Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 47.098
|
čitano: 14.629.042
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Skansi kaže...

Je li onda tcl 809 65incha best buy za 800e u Elipsa (5god garancija) za netflix i ps5 ? Poz 

 Kaj nije 2 god garancija i 3 nekakva sigurnost, kaj god to bilo?

 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nakatomi kaže...
Skansi kaže...

Je li onda tcl 809 65incha best buy za 800e u Elipsa (5god garancija) za netflix i ps5 ? Poz 

 Kaj nije 2 god garancija i 3 nekakva sigurnost, kaj god to bilo?

 

 Ne! Produljenje jamstva: imam 65C809 i evo; 24 + 36

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bok, kupio sam sony te na santa domenici stranici kazu produljenje preko stranice od sonya, tamo traze aktivacijski kod kojeg ne mogu pronadem nigdje. Ima li tko iskustva?

505 s crtom
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
doktor1 kaže...
Nakatomi kaže...
Skansi kaže...

Je li onda tcl 809 65incha best buy za 800e u Elipsa (5god garancija) za netflix i ps5 ? Poz 

 Kaj nije 2 god garancija i 3 nekakva sigurnost, kaj god to bilo?

 

 Ne! Produljenje jamstva: imam 65C809 i evo; 24 + 36

 Jesi kupio nedavno u Elipsu? Jer sad piše kod njih 2god gara + 3god sigurnost

 

E jel gledaš 4K filmove na njemu, kakav je dojam? Taj c809 ima isti procesor ko i c805? Ako znaš možda...

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2024 22:52 (Nakatomi).
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nakatomi kaže...
doktor1 kaže...
Nakatomi kaže...
Skansi kaže...

Je li onda tcl 809 65incha best buy za 800e u Elipsa (5god garancija) za netflix i ps5 ? Poz 

 Kaj nije 2 god garancija i 3 nekakva sigurnost, kaj god to bilo?

 

 Ne! Produljenje jamstva: imam 65C809 i evo; 24 + 36

 Jesi kupio nedavno u Elipsu? Jer sad piše kod njih 2god gara + 3god sigurnost

 

E jel gledaš 4K filmove na njemu, kakav je dojam? Taj c809 ima isti procesor ko i c805? Ako znaš možda...

 Kupio ju pred nekih dva mjeseca u elipsu i kintaktiro tcl da produže garanciju. Odgovorili su tek nakon deset dana, još sam krivi serijski broj dao jer je bila u kutiji kada sam to slao.

 

No bili su odlični u komunikaciji. Nakon ispravnog broja odmah su mi došla dva pdf dokumenta.

 

I da, svašta gledam na tvu, igram PS5 igre, spojen je i PC na njega i sve izgleda vrhunski. Npr Cyberpunk 1440p + DLSS + path tracing + HDR 10+, (igra ima podršku za +) i to je nevjerovatno. Fotografije nemogu prikazat sliku jer ju unište 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
1950Killer kaže...

Bok, kupio sam sony te na santa domenici stranici kazu produljenje preko stranice od sonya, tamo traze aktivacijski kod kojeg ne mogu pronadem nigdje. Ima li tko iskustva?

 Javi se u SD. Moraju ti izdati papir sa tim aktivacijskim kodom

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
doktor1 kaže...
Nakatomi kaže...
doktor1 kaže...
Nakatomi kaže...
Skansi kaže...

Je li onda tcl 809 65incha best buy za 800e u Elipsa (5god garancija) za netflix i ps5 ? Poz 

 Kaj nije 2 god garancija i 3 nekakva sigurnost, kaj god to bilo?

 

 Ne! Produljenje jamstva: imam 65C809 i evo; 24 + 36

 Jesi kupio nedavno u Elipsu? Jer sad piše kod njih 2god gara + 3god sigurnost

 

E jel gledaš 4K filmove na njemu, kakav je dojam? Taj c809 ima isti procesor ko i c805? Ako znaš možda...

 Kupio ju pred nekih dva mjeseca u elipsu i kintaktiro tcl da produže garanciju. Odgovorili su tek nakon deset dana, još sam krivi serijski broj dao jer je bila u kutiji kada sam to slao.

 

No bili su odlični u komunikaciji. Nakon ispravnog broja odmah su mi došla dva pdf dokumenta.

 

I da, svašta gledam na tvu, igram PS5 igre, spojen je i PC na njega i sve izgleda vrhunski. Npr Cyberpunk 1440p + DLSS + path tracing + HDR 10+, (igra ima podršku za +) i to je nevjerovatno. Fotografije nemogu prikazat sliku jer ju unište 

 Super, tnx, nači Elipso nije davao tu produljenu garanciju, nego si ti samoinicijativno kontaktirao TCL?

 Edit:

Ok, sad sam provjerio, ta sigurnost stvarno je 3 dodatne godine garancije, to je onda super

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2024 17:12 (Nakatomi).
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nakatomi kaže...

 Super, tnx, nači Elipso nije davao tu produljenu garanciju, nego si ti samoinicijativno kontaktirao TCL?

 Edit:

Ok, sad sam provjerio, ta sigurnost stvarno je 3 dodatne godine garancije, to je onda super

 

moj c835 kupljen u Elipsu prije cca pola godine - trebao sam samo popuniti TCL-ov online obrazac za dodatne 3 godine sa podacima s računa (serijski broj tv-a, ime i prezime, broj računa itd.) - nakon nešto manje od mjesec dana na mail su došla 2 pdf-a s potvrdom produljenog jamstva... (zato i piše kod kupovine uvijek 2+3 godine - ili 3+2, ne sjećam se više - osnovnu garanciju daje prodavač, ostalo je na proizvođaču)

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
60nine kaže...

moj c835 kupljen u Elipsu prije cca pola godine - trebao sam samo popuniti TCL-ov online obrazac za dodatne 3 godine sa podacima s računa (serijski broj tv-a, ime i prezime, broj računa itd.) - nakon nešto manje od mjesec dana na mail su došla 2 pdf-a s potvrdom produljenog jamstva... (zato i piše kod kupovine uvijek 2+3 godine - ili 3+2, ne sjećam se više - osnovnu garanciju daje prodavač, ostalo je na proizvođaču)

 i, koliko sam vidio, tcl servisa ima u hrvatskoj, tako da ti je isto tražio popravak preko garancije od proizvođača ili trgovca, jer će te proizvođač vjerojatno poslati na servis u hrvatskoj

 

iako nije televizor, za kingston memoriju dobio sam 'lifetime warranty' preko registracije na kingston web stranici, ali kad je ram crkao nakon šest godina, morao sam ga slati u englesku, jer u hrvatskoj nema servisa, a jamstvo trgovca od pet godina je isteklo

tada je to još prošlo relativno bezbolno, jer je engleska bila unutar eu, pa se sve riješilo

 

ali da imaš produženo jamstvo od proizvođača koji nema servis u hrvatskoj ili eu, teško da bi ti se isplatilo slati ga u kinu

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
picajzla0707 kaže...
60nine kaže...

moj c835 kupljen u Elipsu prije cca pola godine - trebao sam samo popuniti TCL-ov online obrazac za dodatne 3 godine sa podacima s računa (serijski broj tv-a, ime i prezime, broj računa itd.) - nakon nešto manje od mjesec dana na mail su došla 2 pdf-a s potvrdom produljenog jamstva... (zato i piše kod kupovine uvijek 2+3 godine - ili 3+2, ne sjećam se više - osnovnu garanciju daje prodavač, ostalo je na proizvođaču)

 i, koliko sam vidio, tcl servisa ima u hrvatskoj, tako da ti je isto tražio popravak preko garancije od proizvođača ili trgovca, jer će te proizvođač vjerojatno poslati na servis u hrvatskoj

 

iako nije televizor, za kingston memoriju dobio sam 'lifetime warranty' preko registracije na kingston web stranici, ali kad je ram crkao nakon šest godina, morao sam ga slati u englesku, jer u hrvatskoj nema servisa, a jamstvo trgovca od pet godina je isteklo

tada je to još prošlo relativno bezbolno, jer je engleska bila unutar eu, pa se sve riješilo

 

ali da imaš produženo jamstvo od proizvođača koji nema servis u hrvatskoj ili eu, teško da bi ti se isplatilo slati ga u kinu

 Znači onda ne bi bilo loše provjeriti s njihovim servisom u rh da li oni primaju tv na popravak nakon 2god tj unutar tih dodatnih 3

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Koliko sam vidio, epitetom tcl servisa diči se više njih... ali da, ne bi bilo loše pitati da li priznaju i zaprimaju televizore na popravak po nalogu samog proizvođača
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kojeg bi vi uzeli LG OLED77B39LA novi za 1599€ ili Samsung GQ77S90CAT star 7 mjeseci za 1700€?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Je li netko uspio kupiti telku na akciji u Pevexu? LG65C3 bi me izašao 1350€, ali ne apušta mi cijenu za tih 10% u košarici... 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Yovitssa kaže...

Je li netko uspio kupiti telku na akciji u Pevexu? LG65C3 bi me izašao 1350€, ali ne apušta mi cijenu za tih 10% u košarici... 

 Taj LG je već na popustu a ova 10% akcija je samo na redovne cijene.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ima u nekoj nikad cuo trgovini 65s90c 1350e
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tako je, i ja sam odmah navalio :-)

 
0 0 hvala 0
6 mjeseci
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

od sutra lidl dila nekakve televizore svih dimenzija.

kaže, titan os.

to je nešto najnovije koliko vidim.

na letku nema šifri televizora.

može li netko znati koji su ovo modeli i jesu li ovo povoljne cijene.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
1950Killer kaže...

Bok, kupio sam sony te na santa domenici stranici kazu produljenje preko stranice od sonya, tamo traze aktivacijski kod kojeg ne mogu pronadem nigdje. Ima li tko iskustva?

 Trebao bi biti na kutiji zalijepljen il s brosurama  gdje je i garancija. Mislim da i u SD bi morali znat koji serijski broj uredaja su ti dali. 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nešto novo, nešto divlje!

"In fact, a subsidiary of Titan OS called Titan Advertising will launch later this year alongside the rollout of Titan OS on these Philips TVs." 🫠

marching up and down the squaaare
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kurjeoko kaže...
1950Killer kaže...

Bok, kupio sam sony te na santa domenici stranici kazu produljenje preko stranice od sonya, tamo traze aktivacijski kod kojeg ne mogu pronadem nigdje. Ima li tko iskustva?

 Trebao bi biti na kutiji zalijepljen il s brosurama  gdje je i garancija. Mislim da i u SD bi morali znat koji serijski broj uredaja su ti dali. 

 Sve sam pretrazio, kako se kaze okrenia naopako no nigdje, cekam odgovor jos uvijek. 

Hvala

505 s crtom
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav

 

Dvoumio sam se izmedu TCL 55C805 i 845, ali cekao sam neki odredeni popust posto ne uzimam kao primarni TV.

Na kraju uzeo izlozbeni QE55QN85C za 515€ pa me zanima how f.. am I? Tizen i ne dostatak podrske za DV mi je jasan, zna li netko ima li jos mana nasprem gore spomenutih modela, da odustanem od kupnje i cekam dalje?

\_(ツ)_/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ninotocka kaže...

Nešto novo, nešto divlje!

"In fact, a subsidiary of Titan OS called Titan Advertising will launch later this year alongside the rollout of Titan OS on these Philips TVs." 🫠

 OK, i jel taj Titan neki fork  Androida ?

Ju je je? Je ju je!
2 tjedna
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa....
Planiram uzeti TCL 65C805 za predstojeće tekme, pa me zanima gdje kupiti zaštitnu navlaku za njega (budući će stajati na terasi preko noći). Chipoteka je nekada imala ali više ne drže. Napominjem da mi treba do početka prvenstva.

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Stric_Jura kaže...
ninotocka kaže...

Nešto novo, nešto divlje!

"In fact, a subsidiary of Titan OS called Titan Advertising will launch later this year alongside the rollout of Titan OS on these Philips TVs." 🫠

 OK, i jel taj Titan neki fork  Androida ?

 

Kaže Linux based, a na webu samog OS-a se predstavljaju kao čudo uvaljivanja reklama i mogućnosti zarade za one koji implementiraju OS u svoje telke. Izgleda kao Google TV. Sumnjam da će bit support za appove blizu Androida. Ili ostalih OSova. Bljuc.

marching up and down the squaaare
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lord22 kaže...

Kojeg bi vi uzeli LG OLED77B39LA novi za 1599€ ili Samsung GQ77S90CAT star 7 mjeseci za 1700€?

 Ovaj samsung je daleko bolji tv tako da bi osobno išao na njega ako je ispravan.  To je privatna prodaja ili iz trgovine, ako je privatna vjerojatno bi se alo još malo cjenkati ?

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da privatna prodaja budem vidio šta mogu, uglavnom bi išao na 77 veličinu, tv se gleda sa četiri i po metra. 2016 mi tv od 55 izgledao je veliko a sada kao monitor.

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da li tko zna kako se smije (ne smije) transportirati OLED TV?

Naime, u Elipsu je dostava faken 30 EUR (?!?), a blizu sam Pule i još idem poslovno pa mi se isplati uzeti ga sam i još bi ga imao već sutra doma umjesto da čekam dostavu.

Problem je što ga jedino mogu prevesti da spustim zadnja sjedala i da mi stoji polegnut i to donji kraj niže, a gornji naslonjen na sjedala.

Da li je to štetno i riskantno?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja sam svoj transportirao tako da sam ga stavio uspravno na pod, između prednjeg i stražnjeg sjedala.

TV je ionako obučen u stiropor. Ako ne staviš nešto teško na njega, što bi prelomilo i stiropor i TV, neće mu ništa biti.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Neće mu ništa biti, vjerojanto ćeš ga sigurnije voziti nego što bi ga oni gdje bi bio utrpan između svega i svačega.

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima kubik stiropora u pakiranju, uz malo zdrave pameti nema mu šta bit.

marching up and down the squaaare
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice