Windows 8 2012.godine

poruka: 8
|
čitano: 1.670
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Windows 8 2012.godine

na nizozemskom blogu microsofta izašla je obavijest da windows 8 izlazi 2012.g što se poklapa microsoftovom predstavljanjem windowsa svake tri godine

link

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2010 12:45 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 2012.godine

:(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Windows 8 2012.godine

Nemam ni windows 7,al dobro kad izađe instalirat ću

Ekrem Jervić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 2012.godine

neka neka.. Još za tri godine će dominirat ssd, pa će stvarno dizanje sustava bit brzo

http://gtabalkan.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 8 2012.godine

Evo ima ima i objavljeno na net hr-u!Ali očito da ovaj novinar slabo prepisujeSmijeh

foobar2k
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 2012.godine

Novi Windowsi između ostalog navodno će sadržavati Windows App Store, jedinstveno mjesto preuzimanja aplikacija, prijavu u sustav preko prepoznavanja lica korisnika te znatno ubrzano dizanje samog sustava.

 

Čini li se to meni, ili ovi pokušavaj kopirat Max OSX, sa onim njegovim fensi šmensi stvarima?

Ako bude, ja ostajem na 7-ici

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 8 2012.godine
mind_challenge kaže...

Novi Windowsi između ostalog navodno će sadržavati Windows App Store, jedinstveno mjesto preuzimanja aplikacija, prijavu u sustav preko prepoznavanja lica korisnika te znatno ubrzano dizanje samog sustava.

 

Čini li se to meni, ili ovi pokušavaj kopirat Max OSX, sa onim njegovim fensi šmensi stvarima?

Ako bude, ja ostajem na 7-ici

prerano je sudit novim windowsima.. Vidit ćemo.. imaju tri godine.. bit će svašta

http://gtabalkan.com
13 godina
offline
Windows 8 2012.godine

...Windows 8 zbog toga će morati razviti neke impresivne mogućnosti kako bi ostao konkurentan na tržištuSmijeh

foobar2k
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice