Kuda sa starim TV-om?

poruka: 4
|
čitano: 2.358
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Kuda sa starim TV-om?

Puno tema o svemu a mene zanima gdje da hitim svoj stari Sony Trinitron koji još par dana služi svrsi a onda u otpad?

Mislim da mnogi imaju isti problem jer ako ga ostavim kraj kante doći će "lešinari" i sve rasturiti (što već gledam kroz prozor) a ostaviti onako raskopanu katodnu cijev koja je opasna ako 

netko nedao bog lupi po njoj???

Riješenje? P.S. nemam auto a bogami ga nebum vukel na Jakuševac...

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kuda sa starim TV-om?
Margo-I kaže...

Puno tema o svemu a mene zanima gdje da hitim svoj stari Sony Trinitron koji još par dana služi svrsi a onda u otpad?

Mislim da mnogi imaju isti problem jer ako ga ostavim kraj kante doći će "lešinari" i sve rasturiti (što već gledam kroz prozor) a ostaviti onako raskopanu katodnu cijev koja je opasna ako 

netko nedao bog lupi po njoj???

Riješenje? P.S. nemam auto a bogami ga nebum vukel na Jakuševac...

 

 ako je ispravan javiš se nekoj udruzi kao npr. mali zmaj i pokloniš ga,

 imas sigurno frendove koji imaju auto posjednes sa nekim auto i odfuras na reciklazno

 znam da imas kod tomića ( bmw ) reciklazno, na jakši jel, sigurno ih ima još po gradu zavisi gdje živiš.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Kuda sa starim TV-om?

Ako imaš 30 kg elektroničkg otpada, možeš naručiti besplatan odvoz. Često ne rade probleme ako malo precijeniš masu otpada kojeg imaš.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
13 godina
offline
Kuda sa starim TV-om?
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 15:43 (stipest).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice