Facebook nas je pratio

poruka: 110
|
čitano: 13.813
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook nas je pratio

14 godina
neaktivan
offline
Facebook nas je pratio

Samo da askam ste vi skuzili foru sa timelinom da il cemo morat prihvatit timeline il brisemo fejs. a ako prihvatimo timeline sve nase poruke sve zivo ide i ostali mogu vidit.

A stvarno ako ljudi idu citat moje poruke dobit ce sobu na srcanom odijelu bolnice xD

http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/htjeli-ne-htjeli-ili-timeline-ili-otpust-s-fejsa.html

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.10.2011 16:29 (Lacko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook nas je pratio

Ja imam timeline pa nitko ne može čitati moje poruke ili bilo šta drugo bez mog dopuštenja.

 

14 godina
neaktivan
offline
Facebook nas je pratio

to da ma samo kazem sta sam naletio i sta se govori...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook nas je pratio

Meni iskreno idu na živce ovakve vijesti, jer nitko te ne tjera da budeš na Facebooku, registrirao si se svojom voljom i prihvatio njihove uvjete.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook nas je pratio
(L_k4) kaže...

Meni iskreno idu na živce ovakve vijesti, jer nitko te ne tjera da budeš na Facebooku, registrirao si se svojom voljom i prihvatio njihove uvjete.

Di pise da te oni mogu pratiti preko cookiea, tj da ce te pratiti poslje log out? Dali to pise u terms of agreement? NE.

 

Nothing lasts forever
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook nas je pratio
Fake_Alert kaže...
(L_k4) kaže...

Meni iskreno idu na živce ovakve vijesti, jer nitko te ne tjera da budeš na Facebooku, registrirao si se svojom voljom i prihvatio njihove uvjete.

Di pise da te oni mogu pratiti preko cookiea, tj da ce te pratiti poslje log out? Dali to pise u terms of agreement? NE.

 

Ne piše nigdje, ali tko im brani da to čine? Jel ima zakon u vezi toga?

14 godina
offline
Re: Facebook nas je pratio
(L_k4) kaže...
Fake_Alert kaže...
(L_k4) kaže...

Meni iskreno idu na živce ovakve vijesti, jer nitko te ne tjera da budeš na Facebooku, registrirao si se svojom voljom i prihvatio njihove uvjete.

Di pise da te oni mogu pratiti preko cookiea, tj da ce te pratiti poslje log out? Dali to pise u terms of agreement? NE.

 

Ne piše nigdje, ali tko im brani da to čine? Jel ima zakon u vezi toga?

Nadam se da ce se opec na to, ali toliko da se nece vratit na staro.

Nothing lasts forever
15 godina
odjavljen
offline
Facebook nas je pratio

Hrpa toga se prati preko cookija a da ni ne znate. Ovo je facebook pa se odma digla strka. -.-

 

Toliko žutila na web portalima da mi prst postane žut od scrollanja.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook nas je pratio

Facebook hateri su sigurno nedruštveni, ružni i smrdu pa ga zato i mrze, ali ne zamjeram im, nisu oni krivi.

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook nas je pratio
proćerani kaže...

Meni od mojih 500 prijatelja...

!!!

A ja mislio da sam imao puno ljudi kada sam na MSN-u svojevremeno imao cca 150 kontakata, i to sve redom znanci a ne ljudi koje bih nazivao prijateljima.

Mora da si jako drustven. {#}

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook nas je pratio
Fićo_CoD 5 kaže...

Facebook hateri su sigurno nedruštveni, ružni i smrdu pa ga zato i mrze, ali ne zamjeram im, nisu oni krivi.

 

Nemam potpis jer sam nepismen...
13 godina
offline
Re: Facebook nas je pratio
proćerani kaže...

... Meni od mojih 500 prijatelja...

Zaboravio si napisat najvazniju stvar,a to je:500 virtualnih(izmisljenih) prijatelja.Vecina facebook pristasa trebala bi dobro prostudirat znacenje rijeci prijatelj.To definitivno nije netko tko vas poznaje niti 1%.I slucajno vas je vidio pregledavanjem slika prijateljevog virtualnog prijatelja, cija prijateljica poznaje prijateljicu od njegovg prijatelja....

 

Moja preporuka,izadjite van na pivo sa stvarnim prijateljima.100% najdrustvenija stvar.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 10:21 (tadic).
15 godina
offline
Re: Facebook nas je pratio
tadic kaže...
proćerani kaže...

... Meni od mojih 500 prijatelja...

Zaboravio si napisat najvazniju stvar,a to je:500 virtualnih(izmisljenih) prijatelja.Vecina facebook pristasa trebala bi dobro prostudirat znacenje rijeci prijatelj.To definitivno nije netko tko vas poznaje niti 1%.I slucajno vas je vidio pregledavanjem slika prijateljevog virtualnog prijatelja, cija prijateljica poznaje prijateljicu od njegovg prijatelja....

 

Moja preporuka,izadjite van na pivo sa stvarnim prijateljima.100% najdrustvenija stvar.

 

 

Rađe na čaj ili neki sok s manje šećera, radi zdravlja :)

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
12 godina
protjeran
offline
Re: Facebook nas je pratio
rustweaver kaže...
proćerani kaže...

Meni od mojih 500 prijatelja...

!!!

A ja mislio da sam imao puno ljudi kada sam na MSN-u svojevremeno imao cca 150 kontakata, i to sve redom znanci a ne ljudi koje bih nazivao prijateljima.

Mora da si jako drustven. {#}

Zašto nebi bio društvena ko imam 500 prijatelja na fejsu?!Ne vidim neku povezanost.

 

tadic kaže...
proćerani kaže...

... Meni od mojih 500 prijatelja...

Zaboravio si napisat najvazniju stvar,a to je:500 virtualnih(izmisljenih) prijatelja.Vecina facebook pristasa trebala bi dobro prostudirat znacenje rijeci prijatelj.To definitivno nije netko tko vas poznaje niti 1%.I slucajno vas je vidio pregledavanjem slika prijateljevog virtualnog prijatelja, cija prijateljica poznaje prijateljicu od njegovg prijatelja....

 

Moja preporuka,izadjite van na pivo sa stvarnim prijateljima.100% najdrustvenija stvar.

 

 

Šta ti stvarno misliš da mi koji imamo fejs da nikad ne izlazimo sa pravim prijateljima na pivo i tako slično? Mogu se kladit da više od tebe izlazim a opet imam 500 prijatelja na fejsu(shvati na fejsu!! nisam reko u živo). Previše hejtaš to je tvoj problem i onda ne gledaš stvari realno, nego misliš da mi koji imamo fejs da smo cjeli dan na fejsu i ne izlazimo itd. ah budale.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 12:14 (proćerani).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook nas je pratio
markoal kaže...
tadic kaže...
proćerani kaže...

... Meni od mojih 500 prijatelja...

Moja preporuka,izadjite van na pivo sa stvarnim prijateljima.100% najdrustvenija stvar.

 

 

Rađe na čaj ili neki sok s manje šećera, radi zdravlja :)

Viski kad baš biramo {#}.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: Facebook nas je pratio
proćerani kaže...
rustweaver kaže...
proćerani kaže...

Meni od mojih 500 prijatelja...

!!!

A ja mislio da sam imao puno ljudi kada sam na MSN-u svojevremeno imao cca 150 kontakata, i to sve redom znanci a ne ljudi koje bih nazivao prijateljima.

Mora da si jako drustven. {#}

Zašto nebi bio društven ako imam 500 prijatelja na fejsu?!Ne vidim neku povezanost.

 

tadic kaže...
proćerani kaže...

... Meni od mojih 500 prijatelja...

Zaboravio si napisat najvazniju stvar,a to je:500 virtualnih(izmisljenih) prijatelja.Vecina facebook pristasa trebala bi dobro prostudirat znacenje rijeci prijatelj.To definitivno nije netko tko vas poznaje niti 1%.I slucajno vas je vidio pregledavanjem slika prijateljevog virtualnog prijatelja, cija prijateljica poznaje prijateljicu od njegovg prijatelja....

 

Moja preporuka,izadjite van na pivo sa stvarnim prijateljima.100% najdrustvenija stvar.

 

 

Šta ti stvarno misliš da mi koji imamo fejs da nikad ne izlazimo sa pravim prijateljima na pivo i tako slično? Mogu se kladit da više od tebe izlazim a opet imam 500 prijatelja na fejsu(shvati na fejsu!! nisam reko u živo). Previše hejtaš to je tvoj problem i onda ne gledaš stvari realno, nego misliš da mi koji imamo fejs da smo cjeli dan na fejsu i ne izlazimo itd. ah budale.

Ovo sam boldo jer me editor nešto zeza, to je ono šta sam mislio napisat.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 12:18 (proćerani).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook nas je pratio
proćerani kaže...

Zašto ne bih bio društven ako imam 500 prijatelja na fejsu?! Ne vidim neku povezanost.

Ne, ne, ne, krivo si ti mene shvatio. Nisam rekao da nisi drustven. Rekao sam da si sigurno jako drustven kad si ih cak 500 uspio nakupiti.

 

Ja mislim da ne bih uspio ni nabrojati 500 ljudi imenom i prezimenom (ako ne racunamo poznate i povijesne osobe).

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
12 godina
neaktivan
offline
Facebook nas je pratio

Di su ona stara vremena facebooka :/

COD4:HypoX
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Facebook nas je pratio
rustweaver kaže...
proćerani kaže...

Zašto ne bih bio društven ako imam 500 prijatelja na fejsu?! Ne vidim neku povezanost.

Ne, ne, ne, krivo si ti mene shvatio. Nisam rekao da nisi drustven. Rekao sam da si sigurno jako drustven kad si ih cak 500 uspio nakupiti.

 

Ja mislim da ne bih uspio ni nabrojati 500 ljudi imenom i prezimenom (ako ne racunamo poznate i povijesne osobe).

Ahaaa, pa čuj u školi ima oko 400 ljudi:) nisu mi svi prijatelji, s nekim čak nisam progovorio nikad, ali su mi poznanici, mogu povezat ime za slikom:) to šta ih fejs naziva prijateljima to je drugo:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
offline
Facebook nas je pratio

Tema je o pracenju osoba,pa tako da se usredotocimo na to.Evo neki dan htio sam stavit oglas na Njuskalo. I vidi cuda,uz sve podatke moram jos upisat OIB,punu adresu,...Ne kuzim zasto bi to bilo potrebno nekome ko pregleda oglase,i zasto bi to bilo bitno za funkcioniranje jednog oglasnika(njuskala). I sad mi recite da nas netko i u Lijepoj nasoj ne prati i spijunira.

 

Molim vas nemojte vise objasnjavat razliku izmedju facebook "prijatelja" i pravih prijatelja.

Onaj tko je do sada nije otkrio,nikada niti nece.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 13:34 (tadic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Facebook nas je pratio
tadic kaže...

Tema je o pracenju osoba,pa tako da se usredotocimo na to.Evo neki dan htio sam stavit oglas na Njuskalo. I vidi cuda,uz sve podatke moram jos upisat OIB,punu adresu,...Ne kuzim zasto bi to bilo potrebno nekome ko pregleda oglase,i zasto bi to bilo bitno za funkcioniranje jednog oglasnika(njuskala). I sad mi recite da nas netko i u Lijepoj nasoj ne prati i spijunira.

 

Molim vas nemojte vise objasnjavat razliku izmedju facebook "prijatelja" i pravih prijatelja.

Onaj tko je do sada nije otkrio,nikada niti nece.

Razlika je jednostavna. Na fejsbuku su to poznanici ne prijatelji(sad je uvedeno da ih se tako može i razvrstati, ali kome se to da). Neznam zašto si napiso da su to izmišljeni prijatelji, pa ti ljudi postoje, niti su virtualni. Oni se jednostavno kao grupa zovu prijatelji. Očito ti nisi shvatio razliku.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 13:46 (proćerani).
15 godina
offline
Re: Facebook nas je pratio
proćerani kaže...
tadic kaže...

Tema je o pracenju osoba,pa tako da se usredotocimo na to.Evo neki dan htio sam stavit oglas na Njuskalo. I vidi cuda,uz sve podatke moram jos upisat OIB,punu adresu,...Ne kuzim zasto bi to bilo potrebno nekome ko pregleda oglase,i zasto bi to bilo bitno za funkcioniranje jednog oglasnika(njuskala). I sad mi recite da nas netko i u Lijepoj nasoj ne prati i spijunira.

 

Molim vas nemojte vise objasnjavat razliku izmedju facebook "prijatelja" i pravih prijatelja.

Onaj tko je do sada nije otkrio,nikada niti nece.

Razlika je jednostavna. Na fejsbuku su to poznanici ne prijatelji(sad je uvedeno da ih se tako može i razvrstati, ali kome se to da). Neznam zašto si napiso da su to izmišljeni prijatelji, pa ti ljudi postoje, niti su virtualni. Oni se jednostavno kao grupa zovu prijatelji. Očito ti nisi shvatio razliku.

Zapravo i jesu virtualni sve dok nedođeš u neki fizički kontakt s njima.

No dosta offtopica oko gluposti, tema je nekakvo praćenje facebooka, koje je bilo i na dnevniku vjerojatno po običaju moraju nešto smislit da popune novine/tv xD 

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
12 godina
protjeran
offline
Re: Facebook nas je pratio
markoal kaže...
proćerani kaže...
tadic kaže...

Tema je o pracenju osoba,pa tako da se usredotocimo na to.Evo neki dan htio sam stavit oglas na Njuskalo. I vidi cuda,uz sve podatke moram jos upisat OIB,punu adresu,...Ne kuzim zasto bi to bilo potrebno nekome ko pregleda oglase,i zasto bi to bilo bitno za funkcioniranje jednog oglasnika(njuskala). I sad mi recite da nas netko i u Lijepoj nasoj ne prati i spijunira.

 

Molim vas nemojte vise objasnjavat razliku izmedju facebook "prijatelja" i pravih prijatelja.

Onaj tko je do sada nije otkrio,nikada niti nece.

Razlika je jednostavna. Na fejsbuku su to poznanici ne prijatelji(sad je uvedeno da ih se tako može i razvrstati, ali kome se to da). Neznam zašto si napiso da su to izmišljeni prijatelji, pa ti ljudi postoje, niti su virtualni. Oni se jednostavno kao grupa zovu prijatelji. Očito ti nisi shvatio razliku.

Zapravo i jesu virtualni sve dok nedođeš u neki fizički kontakt s njima.

No dosta offtopica oko gluposti, tema je nekakvo praćenje facebooka, koje je bilo i na dnevniku vjerojatno po običaju moraju nešto smislit da popune novine/tv xD 

Dali se pod fizički kontakt smatra da sam razmjenio pogled sa tom osobom?:)

 

OnTopic: Ti novinari sve napušu. Debili.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
16 godina
neaktivan
offline
Facebook nas je pratio

ja sam brdo puta dozivio da me netko doda na face za prijatelja (poznanik, susjed, neki iz C razreda osnovne i tako), a onda se vidimo na sred grada i on mice pogled, kao da si mu nesto lose napravio...

ljudima je face oduzeo osobnost, hrabrost (pri barenju narocito) i komunikacijske sposobnosti "in rl"...

 

potpis :D
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Facebook nas je pratio
Hacker-ri kaže...

ja sam brdo puta dozivio da me netko doda na face za prijatelja (poznanik, susjed, neki iz C razreda osnovne i tako), a onda se vidimo na sred grada i on mice pogled, kao da si mu nesto lose napravio...

ljudima je face oduzeo osobnost, hrabrost (pri barenju narocito) i komunikacijske sposobnosti "in rl"...

 

To se definitivno slažem. Pogotovo kad smo vani i neko izvadi mobitel i na fejs ide, tome bi uzo mobitel i na njegovo glavi ga raspuco.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook nas je pratio
proćerani kaže...

 

  Pogotovo kad smo vani i neko izvadi mobitel i na fejs ide, tome bi uzo mobitel i na njegovo glavi ga raspuco.

  A normalno svi s mobilnog idu na fejs da metnu retardirane statuse (idem na WC,na putu kuci,jedem,pijem,je*em)

ne bojte se stiskati dugmiće ispod
14 godina
offline
Re: Facebook nas je pratio
teodosije kaže...

  A normalno svi s mobilnog idu na fejs da metnu retardirane statuse (idem na WC,na putu kuci,jedem,pijem,je*em)

Pa ipak, nema jeftinije mobilne komunikacije od 0.facebook.com

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
12 godina
protjeran
offline
Re: Facebook nas je pratio
sirka666 kaže...
teodosije kaže...

  A normalno svi s mobilnog idu na fejs da metnu retardirane statuse (idem na WC,na putu kuci,jedem,pijem,je*em)

Pa ipak, nema jeftinije mobilne komunikacije od 0.facebook.com

To je istina, meni npr. sad kad imam Iphone, svaki put kad mi neko poruku na fejs pošalje dođe obavjest, pošto 99 % ljudi koje ja znam ima fejs, neznam kad sam zadnji put poslo SMS, sve preko fejsa ide, ali lako za to. Nego kad smo vani pa izvade mobitel pa na fejs cjelo vrijeme, ajme al na to pi*dim. Osim toga o fejsu mislim sve najbolje, ali i to nije kriv fejs nego onaj koji ga koristi:) Auto može bit smrtonosan u krivim rukama, zar ne?:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook nas je pratio
proćerani kaže...
Hacker-ri kaže...

ja sam brdo puta dozivio da me netko doda na face za prijatelja (poznanik, susjed, neki iz C razreda osnovne i tako), a onda se vidimo na sred grada i on mice pogled, kao da si mu nesto lose napravio...

ljudima je face oduzeo osobnost, hrabrost (pri barenju narocito) i komunikacijske sposobnosti "in rl"...

 

To se definitivno slažem. Pogotovo kad smo vani i neko izvadi mobitel i na fejs ide, tome bi uzo mobitel i na njegovo glavi ga raspuco.

Pa kada im je besplatno.

 

 

Kako glupo,neko ti posalje zahtjev za frenda i mos jedno Potvrdi ili ne sada,di je nesto onaj Odbaci :O

COD4:HypoX
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice