Metro Hotmail od danas

poruka: 12
|
čitano: 2.168
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Metro Hotmail od danas

Pozdrav,

 

Microsoft je danas pokrenuo svoj novi email servis. Uglavnom napravili su novu metro verziju hotmail-a sa nekim novim opcijama. Neke od njih su integracija sa Twitter-om i Facebook-om, video pozivi preko Skype-a itd.

 

Evo šta Microsoft kaže:

 

"Today we introduced Outlook.com, a new personal email service that reimagines the way that people use email – from a cleaner look, to fewer and less obtrusive ads, to new connections to social media sites like Facebook and Twitter"

 

 

Sve to možete isprobati na http://www.outlook.com/

 

 

Dafuq I just read?
Moj PC  
0 0 hvala 5
15 godina
neaktivan
offline
Metro Hotmail od danas

O hvalim te Boze da su se sjetili promjeniti onaj uzasno ruzan dizajn. Samo da se prosiri i an SkyDrive i ostale MS online stvarcice i milina :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metro Hotmail od danas
dex3108 kaže...

O hvalim te Boze da su se sjetili promjeniti onaj uzasno ruzan dizajn. Samo da se prosiri i an SkyDrive i ostale MS online stvarcice i milina :D

Prošireno je već na Microsoft Office Web Apps. Izgleda isto kao Office 2013, samo što mu fale neke opcije. Valjda će ubrzo i Skydrive promijeniti dizajn.

Dafuq I just read?
13 godina
protjeran
offline
Metro Hotmail od danas

Stvarno je gadnjikav ovaj dizajn. Googletov minimalizam je daleko ukusniji i oku ugodniji nego ovaj horror koji podsjeća na web stranice iz 90-tih.

DEFCON 20
 
5 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Metro Hotmail od danas

Super, sad mi ovako na prvi pogled izgleda preglednije od Gmaila. Jedino da su možda malo bolje istaknuli tipke poput "Send" a i teško se vide granice gdje se text unosi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 19:02 (5220).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Metro Hotmail od danas

Evo vidim da se odsad može promijeniti email adresa tako da ostanu svi mail-ovi i podešavanja od starog Microsoft Account-a. Moguće je odabrati i @outlook.com (dosad je bilo samo @hotmail.com i @live.com).

Dafuq I just read?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Metro Hotmail od danas

Sviđa mi se novi dizajn u odnosu na prethodni. Gmail mi je i dalje #1, vjerovatno stvar navike, a i praktičnosti. Svi kontakti i bitni mailovi su mi tamo. Ne da mi se ni mijenjati registracijske logine na svim stranicama tako da iako veliki napredak za MS, ostajem na Google-u.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Metro Hotmail od danas

Mislim da će se polako prebacivat na Outlook kao primarni, čini mi se dosta jednostavnije od Gmaila. Svugdje je moguć desni klik sa dodatnim opcijama, također drag and drop, to mi se sviđa. A također da ne spominjem kako Microsoft web aplikacije tipa Word za razliku od Google docsa ispravno prikazuju dokumente.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 22:00 (5220).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Metro Hotmail od danas

Osjetno je brze nego inace.

Dečo mešalica je v morju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 22:11 (WrongType).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Metro Hotmail od danas

Mogu reći da bolje radi ova online verzija Outlook-a nego aplikacija Mail u Windows-u 8.

Dafuq I just read?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Metro Hotmail od danas

Izgleda odlično! Šteta što Skydrive također nije u Metro stilu a valjda će biti uskoro..

 

I kako da namjestim Skype? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 23:07 (Agent Rico).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Metro Hotmail od danas
Agent Rico kaže...

Izgleda odlično! Šteta što Skydrive također nije u Metro stilu a valjda će biti uskoro..

 

I kako da namjestim Skype? 

Skype još nije dostupan, ali bit će uskoro.

Izvor: The Verge

 

P.S. Bilo bi fino imati potpunu integraciju i alternativu za Google-ove proizvode. Ne mogu bez Google Reader-a, jednostavno nisam pronašla dostojnu alternativu. Navikla sam se i na Docs-e (offline) pa barem da postoji addon poput gPDF-a (otvaranje linkova direktno u Office Live).

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 0:45 (GigaGirl).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice