U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka

poruka: 18
|
čitano: 8.232
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka

Ne kuzim.

Kolko ja znam, na facebook se ne moze registrirati ako si ispod 16 (moja sestra nije mogla), osim ako se ne laze za godine.

Ko je kriv ovoj maloj retardiranoj klinki kaj se hvata stvari nepodobnih za njene godine, nek ju po*uka 10 crnaca kad se igra sa stvarima koje ne razumije.

Uostalom, postoji ignore gumb...

- Psiho246
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka

ja mislim da 13 godina ne 16  Iznenađen  pošto kad sam se ja rego imo sam 14 godina i mogo sam se regati bez problema, a gle facebook je kuča za   pedofile,,,

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 11:13 (crni pauk).
16 godina
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
Psiho246 kaže...

Ne kuzim.

Kolko ja znam, na facebook se ne moze registrirati ako si ispod 16 (moja sestra nije mogla), osim ako se ne laze za godine.

Ko je kriv ovoj maloj retardiranoj klinki kaj se hvata stvari nepodobnih za njene godine, nek ju po*uka 10 crnaca kad se igra sa stvarima koje ne razumije.

Uostalom, postoji ignore gumb...

:D ako se ne laze... Taj ako je jako crven... Vuce na stranu lazi..

 

Roditelju su krivi jer djeci daju u ruke nesto u kaj se sami ne razumiju... A internet je jako mocna stvar...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
14 godina
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
Psiho246 kaže...

Ne kuzim.

Kolko ja znam, na facebook se ne moze registrirati ako si ispod 16 (moja sestra nije mogla), osim ako se ne laze za godine.

Ko je kriv ovoj maloj retardiranoj klinki kaj se hvata stvari nepodobnih za njene godine, nek ju po*uka 10 crnaca kad se igra sa stvarima koje ne razumije.

Uostalom, postoji ignore gumb...

 Točno tako! Nemoj se registrirati na facebook ake ne želiš da te uznemiravaju. Takvih je sve više. Nparave hotmail pa facebook,onda objave slike i kad im netko nešto uvrijedljivo kaže odmah se od toga napravi neka medijska predstava. Da se mene pita ja uopće ne bi mario kako se tko ponaša na facebooku već bi fino istaknu pri registraciji istaknu moguće problme sa privatnošću itd. Pa kad ih netko napadne ja uopće ne bih mario za to.

 

Inače facebook je najveća glupost ikada stvorena! Nemojte me pogrešno shvaiti nisam rekao ništa protiv toga da odrasli ljudi ponekad poporazgovaraju preko facebooka. Želim reći da djeca između 11 i 17 god(većina) imaju facebook račun. Onda tu objavljuju slike i troše vrijeme umjesto da rade nešto korisno poput matematike, programiranja, čitanja knjiga itd. Na facebooku djeca izgube svoj pravi književni govor(ili dijalekt) koji su kao bebe načuli. Koriste sve više sraćenice i engleske riječi. Boli me kad netko kaže "frend" umjesto prijatelj i sl. Mi umjesto da čuvamo svoj jezik mi njega i njegovu dugu povijest uništavamo.

 

Facebook je vrlo često mjesto za razna psihička zlostavljnja. Mnogu djecu tamo ponižavaju.

 

Uglavnom djeci bi potpuno trebalo zabraniti pristup društvenim mrežama.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 11:29 (captain_soap_McTawish).
15 godina
neaktivan
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
captain_soap_McTawish kaže...
Želim reći da djeca između 11 i 17 god(većina) imaju facebook račun. Onda tu objavljuju slike i troše vrijeme umjesto da rade nešto korisno poput matematike, programiranja, čitanja knjiga itd.

Sve super, sve pet, ali umro sam na boldano.

 

BTW, potpuno se slažem s tobom.

PSN: filip99 // Ako piše neaktivan, znači da sam mrtav. // Zetor Black Edition - SADA SA NOVIM GEFUFNAMA!!!
14 godina
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
captain_soap_McTawish kaže...
Psiho246 kaže...

... Točno tako! Nemoj se registrirati na facebook ake ne želiš da te uznemiravaju. Takvih je sve više. Nparave hotmail pa facebook,onda objave slike i kad im netko nešto uvrijedljivo kaže odmah se od toga napravi neka medijska predstava. Da se mene pita ja uopće ne bi mario kako se tko ponaša na facebooku već bi fino istaknu pri registraciji istaknu moguće problme sa privatnošću itd. Pa kad ih netko napadne ja uopće ne bih mario za to.

 

Inače facebook je najveća glupost ikada stvorena! Nemojte me pogrešno shvaiti nisam rekao ništa protiv toga da odrasli ljudi ponekad poporazgovaraju preko facebooka. Želim reći da djeca između 11 i 17 god(većina) imaju facebook račun. Onda tu objavljuju slike i troše vrijeme umjesto da rade nešto korisno poput matematike, programiranja, čitanja knjiga itd. Na facebooku djeca izgube svoj pravi književni govor(ili dijalekt) koji su kao bebe načuli. Koriste sve više sraćenice i engleske riječi. Boli me kad netko kaže "frend" umjesto prijatelj i sl. Mi umjesto da čuvamo svoj jezik mi njega i njegovu dugu povijest uništavamo.

 

Facebook je vrlo često mjesto za razna psihička zlostavljnja. Mnogu djecu tamo ponižavaju.

 

Uglavnom djeci bi potpuno trebalo zabraniti pristup društvenim mrežama.

Da, kada ja na primjer pogledam koliko sam vremena proveo za laptopom igrajuci igrica, surfanjem itd, dok sam za to vrijeme mogao procitati koju knjigu ili izaci vani, komunicirati s ljudima uzivo a ne preko tih mreza, to izgleda nevjerojatno,.. A jos kad cujem kako se neki hvale da imaju preko 1000 pa i preko 2000 sati igranja cod-a i slicnih gluposti...

 

Ali opet s druge strane to nekim ljudima pa i meni ponekad dođe kao odmor, malo se odmoriti od svih gluposti koje se događaju oko nas, zaigrati neku igricu, ispuhati se i sutra nastaviti s zivotom..

Google IS your friend!!!
14 godina
protjeran
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka

.Belji se

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
14 godina
protjeran
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
captain_soap_McTawish kaže...
Psiho246 kaže...

Inače facebook je najveća glupost ikada stvorena! Nemojte me pogrešno shvaiti nisam rekao ništa protiv toga da odrasli ljudi ponekad poporazgovaraju preko facebooka. Želim reći da djeca između 11 i 17 god(većina) imaju facebook račun. Onda tu objavljuju slike i troše vrijeme umjesto da rade nešto korisno poput matematike, programiranja, čitanja knjiga itd. Na facebooku djeca izgube svoj pravi književni govor(ili dijalekt) koji su kao bebe načuli. Koriste sve više sraćenice i engleske riječi. Boli me kad netko kaže "frend" umjesto prijatelj i sl. Mi umjesto da čuvamo svoj jezik mi njega i njegovu dugu povijest uništavamo.

 

Facebook je vrlo često mjesto za razna psihička zlostavljnja. Mnogu djecu tamo ponižavaju.

 

Uglavnom djeci bi potpuno trebalo zabraniti pristup društvenim mrežama.

 

Pogledaj ti prijatelju moj, kako je sva ta matematika korisna....

Svo to programiranje, sve te procitane knjige.

 

Ja se u pocetku ne slazem sa cinjenicom da su svi ljudi rodjeni jednaki, neki su glupi.

 

Stvar zivota i same poente zivljenja je zabava, u prvom redu sex uz lagodan zivot prepun onih stvari koje ga omogucuju (novac)... No, naravno tek kad to godine omoguce.

 

Facebook je jedna stvar koja omogucuje razmijenu informacija, sto ljudima zanimljivo.

Pogotova tim curicama koje gledate na facebook-u.

 

Primjer moje 13-godisnje sestre:

 

Dobila je internet, napravio sam joj face account...

Promijenila je 15 slika u 2 dana, uploada slike, like-a.

 

Odlicna je ucenica, no nije prepametna.

 

To je dokaz, da su zene te neki muskarci (pogodovo oni pederski tipovi) rodjeni takvi kakvi jesu.

Zato su zene, zene. Objekti koji sluze jednostavnom zabavljanju kraljeva, predsjednika i obicnih ljudi. One ne bi trebale vladati (Hrvatska, zao mi je).

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 13:47 (Mentalist).
14 godina
protjeran
offline
U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka

I da, ja imam Facebook account, koji mi sluzi da se dopisujem sa svojim prijateljima, da vidim sta rade.

 

I da se rugam onim koji su upravo nasli izgubljenu kravicu.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka

Ak netko vec ide u zatvor to bi trebali biti ta curica i njezini roditelji onda.

Model fashion guru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
Mentalist kaže...

Gumb uredi.

 

@ luka cro...Zasto curica? Curica bi trebala ic u kaznu(nema neta,nema kompa-katanac) a taj frajer kao puno pravna osoba i puno ljetna bi trebala znat da se dopisuje sa balavicom od 13 godina kojoj nisu jos ni dlake pocele rast i ignorirat je,a ne,on je i dalje pricao s njom i to o sexu pa za boga miloga cura nema ni sise razvijene tako da oboje u zatvor ili njoj nema kompa a on u zatvor pedofajl jedan.

xfire:hole3store |LoL EU: Cro Fake |msn: musared@hotmail.com |PM: "on"
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 14:10 (Fake_Alert).
14 godina
protjeran
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
Fake_Alert kaže...
Mentalist kaže...

Gumb uredi.

 

@ luka cro...Zasto curica? Curica bi trebala ic u kaznu(nema neta,nema kompa-katanac) a taj frajer kao puno pravna osoba i puno ljetna bi trebala znat da se dopisuje sa balavicom od 13 godina kojoj nisu jos ni dlake pocele rast i ignorirat je,a ne,on je i dalje pricao s njom i to o sexu pa za boga miloga cura nema ni sise razvijene tako da oboje u zatvor ili njoj nema kompa a on u zatvor pedofajl jedan.

Totalno se slažem.

 

Tip u zatvor, a roditeljima poslati socijane radnike, da ih bar posavjetuju o odgoju djece.

I da ne kupuju djeci "kompljukter", osobitno informatički nepismeni roditelji (ima ih u Hr na kamione).

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
14 godina
neaktivan
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
vec se sa 12 smijes prijavit na facebook, ja sam se sa 12, a sestra mi se sa 11 nije mogla pa je napisala drugu godinu
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
1337Code_breaker kaže...
vec se sa 12 smijes prijavit na facebook, ja sam se sa 12, a sestra mi se sa 11 nije mogla pa je napisala drugu godinu

Da da strašno je to... kad ti fali tako malo a zapravo tako puno... a tamo neki debil odlučio da fejs nije za mlađe od 12, ma budala... ma razumijem u potpunosti pa nije lako imati 11 godina biti bez fejsa, pa ne znam stvarno, evo moj brat ima 6 godina i isto je lagao za godine... morao je, kaže da ide u lov na koke dok je još mlad, jer kad bude imao 12 sve mu je već gotovo... Cool

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
14 godina
neaktivan
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
hahahahahaa XD
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka

Najgore od svega je što ću o ovome vjerojatno slušati na Dnevniku kroz koji dan, a još gore od toga je što će to vjerojatno biti udarna vijest koja će se prezentirati kao nešto šokantno i neviđeno. I to samo zato što je riječ o Facebooku. A sve se to događalo (mislim na pedofiliju i sl. sranja) i prije nego što je uopće otkrivena vatra i počela era 'čovječanstva', pobogu. Ali sad je to vijest jer se svi kao čude kako je to moguće "na THE Facebooku"? Mislim, stvarno... Viče

 

Pomalo offtopic:

Uh... Cijeli taj prokleti koncept je tako odvratno pogrešan i sve više priželjkujem da se svi DDoS-eri svijeta ujedine (a da se razumijemo: ne podržavam DDoS u niti jednom pogledu) i drže Facebook down koliko god je potrebno da propadnu. I onda fino premjeste botove na sljedeći social network servis i 'skidaju' ih jednog po jednog. I da se razumijemo, to je danas posve tehnički izvedivo, POGOTOVO uz broj korisnika koji Facebook ima.

 

M.I.J.S. (<-- prilično prosta kratica, da ne idem u detalje)

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: U zatvoru zbog dopisivanja preko facebooka
captain_soap_McTawish kaže...

 

Inače facebook je najveća glupost ikada stvorena! Nemojte me pogrešno shvaiti nisam rekao ništa protiv toga da odrasli ljudi ponekad poporazgovaraju preko facebooka. Želim reći da djeca između 11 i 17 god(većina) imaju facebook račun. Onda tu objavljuju slike i troše vrijeme umjesto da rade nešto korisno poput matematike, programiranja, čitanja knjiga itd. Na facebooku djeca izgube svoj pravi književni govor(ili dijalekt) koji su kao bebe načuli. Koriste sve više sraćenice i engleske riječi. Boli me kad netko kaže "frend" umjesto prijatelj i sl. Mi umjesto da čuvamo svoj jezik mi njega i njegovu dugu povijest uništavamo.

 

Facebook je vrlo često mjesto za razna psihička zlostavljnja. Mnogu djecu tamo ponižavaju.

 

Uglavnom djeci bi potpuno trebalo zabraniti pristup društvenim mrežama.

dečko el ti imaš temperaturu

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice