Koji televizor?

poruka: 9
|
čitano: 4.983
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Koji televizor?

Pozdrav ljudi,

zanima me koji od ovih dva televizora je bolje kupiti? I koji je isplativiji? Jeli dovoljno dobar Vivax u Protisu ili Telefunken u Emezzeti? Za što ga kanim koristiti? Pa koristio bih ga za Wii i za Wii 2 kada izađe nasljednik Wii-a. Hvala na odgovorima {#}!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor?

Iskreno, NEMAM POJMA. ALI, pogledaj kako se povezuju (HDMI, USB 2.0/3.0, konekciju uopće, rezoluciju, koja matrica, LCD (vjerojatno) ili PLAZMA!!!!! Puno faktora koji bi ti trebali pomoći u TVOJOJ i SAMO TVOJOJ odluci. Možda da uzmeš PHILIPS, LG, SHARP, SONY, ima dosta telaca koji su ha oko 2000 + hrvatskih novaca. Ovo je moje glasno razmišljanje, odluka ovisi samo o tome koliko ti nešto (čitaj imaš novaca ), možeš ili želiš kupiti!!!!

Usput BTW razmišljaj o tehnologijama koje dolaze i mogućnostima KOJE ĆEŠ TREBAT › ULAŽI U BUDUĆNOST I KVALITETU{#}

13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor?

oba su govno al ako baš moraš onda uzmi telefunken

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Koji televizor?

Vidio Vivax u trgovini pokraj Sony, Panasonic, Samsung, nekih drugih... i mogu reći da je slika blago rečeno katastrofa, zapravo očajna u usporedbi s drugim proizvođačima. Najbolje odi u neki centar, tipa Elipso, Tehnomax i tamo vidi uživo kakvu daju sliku. Idi bolje na neki kvalitetniji, a skuplji jer od svih Vivaxa koje sam vidio niti jedan mi nije imao dobru sliku. Za ovaj Telefunken prvi puta čujem pa ne bi znao kakva im je slika i sve ostalo...

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor?
Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
14 godina
moderator
offline
Re: Koji televizor?

ako želiš nešto jako jeftino bolje uzmi Quadro nego Vivax ili Telefunken jer je kvalitetniji

ja imam ovaj  i meni je ok...

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
14 godina
protjeran
offline
Koji televizor?

telefunken je marka koja je bila nešto u70tim  i  80tima...onda ih nije bilo punih 18 godina i sad se pojave.

 

Isti šit ko Vivax i Kvadro i sl....

 

za parsto kuna (cca 200-400 nečeš propasti al bar ćeš mirnije spavati) kupi nešto što se radi konstantno (Samsung, LG...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor?

Slažem se cassini  s tobom... Evo ti moja preporuka, sigurno je puno kvalitetniji od gore navedenih televizora. I ima MPEG4 što ova tvoja dva modela nemaju! 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.2.2011 10:32 (mbuk).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
TV-shoping

Poštovani,

ako izlicitiram jeftino TV na ebay-u,hoće li mi cariniti tu cijenu ili

koliko oni procijene vrijednost TV-a.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice