Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.698
|
čitano: 743.043
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Mene zanima pošto ova kombinacija za 70kn mi vrijedi još koji mjesec na dva broja, dali se ista može reaktivirati ?

Npr preci na bonove ili slično pa je ponovo uključiti ?

 

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
tigerija kaže...

Pise 24 mjeseca, jel se produzuje?

 

Sad citam sve...

 

"Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja."

 Nakon toga plaćaš 40 kuna više. Meni je preostalo još par mjeseci i onda ću umjesto 70 kuna plaćati 110 kuna. Ne znam je li moguće otići na neku drugu mrežu na par dana, pa se vratiti na bonbon i glumiti novog korisnika, pa ponovno aktivirati ovu varijantu za 70 kuna na nove 2 godine.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
zelenapaprika kaže...
tigerija kaže...

Pise 24 mjeseca, jel se produzuje?

 

Sad citam sve...

 

"Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja."

 Nakon toga plaćaš 40 kuna više. Meni je preostalo još par mjeseci i onda ću umjesto 70 kuna plaćati 110 kuna. Ne znam je li moguće otići na neku drugu mrežu na par dana, pa se vratiti na bonbon i glumiti novog korisnika, pa ponovno aktivirati ovu varijantu za 70 kuna na nove 2 godine.

 ovo možeš bez greške, tak sam i ja bio kod jednih drugih, no pitanje je sad za ovu opciju da li će to dopustiti, mada bi trebalo proći.

13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Jos jedno pitanje onda; Prvo obavim prijenos ovdje(https://www.bonbon.hr/prijenos) pa onda kad dobijem karticu zovem za posebnu kombinaciju ili moram zvati i dogovoriti prije nego izvrsim prijenos?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Prvo prijenos broja onda im se javi na facebook pa će ti aktivirat promociju.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ima li neki način da se nakon potrošenih 10 gb poruka automatski šalje u tarifi unlimited?

Hvala!

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Miki77 kaže...

Ima li neki način da se nakon potrošenih 10 gb poruka automatski šalje u tarifi unlimited?

Hvala!

Ima: https://automagic4android.com/

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
tigerija kaže...

Jos jedno pitanje onda; Prvo obavim prijenos ovdje(https://www.bonbon.hr/prijenos) pa onda kad dobijem karticu zovem za posebnu kombinaciju ili moram zvati i dogovoriti prije nego izvrsim prijenos?

 ja sam sve dogovorio preko Facebooka, sutra ću vidjeti nakon prijenosa da li su mi odmah to aktivirali kako smo dogovorili

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
robogo kaže...

 To je za mob, a ima li neka opcija preko routera?

TrustNo1
7 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Miki77 kaže...
robogo kaže...

 To je za mob, a ima li neka opcija preko routera?

Nema. Mada bi se možda nešto i dalo isprogramirati, ovisno o routeru.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
David87 kaže...
tigerija kaže...

Jos jedno pitanje onda; Prvo obavim prijenos ovdje(https://www.bonbon.hr/prijenos) pa onda kad dobijem karticu zovem za posebnu kombinaciju ili moram zvati i dogovoriti prije nego izvrsim prijenos?

 ja sam sve dogovorio preko Facebooka, sutra ću vidjeti nakon prijenosa da li su mi odmah to aktivirali kako smo dogovorili

 Eto pise da je i meni aktivirano.

 

Idem sad dalje pitat nesto u bonbon thread: https://forum.bug.hr/forum/topic/bonbon/bonbon-usluge/258401.aspx?jumpto=6597941&sort=asc&view=flat&page=6

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2023 14:06 (tigerija).
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

da i meni je aktivirano

 

P.S. Imao na Telemachu 37 Eura i otišao tamo i uplatili mi to na moj IBAN. Nedam im ni lipe

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2023 19:29 (David87).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Jel samo meni danas popodne Telemach fiksni internet radi na žmigavce? Svako malo na 3-4-5 sekundi se izgubi pa vrati.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
online
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Telemach optika Zg jučer cjeli dan bez problema.

 

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Bok, imao sam do nedavno na probi karticu sa mobilnom flat tarifom koju sam koristio u ruteru B525-23a. Od svih operatera kod njima sam uvijek imao preko 80mbits ali se je dogadao kao ping spike svakih otprilike minutu i ping je sa 40 otisao na 200 na milisekundu ali mi je ta za gaming bilo banana jer je bas zastekao frame.

Jel ima nesto da bi oni trebali iskljuciti da se to dogada ili? Da napomenem, to nisam imao ni na HT ni na A1.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Pozdrav, ovi sto imaju unlimited tarifu koliko vam treba da ponovo krene normalna brzina nakon slanja poruke? Evo ja sam provao sa dva broja jedan u routeru a drugi u mobitelu. Dakle prodje 4-5 minuta bez signala od slanja poruke NASTAVI.

Pa ne znam jeli to normalno tako svima ili je negdje u mene problem. Zvao sluzbu za korisnike 4 puta, svaki put nesto drugo mi govore, jedino su promijenili da dobijem poruku malo prije nego se potrosi promet "vec sada mozete poslati poruku za nastavak surfanja" ali isto se nista ne mijenja.

Resetiro sam router na tvornicke postavke i stavio odabir mreze rucno isto se dogadja.

Imam i Tcom karticu na njoj odma nastavljas cim dodje povratna poruka o nastavku surfanja.

Hvala
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 19:19 (gladni).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
gladni kaže...
Pozdrav, ovi sto imaju unlimited tarifu koliko vam treba da ponovo krene normalna brzina nakon slanja poruke? Evo ja sam provao sa dva broja jedan u routeru a drugi u mobitelu. Dakle prodje 4-5 minuta bez signala od slanja poruke NASTAVI.

Pa ne znam jeli to normalno tako svima ili je negdje u mene problem. Zvao sluzbu za korisnike 4 puta, svaki put nesto drugo mi govore, jedino su promijenili da dobijem poruku malo prije nego se potrosi promet "vec sada mozete poslati poruku za nastavak surfanja" ali isto se nista ne mijenja.

Resetiro sam router na tvornicke postavke i stavio odabir mreze rucno isto se dogadja.

Imam i Tcom karticu na njoj odma nastavljas cim dodje povratna poruka o nastavku surfanja.

Hvala

u početku sam imao složen nekakav tasker na mobitelu, ali već zadnje dvije godine kod mene uopće nema tih poruka ni usporavanja prometa.

prešao sam s bonova na pretplatu u periodu kad je došao telemach.

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
gladni kaže...
Pozdrav, ovi sto imaju unlimited tarifu koliko vam treba da ponovo krene normalna brzina nakon slanja poruke? Evo ja sam provao sa dva broja jedan u routeru a drugi u mobitelu. Dakle prodje 4-5 minuta bez signala od slanja poruke NASTAVI.

Pa ne znam jeli to normalno tako svima ili je negdje u mene problem. Zvao sluzbu za korisnike 4 puta, svaki put nesto drugo mi govore, jedino su promijenili da dobijem poruku malo prije nego se potrosi promet "vec sada mozete poslati poruku za nastavak surfanja" ali isto se nista ne mijenja.

Resetiro sam router na tvornicke postavke i stavio odabir mreze rucno isto se dogadja.

Imam i Tcom karticu na njoj odma nastavljas cim dodje povratna poruka o nastavku surfanja.

Hvala

 Da kod Telemacha je tako prekine se internet i treba neko vrijeme da ponovo krene kad se pošalje sms HT ne prekida promet samo se uspori na 4Mbps i slanjem por trenutno se brzina vrati u normalu to je na Unlimited tarifi isto tako je i kod A1 Savršene nema problema sa sms radi kao i HT

3 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
DDavorin kaže...
gladni kaže...
Pozdrav, ovi sto imaju unlimited tarifu koliko vam treba da ponovo krene normalna brzina nakon slanja poruke? Evo ja sam provao sa dva broja jedan u routeru a drugi u mobitelu. Dakle prodje 4-5 minuta bez signala od slanja poruke NASTAVI.

Pa ne znam jeli to normalno tako svima ili je negdje u mene problem. Zvao sluzbu za korisnike 4 puta, svaki put nesto drugo mi govore, jedino su promijenili da dobijem poruku malo prije nego se potrosi promet "vec sada mozete poslati poruku za nastavak surfanja" ali isto se nista ne mijenja.

Resetiro sam router na tvornicke postavke i stavio odabir mreze rucno isto se dogadja.

Imam i Tcom karticu na njoj odma nastavljas cim dodje povratna poruka o nastavku surfanja.

Hvala

 Da kod Telemacha je tako prekine se internet i treba neko vrijeme da ponovo krene kad se pošalje sms HT ne prekida promet samo se uspori na 4Mbps i slanjem por trenutno se brzina vrati u normalu to je na Unlimited tarifi isto tako je i kod A1 Savršene nema problema sa sms radi kao i HT

 

Kod mene na HT unlimited GB tarifi niti ne spušta brzinu, čak ako niti dva dana ne odgovorim na SMS za brzinu. Već skoro dvije godine tako...

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Do sada bez problema, kad pošaljem poruku preko routera, brzina se aktivira kroz pola minute do minutu...puna brzina...Telemach Unlimited

TrustNo1
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.4.2023 13:28 (Miki77).
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Tirkiz kaže...
DDavorin kaže...
gladni kaže...
Pozdrav, ovi sto imaju unlimited tarifu koliko vam treba da ponovo krene normalna brzina nakon slanja poruke? Evo ja sam provao sa dva broja jedan u routeru a drugi u mobitelu. Dakle prodje 4-5 minuta bez signala od slanja poruke NASTAVI.

Pa ne znam jeli to normalno tako svima ili je negdje u mene problem. Zvao sluzbu za korisnike 4 puta, svaki put nesto drugo mi govore, jedino su promijenili da dobijem poruku malo prije nego se potrosi promet "vec sada mozete poslati poruku za nastavak surfanja" ali isto se nista ne mijenja.

Resetiro sam router na tvornicke postavke i stavio odabir mreze rucno isto se dogadja.

Imam i Tcom karticu na njoj odma nastavljas cim dodje povratna poruka o nastavku surfanja.

Hvala

 Da kod Telemacha je tako prekine se internet i treba neko vrijeme da ponovo krene kad se pošalje sms HT ne prekida promet samo se uspori na 4Mbps i slanjem por trenutno se brzina vrati u normalu to je na Unlimited tarifi isto tako je i kod A1 Savršene nema problema sa sms radi kao i HT

 

Kod mene na HT unlimited GB tarifi niti ne spušta brzinu, čak ako niti dva dana ne odgovorim na SMS za brzinu. Već skoro dvije godine tako...

 Spuštaju samo sms dobiješ dosta prije nego potrošiš 200GB pa ako ne skidaš neš veliko možeš još par dana surfati po punoj brzini mislim da imaš oko 10GB nakon sms. Ali bit je da kad pošalješ sms brzina trenutno postane max nema čekanja kao na telemach

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
gladni kaže...
Pozdrav, ovi sto imaju unlimited tarifu koliko vam treba da ponovo krene normalna brzina nakon slanja poruke? Evo ja sam provao sa dva broja jedan u routeru a drugi u mobitelu. Dakle prodje 4-5 minuta bez signala od slanja poruke NASTAVI.

 Ako dovoljno brzo pošalješ poruku, nema prekida interneta (barem ga ja nemam). Ako se prekine internet, onda da, treba mu neko vrijeme da on dođe k sebi i skuži da ti treba propustiti promet. Doduše, 5 minuta mi zvuči ekstremno. Ovako prst-palac po sjećanju - minuta, dvije (ala odem do WC-a, vratim se i internet je ponovno aktivan).

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Proradio mi od danas 5G na Telemachu preko iPhonea 13 Pro Max.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Isto, došla mi poruka od njih da 5G sad radi na iPhone-u, imam 13 mini, i radi bez problema. Ajde napokon više

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
... i koje su brzine ima li veze s tarifama?
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Brzina varira, ja u gradu znam uhvatit i preko 1GBIT, u kući leti oko 200-300mbit, sasvim ok

404 Greške a nema ih nigdje
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2023 23:47 (Bug Manijak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Zakaj telemach još nema u ponudi nove xiaomi redmi note 12,+,pro,5g modele, jel budu uskoro?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Zanima me, s pravne strane gledano, ima li se smisla žaliti na plaćanje troška prijevremenog raskida ugovora kad usluga nije "konzumirana" odnosno nisam niti koristio istu jer su me nakon potpisivanja ugovora u veljači 2023 zavlačili mjesec dana, te nisam niti koristio uslugu optike, potom sam se vratio kod starog operatera jer nije imalo više smisla čekati da se smiluju i da me priključe. Djelatnica Telemacha me odgovorila od raskida dok je to još bilo moguće bez naknade, jer kao da ne izgubim fiksni broj, izričito mi je naglasila da neće biti troškova raskida ugovora jer usluga nije korištena.

 

unaprijed zahvalan!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Nije korištena jer ti nije instalirana ili zato kaj je ti nisi koristio?

Ako je do njih onda imas osnove
15 godina
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

.. nije instalirana/spojena uopće .. tražio sam samoinstalaciju, poslali pogrešan ruter (stari za adsl) pa sam ga vratio preporučeno .. tehničar nije došao iako je bilo prošlo 3 tjedna

 

pozz

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.4.2023 15:06 (fango).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice