Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.701
|
čitano: 751.380
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ulica Ulice kaže...

¸Kako god bilo, Telemach ima uvjerljivo najgoru SZK u kojoj većina ljudi nema pojma o poslu.... uz to nije ih niti briga previše....

Kolegi s drugog foruma EON nije radio 2 tjedna jer nisu znali detektirati problem.... meni nisu naplatili mjesečnu obvezu / trajni nalog/ za EOn i onda su me uvjeravali em da nema novaca na kartici, em da banka ne želi povesti plaćanje....čak su mi rekli i da me ne vide da sma njihov pretplatnik.....na kraju je bilo to da uopće nisu zatražili plaćanje taj mjesec...

nesposobnost i nebriga...tako bi se služba za korisnike telemacha trebala zvati....

Iskreno, niti drugi operateri nisu ništa bolji. A1 meni istovremeno vodio dvije pretplate, uredno ispostavili dva računa, a preko telefona ljudi nemoćni. Prešutili su mi da ću biti neko vrijeme bez fiksne usluge nakon transfera iste, te mi se lozinka za Moj A1 više puta promijenila samostalno od sebe. Manje sam vremena proveo na službi za korisnike HT-a i Tele2 sve skupa nego s A1. 🤦‍♂️

Zadnji susret sa službom za korisnike Tele2/Telemacha je bio još davnih dana, puno prije UG, kada mi je poruka za aktivaciju tarife otišla dva puta i skinulo dupli iznos s računa. Za Telemach SZK kažu da se najbolje javiti preko maila ili chata na stranici jer telefonska služba za korisnike ne može ništa.

 

To i dalje ne mijenja situaciju da mu Telemach nije dužan zamijeniti router budući da ga je kupio, a ne unajmio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2023 11:18 (Marko :D).
4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Da su mu promijenili ruter, i nadalje bi bili najgori operater s najgorom SZK....

Kod njih imam EON i kao usluga je odlična, ali samo do onda do kad se ne pojavi problem.... onda je drži gaće jer nikad ne znaš kakvu ćeš briljantnu ideju i misao čuti od ljudi iz njihove SZK.

Susjeda ispod mene ima Optimu trio  uslugu.....kad nešto pođe pu zlu ( a pođe često ), zna po cijeli tjedan biti bez usluge jer serviser uvijek dolazi sutra, pa sutra pa sutra....

 
0 0 hvala 0
8 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Zahvaljujem na pojašnjenju oko routera, no nije mi jasno zašto mi ne žele prodati novi router za nastavak korištenja njihovih usluga, već su me poslali da se sam snalazim? Ponavljam, uredan sam platiša računa. Uglavnom, jedva čekam optiku da ih svih otkantam. Pozdrav svima.
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ne znam zašto ti ne žele prodati drugi, mislim da bi trebao moći uzeti novi router, ali onda istovremeno plaćaš i ovaj stari i taj novi. Odi do nekog prodajnog mjesta i upitaj ih tamo. Kao što smo rekli, služba za korisnika zaista i nije nešto da bi stvari riješavao preko telefona.

 

Moj savjet ti je da uzmeš neki 5G router u slobodnoj prodaji jer ovo što nudi Telemach su 4G routeri, a 5G mreža je već ovdje. Iako je pokućni ograničen na 4G, možda se u nekom trenutku odlučiš na prelazak nekog operatera koji nudi 5G uslugu ili pak Telemach krene s 5G pokućnim, pa da ne moraš onda opet kupovati router.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2023 11:40 (Marko :D).
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ulica Ulice kaže...

Da su mu promijenili ruter, i nadalje bi bili najgori operater s najgorom SZK....

Kod njih imam EON i kao usluga je odlična, ali samo do onda do kad se ne pojavi problem.... onda je drži gaće jer nikad ne znaš kakvu ćeš briljantnu ideju i misao čuti od ljudi iz njihove SZK.

Susjeda ispod mene ima Optimu trio  uslugu.....kad nešto pođe pu zlu ( a pođe često ), zna po cijeli tjedan biti bez usluge jer serviser uvijek dolazi sutra, pa sutra pa sutra....

 Za razliku od Optimine SZK koje je nekad bila Telemachova je premija. Istina da telemach nema dovoljno educirane ljude jer su ušli u fiksnu nadobudno kao i A1. Trebat će neko vrijeme da se poslože.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Telemach služba za korisnike je sada kao što je A1 bila kad je isti preuzeo Amis. Sve su pokvarili i nitko ništa nije znao, na kraju su neki tjednima bili bez usluge. 

14 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Da li napokon daju bridge mode na optici ili? 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Telemach- Split

Beyond Limits kaže... Ja i Dery smo na provjerenim r5 5600 modelima, braca po oruzju, nemoj prenositi zen4 PMS na nas.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Meni je u Trogiru sada brzina ispod 1 Mbps i svaki dan nakon 20h mi se brzina smanji na tako male brojke dok je preko dana uredna.

 

Je li to neka nova njihova shema ili je mreza opterecena zbog turizma?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
dery kaže...

Telemach- Split

Kako si zadovoljan s uslugom?

HARDWELLGO kaže...

Meni je u Trogiru sada brzina ispod 1 Mbps i svaki dan nakon 20h mi se brzina smanji na tako male brojke dok je preko dana uredna.

 

Je li to neka nova njihova shema ili je mreza opterecena zbog turizma?

18:00-23:00 je vrijeme kada se internet najviše koristi, to je vrijeme kad je većina doma. Već oko 23:00 bi trebao vidjeti osjetno povećanje brzine, odnosno, vrijeme kada većina ljudi ide spavati.

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...
dery kaže...

Telemach- Split

Kako si zadovoljan s uslugom?

 Nemam nikakvih problema ali ako ih bude tek onda se ocjenjuje. Optika bez obzira na doba dana ne omašuje u brzini, uvijek isto super brzo.

Beyond Limits kaže... Ja i Dery smo na provjerenim r5 5600 modelima, braca po oruzju, nemoj prenositi zen4 PMS na nas.
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Kakvi su pingovi u igrama?

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

BF 2042 -20

Beyond Limits kaže... Ja i Dery smo na provjerenim r5 5600 modelima, braca po oruzju, nemoj prenositi zen4 PMS na nas.
3 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
merio kaže...

Da li napokon daju bridge mode na optici ili? 

 

Evo upravo pročitao na drugoj grupi da telemach daje bridge mode, zatražiti od njih da se uključi bridge mode, njihov router nakon promjene konfiguracije restartati (jer ga oni izgleda ne restartaju), vlastiti router spojiti na LAN1 Telemach routera te uključiti samo dynamic DHCP i dobije WAN IP od Telemacha, ne treba niti PPPoE username i pass

13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Nešto nam se sprema?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

možda konačno puštaju volte/vowifi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ili 5G SA za koji su prošle godine rekli da će bit ovo ljeto.

14 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

i za volte su rekli ovo ljeto.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja vjerujem da će VoLTE, VoWiFi, 5G SA (VoNR) ponudit od jednom. 

14 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

VoNR neće sigurno ...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Neće oni ponudit ni VoLTE ni Wolte, a ni volte. Rasulo još uvijek vlada.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
robogo kaže...
Neće oni ponudit ni VoLTE ni Wolte, a ni volte. Rasulo još uvijek vlada.

 Nemoj tako, esim su već uveli ...

 

Prebaci se na eSIM - Digitalna SIM kartica | Telemach Hr

13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Telemach podebljao tarife, Start tarifa umjesto 6 GB sada ima 12 GB. Top tarifa umjesto 40 GB ima 60 GB. Sve za istu cijenu.

 
2 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Telemach podebljao tarife, Start tarifa umjesto 6 GB sada ima 12 GB. Top tarifa umjesto 40 GB ima 60 GB. Sve za istu cijenu.

 Vjerojatno pripremaju teren za još neko poskupljenje al u svakom slučaju dobra vijest za sad 😎

7 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Memphis kaže...
robogo kaže...
Neće oni ponudit ni VoLTE ni Wolte, a ni volte. Rasulo još uvijek vlada.

 Nemoj tako, esim su već uveli ...

 

Prebaci se na eSIM - Digitalna SIM kartica | Telemach Hr

Da, ali meni treba eSIM za ono što se nekada zvao multi-SIM - da imam isti broj i istu pretplatu na SIM i eSIM (u satu).

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
robogo kaže...
Memphis kaže...
robogo kaže...
Neće oni ponudit ni VoLTE ni Wolte, a ni volte. Rasulo još uvijek vlada.

 Nemoj tako, esim su već uveli ...

 

Prebaci se na eSIM - Digitalna SIM kartica | Telemach Hr

Da, ali meni treba eSIM za ono što se nekada zvao multi-SIM - da imam isti broj i istu pretplatu na SIM i eSIM (u satu).

to nažalost nema kod nikoga.. zadnji je to imao A1, ali su ukinuli

3 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
robogo kaže...
Memphis kaže...
robogo kaže...
Neće oni ponudit ni VoLTE ni Wolte, a ni volte. Rasulo još uvijek vlada.

 Nemoj tako, esim su već uveli ...

 

Prebaci se na eSIM - Digitalna SIM kartica | Telemach Hr

Da, ali meni treba eSIM za ono što se nekada zvao multi-SIM - da imam isti broj i istu pretplatu na SIM i eSIM (u satu).

 

ministar kaže...
robogo kaže...
Memphis kaže...
robogo kaže...
Neće oni ponudit ni VoLTE ni Wolte, a ni volte. Rasulo još uvijek vlada.

 Nemoj tako, esim su već uveli ...

 

Prebaci se na eSIM - Digitalna SIM kartica | Telemach Hr

Da, ali meni treba eSIM za ono što se nekada zvao multi-SIM - da imam isti broj i istu pretplatu na SIM i eSIM (u satu).

to nažalost nema kod nikoga.. zadnji je to imao A1, ali su ukinuli

 

eSIM jedan profil podržava istovremeno do 5 uređaja ali je upitno hoće li telekomi to dozvoliti ili će biti kao danas, jedan eSIM - jedan uređaj

 

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
marushin kaže...
Marko :D kaže...

Telemach podebljao tarife, Start tarifa umjesto 6 GB sada ima 12 GB. Top tarifa umjesto 40 GB ima 60 GB. Sve za istu cijenu.

 Vjerojatno pripremaju teren za još neko poskupljenje al u svakom slučaju dobra vijest za sad 😎

Ne vjerujem. Već su poskupili ove godine, ali samo mobilne usluge. Nisu A1 da poskupljuju 3x godišnje. 🤣

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2023 14:08 (Marko :D).
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

dobar ovaj Telemach.. evo već preko mjesec dana čekam da mi realiziraju uslugu.. koliku naknadu mogu dobiti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
ministar kaže...

dobar ovaj Telemach.. evo već preko mjesec dana čekam da mi realiziraju uslugu.. koliku naknadu mogu dobiti?

poklon bon zoo city-a

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice