterwind (browser strategy)
Caulerpa kaže...

Evo jedan browser dragulj, ali stvarno. Potpuno je drugačije od klasicnih browser igara poput OGame-a naprimjer. Igra se samo u browseru, turn-based, na stvarnoj politickoj karti. Jedna partija na mapi Europe traje mozda 20-30 minuta, igra ne trazi puno vremena (dodete, odigrate koju partiju kad mozete i to je to). Registracija je jako jednostavna, ali ipak napravite account (nemojte ići kao guest).

Trenutno nema baš previše igrača, pa bi bilo dobro da nas što više igra. Nick u igri mi je Caulerpa, pa me tamo preko PM-a slobodno pitajte ako nesto trebate.

http://afterwind.com/home/

 


Igra me oduševila ! {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice