Card sharing izdvojena tema

poruka: 968
|
čitano: 796.552
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 mjeseca
neaktivan
offline
Card sharing
  • Ako neko želi dobar CS :MAX TV FULL,Digitalb full,Total tv-Nova max,Nova serije,Grand nostalgija, Dokutv,Eurosport 1,2 Sr.Audio Hot bird 13 EMovistar 19.2 full,Sky de icam,Canalsat France caid 0500-051900,030B00,1819,Antiksat full,Neosat full i još mnogo toga, neka se javi na email frenky1979@outlook.com

Napomena,samo za ozbiljne klijente,ne za testere,hvala.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Card sharing
frenky79 kaže...
  • Ako neko želi dobar CS :MAX TV FULL,Digitalb full,Total tv-Nova max,Nova serije,Grand nostalgija, Dokutv,Eurosport 1,2 Sr.Audio Hot bird 13 EMovistar 19.2 full,Sky de icam,Canalsat France caid 0500-051900,030B00,1819,Antiksat full,Neosat full i još mnogo toga, neka se javi na email frenky1979@outlook.com

Napomena,samo za ozbiljne klijente,ne za testere,hvala.

 

Kako će ti netko uzeti liniju ako ne može dobiti test ?

3 godine
offline
Card sharing

Na neviđeno 

 
1 0 hvala 0
2 tjedna
offline
Card sharing

Nakon 100 godina bi se vratio na card sharing jer ne mogu podnjeti kašnjenje programa na IPTV.

Zanima me samo sport. Mogu li preko CS-a gledati sportklubove i arene na eutelsatu? 

Što još od sporta?

Imam nekakav stari risiver DM500HD Ferrari, mislim da je to nekakav klon. Vjerojatno se sa tim ne može ništa više gledati? Što bi trebao kupiti?

 

Thx svima koji nađu vremena da me prosvijetle :-)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Card sharing

Obični cs imaš max sport i arene, sk nema. Imaju neki arapsko-kineski? receiveri s drugačijim sistemom na kojima kao radi sve (il je radilo nemam pojma nek se javi netko tko ima), orca i forever server se zove.

 

S tim prijemnikom možeš gledat max tv jer je dvb-s2, nije tak star.

13 godina
offline
Re: Card sharing
frenky79 kaže...
  • Ako neko želi dobar CS :MAX TV FULL,Digitalb full,Total tv-Nova max,Nova serije,Grand nostalgija, Dokutv,Eurosport 1,2 Sr.Audio Hot bird 13 EMovistar 19.2 full,Sky de icam,Canalsat France caid 0500-051900,030B00,1819,Antiksat full,Neosat full i još mnogo toga, neka se javi na email frenky1979@outlook.com

Napomena,samo za ozbiljne klijente,ne za testere,hvala.

 total tv ne ide u cs

samo sa arapskim reciverima,apolo,mars...

3 godine
offline
Card sharing

Točnije , išao je ...

Zadnjih mjesec dana crnilo 

 
0 0 hvala 0
2 tjedna
offline
Card sharing

Ah, uvijek kad se ja sjetim  neposredno prije dođe crnilo :-)

Znači ništa od sportklubova..

Jel se smije ovdje napisati koji su najbolji forumi za CS? Ako se smije da mi netko napiše i to pa ću istraživati što se da uraditi.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice