Obama objavio rat piratima

poruka: 157
|
čitano: 18.222
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
RE: Obama objavio rat piratima
M_dipl. kaže...
pinkskin kaže...
M_dipl. kaže...
pinkskin kaže...
torrente kaže...

cekam 19.00 da vidim sto ce danas steam ponudit na akciji.

 

- ne treba imat paretine...jucer je svak imao 2€ za kupit hl2 na steamu, protuvrijednost cokoladice mars i kutije cackalica.

Skupo, ja sam ga nabavio kad je bio besplatno za sve sa ATI karticama

Skupo dati petnaest kuna za jednu od najboljih igara ikad!? Bogme te ne krivim što piratiziraš, da ja imam takav sustav vrijednosti i ja bi sve piratizirao... LOL

Na steamu je bio HL2 besplatan za sve koji imaju ATI grafe, ako nisi shvatio bio sam sarkastičan.

HL2 ili HL2 Deathmatch?

HL2 Deathmatch, Nisam uopće igrao tu igricu ni jedan HL, pa baš i nisam nešto u njih upućen

 

I Portal je bio bespalatno pa sam i njega uzeo, a nisam ni igro, možda budem jednog dana

I don't need sex, T-com fucks me every day
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2010 0:25 (pinkskin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

Obama objavio rat piratima?

 

NO ONE'S GONNA TAKE ME ALIVE!

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Obama objavio rat piratima

moramo krenuti od toga zašto netko kupuje original cd-e,dvd-e,blu ray filmove,ili ide u kino ,evo odgovora radi kvalitete reprodukcije,to ljudi koji slušaju glazbu preko komjuterskih zvučnika od 300 kuna neće nikad shvatiti,to neće shvatiti ni ljudi koji blu ray ripove gledaju preko loše opreme,da imate kvalitetatan blu ray player ,7.1 zvučnički sistem i kvalitetan projektor pisali biste drukčije jer biste mogli izvuči maksimum iz blu ray medija,a takvih ljudi u americi ,japanu i evropi što imaju kvalitetne sisteme ima jako puno pa je tim istim ljudima sasvim normalno kupovati filmove ili glazbu,da ponovim jednom zauvijek glazba i filmovi tiskani na optičkom mediju nisu i nikako ne mogu biti jedno te isto s raznim ripovima skinutih s interneta,neki ljudi na ovom forumu tvrdu da je to sve isto samo zbog razloga što nemaju dovoljno kvalitetnu opremu da mogu uočiti razliku

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Obama objavio rat piratima
blackalbum kaže...

moramo krenuti od toga zašto netko kupuje original cd-e,dvd-e,blu ray filmove,ili ide u kino ,evo odgovora radi kvalitete reprodukcije,to ljudi koji slušaju glazbu preko komjuterskih zvučnika od 300 kuna neće nikad shvatiti,to neće shvatiti ni ljudi koji blu ray ripove gledaju preko loše opreme,da imate kvalitetatan blu ray player ,7.1 zvučnički sistem i kvalitetan projektor pisali biste drukčije jer biste mogli izvuči maksimum iz blu ray medija,a takvih ljudi u americi ,japanu i evropi što imaju kvalitetne sisteme ima jako puno pa je tim istim ljudima sasvim normalno kupovati filmove ili glazbu,da ponovim jednom zauvijek glazba i filmovi tiskani na optičkom mediju nisu i nikako ne mogu biti jedno te isto s raznim ripovima skinutih s interneta,neki ljudi na ovom forumu tvrdu da je to sve isto samo zbog razloga što nemaju dovoljno kvalitetnu opremu da mogu uočiti razliku

 Baš tolki manijak nisam da svršavam na nijanse u slici i zvuku na filmova pjesmama itd. Istina da vani ekipa ima para al opet njihove zemlje su mnogobrojnije od naše tako da opet sve dođe na isto jedni imaju drugi ne.

BC2 ingame:Croat-hunter
14 godina
protjeran
offline
Obama objavio rat piratima

Hajde fuck off više s pričama kako se ovdje nema i nema, a vani troše ko idioti. Mislim da je Obama trebao pustiti neka bude kako je sada, jer od kad postoje torrenti i ostali načini downloada komercijalnog sadržaja, vjerujem da proizvođači/glazbenici/producenti/filmske kuće/itd zarađuju mnogo manje. No, recite mi, jeste li ikada vidjeli da nije bilo publike na koncertima, ljudi u kinu? To je način na koji oni zarađuju i opstaju na tržištu. Ovakvi potezi samo govore kako su glazbenici/producenti potplaćeni. Pola njih se razbacuje novcima, a stalno jauču za svoja prava.

 

Ovo je samo vrijeđanje onih koji ne rade taj posao, kao da je to jedino što vrijedi. Vi plaćate internet promet.

We come to love not by finding a perfect person, but by learning to see an imperfect person perfectly.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

Otkriven je pravi razlog zašto je RIAA prestala s tužbama protiv onih koji su ilegalno skidali glazbu s interneta - ne isplati im se. Tijekom 2008. godine RIAA je preko nagodbi uspjela naplatiti 391.000$, a da bi to postigli na odvjetnike i ostalo su potrošili 16 milijuna dolara. U razdoblju od 2006. do 2008. su ukupno potrošili 64 milijuna dolara, a uspjeli su prikupiti samo 1,3 milijuna.

 

The Real Reason the RIAA Backed Off Lawsuits: Money

 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Obama objavio rat piratima
klimama kaže...

Otkriven je pravi razlog zašto je RIAA prestala s tužbama protiv onih koji su ilegalno skidali glazbu s interneta - ne isplati im se.

 

Hehe, ovu vijest mi je drago čuti. Na kraju će ljudi koji se bave tim biznisom shvatiti da je uzalud boriti se protiv besplatne distribucije filmova i glazbe i da je jedina opcija napraviti dobar proizvod i pokrenuti i sami digitalnu distribuciju.

 

Ovo me sve podsjeća na film kojeg sam jučer pogledao, The boat that rocked, o piratskim radio stanicama koje su se emitirale rock glazbu sa brodova za vrijeme 60-tih godina. Vlasti su ih pokušavale staviti u ilegalu jer su smatrali da rock kvari mladež, i  na kraju im je uspjelo, ali, kao što već znate, rock je preživio.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice