RTL uveo 16:9!

poruka: 137
|
čitano: 27.595
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RTL uveo 16:9!

Ako vec niste primjetili, pritisnite tipku "info" na daljinskom i pod format ce vam pisati 16:9  {#}

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
7 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Meni ništa ne piše, ali vidim razliku. {#}

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2011 11:50 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RTL uveo 16:9!

Tooo, sad će mi slika top-shopa i onih svih sapunjara bolje izgledat na lcd-u.

 

Živio RTL!

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
85 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!

Mislim da većina korisnika ima 4:3 ili one debele televizije i ovim potezom su zbilja maknuli nešto dobro što je prije bilo. Izgleda da će i DomaTv i RTL2 isto tako prikazivati.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
14 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!

Ček sad če nama koji imamo debele televizore slika biti manja ili  {#}

http://cms.djdarac.webnode.com/about-us/ moja web stranica
14 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Ag008 kaže...

Mislim da većina korisnika ima 4:3 ili one debele televizije i ovim potezom su zbilja maknuli nešto dobro što je prije bilo. Izgleda da će i DomaTv i RTL2 isto tako prikazivati.

Da i? 4:3 televizora više ni nema za kupit, već dulje vrijeme..

 

Mi sa 16:9 smo dugo vremena gledali razvučenu sliku, sad nek 4:3 ekipa trpi letterbox.. kompromis. {#}

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.
13 godina
offline
RTL uveo 16:9!

Primjetio sam sinoć kad sam se vratio kući. A vi s 4:3 televizijama. Znam da je nepravedan prema vama taj potez ali tehnologija se mora razvijat.

Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
crni pauk kaže...

Ček sad če nama koji imamo debele televizore slika biti manja ili {#}

Slika ti je već sada uža, tj. više ni ne vidiš rtl logo i dosta slike je odrezano. Možeš sve vidjeti ukoliko u postavkama odabereš 4:3LB ali nije to to.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
14 godina
offline
RTL uveo 16:9!

A zato mi slika tako dobro izgleda na lcd-u... već sam mislio da sve je to od lošeg vina {#}

 
28 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Super... a šta je sa ostalim TV kućama?

Oće i one to uvest?

Ignorance is bliss.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Sranje , sad moram kupovat novi TV...

 
14 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RTL uveo 16:9!

Jel na max tv-u 16:9 ide mi na onu stvar kada gledam neki kanal a on u 4:3 a telka mi 16:9(LCD 42") pa slika bude skupljena,tu poludim.

http://forum.links.hr/index.php?tab=forum
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RTL uveo 16:9!

Nešto mi nije jasno. Sad ne bi smjelo biti onih crnih linija gore i dolje ne? Ja imam lcd, ali svejedno imam crne linije. U čemu je stvar?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Igor kaže...

Nešto mi nije jasno. Sad ne bi smjelo biti onih crnih linija gore i dolje ne? Ja imam lcd, ali svejedno imam crne linije. U čemu je stvar?

Misliš crni rubovi? Ja sam sada pogledao niti nemam ni na RTL ni na RTL Plus,zašto još nema na max tv-u Doma,RTL 2 i RTL4?

http://forum.links.hr/index.php?tab=forum
14 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Igor kaže...

Nešto mi nije jasno. Sad ne bi smjelo biti onih crnih linija gore i dolje ne? Ja imam lcd, ali svejedno imam crne linije. U čemu je stvar?

  Možda ti je tv 16:10 formata?!

15 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

super, sad će mater moći uživati gledajući šeherezad u 16:9 formatu {#}

 
27 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
RTL je na 16:9, kao i od sutra RTL2 i DOMAtv. Tijekom sijecnja ce i HRT1, HRT2 i NovaTV na 16:9. Bilo je vrijeme, neznam sta se ceka vise. Lakse je na CRT gledat 16:9 letterbox, nego na LCDu gledat 4:3 pillarbox.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
nontryer kaže...
Ag008 kaže...

Mislim da većina korisnika ima 4:3 ili one debele televizije i ovim potezom su zbilja maknuli nešto dobro što je prije bilo. Izgleda da će i DomaTv i RTL2 isto tako prikazivati.

Da i? 4:3 televizora više ni nema za kupit, već dulje vrijeme..

 

Mi sa 16:9 smo dugo vremena gledali razvučenu sliku, sad nek 4:3 ekipa trpi letterbox.. kompromis. {#}

  nije mi jasno kako netko može gledati razvučenu sliku, pa to je užas! Ja isto imam 16:9 televizor, i nikad nisam razvlačio sliku, jer to ne liči na ništa!

14 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Istina ... samo da sta prije ostali kliknu na 16:9.
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Cevi kaže...
Igor kaže...

Nešto mi nije jasno. Sad ne bi smjelo biti onih crnih linija gore i dolje ne? Ja imam lcd, ali svejedno imam crne linije. U čemu je stvar?

  Možda ti je tv 16:10 formata?!

Nisam ni znao da to postoji.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
RTL uveo 16:9!

Aha dobro je! Trebalo se malo poigrati s postavkama Max tv-a.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Cevi kaže...
nontryer kaže...
Ag008 kaže...

Mislim da većina korisnika ima 4:3 ili one debele televizije i ovim potezom su zbilja maknuli nešto dobro što je prije bilo. Izgleda da će i DomaTv i RTL2 isto tako prikazivati.

Da i? 4:3 televizora više ni nema za kupit, već dulje vrijeme..

 

Mi sa 16:9 smo dugo vremena gledali razvučenu sliku, sad nek 4:3 ekipa trpi letterbox.. kompromis. {#}

  nije mi jasno kako netko može gledati razvučenu sliku, pa to je užas! Ja isto imam 16:9 televizor, i nikad nisam razvlačio sliku, jer to ne liči na ništa!

Navikneš se brzo..

 

Kad stavim na 4:3 ubijaju me crne crte sa strane.

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.
16 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
nontryer kaže...
Cevi kaže...
nontryer kaže...
Ag008 kaže...

Mislim da većina korisnika ima 4:3 ili one debele televizije i ovim potezom su zbilja maknuli nešto dobro što je prije bilo. Izgleda da će i DomaTv i RTL2 isto tako prikazivati.

Da i? 4:3 televizora više ni nema za kupit, već dulje vrijeme..

 

Mi sa 16:9 smo dugo vremena gledali razvučenu sliku, sad nek 4:3 ekipa trpi letterbox.. kompromis. {#}

  nije mi jasno kako netko može gledati razvučenu sliku, pa to je užas! Ja isto imam 16:9 televizor, i nikad nisam razvlačio sliku, jer to ne liči na ništa!

Navikneš se brzo..

 

Kad stavim na 4:3 ubijaju me crne crte sa strane.

Tako je i meni. Na crne crte gore i dolje se naviknem, ali lijevo i desno užas!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
14 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!

imam stariji 4:3 televizor i na njega spojen diditalni prijemnik problem je kada oču prebaciti na rtl pokazuje mi kao snijeg programa nema a to mi je isto i na rtl 2 i doma tv to je tako otkad je widescreen pojavio na rtlu.Zašto se to događa

lol nick: killerfromabove(EU)
15 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
highgamer kaže...

imam stariji 4:3 televizor i na njega spojen diditalni prijemnik problem je kada oču prebaciti na rtl pokazuje mi kao snijeg programa nema a to mi je isto i na rtl 2 i doma tv to je tako otkad je widescreen pojavio na rtlu.Zašto se to događa

 ako te samo ti programi zezaju - možda se promijenio kanal u tvojoj regiji, jesi li pokušao ponovno potražiti programe?

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2011 15:45 (robisierra92).
14 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!

da ponovo sam tražio kanale i svi drugi programi su uredu a kada prebacim na neki od ovih kanala nema programa

lol nick: killerfromabove(EU)
15 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
highgamer kaže...

da ponovo sam tražio kanale i svi drugi programi su uredu a kada prebacim na neki od ovih kanala nema programa

najsigurnije ti je da projeriš kod susjeda da li ima slike.

15 godina
protjeran
offline
RTL uveo 16:9!

U doba recesije zbog razvijanja tehnologije smo prisiljeni kupovati jače televizore po vašoj teoriji.Strahota.Onda najbolje da naprave RTL 4:3 I RTL 16:9 kao dva zasebna kanala.

 
1 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Ja vas ne kužim, do sad je 99% filmova snimljeno u 16:9, 21:9 i neznam još kojem formatu i kad gledate na 4:3 imate trake gore i dolje, ne vidim u čemu bi sad bio problem?

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Pa ja vidim meni nešto čudno danas na RTL-u.

Titlovi izgledaju malkice drugačije nego prije.

A kad ono 16:9, hehe.

To sam tek sad skužio kad sam obratio pozornost.

 

U svakom slučaju, pozdravljam ovo.

Još da i ostale TV-postaje krenu s ovim...

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
10 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice