Program za organizaciju nogometnog turnira

poruka: 8
|
čitano: 24.665
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Program za organizaciju nogometnog turnira

Organiziram nogometni turnir u selu pa bi mi trebo neki program koji generira grupe i utakmice između ekipa.. Znači da ja unesem ekipe a on mi napravi grupe, nakon toga knock-out utakmice i raspored..
Ako netko zna nešto takvo neka javi 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Program za organizaciju nogometnog turnira
Battlelog: Xtream_gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za organizaciju nogometnog turnira

Odlična stvar, registriro sam se i upozno se sa stranicom, samo je problem da ako želiš editirat rezultate i tablice tijekom turnira moraš platit kreditima, tj. nije free stranica.. :-(

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za organizaciju nogometnog turnira
Legolas kaže...

Odlična stvar, registriro sam se i upozno se sa stranicom, samo je problem da ako želiš editirat rezultate i tablice tijekom turnira moraš platit kreditima, tj. nije free stranica.. :-(

Kvragu, a neznam drugo, ovo sam nabrzinu izgooglo:)

Battlelog: Xtream_gjurki
13 godina
neaktivan
offline
Program za organizaciju nogometnog turnira

Probaj ovo, cini mi se da ce posluzit

challonge.com

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Program za organizaciju nogometnog turnira
Legolas kaže...

Organiziram nogometni turnir u selu pa bi mi trebo neki program koji generira grupe i utakmice između ekipa.. Znači da ja unesem ekipe a on mi napravi grupe, nakon toga knock-out utakmice i raspored..
Ako netko zna nešto takvo neka javi 

Kad već nisi spreman platiti, ako ne nađeš ništa odgovarajuće i budeš primoran po sistemu "snađi se", imašOVDJE primjer za kup natjecanje prema kojem možeš izraditi svoju ligu ili natjecanje. A na ovom linku imašprimjer za pregled statistike i nogometnih rezultata u Excelu.

Uz sve ovo možeš iskemijati i druge preglede prema svojim potrebama.

 

Ili skini neki primjerak odavde

Web tutoriali za početnike, Visual Basic, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2013 15:54 (IvanC).
15 godina
neaktivan
offline
Program za organizaciju nogometnog turnira

Nažalost još nisam pronašao ništa odgovarajuće tipa.. U krajnjoj mjeri bio bih zadovoljan samo sa nekim programom koji izbacuje (generira) momčadi po grupama.. Znači ja unesem ekipe (npr. 16 ekipa), unesem broj željenih grupa i da mi on prikazuje izvlačenje..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Program za organizaciju nogometnog turnira

Pa dodjeli im redne brojeve kako se prijavljuju, recimo da ih je 16, odeš na http://www.random.org/ i desno ukucaš od 1 - 16 i generiraš random brojeve i upisuješ u excel ....

 

(uglavnom skroz je random, tako da će ti se neki brojevi i ponavljat prije nego se svi izredaju... ali ovdje na forumu ti neki programer složi program za generiranje bez ponavljanja već prikazanih brojeva za 5 minuta)

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2013 13:17 (Darko1983).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice