Koji dashcam?

poruka: 424
|
čitano: 121.349
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Koji dashcam?

Pitanje za vas koji ste ugradili dashcam....kod mirovanja ako vam kamera snima, dal' dosta prije ode akumulator ili kako doskočiti tom problemu.

il jednostavno se mora prihvatit činjenica da će akumulator trebati češće mjenjati???

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Koji dashcam?

Svi bolji DC-DC konverteri koji dolaze u hard wire kitovima imaju detekciju pada napona na akumulatoru kada ce ugasiti kameru (low-voltage cutoff) te time sprijeciti praznjenje preko neke sigurne tocke. 

Osobno ne koristim jer 70mai pro ima jako losu implementaciju parking modea koji se oslanja na senzor G sile - reagira tek na jaaaaki udarac. Takodjer nema opciju slideshowa ili nekoga smanjenja kvalitete radi cega na karticu od 64GB staje nekih 3-3 i pol sata videa, sto je beskorisno za radni dan ili noc na parkingu.

0 0 hvala 1
7 godina
Koji dashcam?

Za Daciu, dobio sam službenu ponudu preko ovlaštenog servica za Renault Cameru samo prednju + njihova ugradnja. Cijena 3400 kn.

Preskupo? Za pola od toga dobije dve Garmin kamere + rad autoelektričara.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Re: Koji dashcam?
PzKpfw kaže...

Za Daciu, dobio sam službenu ponudu preko ovlaštenog servica za Renault Cameru samo prednju + njihova ugradnja. Cijena 3400 kn.

Preskupo? Za pola od toga dobije dve Garmin kamere + rad autoelektričara.

Ti znas je li ti preskupo. Pogotovo za dacio.... Kupi 7mai najjacu verziju i miran....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice